Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4999 dni




Odp: Temat dla kierowców - 25/09/2011 20:37
Czy dostane w Szczecinie naklejke na samochód na wjazd do centrum Berlina czy trzeba jechać do niemiec żeby kupić ?


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Temat dla kierowców - 25/09/2011 20:52
^^ http://www.umweltzone.pl/


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5739 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/09/2011 10:12
albo jak masz czas i chcesz zaoszczedzic 50 zl to poczytaj tutaj ;)


abstrakcja!
Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6303 dni




Odp: Temat dla kierowców - 28/09/2011 14:21
jak wygląda teraz trasa na Międzyzdroje? jedzie sie bez przeszkód? z 2 lata nie jechałem nad nasze morze autem, a zapowiada sie słoneczny czwartek/piatek i chciałbym skorzystac z okazji


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4999 dni




Odp: Temat dla kierowców - 28/09/2011 15:39

  Bralin napisał:  
albo jak masz czas i chcesz zaoszczedzic 50 zl to poczytaj tutaj ;)



Nie wiem jak mam zaoszczędzić chyba że nie będe wjeżdżał do centrum a tam musze wjechać.Na tych stronach co podałeś link są firmy które każą sobie płacić 79 zł + 20 zł wysyłka a jak podjadę do prenclau to mam ją za 10 euro.Widze więc że przebitka u nas duża a myślałem ze bedzie cena taka sama jak w niemczech.Dzięki za link.


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Temat dla kierowców - 28/09/2011 15:46

  Prawa Strona napisał:  
jak wygląda teraz trasa na Międzyzdroje? jedzie sie bez przeszkód? z 2 lata nie jechałem nad nasze morze autem, a zapowiada sie słoneczny czwartek/piatek i chciałbym skorzystac z okazji




W chwili obecnej nie ma utrudnień na trasie. Za to porównując trasę obecną, z tą którą poruszałeś się ostatnio (oj dawno ;) ) to jest udostępniona nieskończona obwodnica Miękowa (z ograniczeniem do 70 i przy skrzyżowaniach 50 km/h) oraz obwodnica Ostromic, Parłowka i Troszyna już z parametrami drogi ekspresowej, ale także do końca nie ukończona więc 100 i przy Troszynie 50 km/h (bardzo kolizyjne skrzyżowanie z małą widocznością wyjeżdżających samochodów).
Dalej do Międzyzdrojów bez zmian i bez utrudnień. Coś w samych Międzyzdrojach ostatnio kopali ale już po sezonie to nie powinno być utrudnień.


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5739 dni




Odp: Temat dla kierowców - 28/09/2011 16:13

  Ukasz napisał:  

  Bralin napisał:  
albo jak masz czas i chcesz zaoszczedzic 50 zl to poczytaj tutaj ;)



Nie wiem jak mam zaoszczędzić chyba że nie będe wjeżdżał do centrum a tam musze wjechać.Na tych stronach co podałeś link są firmy które każą sobie płacić 79 zł + 20 zł wysyłka a jak podjadę do prenclau to mam ją za 10 euro.Widze więc że przebitka u nas duża a myślałem ze bedzie cena taka sama jak w niemczech.Dzięki za link.



w niemczech ta naklejka kosztuje normalnie 5 euro


abstrakcja!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8117 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 29/09/2011 11:31
Jest gdzies ranking w miare aktualny zdawalnosci naszych szkol jazdy?
Chce wybrac jakas ktora nie bedzie tylko z polecenia kogos (bo prawie kazdy swoja poleca, a wiekszosc to nieporozumienie) tylko bedzie miala najwyzsza zdawalnosc.


MKS
Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Temat dla kierowców - 29/09/2011 12:55

  Vega napisał:  
Jest gdzies ranking w miare aktualny zdawalnosci naszych szkol jazdy?
Chce wybrac jakas ktora nie bedzie tylko z polecenia kogos (bo prawie kazdy swoja poleca, a wiekszosc to nieporozumienie) tylko bedzie miala najwyzsza zdawalnosc.




Tu masz -> zdawalność <- ośrodków egzaminacyjnych.

A tu masz -> rejestr ośrodków <- , który pomoże znaleźć Ciebie interesujący i porównanie ze wskazanymi wynikami...

Z doświadczenia wiem, że nie od szkoły to zależy a od osób prowadzących zajęcia (zaciekawienie słuchacza itp) i od samych instruktorów (i tu lepiej trafić na poleconego niż na jakiegoś przypadkowego z "niby dobrego ośrodka")...

;)


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8117 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 29/09/2011 13:55

  Drk napisał:  

  Vega napisał:  
Jest gdzies ranking w miare aktualny zdawalnosci naszych szkol jazdy?
Chce wybrac jakas ktora nie bedzie tylko z polecenia kogos (bo prawie kazdy swoja poleca, a wiekszosc to nieporozumienie) tylko bedzie miala najwyzsza zdawalnosc.




Tu masz -> zdawalność <- ośrodków egzaminacyjnych.

A tu masz -> rejestr ośrodków <- , który pomoże znaleźć Ciebie interesujący i porównanie ze wskazanymi wynikami...

Z doświadczenia wiem, że nie od szkoły to zależy a od osób prowadzących zajęcia (zaciekawienie słuchacza itp) i od samych instruktorów (i tu lepiej trafić na poleconego niż na jakiegoś przypadkowego z "niby dobrego ośrodka")...

;)



Dzieki, ciezko dojsc po tym troche bo same numery sa i trzeba kazdy bylo by sprawdzac...ale lepsze to niz nic:)
A Wy macie jakiegos super "poleconego" intruktora w jakiejs szkole?


MKS
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

****




Odp: Temat dla kierowców - 02/10/2011 13:43
mam trochę rdzy na aucie, powiedzmy, że lekko na progu i z tyłu pod zderzakiem, gdzie w Szczecinie można to zrobić no i nie drogo oczywiście??


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5389 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 02/10/2011 15:07
Dostane w Szczecinie gdzie tanie radyjka do samochodu tak do 200 zł ? i czy wszystkie radia pasuja do aut( w sensie wymiarami) ?


Obrazek gif wstawiony na forum
MofM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6614 dni




Odp: Temat dla kierowców - 02/10/2011 16:55

  Kaczmar napisał:  
Dostane w Szczecinie gdzie tanie radyjka do samochodu tak do 200 zł ? i czy wszystkie radia pasuja do aut( w sensie wymiarami) ?




będzie ciezko do 200zl cos kupic, proponuje rozejrzec sie na allegro. Co do wymiarow to wszystkie sa takie same.


Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 03/10/2011 01:28

  Bralin napisał:  

  Ukasz napisał:  

  Bralin napisał:  
albo jak masz czas i chcesz zaoszczedzic 50 zl to poczytaj tutaj ;)



Nie wiem jak mam zaoszczędzić chyba że nie będe wjeżdżał do centrum a tam musze wjechać.Na tych stronach co podałeś link są firmy które każą sobie płacić 79 zł + 20 zł wysyłka a jak podjadę do prenclau to mam ją za 10 euro.Widze więc że przebitka u nas duża a myślałem ze bedzie cena taka sama jak w niemczech.Dzięki za link.



w niemczech ta naklejka kosztuje normalnie 5 euro



wjezdzajac do Berlina przez Pankow zakupilem w salonie VW bez zadnych problemow. koszt 5 ojro


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Temat dla kierowców - 03/10/2011 14:17
Fotorelacja z 1 dnia zamknięcia głównych jezdnii Struga Jechałem dziś ok. 7:00 rano - bezproblemowo, bez korków. Zobaczymy jak będzie po południu :)

Na PR Szczecin jest co kilkanaście minut relacja, więc można się rozeznać, nim się wyjedzie w drogę.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Temat dla kierowców - 05/10/2011 07:29

  Cytat:  
Utrudnienia na Basenie Górniczym

Dziś rano przed 7:00 na nitce wjazdowej do miasta korek rozpoczynał się już na Moście Pionierów. Dojechanie do Basenu Górniczego zajęło mi ponad 10 minut – polecam lewy pas, idzie najszybciej.

Na samym Basenie Górniczym wyłączony jest prawy pas. Związane jest to z budową kładki – na placu budowy zjawił się potężny dźwig Liebherr 1400.

Z tego co usłyszałem w PR Szczecin, pas ma być wyłączony aż do 30 listopada.

Za Budowa kładki na Basenie Górniczym


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Temat dla kierowców - 06/10/2011 07:40
Na Struga jest ok o dziwo nie ma korkow, ale za to Gdanska to nieporozumienie ,wczoraj jechalem po 15 na prawobrzeze przejazd gdanska prawie 20 min.
A jak wracalem bylo jakos 16.30 korek na Trasie Zamkowej zaczynal sie juz kolo baszty siedmiu plaszczy .


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8162 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 08/10/2011 11:08
Dostal ktos pamiatke z wyjazdu do Grudziadza? Mi przyszlo 100zl do zaplaty za przekroczone 15km/h, mimo tego, ze taryfikator przewiduje 50-100zl. Pewnie nie dali 50zl, bo nie oplacalo by im sie w ogole zajmowac sprawa. Jeszcze na wezwaniu wielkimi literami zaznaczyli, ze kwota nie podlega negocjacji.


1948
GBvW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5257 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/10/2011 12:08

  Steryd napisał:  
Dostal ktos pamiatke z wyjazdu do Grudziadza? Mi przyszlo 100zl do zaplaty za przekroczone 15km/h, mimo tego, ze taryfikator przewiduje 50-100zl. Pewnie nie dali 50zl, bo nie oplacalo by im sie w ogole zajmowac sprawa. Jeszcze na wezwaniu wielkimi literami zaznaczyli, ze kwota nie podlega negocjacji.



Z ciekawości się zapytam. Mandat z Fotoradaru w Cybowie? z Powiatu Kalisz Pomorski?


Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5058 dni




Odp: Temat dla kierowców - 08/10/2011 12:51

  Cortez napisał:  
Na Struga jest ok o dziwo nie ma korkow, ale za to Gdanska to nieporozumienie ,wczoraj jechalem po 15 na prawobrzeze przejazd gdanska prawie 20 min.
A jak wracalem bylo jakos 16.30 korek na Trasie Zamkowej zaczynal sie juz kolo baszty siedmiu plaszczy .



Ja wczoraj wracalem na prawobrzeze koło 16. Z wyszka na basen gorniczy jechalem 32 minuty. Korek zaczynał sie zaraz za mostem dlugim. W strone centrum zaczynal sie od rozjazdu na trase zamkowa. Przed basenem to samo. To jakas porazka jest.Bawią sie z tymi kładkami juz pol roku. W takim przypadku lepiej chyba wybrac tramwaj.


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005