Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 17/12/2012 20:09
Nowe moga sie nie oplacic jesli malo jezdzisz. Szukaj uzywanych, ale nie starszych niz np 2-3 lata. Cena duzo nizsza niz nowa, a czasem praktycznie nie zuzyte sa. Dobrze jak maja gwarancje, bo opony czesto sa nie wlasciwie uzytkowane i moga szybko popekac albo bable powylaza. Wazne jest czy byly tez odpowiednio przechowywane. Czesto sprzedawcy swiadomie oszukuja, nie podajac roku produkcji opon, a jak ktos nie w temacie to kupi, bo duzo bieznika i fajnie wyglada, ale taka opona moze za dlugo nie posluzyc.
Akurat 195/65/15 to dosc popularny rozmiar, nie powinienes miec problemow z kupnem.


1948
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/12/2012 06:39
Struga rusza od 9 :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6267 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/12/2012 07:37

  Steryd napisał:  
Nowe moga sie nie oplacic jesli malo jezdzisz. Szukaj uzywanych, ale nie starszych niz np 2-3 lata. Cena duzo nizsza niz nowa, a czasem praktycznie nie zuzyte sa. Dobrze jak maja gwarancje, bo opony czesto sa nie wlasciwie uzytkowane i moga szybko popekac albo bable powylaza. Wazne jest czy byly tez odpowiednio przechowywane. Czesto sprzedawcy swiadomie oszukuja, nie podajac roku produkcji opon, a jak ktos nie w temacie to kupi, bo duzo bieznika i fajnie wyglada, ale taka opona moze za dlugo nie posluzyc.
Akurat 195/65/15 to dosc popularny rozmiar, nie powinienes miec problemow z kupnem.


Pamiętajcie, że opony , szczególnie zimowe, nie powinny być starsze niż 5 lat bo wtedy mimo ich ładnego wyglądu są twarde i do niczego się nie nadają. Date można sprawdzić na oponie . Jest podawany (tydzień/rok). ja nie jestem zwolennikiem używek. Wiem, że chodzi tu o kase ale opony zużywam około 3-4 sezonów więc inwestowąć w używki musiałbym 2 razy, a tak mam dobre oponki na cały okres. Sam polecam Hankooki - tanio i dobrze


=ZDR=
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/12/2012 08:51

  mikos napisał:  
Date można sprawdzić na oponie . Jest podawany (tydzień/rok)



= DOT
np: DOT 0112, produkcja pierwszy tydzien roku 2012


abstrakcja!
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 19/12/2012 11:23

  malcoolm napisał:  
Struga rusza od 9 :)



  Cytat:  
Ze względu na warunkowe dopuszczenie ruchu (Struga wciąż jest placem budowy), w ciągu obu głównych jezdni ulicy Struga zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h oraz zakaz zatrzymywania.


Uważajcie na to ograniczenie, bo szmaciarze na pewno gdzieś się ustawią, a droga będzie kusiła żeby depnąć i niejeden może mieć niemiły prezent świąteczny ;)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
M_
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 19/12/2012 11:56

  PoGo napisał:  

  malcoolm napisał:  
Struga rusza od 9 :)



  Cytat:  
Ze względu na warunkowe dopuszczenie ruchu (Struga wciąż jest placem budowy), w ciągu obu głównych jezdni ulicy Struga zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h oraz zakaz zatrzymywania.


Uważajcie na to ograniczenie, bo szmaciarze na pewno gdzieś się ustawią, a droga będzie kusiła żeby depnąć i niejeden może mieć niemiły prezent świąteczny ;)



Na stowe te kurwy ze strazy miejskiej postawia tam radar smietnik i bedzie blyskac .


Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/12/2012 17:21
albo cwle ustawia sie samochodem IDT na trawnika i i nawet nie wiesz kiedy zdjecie dostaniesz..


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/12/2012 18:48

  Vega napisał:  
Panowie- napiszcie mi czy warto kupic opony zimowe uzywane czy nowe? Duza jest roznica? Sa mi potrzbene 15stki 195/65.
Jezeli nowe to gdzie polecacie kupic aby wyszlo tanio i dosc dobrze? Jezdze bardzo malo- dziennie z 5km (wiec nie musza to byc jakies super profesjonalne zimowki)



tutaj na grouponie masz opony klasy premium w dobrej cenie. pirelli i yokohamy polecam, najlepiej poczytaj fora i opinie o tych oponach. a cena 200 za sztuka b.dobra


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/12/2012 20:04

  avelyn napisał:  
albo cwle ustawia sie samochodem IDT na trawnika i i nawet nie wiesz kiedy zdjecie dostaniesz..

I według nowych zasad nawet takiego zdjęcia nie będziesz mógł zobaczyć... no chyba, że pojedziesz do Wwa.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 19/12/2012 20:13

  crls napisał:  

  Vega napisał:  
Panowie- napiszcie mi czy warto kupic opony zimowe uzywane czy nowe? Duza jest roznica? Sa mi potrzbene 15stki 195/65.
Jezeli nowe to gdzie polecacie kupic aby wyszlo tanio i dosc dobrze? Jezdze bardzo malo- dziennie z 5km (wiec nie musza to byc jakies super profesjonalne zimowki)



tutaj na grouponie masz opony klasy premium w dobrej cenie. pirelli i yokohamy polecam, najlepiej poczytaj fora i opinie o tych oponach. a cena 200 za sztuka b.dobra



Yokohamy czy Bridgestony mozna brac w ciemno. Opony z najwyzszej polki w dobrej cenie. Jesli auto bedziesz uzywal jeszcze 3-4 lata, to rzeczywiscie lepiej nowe kupic.


1948
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 28/12/2012 13:24
http://i45.tinypic.com/2mxljs8.jpg w tej części: http://i50.tinypic.com/292y907.jpg - da radę coś z takim wypryskiem zrobić? Zderzak, Ford Focus (99 rocznik) - jeśli tak jaka cena?

Czy tylko wymiana zderzaka wchodzi w grę? Gdzie w Szczecinie mogę taki (stosunkowo tanio) dostać, internet i Allegro odpada bo nie chce skiepścić z lakierem sprawy.


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Temat dla kierowców - 28/12/2012 15:14

  eF^ napisał:  
http://i45.tinypic.com/2mxljs8.jpg w tej części: http://i50.tinypic.com/292y907.jpg - da radę coś z takim wypryskiem zrobić? Zderzak, Ford Focus (99 rocznik) - jeśli tak jaka cena?

Czy tylko wymiana zderzaka wchodzi w grę? Gdzie w Szczecinie mogę taki (stosunkowo tanio) dostać, internet i Allegro odpada bo nie chce skiepścić z lakierem sprawy.



Generalnie nie powinno się robić zderzaków, ale na pewno wszędzie Ci zrobią. Ja robiłem większe wgniecenie też w focusie na Powstańców Wielkopolskich tutaj. Płaciłem chyba koło 300 zł z tego co pamiętam z lakierowaniem całego zderzaka.


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5796 dni




Odp: Temat dla kierowców - 02/01/2013 20:48
Potrzebny alternator do forda focusa 2.0 benzyna jakies namiary na warsztat , cena z gory dzx najlepiej jak zalatwic sam alternator:)


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Temat dla kierowców - 03/01/2013 17:04

  NIEBUSZEWO napisał:  
Potrzebny alternator do forda focusa 2.0 benzyna jakies namiary na warsztat , cena z gory dzx najlepiej jak zalatwic sam alternator:)



Podjedź do bendiksa na Emili Plater --> TUTAJ Korzystałem z ich towarów. Mają (mieli bo ponad rok temu u nich byłem) nowe oraz po regeneracji.

Drugi punkt (nie korzystałem) ---> TUTAJ



I coś dla uśmiechu... G ITD

Ostatnio edytowany przez: db1948, 3 stycznia 2013, 18:30 [2 raz(y)]


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/01/2013 18:52
Uwaga(!) na nieoznakowany radiowóz Citroen Berlingo (przyciemniane szyby) na rejestracji gorzowskiej, kolor "jakiś" ciemny. Dzisiaj widziany na ulicy Struga i dalej w stronę Płoni.


Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5416 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 13/01/2013 11:15
Panowie jeśli ktoś z Was miałby do sprzedania opony letnie 16' to pisać na GG :) Mam też na zbyciu 2 opony S800 BCT 225/45 ZR 17' . Ewentualnie gdzie w Szczecinie można kupić używki

Ostatnio edytowany przez: Kaczmar, 13 stycznia 2013, 11:23 [1 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/01/2013 21:12

  Kaczmar napisał:  
Panowie jeśli ktoś z Was miałby do sprzedania opony letnie 16' to pisać na GG :) Mam też na zbyciu 2 opony S800 BCT 225/45 ZR 17' . Ewentualnie gdzie w Szczecinie można kupić używki



Podjedź do wulkanizacji na południową, skręca się w brame w lewo zaraz za wjazdem do castoramy i makro. Maja duzy wybór opon, w miare tanio.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 14/01/2013 19:16

  Kaczmar napisał:  
Panowie jeśli ktoś z Was miałby do sprzedania opony letnie 16' to pisać na GG :) Mam też na zbyciu 2 opony S800 BCT 225/45 ZR 17' . Ewentualnie gdzie w Szczecinie można kupić używki



Odczytales wiadomosc na gg?


1948
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Temat dla kierowców - 14/01/2013 19:18

  caffrey napisał:  

  Kaczmar napisał:  
Panowie jeśli ktoś z Was miałby do sprzedania opony letnie 16' to pisać na GG :) Mam też na zbyciu 2 opony S800 BCT 225/45 ZR 17' . Ewentualnie gdzie w Szczecinie można kupić używki



Podjedź do wulkanizacji na południową, skręca się w brame w lewo zaraz za wjazdem do castoramy i makro. Maja duzy wybór opon, w miare tanio.



Tam tez jest Handlopex, sprzedaja nowe opony po cenach hurtowych. Jesli chodzi o szeroki wybor uzywek to polecam jednak wybrac sie do Klucza, na samym koncu, przed wyjazdem ze Szczecina zjezdza sie w lewo w podworko (charakterystyczny stromy zjazd). Tanie i dobre. Bodajze ulica Rymarska.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6765 dni

****




Odp: Temat dla kierowców - 14/01/2013 23:12

  oczko82 napisał:  
Uwaga(!) na nieoznakowany radiowóz Citroen Berlingo (przyciemniane szyby) na rejestracji gorzowskiej, kolor "jakiś" ciemny. Dzisiaj widziany na ulicy Struga i dalej w stronę Płoni.



jeśli się nie mylę śmigam tam też jakaś c5, też chyba z ciemnymi szybami. ale koloru i blaszek nie znam


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005