Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5214 dni

**

Odp: Temat dla kierowców - 12/05/2013 11:42
Zadzwonię, obczaję, dzięki za pomoc, oczywiście jak ktoś jeszcze chce doradzić to pisać śmiało.

Przema
Kibic
Na forum od 4076 dni

Odp: Temat dla kierowców - 15/05/2013 17:19
Jaka mozecie polecic nawigacje na androida (tablet i smartfon)? Z tym zastrzezeniem, ze bez internetu, bede potrzebowal jej zagranica, a wiadomo, ze to za duzy koszt i zostaje sam GPS :)

Ambasador
Moderator**
Na forum od 5354 dni

Odp: Temat dla kierowców - 15/05/2013 19:00

Przema napisał:  
Jaka mozecie polecic nawigacje na androida (tablet i smartfon)? Z tym zastrzezeniem, ze bez internetu, bede potrzebowal jej zagranica, a wiadomo, ze to za duzy koszt i zostaje sam GPS :)

Na ile ją potrzebujesz??? Ja korzystałem z Sygica(wersja próbna za friko, ale nie wiem czy są mapy Europy), albo poszukaj na necie jakiejś instalki np. do automapy. Jechałem na takiej automapie na wesele i działała bez zarzutu, w telefonie, w którym nawet karty sim nie było.

Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Obrazek jpg wstawiony na forum
spagetti
Kibic
Na forum od 5672 dni

*

Odp: Temat dla kierowców - 15/05/2013 20:15
Przema mialem w sumie te samo pytanie co ty, bo bede smigal przez Niemcy i tam potrzebuje nawigacij .

Ja sciagnalem wlasnie na Samsunga aplikacje Mapfactor:Navigation . Tak sie ona nazywa w apkach.Dziala w offline tylko przez Gps i wyglada ze bedzie ok,ale jak bedzie tego nie wiem:)

,,Vi är överallt,,- POGON
Przema
Kibic
Na forum od 4076 dni

Odp: Temat dla kierowców - 17/05/2013 17:08

Ambasador napisał:  

Przema napisał:  

Na ile ją potrzebujesz??? Ja korzystałem z Sygica(wersja próbna za friko, ale nie wiem czy są mapy Europy), albo poszukaj na necie jakiejś instalki np. do automapy. Jechałem na takiej automapie na wesele i działała bez zarzutu, w telefonie, w którym nawet karty sim nie było.

Max 4 dni ;)

nara
Kibic
Na forum od 5214 dni

**

Odp: Temat dla kierowców - 18/05/2013 16:40
Jeszcze raz proszę o polecenie jakiejś szkoły jazdy pod kategorię A. Niestety ta, którą polecił AM, nie prowadzi obecnie kursów.

Kaczmar
Kibic
Na forum od 3584 dni

*

Odp: Temat dla kierowców - 27/05/2013 21:25
Panowie gdzie zrobie geometrie kół ? Interesuje mnie centrum i pomorzany

Obrazek gif wstawiony na forum
db1948
Kibic
Na forum od 5088 dni

Odp: Temat dla kierowców - 27/05/2013 21:52
Auto ABC na Madalińskiego. Jeśli po geometrii zauważysz, że coś nie tak jest (często zbieżność lub źle ustawiona kierownica) to wracaj od razu, niech poprawiają do skutku.

POGOŃ Obrazek png wstawiony na forum SZCZECIN !!!
Berliński FC ´09
Kibic
Na forum od 2391 dni

Odp: Temat dla kierowców - 07/06/2013 09:22
dla fanatyków starych aut

8 i 9 czerwca w Berlinie ( w zachodnim centrum, na Kudamm przy Zoo)

Classic Days Berlin

[email protected]
db1948
Kibic
Na forum od 5088 dni

Odp: Temat dla kierowców - 07/06/2013 09:58
Czy,w jakich godzinach i w jakie dni w Berlinie jest strefa płatnego parkowania?

Berliński FC ´09
Kibic
Na forum od 2391 dni

Odp: Temat dla kierowców - 07/06/2013 10:44

oczko82 napisał:  
Czy,w jakich godzinach i w jakie dni w Berlinie jest strefa płatnego parkowania?

róznie, w niektórych miejscach trzeba placic 7 dni w tygodniu, w niektórych nie. Trzeba patrzec przy automatach na tabliczki, tam pisze w jakie dni obowiazuje
np tutaj pisze ze tylko w dni robocze od 9 do 23

Obrazek jpg wstawiony na forum

najlatwiej zaparkowac na ulicy Strasse des 17. Juni (przy S-Bah Tiergarten, tam gdzie Loveparade kiedys szla), tam nie trzeba placic nic, a parkingów dosyc, wtedy przez park w kierunku Zoo i w 10 min jestes na miejscu

[email protected]
db1948
Kibic
Na forum od 5088 dni

Odp: Temat dla kierowców - 07/06/2013 12:57
No zależy mi aby połazić po centrum trochę. Czyli Twoja miejscówka jest za free? Mówisz o 10 minutach ale dokąd? :) Do zoo? A powiedz mi od bramy brand. do tego pomnika z aniołkiem jest płatne czy nie? Chodzi o niedzielę.
Bo tam najbardziej by mi pasowa parking.

EDYTA: spojrzałem na google earth i widzę, że mówimy o tej samej ulicy :) Dobra już wszystko wiem :)A czy nie ma problemu z dojazdem do owego parkingu (chodzi o to czy nie jest coś rozkopane, jakieś objazdy itp)?

Ostatnio edytowany przez: db1948, 7 czerwca 2013, 13:09 [2 raz(y)]

Berliński FC ´09
Kibic
Na forum od 2391 dni

Odp: Temat dla kierowców - 07/06/2013 13:33

oczko82 napisał:  
No zależy mi aby połazić po centrum trochę. Czyli Twoja miejscówka jest za free? Mówisz o 10 minutach ale dokąd? :) Do zoo? A powiedz mi od bramy brand. do tego pomnika z aniołkiem jest płatne czy nie? Chodzi o niedzielę.
Bo tam najbardziej by mi pasowa parking.

EDYTA: spojrzałem na google earth i widzę, że mówimy o tej samej ulicy :) Dobra już wszystko wiem :)A czy nie ma problemu z dojazdem do owego parkingu (chodzi o to czy nie jest coś rozkopane, jakieś objazdy itp)?

wszedzie gdzies cos rozkopane, czy to Berlin czy Szczecin :)
jest ok

Nie zapominac o wlepkach!

[email protected]
1973
Kibic
Na forum od 5358 dni

*

Odp: Temat dla kierowców - 15/06/2013 22:12
Przekroczona prędkość na autobahnie o 27 km. fotka i 160 euro do płacenia..?! jestem zdruzgotany,dlaczego aż tyle dojebali do płacenia jak są "widełki" w których od 26 do 30 km. przewiduje różnie ale nie więcej niż 90 czy 100 euro..?! :X

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 czerwca 2013, 22:18 [1 raz(y)]

Przemek07
Kibic
Na forum od 2414 dni

Odp: Temat dla kierowców - 15/06/2013 22:53
nie wiem jak teraz to wyglada ale do niedawna bylo tak ze to co z widelek plus 15e za opracowanie zdjecia i 30e za wysylke stad ta suma,ja czekam wlasnie z trwoga na zdjecie spod hanoweru 37wiecej,podaj jak mozesz po jakim czasie dostales i jaki termin placenia

Przemek07
Kibic
Na forum od 2414 dni

Odp: Temat dla kierowców - 15/06/2013 23:16
pomijajac fakt ze polskie sluzby podobno nie widza problemu w podawnaiu danych a niemieckie jak najbardziej i nie daja

Żelechowo
Kibic
Na forum od 3534 dni

Odp: Temat dla kierowców - 15/06/2013 23:36
Jedno pytanie: Czy można przewozić dziecko 2,5 roku w foteliku z przodu?

AM
Kibic
Na forum od 5206 dni

Odp: Temat dla kierowców - 16/06/2013 00:02
A z ciekawości - jak dostajecie zdjęcia z fotoradaru to byliście wcześniej notowani w niemcowni? Bo dzisiaj na szkoleniu gościu z drogówki mówił, że mandaty z fotoradaru z za granicy dostaniesz tylko w momencie jak auto kiedyś było na miejscu haltowane i Twoje dane już mają w systemie? Jak było w waszym przypadku ?

http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Przema
Kibic
Na forum od 4076 dni

Odp: Temat dla kierowców - 16/06/2013 00:05

Maks napisał:  
nie wiem jak teraz to wyglada ale do niedawna bylo tak ze to co z widelek plus 15e za opracowanie zdjecia i 30e za wysylke stad ta suma,ja czekam wlasnie z trwoga na zdjecie spod hanoweru 37wiecej,podaj jak mozesz po jakim czasie dostales i jaki termin placenia

Gdzie wy lapiecie te mandaty?

Jadac ostatnio pod hamburg az wypatrywalem tych radarow, to jedynie pare smietnikow na remontowanych odcinkach + moze ze 2 fotoradary na wiaduktach robiace od tylu zdjecia...mam zaczac tez sie obawiac o pamiatke? :) To juz wole zeby przyszlo i to zaplacic niz zostac przypadkowo zatrzymany i placic na miejscu, bo do kraju nie przyszlo, a zdaje sie, ze i z tym roznie bywa.

Plum
Kibic
Na forum od 5403 dni

Odp: Temat dla kierowców - 16/06/2013 00:51

AM napisał:  
A z ciekawości - jak dostajecie zdjęcia z fotoradaru to byliście wcześniej notowani w niemcowni? Bo dzisiaj na szkoleniu gościu z drogówki mówił, że mandaty z fotoradaru z za granicy dostaniesz tylko w momencie jak auto kiedyś było na miejscu haltowane i Twoje dane już mają w systemie? Jak było w waszym przypadku ?

Może coś w tym być. Generalnie słyszałem, że gdy złapie nas fotoradar w Niemczech, to niemiecka policja występuje do odpowiedniej polskiej komendy wojewódzkiej o udostępnienie danych właściciela pojazdu o takich numerach rejestracyjnych. Nie ma jednak odpowiednich regulacji czy zarządzeń w tej kwestii i polskie komendy albo te wnioski olewają albo a automatu wysyłają odp., że nie da się ustalić właściciela.
To co mówił mogłoby się zgadzać, bo po haltowaniu w Niemczach mają już dane i nie muszą o nie występować, więc mogą wystawić mandat.

Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 3 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
paula22szczecinpogoniara, Wierny Pogoni, Zawa

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005