Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/05/2010 22:30
Pszczółek - w takim razie nie zdobyli 6 pucharów w zeszłym sezonie, zdecydujcie się w końcu. Dwa razy się nie da, nie ma takiego liczenia :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/05/2010 22:35

  śmielaq89 napisał:  
Pszczółek - w takim razie nie zdobyli 6 pucharów w zeszłym sezonie, zdecydujcie się w końcu. Dwa razy się nie da, nie ma takiego liczenia :P



Nie nie pisałem o 6 trofeach w jednym sezonie, pisał to ktoś kto się nie zna na kalendarzu piłkarskim. Można było mówić o 6 w jednym roku..., ale nie w sezonie. Tu jest różnica.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/05/2010 10:52
...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5646 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/05/2010 23:35
FIFA zmienia zasady wykonywania karnych
Ta decyzja FIFA może pokrzyżować plany wielu piłkarskim cwaniakom, którzy podchodzą do wykonywania rzutów karnych. Jak podaje "EuroSport", FIFA zakazała wykonywania "jedenastek" na dwa tempa.
Jeśli zawodnik za pierwszym podbiegnięciem nie uderzy piłki w stronę bramki, zostanie ukarany żółtą kartką. Zmianę uchwaliła we wtorek Międzynarodowa Rada Piłkarska - informuje "EuroSport".
Warto podkreślić, że jeśli zawodnik wykona balans ciałem podczas dobiegnięcia do piłki, nie zostanie ukarany kartonikiem przez arbitra głównego.


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/05/2010 23:56

  xAdamx90 napisał:  
FIFA zmienia zasady wykonywania karnych
Ta decyzja FIFA może pokrzyżować plany wielu piłkarskim cwaniakom, którzy podchodzą do wykonywania rzutów karnych. Jak podaje "EuroSport", FIFA zakazała wykonywania "jedenastek" na dwa tempa.
Jeśli zawodnik za pierwszym podbiegnięciem nie uderzy piłki w stronę bramki, zostanie ukarany żółtą kartką. Zmianę uchwaliła we wtorek Międzynarodowa Rada Piłkarska - informuje "EuroSport".
Warto podkreślić, że jeśli zawodnik wykona balans ciałem podczas dobiegnięcia do piłki, nie zostanie ukarany kartonikiem przez arbitra głównego.



Rozumiem,że karny do poprawki wtenczas idzie?


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5646 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2010 09:38

  szpadel85 napisał:  

  xAdamx90 napisał:  
FIFA zmienia zasady wykonywania karnych
Ta decyzja FIFA może pokrzyżować plany wielu piłkarskim cwaniakom, którzy podchodzą do wykonywania rzutów karnych. Jak podaje "EuroSport", FIFA zakazała wykonywania "jedenastek" na dwa tempa.
Jeśli zawodnik za pierwszym podbiegnięciem nie uderzy piłki w stronę bramki, zostanie ukarany żółtą kartką. Zmianę uchwaliła we wtorek Międzynarodowa Rada Piłkarska - informuje "EuroSport".
Warto podkreślić, że jeśli zawodnik wykona balans ciałem podczas dobiegnięcia do piłki, nie zostanie ukarany kartonikiem przez arbitra głównego.



Rozumiem,że karny do poprawki wtenczas idzie?



Słyszałem w radiu że od Mundialu w RPA


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6318 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2010 13:19
Villa w Barcelonie, Piszczek w Dortmundzie :)


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6643 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2010 13:24

  Misiek. napisał:  
Villa w Barcelonie


Najlepszy z możliwych transferów, rok temu dziwiłem się że FCB i Real wolały wydać więcej kasy na Ibrę bądź Benzemę rezygnując z Vilii. Jeżeli kluczowi zawodnicy Barcy - Xavi i Messi utrzymają formę z ostatnich dwóch lat, to obawiam się że przed nami kolejny sezon pod dyktando jednej drużyny (niestety dla mnie). :)

P.S. A wiadomo co Barca zrobi teraz z Ibrą? Bo nie wierzę, że pokornie usiądzie na ławce, a razem taka dwójka w ataku chyba niemożliwa.


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6643 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2010 13:26
do usunięcia


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2010 13:29

  Paweł85 napisał:  


P.S. A wiadomo co Barca zrobi teraz z Ibrą? Bo nie wierzę, że pokornie usiądzie na ławce, a razem taka dwójka w ataku chyba niemożliwa.



Ibra ma wolną rekę jeśli będzie chciał zostać i walczyć o miejsce to zostanie, ale jeśli będzie chciał odejść to oczywiście za jakąś tam kasę odejdzie. Moim zdaniem powinien zostać bo w niektórych meczach taki silnie fizyczny zawodnik z dobrą techniką może się przydać, gdy nie do końca można grać tylko kombinacyjnie.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6318 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2010 13:30
Ciekawe jak Real odpowie na ten transfer :)


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6643 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2010 13:53

  Misiek. napisał:  
Ciekawe jak Real odpowie na ten transfer :)



Aż się boję co wymyśli Perez... aby przebić ten transfer marketingowo i jakościowo(?) to chyba tylko Rooney zostaje. Ale wolałbym Silve/Mate na lewą stronę i zostawić obecnych napastników.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2010 15:57
Jest jeszcze kilka ciekawych opcji-coraz częściej mówi sie przykładowo o Kunie. Jest też Ribbery.

Do Barcelony prawdopodobnie przeniesie sie Fabregas-to bedzie drugi priorytetowy transfer Laporty na pożegnanie z klubem, by związać przyszłemu prezydentowi Rosellowi ręce.

Co do Ibry przecież ten transfer wcale nie rzutuje na jego przyszłość w klubie. Odchodzi Henry na jego miejsce przychodzi Villa który będzie atakował po lewej flance a być może wymieniał sie pozycjami z Ibrą. owszem-klub postawił sprawę jasno ze Zlatanem,a le gdyby było to choć trochę realne który klub stać na jego odkupienie i płacenie mu horrendalnej gaży? A sam zawodnik wątpię by chciał isc do takiego City, a wiadomo co chce Szwed ugrać z Barceloną. Ale jak bawimy sie w spekulacje to ewentualne odejście wiąże sie z przyjściem...Torresa który bedzie mial sezon stracony w Liverpoolu, a sam zawodnik powiedział że jak odejdzie to do żadnego klubu w premiership.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2010 16:03

  Pszczółek napisał:  

  Paweł85 napisał:  


P.S. A wiadomo co Barca zrobi teraz z Ibrą? Bo nie wierzę, że pokornie usiądzie na ławce, a razem taka dwójka w ataku chyba niemożliwa.



Ibra ma wolną rekę jeśli będzie chciał zostać i walczyć o miejsce to zostanie, ale jeśli będzie chciał odejść to oczywiście za jakąś tam kasę odejdzie. Moim zdaniem powinien zostać bo w niektórych meczach taki silnie fizyczny zawodnik z dobrą techniką może się przydać, gdy nie do końca można grać tylko kombinacyjnie.



Ibra to nietuzinkowy gracz, ale pytanie czy kolejny dość jałowy sezon to bedzie coś co Barca od niego sobie życzy. Nie wiem,pozbywanie sie gracza po jednym roku to lekka niedorzeczność, ale zobaczymy. Czasem mam wrażenie że Szwed preferujący pływanie grzbietem trafił do sztafety kraulistów. Naprawdę w przypadku Ibry bardzo ciezko o zmiane stylu.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2010 16:19
Albo Villa albo Ibra będzie grał z lewej strony proste :) A co do transferu Fabregasa do Barcelony moim zdaniem jest to zły ruch..no ale pożyjemy zobaczymy ja wolałbym zdecydowanie dalej ogladac Toure w akcji.

Dobrą liczbę mam dzisiaj na forum od :D

Ostatnio edytowany przez: P.1948.S, 19 maja 2010, 16:43 [1 raz(y)]


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5646 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2010 23:55
Sevilla FC pokonała Atletico Madryt 2:0 (1:0) w finale Pucharu Króla.
Bramki: Diego Capel (5), Jesus Navas (90)


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/05/2010 19:58
Mourinho w Realu walka w przyszlym sezonie powinna byc jeszcze ciekawsza


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5570 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/05/2010 20:39

  ManeS napisał:  
Mourinho w Realu walka w przyszlym sezonie powinna byc jeszcze ciekawsza



Takie transfery według mnie niszcza pilke.Pieniadze ktore wydaje Real na trenerow pilkarzy sa kosmiczne a wynikow i tak nie ma.mozna zachwycac sie gra Barcy ich polotem i finezja jednak oba te kluby chca za wszelka cene doprowadzic do tego zeby przyszlosci rozegrac tylko Gran Derbi ktore zadecyduja o mistrzostwie.szkoda bo liga hiszpanska staje sie coraz bardziej monotonna.


PS!!!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/05/2010 21:11
no to fakt, ale ciekawi mnie czy Mourinho sprawi ze w koncu te miliony euro cos Realowi przyniosa...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8314 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/05/2010 21:34
Kto inny jak nie Mourinho? Nawet Hiddink stracil przydomek midasa...


Hold skladam temu miastu...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005