Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/03/2011 07:54

  inblu napisał:  

  pogoniarz1948 napisał:  

  Cobra_S napisał:  
planuje zakup radia cb z antenką, gdzie w Szczecinie dokonam strojenia zeby dobrze śmigało?

w necie ciężko coś znaleźć jesli chodzi o nasze miasto, no chyba, że źle szukałem ;)



Bohaterów warszawy83 c



Przenieśli się niedaleko na Pocztową ale zdecydowanie odradzam. Byłem 2 razy i antenkę mam nadal niezestrojoną ;]



Dlatego sie kupuje Prsidenta Floride i nietrzeba nic dostrajać :D


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/03/2011 21:12
Pytanie do jeźdźców ;-) Planuję zakup pierwszego konia. Od dawna oglądam propozycje z Zachodniopomorskiego i trafiłem właśnie na perełkę czyli Hondę CB 500. Mieści się w granicach moich finansów i w sumie nawet wygląda całkiem porządnie. Tylko pytanie czy nada się to na pierwszy motor, może ktoś ogarnia się w tych sprawach i jest w stanie coś mi o tej maszynie powiedzieć.

A koń wygląda tak Honda


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: Temat dla kierowców - 23/03/2011 01:37
Tanie auto szyby i wymiana-gdzie?


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 23/03/2011 07:06
2 str w tyl:


  M. napisał:  
Tanie auto szyby i wymiana-gdzie?





  Mvin napisał:  

  Kropek napisał:  
Ktoś wie może gdzie tanio wymienię szybę w samochodzie? Pilne.




26 Kwietnia za Biedronką są Auto-Szyby (obok stacji LPG na pewno znajdziesz duże szyldy). Kiedyś robiłem cena przystępna oraz czas montażu też ekspresowy. Najlepiej podjedź tam i się dowiesz. Numeru niestety nie mam.




  antek napisał:  

  Kropek napisał:  

  Steryd napisał:  

  Kropek napisał:  
Ktoś wie może gdzie tanio wymienię szybę w samochodzie? Pilne.



Masz na mysli tani montaz czy tania szybe? Jesli to drugie, to zwroc uwage co za szybe montuja, bo niektore to sie nadaja, ale do wybicia.



Montaż i wymianę :)


http://autofolie.szczecin.pl/



MKS
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6357 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/03/2011 21:33
STRONKA POŚWIĘCONA MODERNIZACJI UL. STRUGA

- Aktualności
- Tymczasowa organizacja ruchu
- Etapy
- Galeria

Obecnie robią mały remont asfaltu, aby podczas głównegej modernizacji, mogła jeszcze przetrwać natłok samochodów.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/04/2011 17:52
Poleci ktoś dobre autko do 20k już z opłatami? Chodzi dokładniej o jakiegoś dieselka w sedanie?


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/04/2011 18:22
Potrzebuję ubezpieczalnię, która nie wypnie na mnie dupy w razie uszkodzenia lub też kradzieży samochodu - chodzi o pakiet OC + AC.
Wiadome - pzu, a oprócz tego? Polecicie coś?


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/04/2011 20:55

  oczko82 napisał:  
Potrzebuję ubezpieczalnię, która nie wypnie na mnie dupy w razie uszkodzenia lub też kradzieży samochodu - chodzi o pakiet OC + AC.
Wiadome - pzu, a oprócz tego? Polecicie coś?



Podbijam - zaczyna być to dość pilne ;)


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 13/04/2011 21:21
hehe gdyby to była taka powszechna wiedza, to każdy by uderzał do tego ubezpieczyciela. ;)

Nie ma reguły.


Z daleka nie będzie widać.
EmarMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/04/2011 21:32
Mialem ubezpieczenie (OC+AC) w Uniqua i dosc powazna szkode w trakcie jej trwania. I tak jak bylem sceptycznie nastawiony do tej ubezpieczalni, tak bardzo pozytywnie sie zaskoczylem bo pieniazki byly na koncie w ciagu 14 dni od daty zgloszenia szkody. Profeska.

A nie polecalbym WARTY, bo pracowalem tam dosc dlugo i mega chujem tam smierdzi + drogo.


02:30 - dzieki Ci Boze za Ranigast
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/04/2011 22:08

  oczko82 napisał:  
Potrzebuję ubezpieczalnię, która nie wypnie na mnie dupy w razie uszkodzenia lub też kradzieży samochodu - chodzi o pakiet OC + AC.
Wiadome - pzu, a oprócz tego? Polecicie coś?



Dość dobrze wypłaca odszkodowania allianz, ale niektóre samochody dość drogo ubezpiecza. Tam jest o tyle dobrze, że w standardzie przysługują nowe części plus robocizna w cenie aso. Mogę co polecić młodego Kolesia, który zakombinuje żeby było tanio (np. mi dodał jakieś śmieszne ubezpieczenie mieszkania za 80 zł, ale dzięki temu miałem 15 % zniżki).


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Temat dla kierowców - 14/04/2011 10:31

  oczko82 napisał:  
Potrzebuję ubezpieczalnię, która nie wypnie na mnie dupy w razie uszkodzenia lub też kradzieży samochodu - chodzi o pakiet OC + AC.
Wiadome - pzu, a oprócz tego? Polecicie coś?



Ergo Hestia


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 14/04/2011 12:35
Haaaa każdy inną proponuje. Rozumiem, że w każdych z nich nie było czegoś takiego jak olewka klienta (poszkodowanego)?
Allianz na starcie jest droższy niż PZU. Choć jeśli możesz dać mi namiar do tego kolesia z allianz to pisz na gg (profil, zawsze niewidoczny).
Uniqua - słyszałem dobre recenzje, o Hestii zupełnie nic nie wiem (choć zapadli mi w pamięci tym, że nie chcieli mi ubezpieczyć firmy).
Warta... chu.. warta - to wiem ;)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Temat dla kierowców - 14/04/2011 13:03
w Hestii co prawda nie byłem ubezpieczony, ale był facet który we mnie walnął i na pieniążki się naczekałem długo - nie wiem jednak jak jest w przypadku kiedy poszkodowany jest ich klient


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7472 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/04/2011 12:32
Wie ktoś gdzie jest jakiś darmowy najazd/kanał samochodowy ? Ewentualnie jakiś płatny .

edit:
znalazlem na piastów jak są autokomisy

Ostatnio edytowany przez: ekil, 18 kwietnia 2011, 15:11 [1 raz(y)]


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7387 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/04/2011 13:28
Kilka lat temu najazd był za LO X, koło garaży przy torowisku. Może jeszcze jest.


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/04/2011 17:15

  ekil napisał:  
Wie ktoś gdzie jest jakiś darmowy najazd/kanał samochodowy ? Ewentualnie jakiś płatny .

edit:
znalazlem na piastów jak są autokomisy




Na Kusocińskiego na strzeżonym parkingu, piątkę płacisz i wjeżdzasz. ;)


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/04/2011 20:10
Zna ktoś może jakiegoś mechanika co wycina katalizatory z ropniaka?


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
MofM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6604 dni




Odp: Temat dla kierowców - 20/04/2011 19:16
orientuje się ktoś czy jazda samochodem ze złamaną nogą(jako kierowca) grozi mandatem, pkt karnymi bądź czymś innym?


ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7472 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/04/2011 18:32
z innego forum :
  Cytat:  

Tam, ale w przypadku wypadku będziesz miał badania, czy byłeś sprawny jadąc samochodem. I tu lekarz orzecznik może orzec, że jechałeś samochodem pomimo, że Twój stan nie gwarantował bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowy



 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005