Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6317 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/09/2010 19:15
Schalke 1:3 Dortmund, jedną z bramek strzelił Lewandowski - trzej Polacy weszli na boisko z ławki.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/09/2010 20:21
a Błaszczykowski asysta
póki co Barca na wyjeździe prowadzi z Atletico 2:1 po bramkach tego co zawsze i Pique ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/09/2010 00:15
i udało sie wyeliminować Messiego na jakis czas, za długo juz jakoś nie miał kontuzji. i jakoś nie dziwi mnie fakt że zrobił to gracz Atletico, w tym przypadku Chuj fallusi (za takie coś powinno sie wieszać za jaja). ale stadion Vincente Calderon odczarowany.

apropo

nie ma to jak frustracja, a potem tępe tłumaczenie po meczu,że nie chciał krzywdy zrobic Messiemu, szkoda ze Macherano nie wszedł wcześniej, zastosowałby prawo Hammurabiego.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 20 września 2010, 14:23 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7674 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/09/2010 10:05

  anathema napisał:  
i udało sie wyeliminować Messiego na jakis czas, za długo juz jakoś nie miał kontuzji. i jakoś nie dziwi mnie fakt że zrobił to gracz Atletico, w tym przypadku Chuj fallusi (za takie coś powinno sie wieszać za jaja). ale stadion Vincente Calderon odczarowany.

apropo

nie ma to jak frustracja, a potem tępe tłumaczenie po meczu,że nie chciał krzywdy zrobic Messiemu, szkoda ze Macherano nie wszedł wcześniej, zastosowałby prawo Hammurabiego.



Albo też by dostał koske i zszedł z kontuzją :)


Babilon Team
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6246 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/09/2010 23:18
Liverpool na najlepszej drodze do odpadnięcia z Norhampton, masakra co oni grają.

Edyta: już remisują.

Ostatnio edytowany przez: D., 22 września 2010, 23:29 [1 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/09/2010 23:29

  Dyzio napisał:  
Liverpool na najlepszej drodze do odpadnięcia z Norhampton, masakra co oni grają.



Nie w czas napisałeś, akurat na 2:2 strzelili ;)

Na uwagę zasługuje też dzisiejszy mecz Barcelony (wygrany 1:0 z Gijonem) - grali beznadziejnie, katastrofalnie - czy faktycznie bez Messiego ta gra tak będzie wyglądać?


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6246 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/09/2010 23:40
Nie tak do końca bo ostatecznie odpadli :D


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6844 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/09/2010 01:15
Dzisiaj cały mecz Piszczka i Kuby, Lewandowski wszedł bodajże w 67 minucie.

I tak : Pierwsze trzy bramki, asysty Sahina.

4 bramka - 7 minut po wejściu Lewandowskiego, podaje Błaszczykowski, Barios przepuszcza i Lewy ładną podcinką gol.

5 bramka - Kuba do Piszczka, ten dośrodkowuje i gol.

Ładnie to zaczyna wyglądać. Szczególnie, że fajnie ze sobą współpracują, możemy mieć z tego pożytek w kadrze.
A BVB podoba mi się jako drużyna. Złożona głównie z młodych zawodników, a grają przyjemną dla oka i nawet dość skuteczną piłkę. No i obecnie to skutkuje 2 miejscem w tabeli i 12 pkt po 5 meczach ;)

P.S. Oglądając skrót, mocno się zdziwiłem słysząc Szwaba mówiącego płynnie zarówno Piszczek, jak i o dziwo Błaszczykowski :D
Tutaj dość obszerny ... Skrót


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5645 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/10/2010 19:13
Derby Londynu oczywiście dla Chelsea która pokonała Arsenal 2-0 :) bramki Drogba i Alex
Bramka Alexa palce lizać jak z Liverpoolem (4-4) w Lidze Mistrzów rzut wolny i zajebał dzwignią:D

Liverpool przegrywa 1-2 z Blackpool, zaczynam się o niego niepokoić, jak spadnie to będzię duża strata dla PL


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/10/2010 19:19

  xAdamx90 napisał:  
Derby Londynu oczywiście dla Chelsea która pokonała Arsenal 2-0 :) bramki Drogba i Alex
Bramka Alexa palce lizać jak z Liverpoolem (4-4) w Lidze Mistrzów rzut wolny i zajebał dzwignią:D

Liverpool przegrywa 1-2 z Blackpool, zaczynam się o niego niepokoić, jak spadnie to będzię duża strata dla PL



Tam od pewnego czasu Liverpool w dół leci i różnie może być,nie wiem czy to dobre porównanie ale parę lat temu podobnie Leeds się sypnęło,przegrali chyba półfinał LM i ostro polecieli.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7295 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/10/2010 19:46

  xAdamx90 napisał:  
Derby Londynu oczywiście dla Chelsea która pokonała Arsenal 2-0 :)


bardzo lubie Arsenal ale mnie od dawna wkurwiaja tym, ze na sile probuja wejsc z pilka do bramki, zero strzalow z dystansu, tylko te zasrane wrzutki. w meczu z Chelsea niestety nie istnieli. a bramka Alexa super


100% PD
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/10/2010 19:47
nie przesadzałbym z tym Liverpoolem, poza tym że wypadli poza tzw wielką czwórkę i są w odwrocie. Problemy finansowe i związany z tym odpływ zawodników robi swoje-kwestia czasu kiedy odejdą następni jak Torres czu Kuijt.

Z Bundesligi ciekawy wynik Dortmund-Bayern 2-0


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5569 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/10/2010 21:03
a inter z JUVE 0-0 :


PS!!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 24/10/2010 16:22
Masakra w lidze holenderskiej PSV-Feyenoord 10-0 !


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 24/10/2010 16:27
no napierdalają fest, wczoraj Real pewne zwycięstwo, Barca i Chelsea również, a Manchester zdobywa bramkę na 2:1 w samej końcówce


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6952 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/10/2010 22:29
Artur Boruc zadebiutował dziś w barwach Fiorentiny w meczu Pucharu Włoch z Empoli.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/10/2010 22:46
po 90 minutach nie 0:0 i mało okazji do interwencji, ale raz w końcówce meczu pewnie obronił słaby strzał. Na początku dogrywki wyciągnął loba, generalnie broni pewnie ale mało ma okazji do wykazania się. Fiorentina natomiast pudłuje ciągle więc może będą karne.

a Real jak zwykle w pucharze odpierdala tandetę remisując z Murcią...

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 26 października 2010, 22:56 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6317 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/10/2010 23:16
W końcówce dogrywki Fiorentina strzela na 1:0.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/10/2010 01:54
a szkoda bo liczyłem na to, że Artur się wykaże w karnych ;) a ta bramka i tak ledwo ledwo po rykoszecie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/11/2010 21:38
Derby Rzymu dla Romy. Lazio- Roma 0 - 2. Barca wygrywa na boisku w Getafe 3-1. a w premieship zaskakujące porażki kanonierów u siebie z Newcastle 0 - 1 i mimo wszystko Chelsea na boisku The Reeds 0 - 2, po tym jak Liverpool spisuje sie w tym sezonie (dla mnie osobiście to żadne zaskoczenie) jest to pewnego kalibru niespodzianka/ No i grające jałowo MU jest już tuż tuż.

i jeszcze pewne zjawisko dotyczące pewnych derbów-mianowicie Madrytu- derby Madrytu urosły na miano najbardziej bezjajecznych na starym kontynencie. łatwość jak Atletico wygina sie w strzelbę i jest ładowany od tyłu przez Real jest już nie żenująca, a śmieszna. współczuje fanom drużyny w biało-czerwone pionowe pasy.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005