Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 15/03/2013 11:51
Omijajcie ronda...

Ale ty zartujesz prawda?:)


,,Vi är överallt,,- POGON
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/03/2013 17:08
Steryd na poprzedniej stronie napisałem jak powinno wyglądać wjeżdżanie z drogi z dwoma pasami ruchu na rondo z 3 pasami.

Omijać ronda - nie używać samochodów, spacerować ! :)


bobo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5419 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/03/2013 17:52
korzystajac z okazji zapraszam wszystkich na nasza strone poswiecona" motoryzacki " oraz do polubienia profilu na FB
szanuj-sie.pl


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 15/03/2013 18:50

  oczko82 napisał:  
Steryd na poprzedniej stronie napisałem jak powinno wyglądać wjeżdżanie z drogi z dwoma pasami ruchu na rondo z 3 pasami.

Omijać ronda - nie używać samochodów, spacerować ! :)



Heh od razu pomyslalem o rowerzystach. Nie ma nic bardziej wkurwiajacego na drogach niz ta chmara. Niech sobie jezdza, ale przy tym nie utrudniaja ruchu, a juz do agresji doprowadza mnie widok rowerzysty jadacego ulica gdy obok ma pusta sciezke rowerowa. Raz drugi mu sie uda, ale za trzecim razem jak na Mieszka I wyprzedzi go TIR i podmuchem powietrza rzuci nim o kraweznik to sie oduczy.


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 18/03/2013 14:18

  oczko82 napisał:  
Omijać ronda - nie używać samochodów, spacerować ! :)


Wszystko ku temu zmierza...

Czarny/ciemny Ford Focus ZPL 09720, nieoznakowany ITD z anteną CB na dachu. Bliskie spotkanie dzisiaj na zjeździe z Mostu Pionierów w kierunku Struga.

Mam nadzieję, że jadąc nową autostradą, lecząc się bez kolejki w świetnie wyposażonym szpitalu bądź dostając wysoką emeryturę pomyślicie o moim mały wkładzie. By żyło się lepiej! Ole!


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Temat dla kierowców - 23/03/2013 06:28
Posiadam Vw Sharana 1,9tdi 110km. Zaczęło coś mi się dzisiaj pier...ić. Na biegu 1,2 ledwo się toczy 30km/h to max, tak jakby nie iał turbiny. Na 3,4,5 idzie całkiem żwawo lecz to nie ta moc co była. Odłączyłem przepływkę jest dużo żywszy ale to i tak nie to na co go stać. Nie wchodzi w tryb awaryjny, nie odcina go. Co to może być? Może ktoś miał już taki przypadek z tdi-kiem. Myślałem że to może filtr paliwa, ale wtedy po odłączeniu przepływki byłby takim samym mułem, ale jest lepiej. No i jeszcze jak nigdy w środku w aucie nie słyszałem pracy turbiny, tak dzisiaj usłyszałem. :) Chyba z 1,5 tysiaczka w plecy.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6609 dni




Odp: Temat dla kierowców - 23/03/2013 10:06
a silnik inaczej nie chodzi tak jakby traktor ? bo jeżeli tak to mogą być pompo wtryski u mnie tak było z mocą auta


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 23/03/2013 11:56
A jaki tam masz realny przebieg w tym Sharanie?


1948
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Temat dla kierowców - 23/03/2013 19:42
450tys. nie chodzi jak traktor, ale chodzi inaczej. tak jakby powietrze podcisnienie gdzies uciekalo. sprawdzilem wezyki i niby wszystko ok.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/03/2013 10:46

  Promocja napisał:  
a silnik inaczej nie chodzi tak jakby traktor ? bo jeżeli tak to mogą być pompo wtryski u mnie tak było z mocą auta



jeśli to 110 KM to nie ma pompowtrysków tylko pompę rotacyjną, jak by turbo było kaput to tryb awaryjny by się załączał, najlepiej podjedź do kogoś na VAGa, u mnie tak było to okazało się , że wężyk podciśnienia się wypiął.
a jak na luzie go gazujesz to jest różnica na tej grubej rurce idącej od turba(rozpiera ją bądź zasysa)?


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/03/2013 17:32

  Dan Henderson napisał:  

  Promocja napisał:  
a silnik inaczej nie chodzi tak jakby traktor ? bo jeżeli tak to mogą być pompo wtryski u mnie tak było z mocą auta



jeśli to 110 KM to nie ma pompowtrysków tylko pompę rotacyjną, jak by turbo było kaput to tryb awaryjny by się załączał, najlepiej podjedź do kogoś na VAGa, u mnie tak było to okazało się , że wężyk podciśnienia się wypiął.
a jak na luzie go gazujesz to jest różnica na tej grubej rurce idącej od turba(rozpiera ją bądź zasysa)?



Sprawa się wyjaśniła. Pękła na dole rura taka plastikowa która idzie od przepływki do turbiny. 30zł sprawa z głowy.
A co myślicie Panowie o zaślepieniu ERG? Daje to dodatkowe efekty mocy? Może ktoś ma w swojej furce taki patent zrobiony.? Dzięki za pomoc.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/03/2013 17:55

  M.K 74 napisał:  

  Dan Henderson napisał:  

  Promocja napisał:  
a silnik inaczej nie chodzi tak jakby traktor ? bo jeżeli tak to mogą być pompo wtryski u mnie tak było z mocą auta



jeśli to 110 KM to nie ma pompowtrysków tylko pompę rotacyjną, jak by turbo było kaput to tryb awaryjny by się załączał, najlepiej podjedź do kogoś na VAGa, u mnie tak było to okazało się , że wężyk podciśnienia się wypiął.
a jak na luzie go gazujesz to jest różnica na tej grubej rurce idącej od turba(rozpiera ją bądź zasysa)?



Sprawa się wyjaśniła. Pękła na dole rura taka plastikowa która idzie od przepływki do turbiny. 30zł sprawa z głowy.
A co myślicie Panowie o zaślepieniu ERG? Daje to dodatkowe efekty mocy? Może ktoś ma w swojej furce taki patent zrobiony.? Dzięki za pomoc.



zaślepione, efektów brak.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Temat dla kierowców - 24/03/2013 22:06

  spagetti napisał:  
Omijajcie ronda...

Ale ty zartujesz prawda?:)



aż muszę się jeszcze wtrącić do tych rond.

każdy kto mówi, że światła mają upłynnic ruch jest w błędzie. może i zdarza się sytuacja (wiadomo, że się zdarza), że trzeba stać przed rondem zanim się na nie wjedzie, ale na rondzie ruch jest zawsze (nie licząc rond z tramwajami, ale wtedy stoi tylko jego część)! ronda sa wspaniałym wynalazkiem, pewnie każdego kto jezdzi poznańską albo ze zdrojów do podjuch chuj strzela w tym korku. gdyby przy wjezdzie na poznańską i przy wjezdzie na panorame były ronda czas przejazdu w szczycie skrócił by się niemiłosiernie!
ludzie rozszczepili atom, podobno polecieli na księżyc, teraz niby budujemy stację w kosmosie więc kurwa nie pierdolcie co po niektórzy, że niemożliwe jest posiąść umiejętnośc jazdy po rondzie. problem jest tutaj, z reszta jak i kurwa w innych aspektach w naszym państwie, pracy u podstaw! wystarczyło by odpowiednio przetrzepać ludzi co się uczą na prawko w teorii a później w praktyce (ale koniecznie przez odpowiednio do tego przygotowanych instruktorów) i było by piekne. nic tak nie wkurwia jak mondzioł (czemu w dużym procencie są to baby:)?) popierdalający prawie przez całe skrzyżowanie po prawym pasie.


p.s. a przed każdym wjazdem na rondo MUSI być ustąp, bo w przeciwnym razie ci na rondzie by mieli wjeżdżającego po prawej stronie i całe piąkno i pożytek...chuj by bombki strzelił

p.s. 2. a to coś na wyszyńskiego to chyba bardziej na wzór placu żołnierza niż ronda.

Ostatnio edytowany przez: TradycjaZobowiązuje!, 24 marca 2013, 22:13 [1 raz(y)]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 25/03/2013 12:45

  TeHaCe napisał:  

  spagetti napisał:  
Omijajcie ronda...

Ale ty zartujesz prawda?:)



aż muszę się jeszcze wtrącić do tych rond.

każdy kto mówi, że światła mają upłynnic ruch jest w błędzie. może i zdarza się sytuacja (wiadomo, że się zdarza), że trzeba stać przed rondem zanim się na nie wjedzie, ale na rondzie ruch jest zawsze


Ale co to zmienia? Zwlaszcza jesli w godzinach szczytu ruch jest naprawde duzy. Zreszta podaje tutaj przyklad Warszawy, tam ruch jest nieporownywalnie wiekszy, a mimo to ruch przy rondach odbywa sie w sposob plynny i nie wkurwiasz sie, ze ktos jedzie nie tym pasem co trzeba, bo przed wjazdem na rondo musisz ustawic sie na odpowiedni pas. Zdaje sie, ze u nas jest tylko jedno takie rondo (Sikorskiego/Ku Sloncu pod wiaduktem) i generalnie takie cos powinno robic sie na wszystkich rondach, skoro ludzie inaczej nie potrafia dostosowac sie do organizacji ruchu.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Temat dla kierowców - 25/03/2013 23:32
niech mi ktos wytłumaczy jak to Tytuł strony i to Tytuł strony moga byc z tego samego roku? przeciez ten pierwszy to 92 rok Tytuł strony

Ostatnio edytowany przez: anathema, 25 marca 2013, 23:43 [4 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4186 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/03/2013 09:38
Opel Astra 1.6 16V, Edition 100, 3-drzwiowa, klimatyzacja, elektryczne lusterka i szyby, hak, letnie na aluminiowych, zimowe na stalowych, bardzo zadbana, nie palono w aucie, auto stoi w Berlinie, od kobiety.
udokumentowany przebieg 160 tys km, ksiazka serwisowa, oprócz tego wszystkie przeglady technicznie ( TÜV ) od nowosci do dzis na papierze - zadna bajka. Takze auto ma naprawde taki przebieg.
Bardzo ladny kolor ciemno zielony metalik. Wole sprzedac osobie która potrzebuje auto niz handlarzowi turkowi arabowi ;) który sprzeda je potem drozej
cena 1400 euro

Obrazek jpg wstawiony na forum


[email protected]
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/03/2013 09:42

  anathema napisał:  
niech mi ktos wytłumaczy jak to Tytuł strony i to Tytuł strony moga byc z tego samego roku? przeciez ten pierwszy to 92 rok Tytuł strony



Moze w 2000 r. zespawano go z 2 czesci i tak juz zostalo:)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/03/2013 10:14

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  
niech mi ktos wytłumaczy jak to Tytuł strony i to Tytuł strony moga byc z tego samego roku? przeciez ten pierwszy to 92 rok Tytuł strony



Moze w 2000 r. zespawano go z 2 czesci i tak juz zostalo:)



Ale to poważnie proszę potraktować:) bJa na własne oczy widziałem ze ten z 92 roku w dowodzie rejestracyjnym mial wite rok produkcji 2000.wiec o co chodzi?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7348 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 27/03/2013 15:00

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  
niech mi ktos wytłumaczy jak to Tytuł strony i to Tytuł strony moga byc z tego samego roku? przeciez ten pierwszy to 92 rok Tytuł strony



Moze w 2000 r. zespawano go z 2 czesci i tak juz zostalo:)



Ale to poważnie proszę potraktować:) bJa na własne oczy widziałem ze ten z 92 roku w dowodzie rejestracyjnym mial wite rok produkcji 2000.wiec o co chodzi?



Opel Astra I był produkowany w latach 1991-2002
Opel Astra II był produkowany od 2000
Jak najbardziej możliwe.

Nawet teraz kiedy pojawiła się Astra IV to dalej możesz zamówić nówkę III. Sprawdź na stronie Opla.


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Temat dla kierowców - 27/03/2013 19:06

  Berliński FC napisał:  
Opel Astra 1.6 16V, Edition 100, 3-drzwiowa, klimatyzacja, elektryczne lusterka i szyby, hak, letnie na aluminiowych, zimowe na stalowych, bardzo zadbana, nie palono w aucie, auto stoi w Berlinie, od kobiety.
udokumentowany przebieg 160 tys km, ksiazka serwisowa, oprócz tego wszystkie przeglady technicznie ( TÜV ) od nowosci do dzis na papierze - zadna bajka. Takze auto ma naprawde taki przebieg.
Bardzo ladny kolor ciemno zielony metalik. Wole sprzedac osobie która potrzebuje auto niz handlarzowi turkowi arabowi ;) który sprzeda je potem drozej
cena 1400 euro



jaki rocznik ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005