Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/01/2010 10:01
A w którym miejscu ktoś się niby pastwi nad tym, że Barca odpadła? Wręcz przeciwnie napisałem, że 2 połowa była bardzo fajna, a wytknięcie mankamentów, no cóż ale Henry od jakiegoś czasu gra słabo i to tajemnicą nie jest, a Ibrahimovic we wczorajszym meczu nie grał życiówki. To, że piszę na temat meczu, w którym Barcelona osiągnęła wynik nie premiujący jej awansem, nie znaczy że automatycznie się nad nią pastwie, czy wytykam odpadnięcie z pucharu.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/01/2010 12:46
niestety szkoda Barcy, tyle sytuacji niewykorzystanych... odnosnie Henry'ego, to nie jest jego pozycja, w Arsenalu wszyscy grali na niego, byl egzekutorem ktory sobie szukal miejsca z przodu, w Barcy rzadko ma okazje grac taka role, a jak wszyscy widza gra na skrzydle mu nie sluzy, chociaz z Teneryfa zagral moim zdaniem niezly mecz, poza 2 sytuacjami ktore powinien wykorzystac. Tak jak mowi Pep, dwumecz przegrali u siebie, przy znacznej pomocy sedziego i braku skutecznosci no i szczescia, co oczywiscie w zaden sposob ich nie tlumaczy bo najlepszy klub na swiecie powinien sobie poradzic w kazdej sytuacji, ale Sevilla to bardzo dobry klub i nie dziw ze sa wstanie wygrywac z Barca. Lepiej odpasc z Sevilla niz z Alcoronem ;)

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 14 stycznia 2010, 13:03 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5739 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/01/2010 08:33
Dzisiaj zaczyna runde wiosenna niemiecka Bundesliga. Mecz Bayern vs. Hoffenheim na programie ARD ( odpowiednik TVP1, dostepny przez satelite, cyfrowy Polsat) o godzinie 20.15

check this


abstrakcja!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/01/2010 23:37
Barcelona znow z Sevilla, tym razem w lidze, 1 polowy nie ogladalem, ale w drugiej miazdzaca przewaga Barcy, piekna gra, asysta Xaviego przy 2 bramce - perełka, jeszcze 15 min mam nadzieje na wiecej bramek

edit: 85 min 3:0 - setna bramka Messiego w Barcelonie i chyba wyszedl na prowadzenie w klasyfikacji strzelcow w La Liga

90+2: 4:0 - 101 bramka Messiego, po pieknej asyscie Abidala - w stylu Xaviego, Messi 1n1 i bez problemu trafia
przy przegranej Realu, powiekszona przewaga :)

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 16 stycznia 2010, 23:53 [3 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
ptaszek-fistaszek
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5671 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 00:48
real na kolanach i dobrze. viska el barsa


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 01:01

  ptaszek-fistaszek napisał:  
real na kolanach i dobrze. viska el barsa



że co kto? ty masz problemy jakieś? wstyd taki ktoś który niby kibicuje klubowi z kataloni pisze coś takiego. weź sie popraw a najlepiej wróć ptaszku stąd żeś tu przykleciał.

Real zagrał dobry mecz ale jak gra sie w Bilbao kto choć troche zna hiszpanską lihge wie że tam jest walka na noże. Barca tam też straciła punkty. I tragiczna skuteczność królewskich. a Barca-nie zagrała dziś wspaniałego meczu,ale Seville opuściło to co miała w środe-szczęście. Manita pełną gębą i rewanż za odpadniecie z pucharu hiszpani w pełni udany.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 13:11
Nikt nie skomentował wczorajszej kanonady Chelsea nad Sunderlandem, nie spodziewałem się takiej miazgi po cichu liczyłem na remis a tu proszę. Okres gdy rozpoczyna się PNA był zawsze decydujący o późniejszych losach poszczególnych drużyn w tabeli, jeżeli The Blues nie zaliczą żadnej wpadki podczas nieobecności Drogby, Essiena, to raczej nikt nie będzie wstanie przeszkodzić im w zdobyciu tytułu. Zostając na angielskich boiskach to mimo, iż dobrze życzę United to z przykrością patrzę na to co dzieję się w Liverpoolu, Benitez na Anfield się wypalił udowodnił przez lata, iż nie jest wstanie zbudować drużyny będącej wstanie zdobyć mistrzostwo Anglii dlatego niezależnie czy Lpool zagra w LM (w co wątpię) zapewne po sezonie zostanie zwolniony, choć uważam że powinno mu się podziękować już teraz - ale na to klubu nie stać.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 13:21

  Cytat:  
Real zagrał dobry mecz ale jak gra sie w Bilbao kto choć troche zna hiszpanską lihge wie że tam jest walka na noże. Barca tam też straciła punkty. I tragiczna skuteczność królewskich. a Barca-nie zagrała dziś wspaniałego meczu,ale Seville opuściło to co miała w środe-szczęście. Manita pełną gębą i rewanż za odpadniecie z pucharu hiszpani w pełni udany.



Masz rację Real zagrał dobrze, ale ze skutecznością u nich jest coś nie tak, oglądałem parę ich ostatnich meczy i jakoś nie mogą się wstrzelić, Kaka nie gra tego czego wszyscy od niego by się spodziewali, Ronaldo chyba jednak za dużo indywidualnych popisów, chociaż zadziwia mnie tym że dużo walczy, tak jak wczoraj stwierdził któryś z komentatorów C+ najlepszy z trio zdecydowanie we wczorajszym meczu był Benzema.
Barca zagrała nieźle, w pierwszej połowie Messi i Iniesta przechodzili samych siebie, niestety znowu słabiej Ibrahimovic (zniżka formy?).

A co do Chelsea no cóż to aktualnie jest najlepsza i najbardziej regularnie grająca drużyna w Premiership, wczoraj aż mi szkoda się robiło Sunderlandu, szczególnie w pierwszej połowie kiedy co akcja Chelsea to była bramka.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 15:21

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Real zagrał dobry mecz ale jak gra sie w Bilbao kto choć troche zna hiszpanską lihge wie że tam jest walka na noże. Barca tam też straciła punkty. I tragiczna skuteczność królewskich. a Barca-nie zagrała dziś wspaniałego meczu,ale Seville opuściło to co miała w środe-szczęście. Manita pełną gębą i rewanż za odpadniecie z pucharu hiszpani w pełni udany.



Masz rację Real zagrał dobrze, ale ze skutecznością u nich jest coś nie tak, oglądałem parę ich ostatnich meczy i jakoś nie mogą się wstrzelić, Kaka nie gra tego czego wszyscy od niego by się spodziewali, Ronaldo chyba jednak za dużo indywidualnych popisów, chociaż zadziwia mnie tym że dużo walczy, tak jak wczoraj stwierdził któryś z komentatorów C+ najlepszy z trio zdecydowanie we wczorajszym meczu był Benzema.
Barca zagrała nieźle, w pierwszej połowie Messi i Iniesta przechodzili samych siebie, niestety znowu słabiej Ibrahimovic (zniżka formy?).

A co do Chelsea no cóż to aktualnie jest najlepsza i najbardziej regularnie grająca drużyna w Premiership, wczoraj aż mi szkoda się robiło Sunderlandu, szczególnie w pierwszej połowie kiedy co akcja Chelsea to była bramka.



rzekłbym że Kaka to największy niewypał transferowy Realu. Nie wiem czemu nie gra van der vaart. za duże rotacje w ataku nie wychodzą im na dobre. Pamietajmy że nie grał Higuain.

Barca też ma problem ze skutecznościa ale tu widze problem w Ibrze który średniio póki co dostosował sie do stylu Barcy. Nie rozwija sie także Bojan,Henry gra tak słabo jak pierwzy sezon z Barcelonie. Odkrycie sezonu Pedro za to nie zawodzi. Jak widać-opłaca sie stawiać na wychowanków. Wczoraj zauważyłem jakąś dziwną irytacje u Messiego ,który jakoś nie chciał współpracować w drugiej połowie z Zlatanem. Świetne zawody Abidala-konkurencja w osobie Maxwella wyszła mu na dobre,Iniesty i w końcu Xaviego. I należy wzrózić uwage na kolejny świetny sezon Valdesa.

Z innej beczki-mój faworyt ligi włoskiej Roma już prowadzi po bramce Perotty:)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 17:55
Witselowi Wasyl nie wystarczyl i znow polowanie na nogi zaczal...


100% PD
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 17:55
Milan wygrywa 4:0, 3 bramki Ronaldinho - widac, ze to co mowi o tym ze w czuje sie coraz lepiej i wraca do wysokiej formy sie potwierdza, mysle tez ze wypozyczenie Bekchama to takze dobry ruch ze strony Milanu. zanosi sie ciekawa walka o mistrza Wloch ale chyba tylko w Mediolanie, Juventus niestety kompletnie bez formy, 1 raz w historii przegral dzisiaj z Chievo i strata do Interu jest juz spora

Edit: a tego chuja Witsela to powinni zdyskwalifikowac na 2 lata

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 17 stycznia 2010, 18:03 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 18:43
A dla mnie ten faul Witsela, to i można by było żółtą kartkę potraktować. Atakował wyprostowaną nogą, ale przy ziemi, nie podnosił nad kostkę przy tym wślizgu. Poprostu się spóźnił i tyle. Takich starć są setki na boiskach i nikt nie podnosi takiego rabanu. Ale my Polacy jak zwykle bronimy "biednego" Wasyla, który zawsze, ale to zawsze gra fair, nigdy nie fauluje i prezentuje piłkę techniczną niczym Ronaldinho.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 18:55

  Radziu napisał:  
A dla mnie ten faul Witsela, to i można by było żółtą kartkę potraktować. Atakował wyprostowaną nogą, ale przy ziemi, nie podnosił nad kostkę przy tym wślizgu. Poprostu się spóźnił i tyle. Takich starć są setki na boiskach i nikt nie podnosi takiego rabanu. Ale my Polacy jak zwykle bronimy "biednego" Wasyla, który zawsze, ale to zawsze gra fair, nigdy nie fauluje i prezentuje piłkę techniczną niczym Ronaldinho.



co Ty bredzisz kolego? Wyznacznikiem musi być kolejna połamana noga? Ciekawe że to znów trafiło na Anderlecht-przypadek? obejrzałem sobie to i co mysle? ano mysle to że niektórzy ludzie są niereformowalni i ich przeprosiny są chuja warte. i jeszcze jego bezczelne oblicze. go jest typowy przykład tego, że aż świerzbi łapa by wymierzyć sprawiedliwość-stosując prawo hammurabiego. one w tych czasach czasem by sie sprawdzało.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 19:20
Nie bredzę kolego :) Uważam, że nie należy przesadzać z osądami. Chłopak faulował ostro ale nie ma co robić z niego psychopaty, który biega po boiskach i tylko czeka na czyjeś zdrowie. To jest piłka, urazowy sport w którym zdarzają się kontuzję. Obecnej piłki nie zmienimy bo jest bardzo siłowa i kontaktowa. Cała sytuacja przypomina mi "rękę" Henry'ego. Nazywają go oszustem, złodziejem. Wielkie larum się podniosło, ale taka jest piłka i zarówno kontuzje oraz faule się zdarzają, także te kończące się strasznie. Przykład Wasilewskiego jest dla mnie straszną ironią, że akurat na naszą największą polską kosę trafiło. Sądzę, że wszyscy jesteśmy zbytnio uprzedzeni do tego Witsela bo zaatakował naszego polskiego zawodnika i teraz każdy jego faul jest postrzegany przez Nas za mega super duper ultra kosę po nogach. Bez przesady. Ciekawe czy jakby Messi komuś połamał nogę to nazywalibyśmy go rzeźnikiem.

PS w gwoli ścisłości to Witsel najpierw trafił w piłkę najpierw, a ten gości z Anderlechtu to ją kolanem chciał kopnąć?

Ostatnio edytowany przez: Radziu, 17 stycznia 2010, 19:29 [1 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 19:30
ale nie silowa i kontaktowa pilka to jest w wykonaniu Wasilewskiego, w wykonaniu Witsela to jest polowanie na kosci poraz wtory, bylo o nim cicho a tu znowu mecz z Anderlechtem i znowu napierdala... taka brutalnosc moze skutkowac kolejnymi kontuzjami, albo zniszczona kariera, nie mozna takiego goscia klepac po plecach i mowic ze jest ok, bo "taka jest pilka". Reka Henry'ego to sportowe oszustwo ktore nie stwarza zagrozenia zdrowia innych. Ja mysle ze jakby Messi komus zlamal noge w tak perfidny sposob jak Witsel Wasilewskiemu to nie bylo by mowienia ze nic sie nie stalo. Zauwaz ze larum sie podnioslo nie tylko w Polsce po faulu na Wasilewskim. A oczywiste jest ze po takich sytuacjach ludzie beda wyczuleni na podobne zagrania Witsela, a brak poprawy alarmuje o tym ze podobne sytuacje moga sie powtarzac jezeli nie zostanie ukarany.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 19:32

  Radziu napisał:  
Nie bredzę kolego :) Uważam, że nie należy przesadzać z osądami. Chłopak faulował ostro ale nie ma co robić z niego psychopaty, który biega po boiskach i tylko czeka na czyjeś zdrowie. To jest piłka, urazowy sport w którym zdarzają się kontuzję. Obecnej piłki nie zmienimy bo jest bardzo siłowa i kontaktowa. Cała sytuacja przypomina mi "rękę" Henry'ego. Nazywają go oszustem, złodziejem. Wielkie larum się podniosło, ale taka jest piłka i zarówno kontuzje oraz faule się zdarzają, także te kończące się strasznie. Przykład Wasilewskiego jest dla mnie straszną ironią, że akurat na naszą największą polską kosę trafiło. Sądzę, że wszyscy jesteśmy zbytnio uprzedzeni do tego Witsela bo zaatakował naszego polskiego zawodnika i teraz każdy jego faul jest postrzegany przez Nas za mega super duper ultra kosę po nogach. Bez przesady. Ciekawe czy jakby Messi komuś połamał nogę to nazywalibyśmy go rzeźnikiem.



Zła sugestia,kolego. I nadal bredzisz:) Kontaktowa gra? przepysy są po to by je respektować i egzekwować. Osądzanie? Kogo? Patrze przez pryzmat całej tej sytuacji-bezsensownej i celowości w samej istocie. Atak wyprostowaną nogą musi być karany a taki a nie inny sposób. Przypadek Wisela przeciwstawiając ręce Henrego jest chybiony i nie miarodajny,ogólnie porównywanie tych zachowań i końcowego efektu,poza tym że oba były niesportowe trąci z deka dyletanctwem albo świadomą celowością w imie "bliska ciału koszula". Moze kolego sam grasz i takie zachowania uważasz za stosowne? A może odwróce obrót zdarzenia-chciałbyś sam zostać tak potraktowany? Abstrahuje że dzis grali ci sami rywale i ten sam faulujacy bo daleki jestem od teorii spiskowych.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 19:39
Rozumiem Wasz punkt widzenia, ale sam grając kiedyś nie takie rzeczy widziałem i jakoś czerwonych kartek nie dawano. Swoją drogą zajebisty zbieg okoliczności, że gościu znowu z Anderlechtem coś odjebał. Witsel święty nie jest, ale ten faul nie był tak straszny. Gorsze dużo się widziało.

PS Nie bredzę :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 19:46

  Radziu napisał:  
Rozumiem Wasz punkt widzenia, ale sam grając kiedyś nie takie rzeczy widziałem i jakoś czerwonych kartek nie dawano. Swoją drogą zajebisty zbieg okoliczności, że gościu znowu z Anderlechtem coś odjebał. Witsel święty nie jest, ale ten faul nie był tak straszny. Gorsze dużo się widziało.

PS Nie bredzę :)



Tak! Nasz punkt widzenia ! Bo jest nasz trzynastu-ja i moja dwunastnica. Są przepisy...a także moralność. Finito.

Bredzisz :P


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 20:04

  anathema napisał:  

  Radziu napisał:  
Rozumiem Wasz punkt widzenia, ale sam grając kiedyś nie takie rzeczy widziałem i jakoś czerwonych kartek nie dawano. Swoją drogą zajebisty zbieg okoliczności, że gościu znowu z Anderlechtem coś odjebał. Witsel święty nie jest, ale ten faul nie był tak straszny. Gorsze dużo się widziało.

PS Nie bredzę :)



Tak! Nasz punkt widzenia ! Bo jest nasz trzynastu-ja i moja dwunastnica. Są przepisy...a także moralność. Finito.

Bredzisz :P



Wasz, bo się manes włączył w rozmowę.
PS Nie bredzę :P


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/01/2010 20:26

  Radziu napisał:  

  anathema napisał:  

  Radziu napisał:  
Rozumiem Wasz punkt widzenia, ale sam grając kiedyś nie takie rzeczy widziałem i jakoś czerwonych kartek nie dawano. Swoją drogą zajebisty zbieg okoliczności, że gościu znowu z Anderlechtem coś odjebał. Witsel święty nie jest, ale ten faul nie był tak straszny. Gorsze dużo się widziało.

PS Nie bredzę :)



Tak! Nasz punkt widzenia ! Bo jest nasz trzynastu-ja i moja dwunastnica. Są przepisy...a także moralność. Finito.

Bredzisz :P



Wasz, bo się manes włączył w rozmowę.
PS Nie bredzę :P



...

zaiście. czyli wniosek końcowy posiłkując sie Twoja nomenklaturą jest taki-aby dostać czerwona kartke trzeba zrobic cos takiego jak to co podałem na linku. i bez takich że to jest eksrtremum. bo aspekt kontaktowości został uchylony.swietnie bredzisz :P


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005