Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7350 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/09/2014 19:48

  marek_zegarek napisał:  
Witam, Panowie i Panie. Ma ktoś z Was może wykupiony dostęp do tej strony Klik. Przede mną 3 próba egzamin na prawko i łapie się każdej możliwości zwiększenia szans na zdanie. :)
Ktoś poratuje loginem i hasłem :)
Ktoś z Was z tego korzystał? jakieś opinia? warto wykupić?



Jak chcesz pooglądać filmiki ze szczecińskich ulic to tu masz rożne
https://www.youtube.com/playlist?list=PLC7B9B0A0B5F44DD6


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/09/2014 08:48

  lukas86 napisał:  

  oczko82 napisał:  
Olać i tyle. Jeśli na zdjęciu nie widać Ciebie to spokojnie. Będzie płacić firma - bo0 jak sam napisałeś nic nie jest udokumentowane.



Nie trzeba mieć firmy. ;) Dostałem fotkę od straży miejskiej z Suchania. 300zł i 6pkt. Zdjęcie zrobiono od tyłu. Odmówiłem przyjęcia mandatu. Dostałem drugie pismo z szantażem, że dają mi drugą szanse. Jako właściciel pojazdu mam przyjąć mandat 400zł już bez punktów, a jak nie, to sprawę zgłoszą do sądu, a tam grozi mi 5000zł za nie wskazanie kierującego. (Pięć tysięcy!) Odmówiłem przyjęcia mandatu po raz drugi. Teraz dostałem pismo z sądu ze Stargardu. Wyrok zaoczny! 100zł kary za niewskazanie kierującego plus 30zł koszta sądowe. Napisali, że jeśli się nie odwołam, to wyrok się uprawomocni. Odwołałem się już następnego dnia. Nie można dać się robić w ch... Mam alibi. Tego dnia byłem w pracy za granicą. Na zdjęciu nie widać twarzy kierującego, gdyż zdjęcie zrobiono od tyłu. Pismo ze straży miejskiej przyszło półtora miesiąca od zdarzenia. Skąd mam wiedzieć kto jechał, skoro auto jest do pełnej dyspozycji rodziny na czas mego pobytu za granicą. Żona, siostra, dwóch szwagrów, teściu, ojciec... ;) Jak sprawa się zakończy, to poinformuję o wyniku końcowym.



No i już po sprawie. Sąd wysłuchał moich zeznań i przyznał mi rację. Zostałem uniewinniony, a koszty sądowe ma ponieść gmina Suchań. :)


TYLKO POGOŃ!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/09/2014 10:56
No i prawidłowo - gratuluje. Tak powinien robić każdy. Rozumiem jak psy złapią na suszarkę itp, sprawa jest jasna, a nie tutaj jakieś nieroby szukają debili. Już dawno straż miejska/gminna nie powinna mieć takich możliwości (fotoradary).


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/09/2014 12:35
Panowie... standardowe pytanie w tym temacie: gdzie najtaniej OC dla młodego kierowcy, który nie ma zniżek?


Fanatycznie
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/09/2014 13:06
You can drive z Ergo Hestia
https://www.youcandrive.pl/direct/forms/calculation/kom/CalculationRegisterS1.seam?gclid=Cj0KEQjw1s-gBRCKwOKQ1sWonvsBEiQA8qALFbsXopFFLr3WCieliacr7ibtikzzWPZyq5x-A6PTWWgaAvLV8P8HAQ


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 14/09/2014 21:05
Gdzie w Szczecinie (lub bliskie okolice) zrobię "przyśpieszone" ADRy? Ktoś ma jakiś namiar na taki kurs? Chodzi przede wszystkim o ADR podstawowy.
Wiadomo na forum lepiej nie pisać, w razie czego gg (profil), zawsze nie widoczny.


Palindrom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3451 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/10/2014 12:37
@nieugięty: najtaniej znalazłem przez neta. zszedłem z 700 ponad na niewiele powyżej 500zł (wpisz w google rankomat albo porównywarka oc jakoś tak). minus tylko taki ze potem co roku do ciebie dzwonią z bezsensownymi pytaniami


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 18/10/2014 14:35
Matka dostala pismo od Glownego inspektoratu transportu drogowego.
Na skrzyżowaniu ku sloncu-piekna. Jechala 68, dopuszczalne jest 50km/. Z tego co wiem to fotoradar co tam stoi ma ograniczenie do 40 a nie 50- wiec jest to chyba z czegos innego niz tego stojacego radaru. Aby bylo ciekawiej kaza podpisac dokumenty, ze sie przyznaje do winy, ze przyjmuje mandat itp. Nie ma dolaczonego żadnego zdjecia ani nic. Jest podany link do jakiegos e boka, gdzie mozna sie zarejestrowac i podac "znak pisma" i jakies haslo, gdzie sa dokumenty sprawy. Nie da sie tam zarejestrowac i nie maja tam zadnego pisma o tym numerze...mial ktos cos takiego? O co tu chodzi?,


MKS
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7348 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 19/10/2014 13:22
Z tego co pamiętam ograniczenie do 40 jest w jakimś zakresie godz. 7-20? GITD nigdy nie przesyła zdjęć i do niedawna twierdziła, że nie musi i okazywała je tylko w sądzie. Po ostatnich wyrokach sądu najwyższego uniewinniających kierowców, którym nie okazano zdjęcia GITD okazuje teraz zdjęcia na prośbę właściciela auta. Jeszcze nie dostałem od nich zdjęcia po tych wyrokach i nie wiem co z tym e-bokiem ale pewnie tam jest wgląd do zdjęć. Najprościej będzie zadzwonić do nich i się dopytać.

Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym CANARD
Dyrektor Marcin Flieger
Infolinia pod numerem: (22) 22 - 04 - 500 czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15 – 16:15.


chase
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 19/10/2014 15:11
Ten fotoradar na Ku Słońcu (Fotorapid CM nr 158 ) jest ustawiony tak żeby łapać przy przekroczeniu o 10 km/h. W tamtym miejscu jest dozwolone 50 km/h. Mi strzeliło tam fotkę przy 64 km/h. Pismo dostałem w marcu br. Na razie nic nie odpisałem. W piśmie tym nie widzę żadnego terminu dostarczenia informacji o tym kto kierował.

Jeżeli chodzi o system Canard to żeby tam coś zobaczyć to trzeba mieć tam założone konto PRZED tym jak ustrzeli nas fotoradar.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/10/2014 15:11
zerknij tutaj http://3obieg.pl/mandaty/


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Temat dla kierowców - 20/10/2014 07:54

  Miś napisał:  
Z tego co pamiętam ograniczenie do 40 jest w jakimś zakresie godz. 7-20? GITD nigdy nie przesyła zdjęć i do niedawna twierdziła, że nie musi i okazywała je tylko w sądzie. Po ostatnich wyrokach sądu najwyższego uniewinniających kierowców, którym nie okazano zdjęcia GITD okazuje teraz zdjęcia na prośbę właściciela auta. Jeszcze nie dostałem od nich zdjęcia po tych wyrokach i nie wiem co z tym e-bokiem ale pewnie tam jest wgląd do zdjęć. Najprościej będzie zadzwonić do nich i się dopytać.

Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym CANARD
Dyrektor Marcin Flieger
Infolinia pod numerem: (22) 22 - 04 - 500 czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15 – 16:15.



GITD nie może być oskarżycielem publicznym w sądzie o wykroczenia drogowe....... Także olałbym ich..... Sprawa wygrana....


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Temat dla kierowców - 25/10/2014 12:44
Poleci ktoś stację diagnostyczną (do przeglądu technicznego samochodu osobowego)? Najlepiej blisko centrum Szczecina.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 26/10/2014 09:00

  M.K 74 napisał:  

  Miś napisał:  
Z tego co pamiętam ograniczenie do 40 jest w jakimś zakresie godz. 7-20? GITD nigdy nie przesyła zdjęć i do niedawna twierdziła, że nie musi i okazywała je tylko w sądzie. Po ostatnich wyrokach sądu najwyższego uniewinniających kierowców, którym nie okazano zdjęcia GITD okazuje teraz zdjęcia na prośbę właściciela auta. Jeszcze nie dostałem od nich zdjęcia po tych wyrokach i nie wiem co z tym e-bokiem ale pewnie tam jest wgląd do zdjęć. Najprościej będzie zadzwonić do nich i się dopytać.

Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym CANARD
Dyrektor Marcin Flieger
Infolinia pod numerem: (22) 22 - 04 - 500 czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15 – 16:15.



GITD nie może być oskarżycielem publicznym w sądzie o wykroczenia drogowe....... Także olałbym ich..... Sprawa wygrana....



Na fejsie jest super aplikacja Anuluj Mandat, tam można naprawdę dużo mądrych narzędzi do obrony znaleźć :)


1948
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Temat dla kierowców - 30/10/2014 08:59
Gdzie tanio dokonam wymiany opon na zimowe? Najlepiej w zachodnich dzielnicach.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 30/10/2014 18:12
Jedź gdziekolwiek...wszędzie ceny będą zbliżone. Tylko dopilnuj wyważenia kół, jak nie będzie w porządku to wracaj aż do skutku - niech poprawiają.


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Temat dla kierowców - 31/10/2014 11:29
Jest jakis serwis (nie ASO)
który sie specjalizuje w Fordach?


abstrakcja!
Mazik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5796 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 31/10/2014 11:39
Ja bylem 2 razy w fordbracie na 26 kwietnia. Tam przed bp, kolo myjni. Jak wjezdzasz dalszym wjazdem to praktycznie na wprost (bo tam ogolnie duzo tych warsztatow). Gosciu ogarniety jest


Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6605 dni




Odp: Temat dla kierowców - 31/10/2014 14:41

  BFC napisał:  
Jest jakis serwis (nie ASO)
który sie specjalizuje w Fordach?



Osobiście polecam. Fordcar


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Temat dla kierowców - 31/10/2014 17:19
FordCar - także polecam :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005