Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/05/2009 22:07
Barca grała futbol miażdżący, a na Real po prostu brak mi słów. Mimo wszystko: Hala Madrid! :)


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8221 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/05/2009 22:08
To jest dopiero futbol totalny , przesada wow
Jeśli nie wygrają LM z taka grą to będzie cud :P
Visca el Barca!!!


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/05/2009 22:10

  Zegarmistrz napisał:  

  Sampaio napisał:  

  Mi$iek napisał:  
Kurwa to co grała Barca dzisiaj to ja pierdolę.. Nie do opisania! ;) Gratulacje!



Barca grała swoje, ale to co grał Real to ja pierdole...



ja pierdole nie wiem czy sie podniecacie real slaby az glowa boli
zobaczymy w srode kto sie bedzie smial jeszcze



Wejdź zejdź na ziemię człowieku wreszcie. Nikt nie jest w stanie dorównać Barcelonie w tym sezonie. I myślę, że Chelsea też polegnie. Piszę tak, pomimo, że jestem od 7 lat ''kibicem' 'Realu jak to tak można nazwać. Ale uznałem wyższość Barcelony ;)


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6236 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/05/2009 22:13
Teraz wszyscy widzimy jak skończy ktoś,kto zagra z Barca w otwatre karty. Jestem przekonany że jak Chelsea zmieni swój styl z pierwszego meczu,to będzie tylko woda na młyn Barcelony. Ale są dwie sprawy ku pokrzepieniu serc kibiców Chelsea-Barca zagra bez Puyola i Real pokazał jak można strzela gole Barcelonie (stałe fragmenty,jedyna broń Realu w tym meczu) To że Chelsea cos strzeli jestem o tym przekonany-pytanie ile goli strzeli Barca...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5997 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/05/2009 22:13

  Mi$iek napisał:  

  Zegarmistrz napisał:  

  Sampaio napisał:  

  Mi$iek napisał:  
Kurwa to co grała Barca dzisiaj to ja pierdolę.. Nie do opisania! ;) Gratulacje!



Barca grała swoje, ale to co grał Real to ja pierdole...



ja pierdole nie wiem czy sie podniecacie real slaby az glowa boli
zobaczymy w srode kto sie bedzie smial jeszcze



Wejdź zejdź na ziemię człowieku wreszcie. Nikt nie jest w stanie dorównać Barcelonie w tym sezonie. I myślę, że Chelsea też polegnie. Piszę tak, pomimo, że jestem od 7 lat ''kibicem' 'Realu jak to tak można nazwać. Ale uznałem wyższość Barcelony ;)



dokladnie. Barca-Mes que un club!! i tyle w temacie:)


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/05/2009 22:17

  ted napisał:  
To jest dopiero futbol totalny , przesada wow
Jeśli nie wygrają LM z taka grą to będzie cud :P
Visca el Barca!!!



Spokojnie, Liga Mistrzów to zupełnie inna bajka i trzeba będzie nieźle pokombinować, żeby w Londynie ograć defensywnie nastawioną Chelsea. Mnie martwi to, że niektórzy z forumowiczów w jakimś akcie zawiści zaczęli wielbić grę łokciem i kolanem oraz wykopywanie piłek w trybuny. Jest to żałosne tym bardziej, że na meczach Pogoni im to jakoś przeszkadza...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/05/2009 22:17
Coś pięknego :)

Ale z Chelsea to będzie zupełnie inny mecz. Barca będzie tam też atakować, ale będzie osłabiona w obronie. A co najważniejsze to na porównanie defensywy Realu i Chelsea teraz chyba by skali zabrakło.


Faster84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5495 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/05/2009 22:31
Real może i słaby, ale gra się tak jak rywal pozwala, a Barca na wiele nie pozwoliła dziś stołecznym. Naprawdę cieszyłbym się gdyby Barcelona wygrała tegoroczną Ligę Mistrzów. Z perspektywy całego sezonu niewątpliwie zasłużyła sobie na to, ale w Londynie może być różnie.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/05/2009 23:44
Tak jak już wcześniej pisałem mistrzostwo Hiszpani w tym sezonie mogła zdobyć praktycznie tylko barca. Tylko "zaślepieni" fani realu mogli myśleć inaczej. Mecz pokazał różnicę klas między tymi zespołami. Szkoda, że barca kilkukrotnie zwlekała z oddaniem strzału, bo mogła wygrać wyżej, no ale przy tak dysponowanym przeciwniku i wyniku mogła sobie pozwolić na zabawę. Kibice chelsea pewnie muszą mieć obawy przed rewanżem z barcą.


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5650 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 09:46
Nie cieszcie sie tak ta Barcelona, Real poprostu zagral slabiutki mecz w swoim wykonaniu.Do finalu Ligi Mistrzow i tak awansuje Chelsea Londyn! Wczoraj pewnie pokonalo u siebie Fulham 3-1. Nie musze wspominac ze na SB Chelsea jest nie mal nie pokonana od czasow Gusa Hiddinka:D:D. Messi 1 meczu byl praktycznie nie widoczny a byl kryty przez Bosingwe, a teraz bedzie go kryl Ashley Cole wiec wogole nie musi wychodzic na murawe:] Narzucony na nich styl Angielski ich poprostu zniszczy bo Liga Angielska ma najlepszy poziom na swiecie:)


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 10:18
Ta Real słaby, brak paru kluczowych piłkarz (Nisterloy), za wysoka trawa, za dużo kibiców, słaba oprawa, za ciepło, za mocny wietrzyk - wymieniajcie dalej!


venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 10:37

  eF^ napisał:  
Ta Real słaby, brak paru kluczowych piłkarz (Nisterloy), za wysoka trawa, za dużo kibiców, słaba oprawa, za ciepło, za mocny wietrzyk - wymieniajcie dalej!



dokładnie-nie chcą przyznać klasy Barcelony jakby ta wygrała 10-2. paranoja jakaś. real u siebie ostatni raz stracil 6 goli w sezonie 50/51 w derbach z Atletico. oj zdziwicie sie niektórzy w środe,zdziwicie,tylko co wtedy napiszecie?


Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5665 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 10:49
No zobaczycie w srode barce na kolanach! bez odbioru!


Pogoń i tylko Pogoń!!
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 11:03

  Zegarmistrz napisał:  
No zobaczycie w srode barce na kolanach! bez odbioru!



dobra,kartą przetargową będzie to że wiecej juz sie tu nie pojawisz,bo pajaców i tak jest nadmiar. zaczniesz sie pojawiac na stronie kks lecha i tam bedziesz sial ferment. do środy.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7300 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 11:21

  Zegarmistrz napisał:  
No zobaczycie w srode barce na kolanach! bez odbioru!


kocham takie napinki:D:D czy nie to samo moglismy przeczytac przed wczorajszym meczem?
czy w tym roku tez beda Marviny?? bo mam paru kandydatow do pokemonow;)


100% PD
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 11:29
Przy okazji jeśli ktoś znajdzie cały mecz albo skrót w dobrej jakości, to niech poda tutaj - chętnie bym sobie obejrzał to jeszcze raz na spokojnie :)


Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5997 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 11:54

  eF^ napisał:  
Przy okazji jeśli ktoś znajdzie cały mecz albo skrót w dobrej jakości, to niech poda tutaj - chętnie bym sobie obejrzał to jeszcze raz na spokojnie :)



caly mecz do pobrania:
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=26781


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5665 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 13:31
tak dla przypomnienia
REAL - MISTRZ HISZPANI: 31 LIGA MISTRZOW: 9
BARCELONA - MISTRZ HISZPANI: 18 LIGA MISTRZOW: 2


Pogoń i tylko Pogoń!!
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5795 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 13:48
Nie patrz co bylo kiedys a co jest teraz rzeczywistosc sie liczy a jest taka ze Barca ma 19 mistrzostwo i duze szanse na wygranie LM+ puchar Hiszpani za rok twoj Real moze walczyc o final bo ostatnie lata na cwierc finale konczy:P


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 14:07

  Zegarmistrz napisał:  
tak dla przypomnienia
REAL - MISTRZ HISZPANI: 31 LIGA MISTRZOW: 9
BARCELONA - MISTRZ HISZPANI: 18 LIGA MISTRZOW: 2


Dziecko "wyjdź z klasy". Jak ochłoniesz to wróć. I zmień ten avatar!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005