Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/08/2014 19:17
pytanie o trasówkę. Wybieram się autem do Wawy. Jeżeli chodzi o trasę S3 a potem A2, ile wyniesie mnie przejazd osobówką? A gdybym zdecydował się jechać 10-A1-A2 czy nadal tę trasę przejadę za darmo czy już postawili bramki?


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/08/2014 19:58
Do Warszawy przez S3 i A2 to koszt około 70 zł w jedną stronę.


Greg_Haas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6521 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/08/2014 21:33
s3 dla osobówek bezpłatna
A2 od Jordanowa do Konina koszt 56zł.
później jak dobrze pamiętam 19,80 za odcinek od Konina do Warszawy


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/08/2014 21:23

  KAM napisał:  
pytanie o trasówkę. Wybieram się autem do Wawy. Jeżeli chodzi o trasę S3 a potem A2, ile wyniesie mnie przejazd osobówką? A gdybym zdecydował się jechać 10-A1-A2 czy nadal tę trasę przejadę za darmo czy już postawili bramki?



Ja tam zawsze jade przez Bydgoszcz. Raz jeden zdecydowalem sie jechac autostrada, to wcale duzo szybciej nie bylem, a portfel zdecydowanie to odczul.

W weekend bylem w Gdansku. Autem pierwszy raz tak w sezonie. Za rozwiazania komunikacyjne w tym miescie autorow powinni publicznie za jaja powiesic.


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/08/2014 22:05

  Przema napisał:  

  KAM napisał:  
pytanie o trasówkę. Wybieram się autem do Wawy. Jeżeli chodzi o trasę S3 a potem A2, ile wyniesie mnie przejazd osobówką? A gdybym zdecydował się jechać 10-A1-A2 czy nadal tę trasę przejadę za darmo czy już postawili bramki?



Ja tam zawsze jade przez Bydgoszcz. Raz jeden zdecydowalem sie jechac autostrada, to wcale duzo szybciej nie bylem, a portfel zdecydowanie to odczul.

W weekend bylem w Gdansku. Autem pierwszy raz tak w sezonie. Za rozwiazania komunikacyjne w tym miescie autorow powinni publicznie za jaja powiesic.



Korek na obwodnicy czy coś innego ? :]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/08/2014 23:16

  netoper napisał:  

  Przema napisał:  

  KAM napisał:  
pytanie o trasówkę. Wybieram się autem do Wawy. Jeżeli chodzi o trasę S3 a potem A2, ile wyniesie mnie przejazd osobówką? A gdybym zdecydował się jechać 10-A1-A2 czy nadal tę trasę przejadę za darmo czy już postawili bramki?



Ja tam zawsze jade przez Bydgoszcz. Raz jeden zdecydowalem sie jechac autostrada, to wcale duzo szybciej nie bylem, a portfel zdecydowanie to odczul.

W weekend bylem w Gdansku. Autem pierwszy raz tak w sezonie. Za rozwiazania komunikacyjne w tym miescie autorow powinni publicznie za jaja powiesic.



Korek na obwodnicy czy coś innego ? :]


Na korki to raczej wplywu nie maja. Obwodnica jest akurat ok. Bardziej mysle o centrum Gdanska :)


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/08/2014 23:37
to poproszę o konkrety, bo akurat po Gdańsku mam okazję często jeździć i nie uważam, aby było gorzej niż w innych dużych miastach :]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/08/2014 23:05

  netoper napisał:  
to poproszę o konkrety, bo akurat po Gdańsku mam okazję często jeździć i nie uważam, aby było gorzej niż w innych dużych miastach :]


Jak ktos jest ogarniety po tamtejszych drogach to moze i spoko, jak dla mnie tamtejsza organizacja jest zjebana i to mocno, a wystarczylyby ronda. O jezdzie wokol starego miasta nawet nie wspominam, bo to katorga dla kazdego kierowcy.


dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/08/2014 23:32
witam, mam terminowe prawo jazdy które niedługo mi się kończy.. jakie są procedury żeby je przedłużyć??


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Temat dla kierowców - 20/08/2014 23:26

  dewu napisał:  
witam, mam terminowe prawo jazdy które niedługo mi się kończy.. jakie są procedury żeby je przedłużyć??



Ze względu na okulary czy inny powód?


POGOŃ SZCZECIN MKS
Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5379 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 21/08/2014 14:34

  dewu napisał:  
witam, mam terminowe prawo jazdy które niedługo mi się kończy.. jakie są procedury żeby je przedłużyć??



Sam musiałem przedłużac niedawno ze względu na okulary. Wystarczą badania , ale musisz przejsc specjalistyczne badania dla kierowców . Ja robilem to w swojej szkole jazdy i płacilem kolo 50-60 zł , a wiem że takie coś mozna na Bolesława Śmiałego zrobić ale za 140 :/ . wiec najlepiej bedzie jak udasz sie do jakiejs szkoły jazdy i zapytasz o takie badania bo na bank beda tańsze


Obrazek gif wstawiony na forum
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Temat dla kierowców - 23/08/2014 01:44
Witam,

Dostałem zdjęcie z fotoradaru "od tylu" od straży miejskiej - jakieś ścieżki ratunku? Auto jest na szwagra, jechałem z kobietą nad wodę.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Temat dla kierowców - 23/08/2014 07:42

  manisz napisał:  
Witam,

Dostałem zdjęcie z fotoradaru "od tylu" od straży miejskiej - jakieś ścieżki ratunku? Auto jest na szwagra, jechałem z kobietą nad wodę.



Wygrałem teraz sprawę w sądzie że Strażą Miejską w Suchaniu.. Wogóle nie odpowiadaj aż dadzą sprawę do sądu , i dostaniesz nakaz zapłaty.... Masz 7 dni na odwołanie , a w odwołaniu piszesz że na podstawie wyroku Sądu Najwyższego Straż Miejska i Gminna , oraz Inspekcja Transportu drogowego nie może być oskarżycielem publicznym , w sprawach o wykroczenia drogowe... Może nim być tylko i wyłącznie Policja... W moim przypadku sprawę umorzono , mnie uniewinniono a koszty poniosła Straż Miejska... Polecam stronę w internecie "Anuluj mandat" masz wzory pism i wszystkie kruczki prawne jak odpisywać tym "złodziejom"...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Temat dla kierowców - 24/08/2014 19:58
koledzy, HELP!

seat ibiza 6k 1996, 1.6 benzyna. wywaliło mi zegary, oba. nie działają. jak przekręcam kluczyk (włączam TYLKO zapłon, silnik nie), to od obrotów wskakuje na pierwszą kreskę i oscyluje pomiędzy nią a drugą, drga. po zapaleniu silnika nic się w tej kwestii nie zmienia, prędkościomierz też nie działa. jak wyłączam silnik, wyciągam kluczyk, obroty jeszcze przez chwilę drgają. to kwestia elektryki? ktoś się orientuje w czym rzecz? na bezpieczniku rzuciłem okiem - wydają się być w porządku. pozniej cisza. dodam, że mam różne przeboje z akumulatorem.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/08/2014 21:16

  TeHaCe napisał:  
koledzy, HELP!

seat ibiza 6k 1996, 1.6 benzyna. wywaliło mi zegary, oba. nie działają. jak przekręcam kluczyk (włączam TYLKO zapłon, silnik nie), to od obrotów wskakuje na pierwszą kreskę i oscyluje pomiędzy nią a drugą, drga. po zapaleniu silnika nic się w tej kwestii nie zmienia, prędkościomierz też nie działa. jak wyłączam silnik, wyciągam kluczyk, obroty jeszcze przez chwilę drgają. to kwestia elektryki? ktoś się orientuje w czym rzecz? na bezpieczniku rzuciłem okiem - wydają się być w porządku. pozniej cisza. dodam, że mam różne przeboje z akumulatorem.



Mam to samo tylko, ze w Peugeocie. Od roku jeszcze bez zegarow :) u mnie problem lezy w silniczkach na zegarach. Podobno mozna na wlasna reke napawiac ale to precyzyjna robota. U elektryka na spiskiej/hrubieszowskiej 250 zl za naprawe wolali.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 26/08/2014 19:45
Panowie pytanie. Gdzie zrobia mi z miejsca nie zwijajacy sie pas( zwija sie gdy pomoge mu reka)?.Generalnie mam malo czasu,a domyslam sie ze niektore warsztaty mase roboty:) Audi a4 2010 r. Pozdro


,,Vi är överallt,,- POGON
skrzynka_piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/08/2014 19:25
Mam pytanie do posiadaczy Vw. Znacie jakis godny polecenia warsztat gdzie moge zjechac i podpiac auto pod komputer. Wywalilo mi dzis w drodze do pracy kontrolke sprawdz silnik (VW FOX 1.2, 2005) i chcialbym gdzies podjechac sprawdzic czy tylko blad wywalilo czy cos powaznego sie szykuje ?


if you don't play you will never win
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/08/2014 19:33

  skrzynka_piwa napisał:  
Mam pytanie do posiadaczy Vw. Znacie jakis godny polecenia warsztat gdzie moge zjechac i podpiac auto pod komputer. Wywalilo mi dzis w drodze do pracy kontrolke sprawdz silnik (VW FOX 1.2, 2005) i chcialbym gdzies podjechac sprawdzic czy tylko blad wywalilo czy cos powaznego sie szykuje ?



Jagiellońska za Platanem , najlepszy specjalista od VW , Bartek ma na imie....


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
skrzynka_piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/08/2014 20:51
dzieki. Sprawdze !


if you don't play you will never win
marek_zegarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3480 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/09/2014 22:36
Witam, Panowie i Panie. Ma ktoś z Was może wykupiony dostęp do tej strony Klik. Przede mną 3 próba egzamin na prawko i łapie się każdej możliwości zwiększenia szans na zdanie. :)
Ktoś poratuje loginem i hasłem :)
Ktoś z Was z tego korzystał? jakieś opinia? warto wykupić?


Za Pogoń, za MKS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005