Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/05/2012 10:59

  pogoniarz96 napisał:  
A ja mialem nadzieje, ze jak Real i Barcelona nie awansuja do finału LM to skoncza sie internetowe napinki na temat finału rozgrywek, ale sie niestety przeliczylem...



A gdzie ty tu napinke widzisz? :)


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4872 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/05/2012 11:43

  xxjarek05xx napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
A ja mialem nadzieje, ze jak Real i Barcelona nie awansuja do finału LM to skoncza sie internetowe napinki na temat finału rozgrywek, ale sie niestety przeliczylem...



A gdzie ty tu napinke widzisz? :)



Nie tutaj, tylko ogolnie np: na portalach spolecznosciowych:). Sezonowcy gdzies musza sie wyzyc:). Tylko szkoda, ze nie potrafia wymienic 5 druzyn grajacych w polskiej ekstraklasie.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/05/2012 11:49
Wiesz nie każdy musi się interesować ekstraklasą :D A sezonowcy są, byli i będą :)
Olać ich, z takimi nawet nie ma co się kłócić bo z braku argumentów Cię zbluzgają przez neta:)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 04/07/2012 22:34
Glasgow Rangers


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 05/07/2012 00:51

  anathema napisał:  



Szkocka liga z sezonu na sezon coraz gorsza. Teraz to już zero rywalizacji o tytuł.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/09/2012 22:48
Pieniadze spadaja z nieba


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/10/2012 19:39
Za duzo fajnych szlagierow jak na jeden wieczor. Barca - Real, Milan - Inter, Marsylia - PSG. W dodatku praktycznie o tej samej godzinie. Pewnie 99% obejrzy Gran Derbi, a 2 pozostale mecze pozostana w cieniu. Troche kluby nie ogarnely, bo kolejka trwa 3 dni i mozna bylo jakos to poskladac zeby byla mozliwosc obejrzenia kazdego z tych meczow.


1948
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/10/2012 19:42
Macie jakieś link (z w miare małym zacinaniem) do transmisji Gran Derbi?
Racja, racja...za dużo tego, a oglądanie powtórek to jednak nie to samo...


Radek24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4452 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/10/2012 20:11
http://www.wlacz.tv/kanal/canal-plus-sport
Konto trzeba robić , ale to chwile trwa ,a konta nie trzeba aktywować. Mi nie tnie , a jakość jak na stream nawet b.dobra.


Choszczenscy Fanatycy '06
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/10/2012 22:04
Poradziłem sobie sam :D Ale dzięki..


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/10/2012 19:24
Co sędziowie dzisiaj odjebali w meczu Chelsea - Mutd to nie mam pytań. United po 12 minutach prowadzili już 2:0 i dali się zepchnąć do takiej defensywy, że ciężko im było nawet wyjść z kontrą. Chelsea na minutę przed przerwą wyrównała po wolnym Juana Maty i zrobiło się gorąco. Po zmianie stron szybkie 2:2 po główce Ramiresa i zanosiło się na wyjazdową katastrofę czerwonych. I teraz kolejno - za taktyczny faul zasłużenie wylatuje obrońca gospodarzy Ivanović, potem po faulu Evansa na Torresie wylatuje niby udający (ale na powtórkach naprawdę faulowany) Torres !!! I na koniec wisienka na torcie - grający ociężale ale z przewagą 2 grajków Mutd na kwadrans przed końcem czasu regulaminowego zdobywa w zamieszaniu i ze spalonego bramkę na 3-2 :) Mecz na obustronnej spinie, na boisku sporo wzajemnych "uprzejmości", w większości niegwizdanych, jak to w Anglii. Przy Borskiej mendzie mecz skończyłby się po 60 minutach z powodu wykluczenia zbyt wielu zawodników.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/10/2012 19:30
W Monachium Bayern po dwóch pechowych bramkach pierwszy raz od 23 lat przegrywa u siebie z Leverkusen...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/10/2012 21:20

  Sampaio napisał:  
Co sędziowie dzisiaj odjebali w meczu Chelsea - Mutd to nie mam pytań. United po 12 minutach prowadzili już 2:0 i dali się zepchnąć do takiej defensywy, że ciężko im było nawet wyjść z kontrą. Chelsea na minutę przed przerwą wyrównała po wolnym Juana Maty i zrobiło się gorąco. Po zmianie stron szybkie 2:2 po główce Ramiresa i zanosiło się na wyjazdową katastrofę czerwonych. I teraz kolejno - za taktyczny faul zasłużenie wylatuje obrońca gospodarzy Ivanović, potem po faulu Evansa na Torresie wylatuje niby udający (ale na powtórkach naprawdę faulowany) Torres !!! I na koniec wisienka na torcie - grający ociężale ale z przewagą 2 grajków Mutd na kwadrans przed końcem czasu regulaminowego zdobywa w zamieszaniu i ze spalonego bramkę na 3-2 :) Mecz na obustronnej spinie, na boisku sporo wzajemnych "uprzejmości", w większości niegwizdanych, jak to w Anglii. Przy Borskiej mendzie mecz skończyłby się po 60 minutach z powodu wykluczenia zbyt wielu zawodników.


sedzia masakra, gol Chcaritto troche mi przypominal gola Kolendowicza- szybka ucieczka ze spalonego za obroncow i sedzia nieogarnia:). Co do pierwszego czerwa to wg. mnie zasluzone, wykluczenia Torressa oczywiscie niezasadne- ale zwroccie uwage, ze zamiast wywrocic sie jak normalny czlowiek to kurwa odlecial jakby ktos mu z calej sily przywalil... z perspektywy sedziego(byla taka fajna powtórka z tylu) wygladalo to jak mega aktorstwo- czyli reasumujac- nie bylby pizdeczka aktoreczka to evans mialby zoltko ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/10/2012 22:57

  ManeS napisał:  
W Monachium Bayern po dwóch pechowych bramkach pierwszy raz od 23 lat przegrywa u siebie z Leverkusen...



Pechowa to wedlug mnie to tylko ta co wpadla po bledzie Lahma. Swoja droga Bayern mial szanse ale ich nie wykorzystal i tak to sie skonczylo. Bayer zas przewaznie gral szybkimi kontrami co okazalo sie skutecze. Dobra passa musiala sie kiedys skonczyc a czy to bedzie poczatek konca domonacji Bayernu w sezonie 12/13 to zobaczymy - mowie tak gdyz w poprzednim sezonie na poczatku rowniez grali super, Borussia ponad 10 pkt. straty a na koniec BVB mistrzem z duza przewaga.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/10/2012 23:43
Przecież ta druga jeszcze bardziej pechowa :D piłka po strzale głową przy drugiej bramce wyszła by dalej niż 5 metrów od bramki gdyby nie trafiła w Boatenga. No dokładnie sporo okazji niewykorzystanych i to się zemściło.

edit: Nikt też nie wspomniał o drugim meczu Boruca w barwach Southampton. W pierwszym 4 bramki od West Hamu, wczoraj 2 od Tottenhamu ale żadna moim zdaniem nie obciąża jego konta. Niestety z taką obroną ciężko mu się będzie wykazać.

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 29 października 2012, 19:42 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 11/11/2012 16:24
Roma hamerykanów skończy jak Liverpool w lidze angielskiej - przeciętność jak jakieś tam Stoke. Czego te czopy sie nie tkną to tylko interes, sia mac, Im szybciej tych gnoi Pogońią z Rzymu tym lepiej.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 11/11/2012 21:40
Manchester United w tym sezonie to praktycznie w kazdym meczu przegrywa a w samej koncowce jakims tam cudem badz fartem strzela gole i wygrywa. Tak samo bylo w ostatnia sobote kiedy do 58min przegrywali zAston Villa 2-0 aby ostatecznie wygrac 2-3.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 11/11/2012 22:37

  Gryfsz napisał:  
Manchester United w tym sezonie to praktycznie w kazdym meczu przegrywa a w samej koncowce jakims tam cudem badz fartem strzela gole i wygrywa. Tak samo bylo w ostatnia sobote kiedy do 58min przegrywali zAston Villa 2-0 aby ostatecznie wygrac 2-3.



co insynuujesz fanie City, Liverpoolu czy Arsenalu?;)
A poważnie - to ze sędziowie zwykle sprzyjają MU obrazują pewne fakty z przeszłości, choćby jazdy Wengera w jaki sposób jego zespól został pokrzywdzony. Zresztą takich akcji jest wiele.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/11/2012 14:12
Towarzysko Brazylia z Kolumbia Karny A Neymar niech dalej gwazdorzy i śpiewa pedalskie pioseneczki :D ciep ciepe rep ciep! Banana


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/11/2012 19:41
:D Ramos to przy nim pikuś :D a tymczasem Zlatan wczoraj z Anglią Zlatan

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 9 grudnia 2012, 21:51 [2 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005