Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2013 08:52

  anathema napisał:  
Ale on zniknął w waznych meczach nie od dzis, chocby w dwumeczach z Chelsea w tamtym, pechowym okresie dla Barcelony/ Dzis Barca jest juz cieniem druzyny, wystarczy popatrzec jak źle graja Xavi, Cesc i kliku innych graczy. Poza tym pozycja jakby to dziwnie nie zabrzmiało głęboko cofniętej 9 wybitnie mu nie słuzy.
Barca staje sie powoli sie przeciętna drużyna schematyczna i mocno przewidywalna, co wypunktował juz Milan i Real. padł tez mit o czym napisałem juz jakiś czas temu 0 ze to piłkarski samograj. Człowiek, imitacja Gmocha nie ogarnia strawy bynajmniej.



Wlasnie za duzo tej przewidywalnosci. Dzisiaj kazde dziecko wie jak bedzie grac Barca, czyli glownie przez srodek, a majac taki potencjal ofensywny i techniczny ta gre mozna by urozmaicic do maksimum. Wiadomo, ze tak jak grali mecz z Milanem wystarczylo zagescic srodek pola i z pila do bramki wjechac sie nie dalo, ale przy zageszczonym srodku jest wieksza szanse na przedarcie sie skrzydlem, nie mowiac juz o strzalach z dystansu w momencie gdy na bramce nie ma Casillasa tylko Abbiati. Wlasnie takiej uniwersalnosci pilkarzom Barcy brakuje, ze wszystkimi nie da sie wygrywac w taki sam sposob.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2013 11:57

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  
Ale on zniknął w waznych meczach nie od dzis, chocby w dwumeczach z Chelsea w tamtym, pechowym okresie dla Barcelony/ Dzis Barca jest juz cieniem druzyny, wystarczy popatrzec jak źle graja Xavi, Cesc i kliku innych graczy. Poza tym pozycja jakby to dziwnie nie zabrzmiało głęboko cofniętej 9 wybitnie mu nie słuzy.
Barca staje sie powoli sie przeciętna drużyna schematyczna i mocno przewidywalna, co wypunktował juz Milan i Real. padł tez mit o czym napisałem juz jakiś czas temu 0 ze to piłkarski samograj. Człowiek, imitacja Gmocha nie ogarnia strawy bynajmniej.



Wlasnie za duzo tej przewidywalnosci. Dzisiaj kazde dziecko wie jak bedzie grac Barca, czyli glownie przez srodek, a majac taki potencjal ofensywny i techniczny ta gre mozna by urozmaicic do maksimum. Wiadomo, ze tak jak grali mecz z Milanem wystarczylo zagescic srodek pola i z pila do bramki wjechac sie nie dalo, ale przy zageszczonym srodku jest wieksza szanse na przedarcie sie skrzydlem, nie mowiac juz o strzalach z dystansu w momencie gdy na bramce nie ma Casillasa tylko Abbiati. Wlasnie takiej uniwersalnosci pilkarzom Barcy brakuje, ze wszystkimi nie da sie wygrywac w taki sam sposob.



Stali sie niewolnikami własnego sytemu. Wczoraj wystarczyło zagrać wyrachowanie, kunktatorsko na wynik, wiadomo jaki on był w Madrycie. ale nie - trzeba było zagrać to co zawsze co było wodą na młyn Madrytu. Do tego dochodzi słaba forma fizyczna, brak szybkości oraz brak kogos kto zainterweniuje na wydarzenia boiskowe na ławce trenerskiej i mamy oto efekt. Dokonane zmiany w momencie gdy juz było po meczu to jakis żart. Vilanova faszerowany jakąs chemioterapia czy tam radioterapia, nieświadom pewnie tego co sie dzieje trzymany jako trener Barcy to żart zarządu, ale to juz inna para kaloszy. Trzeba było awaryjnie sprowadzić prawdziwego trenera , choćby Guardiole ktory pewnie przyszedłby na te pol roku zanim trafiłby do Bayernu, nie zrobiłby tego dla ukochanego klubu i przyjaciela który jest ciężko chory? Ale nie, trzeba było pokazać światu ze Barca to jednak nie samograj desygnując na ławke trenerską ignoranta o wyglądzie Obeliksa. No to teraz maja - zasadniczo koniec sezonu pod koniec lutego.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2013 11:57
Z sezonu na sezon coraz mniej tej błyskotliwości w grze, nagłych przyspieszeń, prostopadłych podań, strzałów z dystansu... Tylko podobnie jak Portowcy kulanie piłki w poprzek boiska, to jest już nudne i przez wszystkich znane.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2013 12:00

  ManeS napisał:  
Z sezonu na sezon coraz mniej tej błyskotliwości w grze, nagłych przyspieszeń, prostopadłych podań, strzałów z dystansu... Tylko podobnie jak Portowcy kulanie piłki w poprzek boiska, to jest już nudne i przez wszystkich znane.



Brak pressingu napastników, co cechowało ten zespól. Ale mi sie wydaje że niektórym graczom wybitnie brak serca i motywacji. Ale tu jest to cos co cechuje prawdziwego trenera, jego rola by trzymać wszystko w ryzach. Messi ustala skład to są efekty.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/03/2013 18:02
Boruc broni karnego w 93 minucie przy stanie 0:0 :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/03/2013 20:00
wielka Barcelona zaledwie remisuje z Celtą Vigo tracąc bramkę na 2:2 dwie minuty przed końcem
z pewnością psując kupony tysiącom graczy


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/03/2013 20:31

  Cobra_S napisał:  
wielka Barcelona zaledwie remisuje z Celtą Vigo tracąc bramkę na 2:2 dwie minuty przed końcem
z pewnością psując kupony tysiącom graczy



I tak nic nie przebije mego wkurwienia po golu Krychowiaka z PSG:/


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4094 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/03/2013 20:37

  Cobra_S napisał:  
wielka Barcelona zaledwie remisuje z Celtą Vigo tracąc bramkę na 2:2 dwie minuty przed końcem
z pewnością psując kupony tysiącom graczy



Nawet nic nie mów na ten temat... ;/


Fanatycznie
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/03/2013 20:38

  nieugięty napisał:  

  Cobra_S napisał:  
wielka Barcelona zaledwie remisuje z Celtą Vigo tracąc bramkę na 2:2 dwie minuty przed końcem
z pewnością psując kupony tysiącom graczy



Nawet nic nie mów na ten temat... ;/



Jak w końcu mi Arsenal nie zjebał kuponu, to Barca i Real... brak słów


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/03/2013 21:13
Mi dzisiaj Milan zamknął ważny kuponik. Bayern nieźle przejechał się po HSV, 9:2 robi wrażenie.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4094 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/03/2013 21:26

  Maxvell napisał:  
Mi dzisiaj Milan zamknął ważny kuponik. Bayern nieźle przejechał się po HSV, 9:2 robi wrażenie.



Mi zarówno Milan, jak i Bayern dały nadzieje na wygraną, ale pogrzebały ją pajace z Barcelony...

Niemcy dzisiaj pewni: wygrał Bayern, Borussia, Bayer i Schalke.


Fanatycznie
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7733 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/03/2013 21:32

  nieugięty napisał:  

  Maxvell napisał:  
Mi dzisiaj Milan zamknął ważny kuponik. Bayern nieźle przejechał się po HSV, 9:2 robi wrażenie.



Mi zarówno Milan, jak i Bayern dały nadzieje na wygraną, ale pogrzebały ją pajace z Barcelony...

Niemcy dzisiaj pewni: wygrał Bayern, Borussia, Bayer i Schalke.



Te "pajace" z Barcelony maja taka przewage w lidze ze nie musza juz nic udowadniac , pozatym jakbys zauwazył we wtorek jest liga mistrzow


Surowi rodzice
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7680 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/03/2013 22:51

  Jocker napisał:  

  nieugięty napisał:  

  Maxvell napisał:  
Mi dzisiaj Milan zamknął ważny kuponik. Bayern nieźle przejechał się po HSV, 9:2 robi wrażenie.



Mi zarówno Milan, jak i Bayern dały nadzieje na wygraną, ale pogrzebały ją pajace z Barcelony...

Niemcy dzisiaj pewni: wygrał Bayern, Borussia, Bayer i Schalke.



Te "pajace" z Barcelony maja taka przewage w lidze ze nie musza juz nic udowadniac , pozatym jakbys zauwazył we wtorek jest liga mistrzow



Jakby tym sie sugerować to zarwno Juventus jak i Bayern powinny dzisiaj również "przypajacować" bo też mają Ligę Mistrzów :P


Babilon Team
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/03/2013 23:03
Ja dlatego omijałem dzisiaj spotkania drużyn grających w tym tygodniu w LM ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/03/2013 12:59

  Orło napisał:  

  Jocker napisał:  

  nieugięty napisał:  

  Maxvell napisał:  
Mi dzisiaj Milan zamknął ważny kuponik. Bayern nieźle przejechał się po HSV, 9:2 robi wrażenie.



Mi zarówno Milan, jak i Bayern dały nadzieje na wygraną, ale pogrzebały ją pajace z Barcelony...

Niemcy dzisiaj pewni: wygrał Bayern, Borussia, Bayer i Schalke.



Te "pajace" z Barcelony maja taka przewage w lidze ze nie musza juz nic udowadniac , pozatym jakbys zauwazył we wtorek jest liga mistrzow



Jakby tym sie sugerować to zarwno Juventus jak i Bayern powinny dzisiaj również "przypajacować" bo też mają Ligę Mistrzów :P



Dwie kwestie- abstrahując od składu i tzw "wirusa FIFA" to Juve z Interem to prestozowy pojedynek i nie ma co porownywac go z meczem Barcy z Vigo ktore walczy o utrzymanie. Dwa - Bayern na dzis ma lepszych zmiennikow niz Barca, poza tym grał u siebie z o nic grajaca ekipą HSV. A jak tam Real? Tez sie "wygłupił" w meczu z Saragossa...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 05/05/2013 20:09
Jakby ktos chcial obejrzec dobry futbol nie taki w wykonaniu naszych pseudo-kopaczy to dzisiaj o 21:30 na Sportklubie beda - 342 "Superclasico" Ofensywna pilka, super atmosfera na trybunach czyli coś co w naszej lidze nie uswiadczysz.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 08/05/2013 15:18
...

:D

I jeszcze jedna sprawa - Alex Ferguson nie będzie trenerem MU w przyszłym sezonie. Ciekawe kto go zastąpi, juz medialny wyścig szczurów i żonglerka trenerska kto zapełni wakat po Szkocie...

Po krótkiej refleksji podam swoja kandydaturę, jest nim Moyes z Evertonu (kończy mu sie kontrakt) . Idealny kandydat. zna angielska pilke jak malo kto, doskonale czuje sie w etapie długofalowym, świetnie wprowadza młodzież, ma oko do piłkarzy. do tego reprezentacyjny gosc, kultura, szacunek do rywala. to co chce reprezentować sobą United. Obstawiam tego gościa.

Swoją drogą to też by było wydarzenie, bo Moyes w Evertonie tez dość długo pracuje.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 8 maja 2013, 15:52 [2 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 08/05/2013 17:49

  anathema napisał:  
...

:D

I jeszcze jedna sprawa - Alex Ferguson nie będzie trenerem MU w przyszłym sezonie. Ciekawe kto go zastąpi, juz medialny wyścig szczurów i żonglerka trenerska kto zapełni wakat po Szkocie...

Po krótkiej refleksji podam swoja kandydaturę, jest nim Moyes z Evertonu (kończy mu sie kontrakt) . Idealny kandydat. zna angielska pilke jak malo kto, doskonale czuje sie w etapie długofalowym, świetnie wprowadza młodzież, ma oko do piłkarzy. do tego reprezentacyjny gosc, kultura, szacunek do rywala. to co chce reprezentować sobą United. Obstawiam tego gościa.

Swoją drogą to też by było wydarzenie, bo Moyes w Evertonie tez dość długo pracuje.



Moyes od paru lat jest już przymierzany do ManU i praktycznie pewne jest, że to on poprowadzi United od nowego sezonu. Fergie zostanie w klubie jako dyrektor lub ambasador i będzie pomagał. Tak, więc żadna nowość i sensacja :]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 08/05/2013 18:09

  kiko napisał:  

  anathema napisał:  
...

:D

I jeszcze jedna sprawa - Alex Ferguson nie będzie trenerem MU w przyszłym sezonie. Ciekawe kto go zastąpi, juz medialny wyścig szczurów i żonglerka trenerska kto zapełni wakat po Szkocie...

Po krótkiej refleksji podam swoja kandydaturę, jest nim Moyes z Evertonu (kończy mu sie kontrakt) . Idealny kandydat. zna angielska pilke jak malo kto, doskonale czuje sie w etapie długofalowym, świetnie wprowadza młodzież, ma oko do piłkarzy. do tego reprezentacyjny gosc, kultura, szacunek do rywala. to co chce reprezentować sobą United. Obstawiam tego gościa.

Swoją drogą to też by było wydarzenie, bo Moyes w Evertonie tez dość długo pracuje.



Moyes od paru lat jest już przymierzany do ManU i praktycznie pewne jest, że to on poprowadzi United od nowego sezonu. Fergie zostanie w klubie jako dyrektor lub ambasador i będzie pomagał. Tak, więc żadna nowość i sensacja :]



Czy to takie oczywiste? poczytaj sobie pismaków ;p Mou, Benitezy i inne Kloppy u Moysie ani słowa ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 08/05/2013 19:02
O Moyesie też już czytałem na kilku portalach (szukaj google:P) więc żadne zaskoczenie by to nie było, ale zgodzę się z tobą, że byłby to idealny kandydat.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005