Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/05/2012 17:54
nie wierze...


tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6820 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/05/2012 17:55

  szpadel* napisał:  
nie wierze...



Ja też nie :D


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/05/2012 17:58
Mecz i mistrzostwo przejdzie do historii futbolu


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6441 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/05/2012 18:13
Przewyjebany mecz. Niemożliwe staje sie możliwe, końcowka jak Manu-Bayern w LM parenaście lat temu.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7832 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/05/2012 18:19
masakra końcówka ligi, emocje do samego końca, szkoda że QPR nie zrobiło niespodzianki :/


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7295 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/05/2012 18:28

  avelyn napisał:  
masakra końcówka ligi, emocje do samego końca, szkoda że QPR nie zrobiło niespodzianki :/



a mogloby byc wiecej niespodzianek bo Arsenal tez szalu nie robil. co by nie bylo - koncowka sezonu piekna:D


100% PD
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7468 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/05/2012 18:35
takie emocje tylko w GB :))))))))


INDIOS BRAVOS
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8183 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/05/2012 19:22
Jak City strzelilo na 2:2, to pewnie wiekszosc miala odczucie, ze dorzuca na 3:2 i zdobeda tytul :D
Nawet sie na murawe wysypali i niebieskie dymy odpalili :D


1948
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/05/2012 09:42
Dzis popoludniu feta w miescie. Autobus z pilkarzami bedzie kursowal po centrum na trasie ok 2 mil.
Jak sie wyrobie po robocie to podjade popatrzec :)


MKS !
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6798 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/05/2012 20:36
Takie pytanie będzie gdzieś w TV na żywo Finał Coppa Italia ???
W Niedziele o 20:30 Juve gra z Napoli.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/05/2012 00:55
ze strony citizensów
"Tevez, pokazał plakat z napisem R.I.P. Fergie co mogło wywołać niepotrzebne w tym dniu kontrowersje.

Napis odnosił się do słów wypowiedzianych przez Sir Alexa w 2009 roku. Ferguson zapytany kiedy City zdobędzie mistrzostwo odpowiedział: "Nie za mojego życia".

Niezłe :)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7832 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/05/2012 09:16

  anathema napisał:  
ze strony citizensów
"Tevez, pokazał plakat z napisem R.I.P. Fergie co mogło wywołać niepotrzebne w tym dniu kontrowersje.

Napis odnosił się do słów wypowiedzianych przez Sir Alexa w 2009 roku. Ferguson zapytany kiedy City zdobędzie mistrzostwo odpowiedział: "Nie za mojego życia".

Niezłe :)



debil tevez pewnie nawet nie wie co to znaczy :)- za takie coś pewno jakaś kara powinna być? ogolnie beznadzieja, że ten sklepik z piłkarzykami za muzulmanską kasę zdobył majstra.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6441 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/05/2012 09:19

  avelyn napisał:  

  anathema napisał:  
ze strony citizensów
"Tevez, pokazał plakat z napisem R.I.P. Fergie co mogło wywołać niepotrzebne w tym dniu kontrowersje.

Napis odnosił się do słów wypowiedzianych przez Sir Alexa w 2009 roku. Ferguson zapytany kiedy City zdobędzie mistrzostwo odpowiedział: "Nie za mojego życia".

Niezłe :)



debil tevez pewnie nawet nie wie co to znaczy :)- za takie coś pewno jakaś kara powinna być? ogolnie beznadzieja, że ten sklepik z piłkarzykami za muzulmanską kasę zdobył majstra.



Czym się różnią dolary City, od dolarów ManU, Chelsea, Tottenhamu, Arsenalu?


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/05/2012 11:32

  avelyn napisał:  

  anathema napisał:  
ze strony citizensów
"Tevez, pokazał plakat z napisem R.I.P. Fergie co mogło wywołać niepotrzebne w tym dniu kontrowersje.

Napis odnosił się do słów wypowiedzianych przez Sir Alexa w 2009 roku. Ferguson zapytany kiedy City zdobędzie mistrzostwo odpowiedział: "Nie za mojego życia".

Niezłe :)



debil tevez pewnie nawet nie wie co to znaczy :)- za takie coś pewno jakaś kara powinna być? ogolnie beznadzieja, że ten sklepik z piłkarzykami za muzulmanską kasę zdobył majstra.



Rozumiem, że wolisz MU i możesz się czuć podirytowany. Z tym, że nie tylko Man City ma kupe kasy (Chelsea i Abramowicz np.). Ja osobiście bardzo się ciesze, że MU nie zdobył mistrzostwa - nie lubie ich..Ale powinieneś wiedzieć, że nie tylko pieniądze grają.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7832 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/05/2012 13:59

  Radziu napisał:  

  avelyn napisał:  

  anathema napisał:  
ze strony citizensów
"Tevez, pokazał plakat z napisem R.I.P. Fergie co mogło wywołać niepotrzebne w tym dniu kontrowersje.

Napis odnosił się do słów wypowiedzianych przez Sir Alexa w 2009 roku. Ferguson zapytany kiedy City zdobędzie mistrzostwo odpowiedział: "Nie za mojego życia".

Niezłe :)



debil tevez pewnie nawet nie wie co to znaczy :)- za takie coś pewno jakaś kara powinna być? ogolnie beznadzieja, że ten sklepik z piłkarzykami za muzulmanską kasę zdobył majstra.



Czym się różnią dolary City, od dolarów ManU, Chelsea, Tottenhamu, Arsenalu?



tym się różnią, że jest to kasa muzulmanska co jest kolejnym etapem islamizacji europy. Rozumiem, ze dla ciebie budowanie zespolu tylko w oparciu o kase- np nasri zarabia dwa razy wiecej niz w Arsenalu; kupowanie pilkarzy bez zadnego pomyslu i de facto biznes planu (czyli kupujemy wszystkich jak leci nie wazne za jaka najwieksza kase- np kupienie kolarova za wiecej pieniedzy niz lazio sie spodziewało) jest jak najbardziej w porządku :) Spoko załóż koszulke City i paraduj w końcu teraz są najlepszą ekipą w Anglii (ilu piłkarzy grających dłużej niż 5 lat miało przyjemność wygrania ligi? :D).

P.s- za to jakie cyrku teveziątko odwałało w trakcie sezonu zostałby usunięty z każdego klubu- ale do tego chociazby potrzeba trenera z jajami :).


  xxjarek05xx napisał:  

Rozumiem, że wolisz MU i możesz się czuć podirytowany. Z tym, że nie tylko Man City ma kupe kasy (Chelsea i Abramowicz np.). Ja osobiście bardzo się ciesze, że MU nie zdobył mistrzostwa - nie lubie ich..Ale powinieneś wiedzieć, że nie tylko pieniądze grają.


oj chyba city się to nie tyczy :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6441 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/05/2012 14:43
Śmieszy mnie takie postrzeganie tego wszystkiego. Ciekawy czy jakby Mansur kupił Manu to spuszczałbyś się nad tym, że jak to chujowo, że Manu ma petrodolary i kupuje kogo zachce. Obłuda, ze się rzygać chce. Kibice Chelsea, to już chyba w ogóle zapomnieli co robił Abramowicz jak przejął Chelsea.

Wielki pech Manu spotkał. W klubie zawsze bieda piszczała. Sprzątaczki nie dostają wypłat od lat. Piłkarze to kelnerzy na dwa etaty, bo klub zawsze był taki biedny, a te zwyciestwa to tylko walka i umiejętności SAFa, no bo gdzie jakieś tam transfery.

W skrócie żal dupe ściska Manu, bo przegrali z rywalem zza miedzy. Jak Manu było najbogatsze w Anglii to zajebiście, ale nieszczęście sie stało niezwykłe, bo ktoś zainwestował w City, i teraz Ci zawsze biedniejsi są bogatsi.

PS Ja tam mam nadzieje, że żaden Turek z dwoma miliardami nigdy przynajmniej do Pogoni nie wejdzie, bo nie mógłbym patrzyć na tą islamizacje Szczecina. Bin Laden

PS2 Tevez to pajac.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/05/2012 16:11

  Radziu napisał:  
Śmieszy mnie takie postrzeganie tego wszystkiego. Ciekawy czy jakby Mansur kupił Manu to spuszczałbyś się nad tym, że jak to chujowo, że Manu ma petrodolary i kupuje kogo zachce. Obłuda, ze się rzygać chce. Kibice Chelsea, to już chyba w ogóle zapomnieli co robił Abramowicz jak przejął Chelsea.

Wielki pech Manu spotkał. W klubie zawsze bieda piszczała. Sprzątaczki nie dostają wypłat od lat. Piłkarze to kelnerzy na dwa etaty, bo klub zawsze był taki biedny, a te zwyciestwa to tylko walka i umiejętności SAFa, no bo gdzie jakieś tam transfery.

W skrócie żal dupe ściska Manu, bo przegrali z rywalem zza miedzy. Jak Manu było najbogatsze w Anglii to zajebiście, ale nieszczęście sie stało niezwykłe, bo ktoś zainwestował w City, i teraz Ci zawsze biedniejsi są bogatsi.

PS Ja tam mam nadzieje, że żaden Turek z dwoma miliardami nigdy przynajmniej do Pogoni nie wejdzie, bo nie mógłbym patrzyć na tą islamizacje Szczecina. Bin Laden

PS2 Tevez to pajac.



1 miejsce
I wszystko w temacie. :D


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2012 21:41
Mam nadzieje, że gra "na remis" Chelsea nie skończy się tak jak Zawisza-Pogoń :D


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2012 22:36
A ja mialem nadzieje, ze jak Real i Barcelona nie awansuja do finału LM to skoncza sie internetowe napinki na temat finału rozgrywek, ale sie niestety przeliczylem...


A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7351 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/05/2012 23:42
.

Ostatnio edytowany przez: A K, 19 maja 2012, 23:54 [1 raz(y)]


PS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005