Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/04/2013 12:42

  Kaczmar napisał:  

  kontiii napisał:  

  AM napisał:  
Jakie miejsce polecicie żeby w miarę tanio zakupić nowe opony letnie ?



Jeżeli chcesz nowe to polecam oponeo.pl



a używane jak chce to gdzie szukać ?



Używane to podjedź na wulkanizacje na Południowej. Skręcasz tak jak do Makro/Castoramy i kawałek dalej skręcasz w lewo w bramę (tutaj) i jedziesz do końca i w lewo. Maja chyba najtaniej w Szczecinie.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/04/2013 16:14
del

Ostatnio edytowany przez: db1948, 12 kwietnia 2013, 20:43 [1 raz(y)]


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/04/2013 16:26
Letnie opony firmy "Debica" w promocji w Biedronce. Tylko nie wiem po ile?


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
DobraF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4469 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/04/2013 21:33

  caffrey napisał:  

  Kaczmar napisał:  

  kontiii napisał:  

  AM napisał:  
Jakie miejsce polecicie żeby w miarę tanio zakupić nowe opony letnie ?



Jeżeli chcesz nowe to polecam oponeo.pl



a używane jak chce to gdzie szukać ?



Używane to podjedź na wulkanizacje na Południowej. Skręcasz tak jak do Makro/Castoramy i kawałek dalej skręcasz w lewo w bramę (tutaj) i jedziesz do końca i w lewo. Maja chyba najtaniej w Szczecinie.



A nie lepiej zobaczyć obok Kalinki? Mają dosyć duży wybór i całkiem przystępne ceny. Ewentualnie coś na zamówienie sprowadzą.
Szef bardzo ugodowy więc każdy się dogada.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/04/2013 04:34
Cieknie mi przekładnia kierownicza. Tak że co 600km trzeba dolać płynu do wspomagania bo jest poniżej minimum. Znalazłem kilka ofert po renegeracji z roczną gwarancją, koszt 500zł. Ale mechanior powiedział że lepiej wziąść "używkę"(jest tańsza) ale orginalną. Nie wiem co miał na myśli? Przecież regenerowane też są orginalne. Uzasadniał że te po renegeracji nie wiadomo jak będą wchodzić w zakręty. Nie mam pojęcia? Co o tym myślicie?


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 19/04/2013 12:33
Ja czesto kupuje opony z tej stronki.2 dni z dostawa do domu:)

http://www.oponytanio.pl/


,,Vi är överallt,,- POGON
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/04/2013 17:57

  spagetti napisał:  
Ja czesto kupuje opony z tej stronki.2 dni z dostawa do domu:)

http://www.oponytanio.pl/



ja z oponeo.pl w 24h otrzymywałem, a zamawiałem 2 razy już, i dostawa gratis:)


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 27/04/2013 09:51
Betoniara w Fordzie Ka,dla mnie hit ostatnich dni. :)

Obrazek jpg wstawiony na forum


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Temat dla kierowców - 29/04/2013 22:17
Poleci może ktoś miejsce, gdzie w rozsądnej cenie kupię akumulator do auta? ;)


P. S.
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 10/05/2013 18:02
Potrzebna dobra szkoła jazdy pod KAT. A, poleci ktoś z forumowiczów, którzy robili prawko na motor ?


niebuszewo8308
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/05/2013 20:47

  Sz. napisał:  
Poleci może ktoś miejsce, gdzie w rozsądnej cenie kupię akumulator do auta? ;)



Ja bym polecił Moto Tech na Mieszka I-go 80


POGOŃ SZCZECIN
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/05/2013 21:37

  niuniunin napisał:  
Potrzebna dobra szkoła jazdy pod KAT. A, poleci ktoś z forumowiczów, którzy robili prawko na motor ?



Swego czasu robiłem w Automaniaku (zdecydowanie polecam) - instruktorem był jeden z forumowiczów (ALI) - tylko, że tam siedziba się zmieniła i Ali już chyba nie jest szefem. Miał nie zdezelowane motocykle w przeciwieństwie do takiego Igielskiego (a przecież dużo większa firma) - swoją drogą którego nie polecam za olewkę klienta - klimat był też bardzo dobry. Ali wiedział jak uczyć...
Teraz w sumie każda szkoła(?) bierze nacisk na kasę (jak każdy) i zdany egzamin (umiejętności są oczywiście nie potrzebne).


Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7464 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/05/2013 22:42
Na hasło Pogononline ceny hurtowe ;)


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/05/2013 23:02

  oczko82 napisał:  

  niuniunin napisał:  
Potrzebna dobra szkoła jazdy pod KAT. A, poleci ktoś z forumowiczów, którzy robili prawko na motor ?



Swego czasu robiłem w Automaniaku (zdecydowanie polecam) - instruktorem był jeden z forumowiczów (ALI) - tylko, że tam siedziba się zmieniła i Ali już chyba nie jest szefem. Miał nie zdezelowane motocykle w przeciwieństwie do takiego Igielskiego (a przecież dużo większa firma) - swoją drogą którego nie polecam za olewkę klienta - klimat był też bardzo dobry. Ali wiedział jak uczyć...
Teraz w sumie każda szkoła(?) bierze nacisk na kasę (jak każdy) i zdany egzamin (umiejętności są oczywiście nie potrzebne).



Nie wiem, jak kategoria "A", ale jeśli chodzi o "B", to mogę tylko pochwalić szkołę Igielskiego. Egzamin zdany za pierwszym razem, podejście do uczniów bardzo dobre. Mój nauczyciel nie uczył mnie jak zdać egzamin, ale naprawdę przekazywał wiedzę przydatną na drogach.


TYLKO POGOŃ!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 11/05/2013 02:03

  oczko82 napisał:  

  niuniunin napisał:  
Potrzebna dobra szkoła jazdy pod KAT. A, poleci ktoś z forumowiczów, którzy robili prawko na motor ?



Swego czasu robiłem w Automaniaku (zdecydowanie polecam) - instruktorem był jeden z forumowiczów (ALI) - tylko, że tam siedziba się zmieniła i Ali już chyba nie jest szefem. Miał nie zdezelowane motocykle w przeciwieństwie do takiego Igielskiego (a przecież dużo większa firma) - swoją drogą którego nie polecam za olewkę klienta - klimat był też bardzo dobry. Ali wiedział jak uczyć...
Teraz w sumie każda szkoła(?) bierze nacisk na kasę (jak każdy) i zdany egzamin (umiejętności są oczywiście nie potrzebne).



No niestety Aliego nie ma tam już długi czas.


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Temat dla kierowców - 11/05/2013 08:31

  niuniunin napisał:  
Potrzebna dobra szkoła jazdy pod KAT. A, poleci ktoś z forumowiczów, którzy robili prawko na motor ?



Kwestia kolego czy chcesz zrobić kurs czy nauczyć się jeździć ;) Bo w kilku szkołach z relacji znajomych przez 30 godzin jeździsz wszystkim znaną trasę egzaminacyjną, a po zdanym egzaminie nie potrafisz jechać więcej niż 60 km/h, a co dopiero wejść w zakręt na ekspresówce ;) Ja mogę polecić z własnego doświadczenia Szkołę Jazdy Efekt ul. Bazarowa
Efekt

Sam tam robiłem. Ba! Moja dziewucha tam zrobiła, a do tego była zadowolona i szczęśliwa a to na prawdę dobra rekomendacja ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 11/05/2013 11:25

  lukas86 napisał:  
Nie wiem, jak kategoria "A", ale jeśli chodzi o "B", to mogę tylko pochwalić szkołę Igielskiego. Egzamin zdany za pierwszym razem, podejście do uczniów bardzo dobre. Mój nauczyciel nie uczył mnie jak zdać egzamin, ale naprawdę przekazywał wiedzę przydatną na drogach.


Ja też u Igielskiego robiłem kurs na "B" w 200 roku ale nie było jeszcze takiej masówki tam. Wtedy tą szkołę polecałem. W 2010 roku kiedy zrobiłem kurs w Automaniaku chciałem wykupić sobie godziny przed samym egzaminem (dzień wcześniej) aby sprawdzić się z innym instruktorem - gość był dziwny do tego motocykl to jedno wielkie nie porozumienie. To mój dziadek miał 2oo w lepszym stanie niż oni.
Ale to jeszcze można było przeżyć. Kurs robiłem z bratem, też wykupił sobie godziny przed egzaminem u Igielskiego podjechał na umówione miejsce i nikt się nie zjawił...Byliśmy razem po wyjaśnienia u Pani Igielskiej ale co to dało (zaproponowała nam jakieś 2 godziny darmowe czy coś takiego) jak już egzamin był zdany...Smród pozostał. Ja nie polecam tej szkoły nikomu. Są inne, mniejsze i lepsze (Nie pisze tylko o kat B).


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 11/05/2013 12:12

  AM napisał:  

  niuniunin napisał:  
Potrzebna dobra szkoła jazdy pod KAT. A, poleci ktoś z forumowiczów, którzy robili prawko na motor ?



Kwestia kolego czy chcesz zrobić kurs czy nauczyć się jeździć ;) Bo w kilku szkołach z relacji znajomych przez 30 godzin jeździsz wszystkim znaną trasę egzaminacyjną, a po zdanym egzaminie nie potrafisz jechać więcej niż 60 km/h, a co dopiero wejść w zakręt na ekspresówce ;) Ja mogę polecić z własnego doświadczenia Szkołę Jazdy Efekt ul. Bazarowa
Efekt

Sam tam robiłem. Ba! Moja dziewucha tam zrobiła, a do tego była zadowolona i szczęśliwa a to na prawdę dobra rekomendacja ;)



Oczywiście, że nauczyć się jeździć, bo kilka przejażdżek na motorach różnej pojemności kolesi nie robi ze mnie żadnego kierowcy :). I najlepiej jak będzie owa szkoła przygotowywała jak najlepiej pod ten nowy(?) egzamin, bo z tego co widzę to na stronie chyba nie aktualizowali informacji ;).


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 11/05/2013 19:33
Ali juz nawet w Szczecinie nie mieszka...


,,Vi är överallt,,- POGON
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Temat dla kierowców - 12/05/2013 08:36

  niuniunin napisał:  

  AM napisał:  

  niuniunin napisał:  
Potrzebna dobra szkoła jazdy pod KAT. A, poleci ktoś z forumowiczów, którzy robili prawko na motor ?



Kwestia kolego czy chcesz zrobić kurs czy nauczyć się jeździć ;) Bo w kilku szkołach z relacji znajomych przez 30 godzin jeździsz wszystkim znaną trasę egzaminacyjną, a po zdanym egzaminie nie potrafisz jechać więcej niż 60 km/h, a co dopiero wejść w zakręt na ekspresówce ;) Ja mogę polecić z własnego doświadczenia Szkołę Jazdy Efekt ul. Bazarowa
Efekt

Sam tam robiłem. Ba! Moja dziewucha tam zrobiła, a do tego była zadowolona i szczęśliwa a to na prawdę dobra rekomendacja ;)



Oczywiście, że nauczyć się jeździć, bo kilka przejażdżek na motorach różnej pojemności kolesi nie robi ze mnie żadnego kierowcy :). I najlepiej jak będzie owa szkoła przygotowywała jak najlepiej pod ten nowy(?) egzamin, bo z tego co widzę to na stronie chyba nie aktualizowali informacji ;).



Wiesz.. Prawko robiłem 3 lata temu, dziewucha rok temu - więc w kwestii nowych egzaminów niewiele powiem. Ale jeździć się nauczyliśmy porządnie ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005