Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/04/2009 13:56

  100procentPogon napisał:  
dobra dajcie juz spokoj
niedlugo sie okaze kto jest lepszy ale ja juz to wiem :D



Barca gra lepiej, ma przewagę 6 punktów. Jakiś cud musiałby się zdarzyć, żeby nie wygrali mistrzostwa.


kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/04/2009 14:50

  M@ZUR napisał:  
przypomina mi się chwila gdy odwiedziłem stronę Realu po katastrofalnej porażce z Liverpoolem i ujrzałem wiele komentarzy, które brzmiały tak:

"W sumie zagraliśmy słabo, ale w przyszłym sezonie przyjdzie Kaka, Cristiano Ronaldo i Ancelotti i wygramy wszystko"

Dodając do tego fakt iż większość fanów stołecznej ekipy życzy sobie powrotu byłego prezesa, który to wprowadził klub w niemałe tarapaty finansowe wyłania się nam obraz przeważającej części kibiców Los Blancos.



Jestem kibicem Realu, nie przepadam za Barceloną to rzecz jasna i to co piszesz jest prawdą owszem. Tylko, ze tak samo zachowuja sie kibice Barcelony jesli sa gorsi od Realu w lidze, wiec pisanie tego typu rzeczy nieco mnie irytuje. Zobaczymy kto bedzie lepszy, raczej bedzie to Barca bo w tym sezonie sa zdecydowanie najlepsi w lidze i musze przyznac ze tytul im sie nalezy. Ale potrojnej korony kurwa nie bedzie! :D


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6065 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/04/2009 18:23

  kusik napisał:  

  M@ZUR napisał:  
przypomina mi się chwila gdy odwiedziłem stronę Realu po katastrofalnej porażce z Liverpoolem i ujrzałem wiele komentarzy, które brzmiały tak:

"W sumie zagraliśmy słabo, ale w przyszłym sezonie przyjdzie Kaka, Cristiano Ronaldo i Ancelotti i wygramy wszystko"

Dodając do tego fakt iż większość fanów stołecznej ekipy życzy sobie powrotu byłego prezesa, który to wprowadził klub w niemałe tarapaty finansowe wyłania się nam obraz przeważającej części kibiców Los Blancos.



Jestem kibicem Realu, nie przepadam za Barceloną to rzecz jasna i to co piszesz jest prawdą owszem. Tylko, ze tak samo zachowuja sie kibice Barcelony jesli sa gorsi od Realu w lidze, wiec pisanie tego typu rzeczy nieco mnie irytuje. Zobaczymy kto bedzie lepszy, raczej bedzie to Barca bo w tym sezonie sa zdecydowanie najlepsi w lidze i musze przyznac ze tytul im sie nalezy. Ale potrojnej korony kurwa nie bedzie! :D



A ja myślałem że kibicują tu tylko naszej Pogoni...ciekawe na ilu meczach Realu byłeś ?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 24/04/2009 12:31

  szpadel85 napisał:  

  kusik napisał:  

  M@ZUR napisał:  
przypomina mi się chwila gdy odwiedziłem stronę Realu po katastrofalnej porażce z Liverpoolem i ujrzałem wiele komentarzy, które brzmiały tak:

"W sumie zagraliśmy słabo, ale w przyszłym sezonie przyjdzie Kaka, Cristiano Ronaldo i Ancelotti i wygramy wszystko"

Dodając do tego fakt iż większość fanów stołecznej ekipy życzy sobie powrotu byłego prezesa, który to wprowadził klub w niemałe tarapaty finansowe wyłania się nam obraz przeważającej części kibiców Los Blancos.



Jestem kibicem Realu, nie przepadam za Barceloną to rzecz jasna i to co piszesz jest prawdą owszem. Tylko, ze tak samo zachowuja sie kibice Barcelony jesli sa gorsi od Realu w lidze, wiec pisanie tego typu rzeczy nieco mnie irytuje. Zobaczymy kto bedzie lepszy, raczej bedzie to Barca bo w tym sezonie sa zdecydowanie najlepsi w lidze i musze przyznac ze tytul im sie nalezy. Ale potrojnej korony kurwa nie bedzie! :D



A ja myślałem że kibicują tu tylko naszej Pogoni...ciekawe na ilu meczach Realu byłeś ?



Spokojnie,jedno nie wyklucza drugiego,przecież większośc z nas ma jakąś ulubioną drużyne czy nawet drużyny w Europie,których śledzi wyniki i im kibicuje. Oczywiście to czysto sportowe podejście,mniej emocjonalne...Przecież oglądając puchary czy jakieś mecze ligowe,za kimś trzyma sie kciuki,jałowe patrzenie sie w tv bez estymy do któreś z druzyn,chyba mija sie z celem.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 25/04/2009 13:51

  szpadel85 napisał:  


A ja myślałem że kibicują tu tylko naszej Pogoni...ciekawe na ilu meczach Realu byłeś ?



Eee, nie rozumiem tego co piszesz, Ty nie masz jakiegoś klubu którego losy śledzisz na bieżąco? To, że kibicuje Pogoni jest rzeczą oczywistą i nie trzeba nawet o tym wspominac. Nie byłem na żadnym, ale kiedyś na pewno się wybiore ;) zreszta anathema dobrze wszystko wyjaśnił :)


Topik!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5493 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/04/2009 00:52
i co tam jaki wynik barcelonki dzis lol ?


exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5699 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/04/2009 01:51

  100procentPogon napisał:  
i co tam jaki wynik barcelonki dzis lol ?



nie bądź taki kozak, do końca sezonu kilka meczy zostało... a już dziś sevilla - real


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/04/2009 08:22

  100procentPogon napisał:  
i co tam jaki wynik barcelonki dzis lol ?



Wynik dokładnie taki jak przewidywałem. Bardzo dobry zważywszy na to, że Valencia ostatnio gra najlepiej w lidze Hiszpańskiej. Teraz piłeczka po stronie Realu. Chce być mistrzem to musi wygrać dziś z Sevillą, Gran Derbi i wyjazd do Valencii. Już widzę jak im się to uda :D.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/04/2009 08:28

  100procentPogon napisał:  
i co tam jaki wynik barcelonki dzis lol ?



za trolowanie ode mnie dostałbys juz bana. pewnie znikniesz po sezonie jak barca zgaranie przynajmniej dwa trofea. poczekajmy do wtorku...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
qbek73
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5468 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/04/2009 18:59
no kurwa mać wolfsburg zajebał mi taki piękny kupon, mam nadzieję, że hertha za to ich wyrucha na koniec sezonu


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/04/2009 20:29

  qbajag napisał:  

  100procentPogon napisał:  
i co tam jaki wynik barcelonki dzis lol ?



Chce być mistrzem to musi wygrać dziś z Sevillą, Gran Derbi i wyjazd do Valencii. Już widzę jak im się to uda :D.



1 z 3 części planu wykonana (prawie) :D 73' Sevilla 1-3 REAL !!! ;)

Koniec. 4:2 dla Realu ;) Derby mogą być bardzo interesujące :D

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 26 kwietnia 2009, 20:53 [1 raz(y)]


kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/04/2009 21:46
Auxerre [2 - 1] Caen
61' [0 - 1] G. Proment
85' [1 - 1] I. Jelen
88' [2 - 1] I. Jelen


http://e-dieselservice.pl/
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/04/2009 22:23
1 miejsceWślizg sezonu


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/04/2009 17:37
We Francji chyba kończy się wieloletnia dominacja Lyonu. Na razie prowadzi Marsylia, która kiedyś to liczyła się w Europie, mając takich napastników jak Papin czy Rudi Veler. Chciałbym żeby wygrali te mistrzostwo.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/04/2009 18:15
Ja również chce mistrzostwa dla Marsylii ale kalendarz łaskawszy dla Bordeaux. A Lyon ze swoją grą i kalendarzem powinien się martwić o 3 miejsce i Ligę Mistrzów bo według mnie PSG ich prześcignie!


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/04/2009 18:46
Wszyscy! Tylko nie Lyon :D


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 29/04/2009 14:44

  onet.pl napisał:  
Trener angielskiego drugoligowca Derby County Nigel Clough powiedział, że wypożyczony z FC Porto Przemysław Kaźmierczak nie zostanie wykupiony.
26-letni Kaźmierczak został wypożyczony z Porto do Anglii przed tym sezonem. W barwach Derby zdobył jedną ligową bramkę.



"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/04/2009 05:41

  Janek44 napisał:  
We Francji chyba kończy się wieloletnia dominacja Lyonu. Na razie prowadzi Marsylia, która kiedyś to liczyła się w Europie, mając takich napastników jak Papin czy Rudi Veler. Chciałbym żeby wygrali te mistrzostwo.




W OM nigdy nie grał ktoś taki jak Rudi Veler...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7163 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/04/2009 06:43

  Cytat:  
Angielski klub York City FC niedawno obronił się przed spadkiem z piątej ligi. Teraz czeka go wyjazd na Wembley, gdzie będzie walczyć o puchar FA Trophy. Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni poszło 2 tysiące wejściówek – podaje „The Press”.

To będzie wyjazdowy rekord w historii klubu. Awans do finału FA Trophy [krajowy puchar dla zespołów poniżej 4 ligi – przyp. red.] i utrzymanie zespołu w lidze zmotywowały fanów YCFC. Niektóre zamówienia przekraczały 70 sztuk. W ciągu ostatnich dwóch dni poszło aż 2 tysiące, a sprzedaż potrwa jeszcze przez tydzień.

Ostatni raz klubowi udało się awansować do finału w 1993, ale wtedy pojechało za nim ok. 10 tysięcy widzów.



źródło: ThePress.co.uk


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 30/04/2009 10:19

  Dyzio napisał:  

  Janek44 napisał:  
We Francji chyba kończy się wieloletnia dominacja Lyonu. Na razie prowadzi Marsylia, która kiedyś to liczyła się w Europie, mając takich napastników jak Papin czy Rudi Veler. Chciałbym żeby wygrali te mistrzostwo.




W OM nigdy nie grał ktoś taki jak Rudi Veler...



Nazwisko może się troche inaczej pisze. Myślałem, że wszyscy go znają. W OM grał w latach 1992 - 1994
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rudi_V%C3%B6ller

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 30 kwietnia 2009, 11:26 [2 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005