Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 18/11/2010 19:56

  malcoolm napisał:  
Od dziś można płacić za strefę płatnego parkowania smsem

Dobre rozwiązanie. Ostatnio zatrzymałem się w centrum, planowałem spędzić ok. 2,5 h, wrzuciłem 6 zł. Dużo szybciej wszystko załatwiłem i po 20 minutach już wracałem do domu. W rozwiązaniu 'płatność przez sms' nie będzie takich przypadków :)



Już od trzech dni z tego korzystam. Zdecydowanie wszystko na plus (lżejszy portfel - mniej monet; płace tyle ile parkuje). Pomimo potrzeby wysłania dwóch sms-ów (24gr każdy) i tak wychodzi mi parkowanie taniej niż w standardowy sposób. Jeśli strefa pozostanie w Szczecinie to na pewno dalej będę z tego korzystał.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 27/11/2010 15:03
"Maly" problem... mam blad filtra czasteczek stalych. Auto ma 105 tys km filtr do wymiany jest zazwyczaj po 120-140 tysiacach.
Prawdopodobnie wiec trzeba teraz dolac plynu, moze byc tak, ze trzeba go wymnienic. Nowy filtr kosztuje ok 4000zl...
Ma ktos moze jakis specow od tych filtrow? Aby go wymontowac, ewentualnie dolac plynu czy sprawdzic go. ASO za dolanie plynu z tego co czytam chce ok 1500...


MKS
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/11/2010 19:50

  Vega napisał:  
"Maly" problem... mam blad filtra czasteczek stalych. Auto ma 105 tys km filtr do wymiany jest zazwyczaj po 120-140 tysiacach.
Prawdopodobnie wiec trzeba teraz dolac plynu, moze byc tak, ze trzeba go wymnienic. Nowy filtr kosztuje ok 4000zl...
Ma ktos moze jakis specow od tych filtrow? Aby go wymontowac, ewentualnie dolac plynu czy sprawdzic go. ASO za dolanie plynu z tego co czytam chce ok 1500...



Ty masz Forda...? a podjedź do Forda na Gryfińską --> spytać się możesz jaki koszt u nich. Ja tam śmigałem (z firmowym fordem) ale nie z takimi naprawami.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 28/11/2010 12:46
Korzysta ktoś moze z przechowalni opon? Jeśli tak to gdzie i jakie to sa koszta w ogole?


Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 28/11/2010 13:01
"Stodoła" w Podjuchach, bodajże ul. Piwna... łącznie ze zmianą opon zapłaciłem 81 zł, czyli pewnie około 21 by było za samo przechowanie (o ile w ogóle jest taka opcja). Od ładnych paru lat tam zmieniam i przechowuje opony...

pzdr.


To nie są leszcze Stefan...
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7348 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 28/11/2010 17:57
Wulgumex w Płoni. Chyba 50zł za sezonowanie opon jak dobrze pamiętam.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 28/11/2010 19:17

  eM napisał:  
Korzysta ktoś moze z przechowalni opon? Jeśli tak to gdzie i jakie to sa koszta w ogole?



W Stanfexie (Gdańska, okolice Bandurskiego) cena też około 50zł za sezon.


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Temat dla kierowców - 06/12/2010 20:25
można jeszcze bezproblemowo zrobić taką operację: zakup nowych zimówek + wymiana + przechowanie letnich, czy jest już "za późno"? (nie wiem - kiepska dostępność opon, brak miejsc w przechowalniach itd).
Jeśli ktoś miałby jakieś konkretne miejsce do polecenia to byłoby miło:)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/12/2010 12:19
Komunikat dla kierowców udajacych sie do Niemiec

czyli obowiazkowo na zimowych oponach Panowie !


abstrakcja!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Temat dla kierowców - 10/12/2010 07:37
Wczoraj jechałem na Prawobrzeże ok. 16:20. Korek zaczynał się już przed Bramą Portową. Na Trasie Zamkowej samochody również posuwały się w ślimaczym tempie. Okazuje się, że przed Basenem Górniczym wyłączony był jeden pas - domniemam, że w związku z budową kładek. Brama Portowa - Basen Górniczy - 55 minut.

Tak sobie pomyślałem, co by to było gdyby w tamtym rejonie wyłączono pas na bus-linię. Codzienne olbrzymie korki?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 11/12/2010 11:01
Wczoraj odpalili nowe swiatla w Podjuchach na wysokosci zjazdu z autostrady. Jechalem przed godzina 15, korki z kazdej strony, a ze Zdrojow jechalo sie 45 minut. Okolo 18 juz swiatla wylaczone i ruch znacznie sprawniejszy, choc ciezej bylo sie wlaczyc tym, ktorzy musieli ustapic pierwszenstwa. Ciekaw jestem czy juz jakies ustawienia probowali realizowac czy kombinowali z dlugoscia danego cyklu, stad takie kolejki.
Jak zaczna remont Struga, to zapowiada sie makabra na calym Prawobrzezu na jakies 2 lata, bo tyle ma to trwac wszystko.


1948
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Temat dla kierowców - 14/12/2010 22:19
Mam pytanie:

Nie jestem zawodowym kierowca, ale mam prawko ważne terminowo ze względu na wzrok. Czy orientuje się ktoś do jakiego okulisty mogę iść co wystawia takie zaświadczenie dot. wzroku i później idzie się z tym do UM. Pytałem się w UM to tam kobieta powiedziała ze nie każdy okulista ma takie uprawnienia.


POGOŃ SZCZECIN MKS
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 14/12/2010 22:23

  kontiii napisał:  
Mam pytanie:

Nie jestem zawodowym kierowca, ale mam prawko ważne terminowo ze względu na wzrok. Czy orientuje się ktoś do jakiego okulisty mogę iść co wystawia takie zaświadczenie dot. wzroku i później idzie się z tym do UM. Pytałem się w UM to tam kobieta powiedziała ze nie każdy okulista ma takie uprawnienia.



Zadzwon do jakiejs szkoly jazdy kiedy maja nowy kurs i kiedy badania lekarskie, wkrec sie, zaplacisz tylko za lekarza, moze da Ci bezterminowe.


MKS
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/12/2010 16:37
Od jutra parkujemy za darmo... z powodu śniegu


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 15/12/2010 21:19

  Czarny napisał:  
Jakby jakis forumowicz, lub jego rodzina badz znajomy bral nowe auto w jakimkolwiek salonie samochodowym w Sz-nie, to zapraszam na gg- 4419526 :)



Podbijam, oplaci sie napewno (znizka;) )


www.sectorshop.net
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/12/2010 23:03

  Vega napisał:  

  kontiii napisał:  
Mam pytanie:

Nie jestem zawodowym kierowca, ale mam prawko ważne terminowo ze względu na wzrok. Czy orientuje się ktoś do jakiego okulisty mogę iść co wystawia takie zaświadczenie dot. wzroku i później idzie się z tym do UM. Pytałem się w UM to tam kobieta powiedziała ze nie każdy okulista ma takie uprawnienia.



Zadzwon do jakiejs szkoly jazdy kiedy maja nowy kurs i kiedy badania lekarskie, wkrec sie, zaplacisz tylko za lekarza, moze da Ci bezterminowe.



Dziękówa;) załatwione;)


POGOŃ SZCZECIN MKS
Shpu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4989 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/12/2010 23:31
Jaki czas musi minac od poprzedniego niezdanego egzaminu na kat.B, ze trzeba od nowa isc na cały kurs?


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 16/12/2010 01:19
Jeśli kurs był robiony po roku '98, to kurs nie traci ważności - pod warunkiem, że szkoła w której się odbyło kursy wciąż działa i posiada się dokumenty - kartę z wyjeżdżonymi godzinami.


Z daleka nie będzie widać.
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/12/2010 11:28

  Cytat:  
Rząd zakłada też, że do budżetu w przyszłym roku z opłat, grzywien, odsetek i innych dochodów niepodatkowych wpłynie ok. 13 mld 742 mln zł. Ustawa budżetowa na ten rok zakłada ok. 10 mld 631 mln zł.



3mld więcej to zapowiada niezłą łapankę na drogach i więcej mandatów za inne wykroczenia.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Shpu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4989 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/12/2010 21:47

  Dostojny kocur napisał:  
Jeśli kurs był robiony po roku '98, to kurs nie traci ważności - pod warunkiem, że szkoła w której się odbyło kursy wciąż działa i posiada się dokumenty - kartę z wyjeżdżonymi godzinami.



Kurs i nieudane podejscia robione jakies 3-4 lata temu. I jeszcze jaka ilosc godzin do wyjezdzenia?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005