Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 00:02
Naprawdę wielki szacunek za takie widowisko.
Najlepiej jak na początku drugiej połowy Twarowski powiedział, że dostali sygnał że druga połowa ma być prowadzona w jeszcze większym tempie i ma być bardziej emocjonująca. ;)

Przez długi czas uważałem, że najlepszy mecz z udziałem Liverpoolu jaki widziałem pod względem emocji to finał P. Uefa z 2001 roku z Alaves.
Jednak po obejrzeniu ostatniego meczu z Chelsea i dzisiejszego z Arsenalem muszę odświeżyć poglądy :)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 01:19

  Mi$iek napisał:  
Dla takich meczy warto żyć!!! :D

Real - Getafe 3-2, Real doprowadza do wyrównania w 85 min, w 90 min karny dla Getafe, Casillas broni, 94 min Higuain zdobywa gola na 3-2 !!!!



a czego można sie spodziewać po drużynce,której piłkarze jawnie sie przyznają że kibicują realowi? Karny to kwintesencja całej tej farsy...Coś czuje że do grand derby status quo zostanie zachowany,Barca tam pojedzie i wygra i skończy sie ten fart realu na przestrzeni ostatnich kolejek. Obiektywizm obiektywizmem,ale to była by jawna niesprawiedliwośc gryby Barca przegrała to mistrzostwo. A Getafe życze spadku,za całokształt.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7464 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 09:17

  Cytat:  
W ostatnich minutach po jednej z kontr w pole karne Realu wpadł gracz Getafe, po starciu z Pepe upadł na murawę. W tym momencie sędzia nie miał prawa podyktować karnego, jednak Pepe z premedytacją dwukrotnie kopnął leżącego rywala. Sędzia nie miał wątpliwości - czerwona kartka dla Portugalczyka i karny dla Getafe. Do "11" podszedł Francisco Javier Casquero, ale lekki strzał nie sprawił Casillasowi problemu. Dosłownie w ostatnich sekundach Higuain fantastycznym strzałem w okienko zapewnił Realowi trzy punkty!



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 11:44

  Pit. napisał:  
no fakt mecz gruuby, szkoda tylko że praktycznie przekreśla szanse Liverpool`u na mistrzostwo.

Reina dostał 4 strzały i 4 wpuścił heh, a Fabiański w sumie mógł coś tam zrobić przy 2 i 3 bramce..



Faktycznie nie popisał się przy tych bramkach, szczególnie przy drugiej, przy tym dośrodkowaniu, zle się zachował. Nie oglądałem całego meczu, ale chyba musiał coś niezle powyciągać, skoro mimo tych goli dostał pochlebne recenzje i wysokie noty.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6466 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 11:51
A ja jestem zawiedziony bo byłem pewny niemal do końca, że Torres jeszcze wciśnie w 96' :D

Co do Realu to nie wiem jak można mieć takiego farta. Oni grają padło przez cały sezon, a wygrywają prawie wszystko...


exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5745 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 12:33
a juz była taka radość po 4 goli Arszawina na 4:3. a tu taki klops. no i webb nie robił z siebie wczoraj pierwszoplanowej postaci. w skrócie Arszawin 4:4 Liverpool


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Topik!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5539 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 13:20
czyzby wszyscy fani barcki ktorzy tak jada po realu bali sie o mistrzostwo ligi ?? hehehe


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6466 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 13:24
Może nie wszyscy ale ja z pewnością tak. Wszystko i tak rozstrzygnie się w Gran Derbi :P


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 15:43

  100procentPogon napisał:  
czyzby wszyscy fani barcki ktorzy tak jada po realu bali sie o mistrzostwo ligi ?? hehehe



ciekawe co bedziesz pisal po meczy na santiago bernabeu. ,oże w koncu wtedy sie przymkniesz,twoja żółć wylewana pod kątem barcelony bez żadnych argumentów,świadczy że masz 12 lat i kibicujesz chelsea od przyjscia abramowicza. pytam sie gdzie jest real pod kątem LM,ligi i pucharu hiszpani a gdzie barcelona? odpowiedz. i przede wszystkim kto wybrał pierwszy mecz na camp nou. jak masz znów napisać jakieś dyrdymały tylko że masz kompleks wobec barcy,to poprostu lepiej zamilcz. bo przypominasz mi hala dzieci z forum realmadryt.pl,którzy wiecznie pieprzą coś w ten deseń "farsa kradnie".
ps. polecam dzisiejszy pojedynek z sevilla i porównanie ze wczorajszym meczem realu z getafe...no i zobaczymy jak sobie real poradzi w weekend z tym samym rywalem,przypominam że w tamtej rundzie barca wygrała tam 3-0.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7784 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 17:10
http://www.zczuba.tv/zczubatv/1,89849,6525859,Pepe_w_ataku_szalu_kopie_rywala__wideo_.html

No to debil Pepe osłabił Real na 4 najważniejsze mecze w sezonie bo coś czuje, że karę wymierzą mu z 4-5 spotkań. Jeśli nie więcej bo na filmie nie widać jeszcze jak uderzył innego gracza i rzucił "wiąchę" do sędziego technicznego.
Zwycięstwo na Santiago Bernabeu się zbliża.
Visca el Barca!

A co do tego co napisał 110procentPogon...Realu się nie boję. W tej chwili myślę, że tylko Valencia u siebie odbierze punkty Barcelonie w tych 4 najbliższych meczach czołowych drużyn.
Dobrze,że piłkarze Valencii wcześniej strajkowali bo Barca by musiała teraz z Valencią ciężki bój omistrza toczyć.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 17:25

  qbajag napisał:  
http://www.zczuba.tv/zczubatv/1,89849,6525859,Pepe_w_ataku_szalu_kopie_rywala__wideo_.html

No to debil Pepe osłabił Real na 4 najważniejsze mecze w sezonie bo coś czuje, że karę wymierzą mu z 4-5 spotkań. Jeśli nie więcej bo na filmie nie widać jeszcze jak uderzył innego gracza i rzucił "wiąchę" do sędziego technicznego.
Zwycięstwo na Santiago Bernabeu się zbliża.
Visca el Barca!

A co do tego co napisał 110procentPogon...Realu się nie boję. W tej chwili myślę, że tylko Valencia u siebie odbierze punkty Barcelonie w tych 4 najbliższych meczach czołowych drużyn.
Dobrze,że piłkarze Valencii wcześniej strajkowali bo Barca by musiała teraz z Valencią ciężki bój omistrza toczyć.



Dodałbym jeszcze to:Holenderski napastnik nie zagra przez okres od dwóch do trzech tygodni przez uraz mięśnia w lewej nodze, jakiego nabawił się we wczorajszym meczu Realu Madryt, wygranym przez Królewskich z Getafe 3-2.

Robben wszedł na boisko w drugiej połowie, zmieniając Van der Vaarta, ale na murawie przebywał zaledwie przez niecały kwadrans, bo w 63’ minucie gry odczuł ból, który zmusił trenera Juande Ramosa do przeprowadzenia kolejnej zmiany – miejsce Arjena zajął Drenthe.

Wygląda więc na to, że Robben nie będzie mógł wystąpić w spotkaniu przeciwko Barcelonie na Santiago Bernabeu. Holender dołączył do swojego rodaka, Wesleya Sneijdera, który także jest kontuzjowany.

Robben,co ciekawe,nie wystąpił też na camp nou-czyżby biali pasują? ale bedzie za to usprawiedliwienie,że nie kompletny skład etc. no i barcelonie zawsze pomagają sędziowie...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7320 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/04/2009 18:26
za glupote i chamstwo bez granic bym wyrzucil dyscyplinarnie tego calego grajka pepe z klubu, do tego duza kara finansowa. pilkarzyk z niego wybitny nie jest, za to burak nietuzinkowy.


100% PD
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6574 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/04/2009 00:10
[cytat=100procentPogon]czyzby wszyscy fani barcki ktorzy tak jada po realu bali sie o mistrzostwo ligi ?? heheheJ

jak tam dziś Barcelona z Sevilla?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
M@ZUR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7595 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/04/2009 03:50
Dawno nie pisałem na forum, ale rzecz jasna - nic straconego. W kwestii niejakiego Pepego to tego typu zagrania trafiały się już historii klubu z madrytu:

Polecam obejrzeć to nagranie.

Znajomy mi mówił, że nadaje sie na seminarium z prawa karnego... Jeśli chodzi o użytkownika "100procentPogon" to przypomina mi się chwila gdy odwiedziłem stronę Realu po katastrofalnej porażce z Liverpoolem i ujrzałem wiele komentarzy, które brzmiały tak:

"W sumie zagraliśmy słabo, ale w przyszłym sezonie przyjdzie Kaka, Cristiano Ronaldo i Ancelotti i wygramy wszystko"

Dodając do tego fakt iż większość fanów stołecznej ekipy życzy sobie powrotu byłego prezesa, który to wprowadził klub w niemałe tarapaty finansowe wyłania się nam obraz przeważającej części kibiców Los Blancos. Z tych i kilku innych przyczyn Real ma w tym sezonie naprawdę mizerne szanse na obronę tytułu mistrzowskiego, bo jakie szanse może mieć drużyna, której postawa kibiców wydaje się sama na siebie ściągać nieszczęścia?

A Barcelony mecz z Sevillą oglądałem w całości i wyglądał bardzo podobnie do tego z Bayernem (nawet nie mówię o wyniku).


God, I'm glad I'm not me.
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6342 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/04/2009 10:29
Real musi liczyć, że Valencia urwie punkty Barcelonie w niedziele. Jeżeli się tak nie stanie, to nawet jak wygrają "Gran Derbi" to i tak Barcelona będzie miała 3ptk. przewagi a zostaną im tylko 3 kolejki ( Barcelona gra z:Mallorca(D) Osasuna(W) Deportivo(D) A Real gra z: Villarreal(D) Mallorca(W) Osasuna(D).) Ja osobiście w" La Liga" kibicuje Valencia CF, więc szykuje się ciekawa końcówka sezonu.
Dla mnie koniec sezonu w Hiszpanii będzie tak wyglądał:

1 Barcelona
2 Real Madrid
3 Valencia CF
4 Sevilla


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7784 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/04/2009 11:11
Zapomniałeś jeszcze o jednej kolejce, w której Barcelona podejmuje Villarreal a Real M. jedzie do Valencii.
Po Gran Derbi są 4 kolejki nie 3


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Topik!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5539 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/04/2009 11:29
dobra dajcie juz spokoj
niedlugo sie okaze kto jest lepszy ale ja juz to wiem :D


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/04/2009 11:56

  100procentPogon napisał:  
dobra dajcie juz spokoj
niedlugo sie okaze kto jest lepszy ale ja juz to wiem :D



no pewnie że wiesz, i już moge cie zapewnić,że sie zdziwisz,oj zdziwisz...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Topik!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5539 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/04/2009 12:25

  nowa od nowa napisał:  

  100procentPogon napisał:  
dobra dajcie juz spokoj
niedlugo sie okaze kto jest lepszy ale ja juz to wiem :D



no pewnie że wiesz, i już moge cie zapewnić,że sie zdziwisz,oj zdziwisz...


skad ta pewnosc? ja mam duza nadzieje ze real utrze nosa barcelonie jak nie real to chelsea


Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6342 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/04/2009 13:03

  qbajag napisał:  
Zapomniałeś jeszcze o jednej kolejce, w której Barcelona podejmuje Villarreal a Real M. jedzie do Valencii.
Po Gran Derbi są 4 kolejki nie 3


Fakt masz racje umkneła mi jedna kolejka.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005