Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/05/2009 11:17
MU brakuje tylko punkt w ostatnich dwóch meczach,w weekend grają u siebie z kanonierami.
Puchar Włoch dla Lazio(wygrali po karnych z Sampdorią) a Hiszpani dla Barcelony która pokonała w finale Bilbao 4-1.
W hiszpańskiej Gironie podczas ulicznego fetowania zdobycia Pucharu Króla przez Barcelonę jeden z kibiców wpadł z wysokości pięciu metrów do rzeki Onyar. 35-letni fan zmarł w skutek odniesionych obrażeń po przewiezieniu do szpitala.
W Barcelonie natomiast doszło do zamieszek między pseudokibicami a policją. 45 osób zostało zatrzymanych, a sto, w tym 34 funkcjonariuszy trafiło do szpitala.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7765 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/05/2009 11:30

  Cypek napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Myślę, że spółka- zegarmistrz,cypek i100% własnie zasiedli nad kartką papieru i zaczęli się zastanawiać, czy Madryt ma jeszcze szanse na tytuł. Do weekendu powinni skończyć. Villareal pokazał jak można grać w piłkę z Barcą i jak wykorzystać grę w przewadze.



A ja mysle, ze masz nierówno pod sufitem. W tamtej lidze jest wieksza korupcja, niz w naszej, wiec nie zdziwilbym sie gdyby Barca nie wygrała ligi. Zreszta liga hiszpanska mnie nie interesuje.



1 miejsce

hahaha hahaha hahaha


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/05/2009 22:00

  Cytat:  
W Barcelonie natomiast doszło do zamieszek między pseudokibicami a policją. 45 osób zostało zatrzymanych, a sto, w tym 34 funkcjonariuszy trafiło do szpitala.



cmyk ;)


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/05/2009 07:33
PSG - Auxerre 1:2
Jeleń miał udział przy pierwszym golu a drugi już jego... ale za to z jakiego kąta

aaaa

klik

Ostatnio edytowany przez: 1973, 17 maja 2009, 07:39 [1 raz(y)]


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/05/2009 09:04

  Pogoniarz73 napisał:  
PSG - Auxerre 1:2
Jeleń miał udział przy pierwszym golu a drugi już jego... ale za to z jakiego kąta

aaaa

klik



przy drugiej bramce Irek normalnie pokonał prawa fizyki i zakrzywił czasoprzestrzeń hehe :) że też to wpadło... :D


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/05/2009 10:58
słowko na temat nowych mistrzów Hiszpani Anglii i Włoch-więc-Barca,MU i Inter.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7765 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/05/2009 13:21

  nowa od nowa napisał:  
słowko na temat nowych mistrzów Hiszpani Anglii i Włoch-więc-Barca,MU i Inter.



Visca el Barca!!! jupi jupi jupi

impra


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/05/2009 15:08
ciekawe co teraz ciekawego napisze nam szanowny zegarmistrz;)

Jeleń przesadził z tą bramką, zagięcie czasoprzestrzenne murowane, Lostem zajeżdża ta bramka;)


100% PD
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/05/2009 20:02

  tribu napisał:  
ciekawe co teraz ciekawego napisze nam szanowny zegarmistrz;)

Jeleń przesadził z tą bramką, zagięcie czasoprzestrzenne murowane, Lostem zajeżdża ta bramka;)



zegarmistrz po przemianowaniu sie na bossa już nie pisze w tym tonie hehe. dziś ciekawy meczyk pomiedzy Olympikami-tego z marsylli i tego z Lyonu.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5651 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/05/2009 21:35
A ja dodam od siebie Chelsea 2-0 Blackburn:) Guus Hiddink nazywany „Zbawicielem” dzisiaj, po wygranym meczu z Blackburn, pożegnał się ze stadionem Stamford Bridge. Owacje, jakie otrzymał od kibiców wycisnęły z niego łzę szczęścia. Gdyby nie Scolari to Chelsea by była mistrzem a nie Manu:] No ale coż mam nadzieje ze bedzie chociaż Fa Cup:):) A Manu rozgormi tych farciarzy sezonu Barcelone...


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5726 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/05/2009 23:10

  xAdamx90 napisał:  
A Manu rozgormi tych farciarzy sezonu Barcelone...



jak narazie dwa trofea (liga + puchar króla) + jeszcze jeden final przed nimi nazywasz fartem? ...


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/05/2009 23:16
Dobra mówicie sobie co chcecie Jeleń zwariował i koniec

Klik


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6944 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/05/2009 23:17

  xAdamx90 napisał:  
A ja dodam od siebie Chelsea 2-0 Blackburn:) Guus Hiddink nazywany „Zbawicielem” dzisiaj, po wygranym meczu z Blackburn, pożegnał się ze stadionem Stamford Bridge. Owacje, jakie otrzymał od kibiców wycisnęły z niego łzę szczęścia. Gdyby nie Scolari to Chelsea by była mistrzem a nie Manu:] No ale coż mam nadzieje ze bedzie chociaż Fa Cup:):) A Manu rozgormi tych farciarzy sezonu Barcelone...


Tule Cie chuju


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5651 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/05/2009 00:10

  exces napisał:  

  xAdamx90 napisał:  
A Manu rozgormi tych farciarzy sezonu Barcelone...



jak narazie dwa trofea (liga + puchar króla) + jeszcze jeden final przed nimi nazywasz fartem? ...



Moze w Hiszpani sobie jakas radza, ale w Realu teraz zmienia sie wladza nowy prezydent inna polityka zobaczymy jak to bedzie. Kaktus czy ja kogos wyzwalem? No chyba nie wiec nie napinaj sie tam bo jeszcze nie wytrzymasz serducho ci stanie i co bedzie?:] No ten trzeci final nazywam fartem sezonu 1 celny strzal przez 93 min i 2 rece 100% w polu karnym:] Co do bramki Jelenka gdyby ja strzelil C Ronaldo to caly swiat by dzisiaj tylko mowil o tej bramce, a tu tylko nasz Polak ja strzelil wiec nic sie takiego nie stalo. Osobiscie piekna bramka:)

Ostatnio edytowany przez: xAdamx90, 18 maja 2009, 00:41 [2 raz(y)]


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5726 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/05/2009 00:56
ale ty masz płytkie myslenie, półfinał nie trwa 93 min tylko 180 (+ewentualna dogrywka). patrzysz tylko na rewanż a 1. mecz to co? taki ot wielki fart wielkiej barcelony. heh. smieszne są wypowiedzi ludzi na tym forum nie mogących się pogodzić z porażką swoich drużyn, ja też mogłby mega ubolewać ze to młody gibbs sie poślizgnął i padły szanse arsenalu w rewanżu LM z man utd. ale przyjąłem to na klate i koniec kropka. może za rok będzie lepiej. więc niech ci żal więcej dupy nie ściska. bez odbioru

taaaak sukcesy baracy w hiszpani to tylko ze w realu zle rzadza ;) co do jelenia ma forme nieziemska teraz (te fantastyczne loby + ta brameczka) ale i tak ma u mnie minusa za tego hat tricka przeciwko MKS jeszcze w barwach petro/wisły

Ostatnio edytowany przez: exces, 18 maja 2009, 01:02 [1 raz(y)]


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Jankes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6847 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/05/2009 09:22

  xAdamx90 napisał:  
Moze w Hiszpani sobie jakas radza, ale w Realu teraz zmienia sie wladza nowy prezydent inna polityka zobaczymy jak to bedzie. )



Przestań pieprzyć farmazony, Barcelona była w tym sezonie najlepsza w Hiszpanii i koniec. Na nowego prezydenta wybrany zostanie zapewne Perez i wtedy będziesz się cieszył bo przyjdzie Kaka, C. Ronaldo, i Villa, podzielisz się z nami swoją wizją składu w którym będzie 5 skrzydłowych, 4 napastników, bramkarz i obrońca, dasz wskazówki nowemu prezesowi kogo ma sprzedać a kogo kupić i podsuniesz mu na forum realmadrid.pl swoje pomysły zaczerpnięte z FM-a. Zachowujesz się jak dzieciaki typu "visca el Barca" sezon temu gdy Barcelona robiła szpaler. Barcelona zasłużenie wygrała ligę i puchar a finał ligi mistrzów będzie najlepszy jaki tylko mógł być.


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5651 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/05/2009 10:06

  Jankes napisał:  
[cytat=xAdamx90]Moze w Hiszpani sobie jakas radza, ale w Realu teraz zmienia sie wladza nowy prezydent inna polityka zobaczymy jak to bedzie. )



Przestań pieprzyć farmazony, Barcelona była w tym sezonie najlepsza w Hiszpanii i koniec.cytat]

No a czy ja powiedzialem ze nie? Byla najlepsza tylko zapowiedzialeam prognozy na nowy sezon w Realu..:]


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8319 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/05/2009 10:54

  xAdamx90 napisał:  
Gdyby nie Scolari to ...



Gdyby twoj ojciec nie oszczedzal na prezerwatywach to mielibysmy jednego zakompleksionego napinacza mniej.
PS. Nie wkurwiaj ludzi.


Hold skladam temu miastu...
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/05/2009 11:03
A ja już nie moge sie doczekać ,ilu to nowych kibiców w przyszłym sezonie będzie miał Manchester City (o ile dojdzie do tych zmian personalnych,jakie sie zapowiada). Pytam się od razu gdzie oni byli do tej pory (pije w strone "kibiców" Chelsea,którzy "ujawnili " sie nagle jak nadeszły sukcesy) Gdzieście byli kiedy Chelsea była przeciętną druzyną ligi,co najwyzej walcząca o wejście do pucharu uefa,druzyny która miała tylko raz mistrza zdobytego chyba w 58 roku. Gdzie byliście?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/05/2009 11:31

  nowa od nowa napisał:  
...Pytam się od razu gdzie oni byli do tej pory (pije w strone "kibiców" Chelsea,którzy "ujawnili " sie nagle jak nadeszły sukcesy) Gdzieście byli kiedy Chelsea była przeciętną druzyną ligi,co najwyzej walcząca o wejście do pucharu uefa,druzyny która miała tylko raz mistrza zdobytego chyba w 58 roku. Gdzie byliście?



w większości byli wtedy w przedszkolu, ci starsi natomiast przygotowywali się do komunii


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005