Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6553 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/07/2013 11:56

  Bralin napisał:  
Można gdzieś zrobić nadruk swojej aktualnej tablicy rejestracyjnej?



Na allegro ostatnio znalazłem coś takiego. Wysyłasz im na mejla co chcesz mieć napisane oni odsyłają Ci projekt i albo akceptujesz lub nie..


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4199 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/07/2013 12:03
Sluchajcie, taka sprawa ;) O fotoradar sie rozchodzi, a konkretnie ten na wjezdzie do Szczecina, tam na swiatlach na Ploni - czynny jest?;) I czy pstryka foty w dwie strony? Wyjezdzalem ze Szczecina, wjechalem na poznym zoltym i teraz mam rozkmine czy przyjdzie swistek?


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/07/2013 12:11
Z tego co zaobserwowałem to jest pusty na pewno od tygodnia (wczoraj około 20 przyglądałem się jemu i tez był pusty). Dodatkowo on robi zdjęcia tylko za prędkość (nie jest to najnowszy fotoradar). Wg mnie powinieneś być spokojny.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/07/2013 18:54
Poleci ktoś szkołę nauki jazdy na motor - kat, A..?
Przeglądam w internecie to albo pozawieszali kursy albo drogo.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/07/2013 19:03
Na motocykl ;)


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/07/2013 19:59

  oczko82 napisał:  
Na motocykl ;)



Konkretnie na jednoślad o napędzie spalinowym:D tak na motocykl:)


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/07/2013 20:27
Kilka stron wcześniej ktoś się o prawko na "A" pytał...


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 18/07/2013 20:33

  Dan Henderson napisał:  

  oczko82 napisał:  
Na motocykl ;)



Konkretnie na jednoślad o napędzie spalinowym:D tak na motocykl:)



Aliena polecam ;)


Against modern wszystko!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 20/07/2013 11:49
Ta, ja się pytałem, ale ta szkoła ma zawieszone kursy na motór i sam dalej szukam :).


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Temat dla kierowców - 20/07/2013 17:39
potrzebuję filtr do oleju do seata ibizy 6K 1995r. ktoś podpowie gdzie mogę takowego zdobyć w miarę w rozsądnej cenie (kupowanie w necie odpada, chodzi mi o jakiś sklep w Szczecinie)?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Temat dla kierowców - 20/07/2013 21:53

  MofM napisał:  

  oczko82 napisał:  
Niestety płaci się za parkowanie w strefie - nie zależnie czy na wyznaczonych miejscach czy też na zakazie itp. Chory przepis...niech mandat wystawi milicja czy straż wiejska (wtedy to rozumiem).



Mi szmaciarz z spp powiedzial, ze kazde miejsce w strefie jest platne. wystawil mi bilet jak stalem autem sluzbowym na jezdni na awaryjkach, zastawilem tylko auta, ktore byly zaparkowane na chodniku. niedlugo to stojac na swiatlach beda dawac bilety.



No niezupełnie każde miejsce w strefie jest płatne. Wiele podwórek, parkingów sklepowych, terenów prywatnych pomimo bycia w strefie, nie podlega opłacie. Pytanie tylko, czy tak samo można się odwołać do miejsc całkowicie nie przeznaczonych do parkowania. Ja osobiście, gdybym "zaparkował" centralnie na środku jakiegoś skrzyżowania w strefie, to od mandatu od SPP bym się odwołał. ;) Bez względu na wyższe ewentualne straty od psiarni. Tak w imię zasad. :D


TYLKO POGOŃ!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 20/07/2013 22:43

  TeHaCe napisał:  
potrzebuję filtr do oleju do seata ibizy 6K 1995r. ktoś podpowie gdzie mogę takowego zdobyć w miarę w rozsądnej cenie (kupowanie w necie odpada, chodzi mi o jakiś sklep w Szczecinie)?


Jeśli na już to podjedź na Mieszka I do Mototech-u:
http://www.mototech24.pl/kontakt.html

Ale jeśli możesz poczekać na dostawę (bo na półce mogą nie mieć) to tylko i wyłącznie ProChoice na Witkiewicza: http://pro-choice.pl/

W ProChoice robię zakupy do wszystkich samochodów - różnica w cenach dość znaczna, wiadomo na filtrach tak się tego nie odczuwa ale mimo wszystko taniej wychodzi niż w innych sklepach nawet internetowych...no i pewne.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 21/07/2013 14:02
A znajdę tam podnośnik do przedniej szyby ? Bo na szrotach patrzyłem i lipa.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/07/2013 15:18
Podnośnik można spróbować kupić na allegro - są tam też nowe. Tylko, że zamienniki. Ale w czym to przeszkadza...? A czy są w ProChoice...(?) Nie wiem, ale pewnie można to zamówić.

edit: nie wiem jaki masz samochód ani jaki mechanizm podnoszenia szyb się w nim znajduje ale jest jeszcze tańsza możliwość - kupno zestawu naprawczego zamiast całości.

Ostatnio edytowany przez: db1948, 21 lipca 2013, 17:55 [2 raz(y)]


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 21/07/2013 20:57
Nie wiem czy tak dałoby radę, ponieważ bolec, na którym trzyma się korbka od podnoszenia szyby miał takie ząbki, które niestety uszkodziłem w momencie zamykania szyby kombinerkami :D - sytuacja mnie do tego zmusiła.
Na necie patrzyłem, niestety nie było nic poza nowym całym mechanizmem za 320zł ! A na taki wydatek nie będę się szarpał, bo nie opłaca mi się aż takie inwestowanie w to auto.
Astra 1, rok 93, mechanizm ręczny.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/07/2013 10:26

  Nocny Cyrk napisał:  
Nie wiem czy tak dałoby radę, ponieważ bolec, na którym trzyma się korbka od podnoszenia szyby miał takie ząbki, które niestety uszkodziłem w momencie zamykania szyby kombinerkami :D - sytuacja mnie do tego zmusiła.
Na necie patrzyłem, niestety nie było nic poza nowym całym mechanizmem za 320zł ! A na taki wydatek nie będę się szarpał, bo nie opłaca mi się aż takie inwestowanie w to auto.
Astra 1, rok 93, mechanizm ręczny.



Kup całe drzwi za 100 zł. W tej cenie spokojnie kupisz, a jak dobrze poszukasz, to znajdziesz w swoim kolorze i tapicerce. Wymienisz, przełożysz zamek, a resztę będziesz mógł sprzedać. I nie mów, że do twojego samochodu nie możesz czegość znaleźć - części do tego modelu jest od groma


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7137 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/07/2013 13:44

  Nocny Cyrk napisał:  
Nie wiem czy tak dałoby radę, ponieważ bolec, na którym trzyma się korbka od podnoszenia szyby miał takie ząbki, które niestety uszkodziłem w momencie zamykania szyby kombinerkami :D - sytuacja mnie do tego zmusiła.
Na necie patrzyłem, niestety nie było nic poza nowym całym mechanizmem za 320zł ! A na taki wydatek nie będę się szarpał, bo nie opłaca mi się aż takie inwestowanie w to auto.
Astra 1, rok 93, mechanizm ręczny.



Akurat do tego modelu na allegro jest wszystko:) prawy lewy

Mam zamiar wyprać fotele razem z boczkami jakie miejsce polecacie? Słyszałem, że Viking przy FeuVert wykonuję to dosyć dobrze ktoś potwierdzi? albo poda inne miejsce?:)


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 22/07/2013 15:03
Dzięki bardzo, musiało mi umknąć gdzieś.


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4199 dni




Odp: Temat dla kierowców - 23/07/2013 08:48

  oczko82 napisał:  
Z tego co zaobserwowałem to jest pusty na pewno od tygodnia (wczoraj około 20 przyglądałem się jemu i tez był pusty). Dodatkowo on robi zdjęcia tylko za prędkość (nie jest to najnowszy fotoradar). Wg mnie powinieneś być spokojny.





Dzięki :) Nic nie doszło :P

Muszę wymienić kable zapłonowe do świec w swoim Oplu Corsie, wiecie, gdzie kupię dobre i w miarę tanie w sklepie stacjonarnym w Szczecinie? Najlepiej blisko Pogodna. Gdzie nie byłem to na miejscu nie mają.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Temat dla kierowców - 23/07/2013 16:51

  jmk napisał:  

  oczko82 napisał:  
Z tego co zaobserwowałem to jest pusty na pewno od tygodnia (wczoraj około 20 przyglądałem się jemu i tez był pusty). Dodatkowo on robi zdjęcia tylko za prędkość (nie jest to najnowszy fotoradar). Wg mnie powinieneś być spokojny.





Dzięki :) Nic nie doszło :P

Muszę wymienić kable zapłonowe do świec w swoim Oplu Corsie, wiecie, gdzie kupię dobre i w miarę tanie w sklepie stacjonarnym w Szczecinie? Najlepiej blisko Pogodna. Gdzie nie byłem to na miejscu nie mają.



Twardowskiego na terenie Domaru mają dobre zaopatrzenie.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005