Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/04/2012 08:48
Kolejna śmierć na boisku


INDIOS BRAVOS
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6643 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/04/2012 11:30

  anathema napisał:  

  Paweł85 napisał:  

  Paweł85 napisał:  
Sędziowie pomagają FCB w takim samym stopniu jak Realowi, pokrzywdzone mogą być pozostałe kluby z LaLiga, ale tak było od zawsze i pewnie będzie zawsze.



Kolejna kolejka z kontrowersyjnym karnym, tym razem dla FCB.
Levante - Barcelona



Taa, a karny dla Levante jak najbardziej słuszny. daj spokój. bądź rzetelny. nawet Twój pobratymca z canal plus czyli Wolski to przyznał.



No prędzej sędzia wybroni karny dla Levante niż to co odgwizdał na Cuence. Rozumiem, że jak Twój pobratymca Orłowski coś powie to ślepo w to wierzysz i przyznajesz mu rację, dla mnie Polscy komentatorzy nie są żadnym autorytetem a i obiektywizmem nie grzeszą.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6318 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/04/2012 12:01
Ruch do piłki Busquetsa był ewidentny. Za tydzień będzie ciekawie :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/04/2012 19:44

  Paweł85 napisał:  

  anathema napisał:  

  Paweł85 napisał:  

  Paweł85 napisał:  
Sędziowie pomagają FCB w takim samym stopniu jak Realowi, pokrzywdzone mogą być pozostałe kluby z LaLiga, ale tak było od zawsze i pewnie będzie zawsze.



Kolejna kolejka z kontrowersyjnym karnym, tym razem dla FCB.
Levante - Barcelona



Taa, a karny dla Levante jak najbardziej słuszny. daj spokój. bądź rzetelny. nawet Twój pobratymca z canal plus czyli Wolski to przyznał.



No prędzej sędzia wybroni karny dla Levante niż to co odgwizdał na Cuence. Rozumiem, że jak Twój pobratymca Orłowski coś powie to ślepo w to wierzysz i przyznajesz mu rację, dla mnie Polscy komentatorzy nie są żadnym autorytetem a i obiektywizmem nie grzeszą.



A co mnie Orłowski? Wyjebali jedynego obiektywnego Laskowskiego i zostały same tendencyjne wynalazki jak Loboga czy Wolski, którzy nawet nie ukrywają komu kibicują. ja mam swój rozum, ale mierzi mnie taka tendencyjnosc. Borek tez jest kibicem Realu, ale na foni potrafi zachowac obiektywnosc. Można? Nie zaczynaj z tymi karnymi, kibic Reali to powinien byc ostatni który mógłby cokolwiek mówić o sędziowaniu. Co do karnego na Cuence, jak to ujme tak - nie dawali oczywistych karnych które sie należały Barcy jak psu buda, a daja takie wynalazki, nie powiem żeby mi to sie podobało. To tyle.


Reka Sergio? Tez spokojnie by sie wybranił. Z bliska, ręka była przy ciele, spokojnie można było to odpuścic. Juz bardziej zagwidał bym reke Keity w meczu z Saragossą.Jak Alonso, Higuain czy Ramos grali w siatkówke na polu karnym rywali to oczywiscie nic nie było? Jakos nic nie pisałes w tym temacie


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/04/2012 21:37
A dajcie spokój z tym kanałem+. Ja tam oglądam po rumuńsku - niewiele rozumiem ale przynajmniej nie muszę słuchać tego sepleniącego kutafona co pierdoli od rzeczy.


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6643 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/04/2012 22:42

  anathema napisał:  
Nie zaczynaj z tymi karnymi, kibic Reali to powinien byc ostatni który mógłby cokolwiek mówić o sędziowaniu.



Oczekujesz od innych rzetelności, ja proponuje abyś zaczął od siebie. Tym zdaniem potwierdziłeś swoją rzetelność, kibic Realu mówić o sędziowaniu nie może, bo uważasz że nawet jak karny z dupy dla Barcelony to im się należy bo kiedyś im sędzia nie gwizdnął lol.

Życzę Tobie i sobie, aby przy takiej walce o piłkę sędzia za tydzień gwizdnął karny dla Realu przy stanie 1:1, już widzę ten lament.

Dla mnie koniec tematu o tym meczu.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/04/2012 22:52

  Paweł85 napisał:  

  anathema napisał:  
Nie zaczynaj z tymi karnymi, kibic Reali to powinien byc ostatni który mógłby cokolwiek mówić o sędziowaniu.



Oczekujesz od innych rzetelności, ja proponuje abyś zaczął od siebie. Tym zdaniem potwierdziłeś swoją rzetelność, kibic Realu mówić o sędziowaniu nie może, bo uważasz że nawet jak karny z dupy dla Barcelony to im się należy bo kiedyś im sędzia nie gwizdnął lol.

Życzę Tobie i sobie, aby przy takiej walce o piłkę sędzia za tydzień gwizdnął karny dla Realu przy stanie 1:1, już widzę ten lament.

Dla mnie koniec tematu o tym meczu.



i vice wersa ;) eot.

ps. As i Marca oba karne uznały za prawidłowe, więc skoro nawet caverna stwierdziła, że nie było w tym meczu kontrowersji, to nie było. W końcu wg komitetu sędziowskiego to prasa decyduje. :)

Ostatnio edytowany przez: anathema, 15 kwietnia 2012, 23:06 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/04/2012 07:42

  Paweł85 napisał:  

  Paweł85 napisał:  
Sędziowie pomagają FCB w takim samym stopniu jak Realowi, pokrzywdzone mogą być pozostałe kluby z LaLiga, ale tak było od zawsze i pewnie będzie zawsze.



Kolejna kolejka z kontrowersyjnym karnym, tym razem dla FCB.
Levante - Barcelona



wg mnie ewidentny karny


http://e-dieselservice.pl/
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/04/2012 11:39

  kibic79 napisał:  

  Paweł85 napisał:  

  Paweł85 napisał:  
Sędziowie pomagają FCB w takim samym stopniu jak Realowi, pokrzywdzone mogą być pozostałe kluby z LaLiga, ale tak było od zawsze i pewnie będzie zawsze.



Kolejna kolejka z kontrowersyjnym karnym, tym razem dla FCB.
Levante - Barcelona



wg mnie ewidentny karny



dokładnie tak,najpierw przepychanka,w 0:17 poszła ręka i tyle.


Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/04/2012 15:01
Oba karne w tym meczu z serii tych, które mogly byc a nie musiały. Real jak będzie grał tak jak w ostatnich tygodniach to popłynie gładko na Camp Nou.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/04/2012 21:56
Caly swiat sie nie kreci wokol Barcy i Realu w zeszly weekend Piszczek rozegral zajebiste spotkanie w arcywaznym meczu Borussi, City wjebalo 6 bramek na wyjezdzie, Juve wygralo 2:1 z Lazio a w lidze francuskiej Montpellier przegralo z jednym z ostatnich zespolow a PSG zaledwie zremisowalo niewykorzystujac porazki lidera


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/04/2012 22:52
Tymczasem Arsenal dziś 'ŹLE WSZEDŁ W MECZ' i w 8 minucie przegrywał u siebie 0:2 z Wigan, mecz już prawie się kończy i wynik 1:2 bez perspektyw na bramki dla Kanonierów.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/04/2012 23:08
masakra... i kupon poszedł się jebać :/


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/04/2012 23:51
Tak jakoś dziwnie zespoły walczące o utrzymanie(czytaj grubą kasę) zaczynają punktować i to nawet z tuzami tej ligi:) Na razie porażka bez większych konsekwencji dla kanonierów, natomiast jak przytrafi im się jeszcze jedna wtopa, może się okazać bolesne w ostatecznym rozrachunku. Oby nie... :)

Ps. City co bilans meczów u siebie mają... 16-1-0


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/04/2012 23:52

  Scarface napisał:  
Caly swiat sie nie kreci wokol Barcy i Realu w zeszly weekend Piszczek rozegral zajebiste spotkanie w arcywaznym meczu Borussi, City wjebalo 6 bramek na wyjezdzie, Juve wygralo 2:1 z Lazio a w lidze francuskiej Montpellier przegralo z jednym z ostatnich zespolow a PSG zaledwie zremisowalo niewykorzystujac porazki lidera



Zacznę od ostatniej ligi czyli francuskiej, mam nadzieje że Montpellier utrze nosa PSG i wykoleguje szejków z marzeń o mistrzostwie. Wygrana na Velodrome z Marsylią, pierwszy raz z historii może być istotna, ale niestety z PSG tez graja na wyjeździe i tu wszystko pewnie sie rozstrzygnie. Juve zaś gra fenomenalny sezon, Conte po cichu buduje tam potwora, jest kasa, zajebisty stadion i juz bardzo groźna drużyna, pamiętajmy że w tym sezonie nie doznali jeszcze porażki w lidze. Jeśli dokonają pewnych korekt, to juz w przyszłej edycji LM mogą smiało zagrozić Barcelonie i Realowi. Pytanie tylko , jak to właśnie bedzie z graniem na niwie europejskiej, taka Borussia, która tez miała namieszać szybko została zweryfikowana. Bedzie większa intensywność grania, a Juve z racji pucharowego niebytu wypadłą poniekąd z takiego schematu. City zaś mnie jakoś nie przekonuje, prezentują przeokrutną sinusoidę, nawet w ostatniej deklasacji Norwich jakos nie zrobili wiekjszego wrazenie, do minuty roznie to sie jeszcze mogło potoczyć, Aguero i wydobyty z niebytu Torres, do spółki z tragicznym bramkarzem kanarków w pojedynke załatwili sprawe. Ja powiem tak- City to największy przegrany sezonu, juz śmiało zaryzykuje taka tezę. Z takim potencjałem kadrowym, przegrali wszystko co jest możliwe, juz nawet abstrahując od rozgrywek w europie, powinni wygrać bardzo przeciętną jak na standarty premiership. Wygrana słabego United to policzek dla szejków, przypomnijmy sobie wynik z pierwszego meczu na old trafford. A mimo to MU maja lige pod kontrolą i tylko oni moga ją przegrac, niczym Real w la lidze. A wygrana Borussi w lidze jest dla mnie niespodzianką, odszedł Sahin odeszło jeszcze kilku innych grajków, a ligę wygrali (bo to juz fakt) raczej dość pewnie. A przypieczętowali do na terenie największego wroga czyli na stadionie w Gelsenkirchen.

A dzisiejszy mecz kanonierów? ten wynik, dla nich i tak niewiele zmienia i tylko dobitnie obrazuje w jaki marazm popadłą premiership. Arsenal, pozbywa sie trzech kluczowych grajków przed sezonem czyli Clishego, Nasriego i oczywiscie Fabregasa , skazywani na ligowy niebyt jak na ambicje niczym Liverpool spokojnie znów awansują do LM i tradycyjnie skonczą lige wyżej w tabeli przed kogutami, a był moment że Tottenhamowi w koncu uda sie ich zdetronizować. A tu lipa.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/04/2012 14:38
Ameryki nie odkryję...dopoki Arsenal nie zmieni polityki transferowej to niczego nie osiągnie. Musieliby cos wygrac zeby Ci zawodnicy chcieli zostac na nastepny sezon i walczyc o trofea. Co prawda gracze, ktorzy odeszli zostali zastąpieni ale gdzie taki Arteta do Cesca przykładowo?


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2012 22:06
Dawno tak cieniutkiej Barcelony jak dzisiaj nie widziałem, Iniesta słabo w chuj, Xavi też poniżej formy, Tello nie wytrzymał ciśnienia no i niestety La Liga w tym roku ląduje w Madrycie. Z bólem serca trzeba przyznać, że Real wygrał zasłużenie a asysta przy drugiej bramce wyśmienita. Oby się ogarnęli do wtorku bo z Chelsea też łatwo nie będzie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4871 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2012 23:20
nareszcie jakaś odmiana w Hiszpanii


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2012 23:21
zasłużone zwycięstwo na przestrzeni całej ligi Realu, dzis byla kwintesencja, Brawo. Barca nie istniala, oczywiscie majac miare pewne założenia,ale to nie warte przytaczania skoro większość taktycznie zna sie na innych klimatach


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6025 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2012 23:32
Busquets: "I think we were better than them"

Barca midfielder said his team was superior despite the defeat. "We were with you we have given everything. We have been faithful to our style and is a pleasure to watch us play.

Busqets twierdzi ze Barcelona była lepsza. I że to przyjemność oglądać podania w szerz boiska.
Niezły towar zapalił przed meczem.

Mecz świetny, szanse były z obu strony. Wygrał Real i każdy obiektywny kibic powie, że zasłużenie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005