Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/05/2011 14:44

  F. napisał:  
to co robi Kuszczak w meczu z Balckburn to po prostu dramat..


totalnei brak mu pewnosci, aczkolwiek bramke zawalil da silva (co on loki poprawial zamiast byc w obronie?) i bodajze evans..


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/05/2011 16:42
Dzisiaj o godzinie 21:00 naszego czasu mecz który elektryzuje cały południowo Amerykański kontynent czyli: Superclásico pojedynek Boca Juniors kontra River Plate.
Jeśli ktoś jest chętny to TUTAJ jest sporo linków.
Jeszcze kilka lat temu ten mecz pod względem oglądalności przegrywał tylko z El Clasico.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/05/2011 00:44
trzeba powoli sumować, ze zapadły już ostateczne rozstrzygnięcia odnośnie mistrzów poszczególnych krajów. O ile już od jakiegoś czasu znamy zdobywców głównego trofea w Niemczech, Hiszpanii czy Anglii dzis poznaliśmy dość zaskakującego, choć oczywiście nie z przebiegu całego sezony, mistrza Francji, a został nim Lille, po remisie z psg 2-2 a jednego z goli strzelił obraniak.

warty odnotowanie jest tez spadkowicz z ligi hiszpańskiej, Deportivo la corunia.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/05/2011 08:41

  anathema napisał:  
trzeba powoli sumować, ze zapadły już ostateczne rozstrzygnięcia odnośnie mistrzów poszczególnych krajów. O ile już od jakiegoś czasu znamy zdobywców głównego trofea w Niemczech, Hiszpanii czy Anglii dzis poznaliśmy dość zaskakującego, choć oczywiście nie z przebiegu całego sezony, mistrza Francji, a został nim Lille, po remisie z psg 2-2 a jednego z goli strzelił obraniak.

warty odnotowanie jest tez spadkowicz z ligi hiszpańskiej, Deportivo la corunia.



Faktycznie Deportivo to niespodzianka, nie sądziłem że spadną. Jednak przegral na konieci u siebie 0:2 z pewną trzeciego miejsca Valencią i spadli. Dziś wyjaśni się czy w lidze włoskiej Juventus załapie się chociaż za Puchar UEFA kosztem Romy. Tak do końca to nie wiem czy ma szanse wyprzedzić Romę, bo może conajwyżej zrównać się z nią punktami.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/05/2011 13:49

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  
trzeba powoli sumować, ze zapadły już ostateczne rozstrzygnięcia odnośnie mistrzów poszczególnych krajów. O ile już od jakiegoś czasu znamy zdobywców głównego trofea w Niemczech, Hiszpanii czy Anglii dzis poznaliśmy dość zaskakującego, choć oczywiście nie z przebiegu całego sezony, mistrza Francji, a został nim Lille, po remisie z psg 2-2 a jednego z goli strzelił obraniak.

warty odnotowanie jest tez spadkowicz z ligi hiszpańskiej, Deportivo la corunia.



Faktycznie Deportivo to niespodzianka, nie sądziłem że spadną. Jednak przegral na konieci u siebie 0:2 z pewną trzeciego miejsca Valencią i spadli. Dziś wyjaśni się czy w lidze włoskiej Juventus załapie się chociaż za Puchar UEFA kosztem Romy. Tak do końca to nie wiem czy ma szanse wyprzedzić Romę, bo może conajwyżej zrównać się z nią punktami.



Maja lepszy bilans bezpośrednich spotkań... Co do Deportivo, to przegrana z Valencia żadna niespodzianka. po prostu ci drudzy mieli rachunki dpo wyrownania z zaszłości


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/05/2011 16:21

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  
trzeba powoli sumować, ze zapadły już ostateczne rozstrzygnięcia odnośnie mistrzów poszczególnych krajów. O ile już od jakiegoś czasu znamy zdobywców głównego trofea w Niemczech, Hiszpanii czy Anglii dzis poznaliśmy dość zaskakującego, choć oczywiście nie z przebiegu całego sezony, mistrza Francji, a został nim Lille, po remisie z psg 2-2 a jednego z goli strzelił obraniak.

warty odnotowanie jest tez spadkowicz z ligi hiszpańskiej, Deportivo la corunia.



Faktycznie Deportivo to niespodzianka, nie sądziłem że spadną. Jednak przegral na konieci u siebie 0:2 z pewną trzeciego miejsca Valencią i spadli. Dziś wyjaśni się czy w lidze włoskiej Juventus załapie się chociaż za Puchar UEFA kosztem Romy. Tak do końca to nie wiem czy ma szanse wyprzedzić Romę, bo może conajwyżej zrównać się z nią punktami.



Maja lepszy bilans bezpośrednich spotkań... Co do Deportivo, to przegrana z Valencia żadna niespodzianka. po prostu ci drudzy mieli rachunki dpo wyrownania z zaszłości



Acha. W naszej polskiej lidze wygrałaby pewnie drużyna, która bardziej potrzebuje punktów :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/05/2011 02:18
pożegnanie Dudka


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/05/2011 16:02
Ledwo co skończył się sezon a tu już ruchy na trenerskich stołkach, Romek wywalił Ancelottiego który pewno obejmie AS Rome a w Juve trenerem będzie były piłkarz Antonio Conte. Swoją drogą nie jestem pewien czy Conte to odpowiedni fachowiec dla Bianconerrich. Niby pojęcie w fachu ma większe niż Ciro ale tu przydałby się ktoś z dużym autorytetem, np. Hiddink


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5767 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/05/2011 10:47
no ten Polanski jest jebniety


abstrakcja!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6909 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/05/2011 12:42

  BFC napisał:  
no ten Polanski jest jebniety



Niech się goni volksdeutsch.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6535 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 24/07/2011 12:59
Dzisiejszy finał Copa America jest transmitowany w TV ?


K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5379 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 24/07/2011 13:01

  Ramzes_ napisał:  
Dzisiejszy finał Copa America jest transmitowany w TV ?



TVP SPORT 20:40


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 02:16
"Mourinho niszczy hiszpański futbol! Zrzucają winę na nas, Katalończyków, ale winnego mają w Madrycie. Niech ktoś zrobi z tym porządek, bo to nie pierwszy raz i kiedyś źle się to skończy." - Gerard Pique


pawel85 jak tam to wyglada twoim zdaniem?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 08:14

  anathema napisał:  
"Mourinho niszczy hiszpański futbol! Zrzucają winę na nas, Katalończyków, ale winnego mają w Madrycie. Niech ktoś zrobi z tym porządek, bo to nie pierwszy raz i kiedyś źle się to skończy." - Gerard Pique


pawel85 jak tam to wyglada twoim zdaniem?



mourinho to glab jakich malo , pinto z barcy znow czerwien z lawki dostal :D


http://e-dieselservice.pl/
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 11:07
ogólnie po raz kolejny piłkarze Realu nie potrafią przyjąć porażki jak mężczyźni, a na Mourinho to brak słów


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7681 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 11:19
Bez Żoze byłoby jednak nudno :D


Babilon Team
Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 11:23
Ozil jaki bojowy :D


Obrazek jpg wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 11:57

  kibic79 napisał:  

  anathema napisał:  
"Mourinho niszczy hiszpański futbol! Zrzucają winę na nas, Katalończyków, ale winnego mają w Madrycie. Niech ktoś zrobi z tym porządek, bo to nie pierwszy raz i kiedyś źle się to skończy." - Gerard Pique


pawel85 jak tam to wyglada twoim zdaniem?



mourinho to glab jakich malo , pinto z barcy znow czerwien z lawki dostal :D



żałosny, mały człowiek


... ...


speszyl łan roi swoje bez konsekwencji.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 13:56
Mourinho jest niesamowity. Założe sie, że zrobił to specjalnie i z pełnym wyrachowaniem, zeby podsycic atmosferę przed sezonem...


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 14:53
A jak się cieszył potem, dumny ze swego czynu... Ale gdzieś tam w wywiadach lamentował, że to on jest pokrzywdzony bo cały mecz był prowokowany... Biedaczek, szkoda że oka nie wydłubał za te prowokacje...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005