Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6442 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 16:28

  ManeS napisał:  
A jak się cieszył potem, dumny ze swego czynu... Ale gdzieś tam w wywiadach lamentował, że to on jest pokrzywdzony bo cały mecz był prowokowany... Biedaczek, szkoda że oka nie wydłubał za te prowokacje...



Taaa, zajebisty argument :D Ten co nie prowokuje sie odezwał.


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6643 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 16:39

  anathema napisał:  
"Mourinho niszczy hiszpański futbol! Zrzucają winę na nas, Katalończyków, ale winnego mają w Madrycie. Niech ktoś zrobi z tym porządek, bo to nie pierwszy raz i kiedyś źle się to skończy." - Gerard Pique


pawel85 jak tam to wyglada twoim zdaniem?



Nie zgadzam się, że niszczy hiszpański futbol, no bo dlaczego akurat on? Hiszpański futbol niszczy dominacja Barcy i pościg Realu, a nie sam Mourinho.
J.M plus kilku innych idiotów niszczy Gran Derbi.

Odnośnie zachowania J.M. podczas ostatniego meczu, uważam że zachował się jak idiota, myślę, że nastolatek ma więcej rozumu i domyśla się jaki uszczerbek na zdrowiu może wywołać "palec w oku", przykład kontuzji Karola Bieleckiego. Jak dla mnie kara dla Mou przynajmniej 5 spotkań na trybunie.

Odnośnie Gran Derbi w ostatnich 2 sezonach... jest wiele osób które skutecznie OBRZYDZIŁY mi pojedynek na który kiedyś czekałem z niecierpliwością.
- Mourinho <- jak ktoś jest k...wa lepszy od 3 lat to mógłby mieć chociaż trochę szacunku dla rywala. Myślę, że jakby powtórzyła się historia i na Bernabeu po kapitalnym meczu piłkarza Barcy (wtedy Ronaldinho) żegnałyby brawa, kazałby zamknąć stadion. Wielki trener, ale czasami zachowuje się jak mały człowiek.
- Ramos, Pepe, Marcelo <- brutalne faule, agresywne wypowiedzi, sztuczne podgrzewanie atmosfery, prowokowanie, szukanie awantury
- Alves, Bousquets, Pinto <- nachalne wymuszanie fauli, prowokacyjne zachowanie (np. wczoraj Alves odpychając za szyję Marcelo- bez reakcji sędziego)
- dziennikarze madryckich i katalońskich mediów <- pisanie bzdur, przerabianie zdjęć, filmików
- dla wielu ten mecz to pojedynki Ronaldo <->Messi ... kiedyś był to pojedynek Real-Barca a nie dwóch najemników

Oby w tym sezonie były jeszcze TYLKO 2 takie mecze... bo wydaje mi się że wyglądać to będzie dokładnie tak samo.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 16:41
Czy Messi jest takim najemnikiem? Kłóciłbym się...


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6643 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 17:08

  Ostry napisał:  
Czy Messi jest takim najemnikiem? Kłóciłbym się...


W dzisiejszych czasach nie gra się dla sentymentu.
Ale zgoda, Messiemu narazie daleko do najemnika, ale jego kariera jeszcze jest długa.
Odnośnie Ronaldo, sprawa oczywista, dzisiaj Real jutro Katar.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 19:15
Ależ niszczy, właśnie taką wyrachowana i podłą socjotechniką jaka stosuje. Winnym jest Mou, reszta to reakcja łańcuszkowa, a jak tacy zdawało sie inteligentni ludzie jak np Casillas dali sie zmanipulować i zindoktrynować, to w klubie z Madrytu jest naprawdę źle. Wystarczy sobie przeczytać choćby wypowiedź ludzi kiedyś współpiastujących z Jose czy ludzi grających w Realu jak np Morientes. Ten człowiek nie potrafi przegrywać, a sukcesy z przeszłości mocno sie dewaluują i też są naznaczone skandalami jak chocby zdobycie LM z Porto (słynny mecz z MU) czy właśnie z Interem. zastanawia mnie pobłażliwość władz którzy nie mogą (nie chcą) zrobić porządku z tym uzurpatorem, przykład z Realem to recydywa, przypomnieć wystarczy sobie jego zachowania z czasów Chelsea a zwłaszcza z Interu (słynna akcja z kajdankami) Wczorajszy mecz-podżeganie do "zamieszek", dziwne gesty, prowokacyjne wypowiedzi to tylko preludium do tego co czekać nas bedzie w tym sezonie. Zapomina że w ten sposób robi sam sobie krecią przysłu7ge- motywuje barce jak chyba sam tego Guardiola nie czyni.

Symulki piłkarzy Barcy owszem są żenujące, ale nie bardziej niż te stosowane przez Ronaldo czy zwłaszcza w ostatnim czasie Di marie. I warto zastanowić sie czemu tylko i wyłącznie są stosowane właśnie przeciw drużynie Mourinho. Barca zrobiła tez błąd moim zdaniem stosując taktykę na "nic sie nie stało" zaklinania rzeczywistości, tym pośrednio nakręcając to co czyni Mou. Gość ewidentnie nie umie przegrywać,m a że jest wybitnym manipulantem to czyny obierając taka retorykę. Skutecznie czy nie pozostawiam do refleksji. Zauważ że po takim meczu jak wczoraj nikt nie mówi o fajnym mecz, o sukcesie Barcy, tylko o tych "śmierdzących bakach" w wykonaniu graczy pod koniec meczu. Prowodyrem (cynicznym bacząc na uśmiech na twarzy) był oczywiście Mou.

Mam smutną wiadomość dla Ciebie paweł85. Mou pozostawi w Madrycie (niezależnie czy coś wygra czy nie) popioły, zgliszcza i gruz a smród za nim będzie sie ciągnął jeszcze przez wiele lat.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/08/2011 19:44
Nie, no trzeba mocno nienawidzić Messiego, aby w chwili obecnej nazywać go najemnikiem. Może nie jest wychowankiem Barcelony, ale przecież gra dla katalońskiego klubu od 13 roku życia, czyli prawie połowę swojego życia.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/08/2011 22:52
a Manchester United dziś rozklepał Tottenham 3-0 :) Szczegolnie w drugiej polowie ładnie sie to oglądało, piłka chodziła jak po sznuku, szybki i ciekawy mecz. Mocno odmieniony sklad Manchestetru daje rade szczegolnie Welbeck i Young. Jedyny mankament to de Gea.. Tragicznie grał w meczu z City, zawalił bramkę w ostatnim meczu a i dziś pokazał że łapać piłki to on nie potrafi zbyt dobrze..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5761 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 24/08/2011 11:02

  Cytat:  
Porównując tempo gry w naszej ekstraklasie z tym w Bundeslidze, brakuje mi skali - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Mateusz Klich, który tego lata zamienił Cracovię Kraków na VfL Wolfsburg.

Przegląd Sportowy: Felix Magath powtarza, że wciąż nie jest pan przygotowany fizycznie do gry w Bundeslidze.
Mateusz Klich: A dokładniej, że za mało agresywnie gram w defensywie, nie atakuję przeciwnika w odpowiednim momencie, żeby utrudnić mu rozegranie piłki. Uczę się tego każdego dnia. Na treningach jest taki zap..., że sam się dziwię, jak można tyle biegać. Oglądałem z trybun mecz z Bayernem i przyglądałem się Franckowi Ribery'emu. Nie wierzyłem, że można tak zachowywać się na boisku. Ribery w każdej sekundzie był gotowy na podanie od kolegi, nie miał przestojów. Grał jak maszyna.

Pan też będzie taką maszyną?
- Wiem, ile mam do nadrobienia i się nie grzeję. Spokojnie, krzywda mi się tutaj nie dzieje. W klubie powoli przygotowują mnie do gry na najwyższym poziomie. Wszystkim rozpalonym głowom w Polsce, zastanawiającym się, kiedy Klich zagra w Bundeslidze, radzę przyłożyć lód do głowy. Niemcy traktują mnie jakbym przyszedł do nich z ligi amatorskiej, wiedzą, że wykonałem ogromny przeskok. Porównując tempo gry w naszej ekstraklasie z tym w Bundeslidze, brakuje mi skali.



ze sport onet pl


abstrakcja!
Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5462 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/08/2011 21:10
Dzisiaj od 20:45 swój mecz ma Roda . W 18 meczowej jest Mikołaj Lebedyński ( a u nas nie łapał sie )


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/08/2011 18:37
Ale dziś obie drużyny z Manchesteru miażdżą system :) ciekawe czy Wenger poda sie po czymś takim do dymisji.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/08/2011 18:43
no i 7:2 - Rooney 3 bramka :D

Tragedia, lubię Arsenal ale póki co ten sezon zapowiada się katastrofalnie ...


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5845 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/08/2011 18:56

  eF^ napisał:  
no i 7:2 - Rooney 3 bramka :D

Tragedia, lubię Arsenal ale póki co ten sezon zapowiada się katastrofalnie ...



no i skończyło 8:2 ;D


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7675 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/08/2011 19:23
według mnie Arsenal powinien zwolnić Wengera. Owszem, zawdzięczają mu wszystko ale wydaje mi się że jego czas w Arsenalu już się skończył i nic więcej z tym panem już nie osiągną. Pora na inny model budowania drużyny.


Babilon Team
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/08/2011 19:39

  Orło napisał:  
według mnie Arsenal powinien zwolnić Wengera. Owszem, zawdzięczają mu wszystko ale wydaje mi się że jego czas w Arsenalu już się skończył i nic więcej z tym panem już nie osiągną. Pora na inny model budowania drużyny.



Nic dodać,nic ująć.Jest nowy stadion,czas na budowanie nowej drużyny,albo jak kto woli nowego modelu drużyny.Odszedł Cesc i Nasri,który jeszcze jako tako trzymali tą drużynę i pustki są,z Wengerem ( przy wielkim szacunku dla niego ) szykuje się kolejny przeciętny albo nawet bardzo przeciętny sezon.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/08/2011 20:24
ja z kolei jestem pod duzym wrażeniem gry Manchesteru. Napisze to ponownie bo szczerze mialem duze obawy przed tym sezonem co bedzie z ta druzyna po tych wszystkich zmianach personalnych. Odeszly legendy tego klubu wiadomo, wiekowe...ale mimo wszystko doświadczenie i rutyna zawsze byly silna strona tego zespolu. Ale zmiennicy wygladaja naprawde solidnie. Dodatkowo Manchester zyskal zdecydowanie na dynamice gry, szybko poruszaja sie z piłka po murawie. Naprawde milo sie to oglada :)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 29/08/2011 07:32

  Orło napisał:  
według mnie Arsenal powinien zwolnić Wengera. Owszem, zawdzięczają mu wszystko ale wydaje mi się że jego czas w Arsenalu już się skończył i nic więcej z tym panem już nie osiągną. Pora na inny model budowania drużyny.


a ja bym na starcie wyjebal z druzyny wszystkich tych wyzelowanych i wytatuowanych idiotow a zatrudnil ludzi ktorzy zajma sie bardziej gra niz wygladem i lansem:) bez Cesca i Samira szykuje sie padaka totalna, wielka szkoda...


100% PD
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 29/08/2011 10:23
No to jeszcze coś aropo...

"Kibic Arsenalu, Muzułmanin i Hindus podróżują razem. Zaczyna się ściemniać, wiec zmuszeni są do przenocowania w jedynym motelu w mieście. Właściciel zgadza się, ale mówi, że ma tylko dwa wolne łóżka, wiec jeden z nich będzie musiał spać w chlewie. Podróżnicy losują, Muzułmanin przegrywa i udaje się w stronę chlewu.
Piec minut później wraca do pokoju przeprasza i mówi, że tam jest świnia i on nie może tam spać. Kibic Arsenalu i Hindus ciągną zapałki, Hindus przegrywa, bierze swoje rzeczy i idzie do chlewu.
On również wraca po kilku minutach i mówi, że tam jest krowa i on także nie mógłby tam spać.
Ociągając się, kibic Arsenalu bierze swój plecak i zmierza do chlewu, żeby trochę się przespać.
Dwie minuty później do pokoju wchodzi świnia i krowa... "


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/09/2011 18:04
premiership powoli zmienia sie z lige dwóch zespołow, bacząc na to co MU robi z Chelsea, a i na to jaką padake prezentuje Liverpool i kanonierzy. Ferguson to gość i mimo że za MU nie przepadam w wyścigu dwóch Manchesterów(mimo że jest tam kilku grajków których darze sentymentem, szczególnie tych z rzekomo "ogórkowej" la ligi jak Yaya Toure, Kun czy Silva) kciuki bede trzymał za czerwone diabły. Koles nie wydaje kroci , zawodnicy zwykle "znikąd" a ta ekipa z małymi wyjątkami ma nadal monopol na tę lige.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8184 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/10/2011 21:20
Dylemat jest czy ogladac PSG - Lyon czy Juventus - Milan :D


1948
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5130 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/10/2011 22:12
PSG - Lyon


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.34 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005