Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 12/05/2013 11:42
Zadzwonię, obczaję, dzięki za pomoc, oczywiście jak ktoś jeszcze chce doradzić to pisać śmiało.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/05/2013 17:19
Jaka mozecie polecic nawigacje na androida (tablet i smartfon)? Z tym zastrzezeniem, ze bez internetu, bede potrzebowal jej zagranica, a wiadomo, ze to za duzy koszt i zostaje sam GPS :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Temat dla kierowców - 15/05/2013 19:00

  Przema napisał:  
Jaka mozecie polecic nawigacje na androida (tablet i smartfon)? Z tym zastrzezeniem, ze bez internetu, bede potrzebowal jej zagranica, a wiadomo, ze to za duzy koszt i zostaje sam GPS :)



Na ile ją potrzebujesz??? Ja korzystałem z Sygica(wersja próbna za friko, ale nie wiem czy są mapy Europy), albo poszukaj na necie jakiejś instalki np. do automapy. Jechałem na takiej automapie na wesele i działała bez zarzutu, w telefonie, w którym nawet karty sim nie było.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 15/05/2013 20:15
Przema mialem w sumie te samo pytanie co ty, bo bede smigal przez Niemcy i tam potrzebuje nawigacij .

Ja sciagnalem wlasnie na Samsunga aplikacje Mapfactor:Navigation . Tak sie ona nazywa w apkach.Dziala w offline tylko przez Gps i wyglada ze bedzie ok,ale jak bedzie tego nie wiem:)


,,Vi är överallt,,- POGON
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/05/2013 17:08

  Ambasador napisał:  

  Przema napisał:  
Jaka mozecie polecic nawigacje na androida (tablet i smartfon)? Z tym zastrzezeniem, ze bez internetu, bede potrzebowal jej zagranica, a wiadomo, ze to za duzy koszt i zostaje sam GPS :)



Na ile ją potrzebujesz??? Ja korzystałem z Sygica(wersja próbna za friko, ale nie wiem czy są mapy Europy), albo poszukaj na necie jakiejś instalki np. do automapy. Jechałem na takiej automapie na wesele i działała bez zarzutu, w telefonie, w którym nawet karty sim nie było.



Max 4 dni ;)


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 18/05/2013 16:40
Jeszcze raz proszę o polecenie jakiejś szkoły jazdy pod kategorię A. Niestety ta, którą polecił AM, nie prowadzi obecnie kursów.


Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5379 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 27/05/2013 21:25
Panowie gdzie zrobie geometrie kół ? Interesuje mnie centrum i pomorzany


Obrazek gif wstawiony na forum
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/05/2013 21:52
Auto ABC na Madalińskiego. Jeśli po geometrii zauważysz, że coś nie tak jest (często zbieżność lub źle ustawiona kierownica) to wracaj od razu, niech poprawiają do skutku.


Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4186 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/06/2013 09:22
dla fanatyków starych aut

8 i 9 czerwca w Berlinie ( w zachodnim centrum, na Kudamm przy Zoo)

Classic Days Berlin


[email protected]
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/06/2013 09:58
Czy,w jakich godzinach i w jakie dni w Berlinie jest strefa płatnego parkowania?


Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4186 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/06/2013 10:44

  oczko82 napisał:  
Czy,w jakich godzinach i w jakie dni w Berlinie jest strefa płatnego parkowania?



róznie, w niektórych miejscach trzeba placic 7 dni w tygodniu, w niektórych nie. Trzeba patrzec przy automatach na tabliczki, tam pisze w jakie dni obowiazuje
np tutaj pisze ze tylko w dni robocze od 9 do 23

Obrazek jpg wstawiony na forum

najlatwiej zaparkowac na ulicy Strasse des 17. Juni (przy S-Bah Tiergarten, tam gdzie Loveparade kiedys szla), tam nie trzeba placic nic, a parkingów dosyc, wtedy przez park w kierunku Zoo i w 10 min jestes na miejscu


[email protected]
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/06/2013 12:57
No zależy mi aby połazić po centrum trochę. Czyli Twoja miejscówka jest za free? Mówisz o 10 minutach ale dokąd? :) Do zoo? A powiedz mi od bramy brand. do tego pomnika z aniołkiem jest płatne czy nie? Chodzi o niedzielę.
Bo tam najbardziej by mi pasowa parking.

EDYTA: spojrzałem na google earth i widzę, że mówimy o tej samej ulicy :) Dobra już wszystko wiem :)A czy nie ma problemu z dojazdem do owego parkingu (chodzi o to czy nie jest coś rozkopane, jakieś objazdy itp)?

Ostatnio edytowany przez: db1948, 7 czerwca 2013, 13:09 [2 raz(y)]


Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4186 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/06/2013 13:33

  oczko82 napisał:  
No zależy mi aby połazić po centrum trochę. Czyli Twoja miejscówka jest za free? Mówisz o 10 minutach ale dokąd? :) Do zoo? A powiedz mi od bramy brand. do tego pomnika z aniołkiem jest płatne czy nie? Chodzi o niedzielę.
Bo tam najbardziej by mi pasowa parking.

EDYTA: spojrzałem na google earth i widzę, że mówimy o tej samej ulicy :) Dobra już wszystko wiem :)A czy nie ma problemu z dojazdem do owego parkingu (chodzi o to czy nie jest coś rozkopane, jakieś objazdy itp)?



wszedzie gdzies cos rozkopane, czy to Berlin czy Szczecin :)
jest ok

Nie zapominac o wlepkach!


[email protected]
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 15/06/2013 22:12
Przekroczona prędkość na autobahnie o 27 km. fotka i 160 euro do płacenia..?! jestem zdruzgotany,dlaczego aż tyle dojebali do płacenia jak są "widełki" w których od 26 do 30 km. przewiduje różnie ale nie więcej niż 90 czy 100 euro..?! :X

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 czerwca 2013, 22:18 [1 raz(y)]


Przemek07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/06/2013 22:53
nie wiem jak teraz to wyglada ale do niedawna bylo tak ze to co z widelek plus 15e za opracowanie zdjecia i 30e za wysylke stad ta suma,ja czekam wlasnie z trwoga na zdjecie spod hanoweru 37wiecej,podaj jak mozesz po jakim czasie dostales i jaki termin placenia


Przemek07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/06/2013 23:16
pomijajac fakt ze polskie sluzby podobno nie widza problemu w podawnaiu danych a niemieckie jak najbardziej i nie daja


Żelechowo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5329 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/06/2013 23:36
Jedno pytanie: Czy można przewozić dziecko 2,5 roku w foteliku z przodu?


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/06/2013 00:02
A z ciekawości - jak dostajecie zdjęcia z fotoradaru to byliście wcześniej notowani w niemcowni? Bo dzisiaj na szkoleniu gościu z drogówki mówił, że mandaty z fotoradaru z za granicy dostaniesz tylko w momencie jak auto kiedyś było na miejscu haltowane i Twoje dane już mają w systemie? Jak było w waszym przypadku ?


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/06/2013 00:05

  Maks napisał:  
nie wiem jak teraz to wyglada ale do niedawna bylo tak ze to co z widelek plus 15e za opracowanie zdjecia i 30e za wysylke stad ta suma,ja czekam wlasnie z trwoga na zdjecie spod hanoweru 37wiecej,podaj jak mozesz po jakim czasie dostales i jaki termin placenia



Gdzie wy lapiecie te mandaty?

Jadac ostatnio pod hamburg az wypatrywalem tych radarow, to jedynie pare smietnikow na remontowanych odcinkach + moze ze 2 fotoradary na wiaduktach robiace od tylu zdjecia...mam zaczac tez sie obawiac o pamiatke? :) To juz wole zeby przyszlo i to zaplacic niz zostac przypadkowo zatrzymany i placic na miejscu, bo do kraju nie przyszlo, a zdaje sie, ze i z tym roznie bywa.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 16/06/2013 00:51

  AM napisał:  
A z ciekawości - jak dostajecie zdjęcia z fotoradaru to byliście wcześniej notowani w niemcowni? Bo dzisiaj na szkoleniu gościu z drogówki mówił, że mandaty z fotoradaru z za granicy dostaniesz tylko w momencie jak auto kiedyś było na miejscu haltowane i Twoje dane już mają w systemie? Jak było w waszym przypadku ?



Może coś w tym być. Generalnie słyszałem, że gdy złapie nas fotoradar w Niemczech, to niemiecka policja występuje do odpowiedniej polskiej komendy wojewódzkiej o udostępnienie danych właściciela pojazdu o takich numerach rejestracyjnych. Nie ma jednak odpowiednich regulacji czy zarządzeń w tej kwestii i polskie komendy albo te wnioski olewają albo a automatu wysyłają odp., że nie da się ustalić właściciela.
To co mówił mogłoby się zgadzać, bo po haltowaniu w Niemczach mają już dane i nie muszą o nie występować, więc mogą wystawić mandat.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005