Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5699 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/02/2010 12:13

  tribu napisał:  


a

tu filmik. masakra...


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/02/2010 15:57
Kuszczak wyszedł w pierwszym składzie w finale PLA. Zaczynamy :]


Villa prowadzi :P

Ołen żyje :D

Ruuuni :]

Ostatnio edytowany przez: D., 28 lutego 2010, 17:32 [3 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5739 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 01/03/2010 09:50
Boruc ma trafic po tym sezonie do HSV ??

ale artykul po niemiecku, ale mozna zrozumiec, chyba :P


abstrakcja!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 01/03/2010 12:58
moim zdaniem dobrze mu zrobi zmiana srodowiska, no i HSV ma raczej wieksze predyspozycje do walki w europejskich pucharach niz Celtic.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/03/2010 23:47
Almeria - Barcelona 2:2

REAL - Sevilla 3-2 !!!!!!!!!!!!!!! Pięknie :) :) :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/03/2010 23:51

  Misiek. napisał:  
Almeria - Barcelona 2:2

REAL - Sevilla 3-2 !!!!!!!!!!!!!!! Pięknie :) :) :)



no przegrywać 0:2 i ładować bramkę na 3:2 w 90 minucie to tylko Real może :P

Ps. PSV mi kupon zwaliło.... ;/


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/03/2010 23:54
Piękny mecz, w takiej formie powinni rozjechać Lyon.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/03/2010 23:57

  PogońFaN napisał:  
no przegrywać 0:2 i ładować bramkę na 3:2 w 90 minucie to tylko Real może :P



Nie zapominaj, że po strzeleniu bramki na 2:2, Real miał 3 (?) jak nie więcej sytuacji stu procentowych :) Zasłużone zwycięstwo i zrównanie się punktami z Barcą :) Teraz jeszcze w środę trzeba zniszczyć Lyon, co łatwe na pewno nie będzie :D


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 00:26

  Dyzio napisał:  
Piękny mecz, w takiej formie powinni rozjechać Lyon.



no to kleski im zycze


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 00:38

  nowa od nowa napisał:  

  Dyzio napisał:  
Piękny mecz, w takiej formie powinni rozjechać Lyon.



no to kleski im zycze



ehhh dzisiaj znowu sędziowie rozdawali punkty :(


;)


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 10:49
Co do Blaugrany to taki paradoks wygrali mecz z Racingiem 4-0 a i tak zostali skrytykowani przez Johana póżniej już w swoim stylu grali z Malagą i wygrana ledwo ledwo (choć trzeba przyznać że mieli sporo pecha przy sytuacjach bramkowych) wczoraj tylko remis. Ciekawie się zrobiło za tydzień ważny mecz na Camp Nou z "Los Ches" tam pt. zgubić już nie mogą to madryckie rogacze napewno do El Clasico będą wygrywać.
Natomiast w meczu na szczycie Serie A tylko remis, liczyłem na Milan że po wygranej powalczyłby o Scudetto. Juve wygrało co mnie cieszy. Patrząc na tebele wydaje mi się że do końca będzie walka o ostatnie miejsce dające elim. LM. o które oprócz wspomnianego Juve walczyć będą Palermo, Napoli i Sampa.
Moje FCP tylko remis, ale oni sobie lige odpuścili bo szykują się na środowy wieczór by wywalić Arsenal a że to się sprawdzi jestem pewien. Szkoda tylko naszej drużyny. :(



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7290 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 11:15
No i Real znów liderem :] Oby tak już do końca.. tzn. w tym roku Gran Derby na pewno wszystko zweryfikują i coś mi się wydaje, że jeżeli obie drużyny będą grać tak dalej to ten mecz zdecyduje o mistrzostwie.

Ale o mecz Realu z Lyonem mimo wszystko dalej nie jestem spokojny.. Choć Barca łatwej drogi z VFB też nie będzie miała.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 13:28
Zakup Ibry spowodował, że Barcelona gra jakby o jedno tempo wolniej. Wprawdzie jest świetnym grajkiem, jednakże nie wkomponował się w styl grania Barcelony niby strzela bramki (12) asystuje jednak oczekiwano po nim czegoś więcej, podobnie Kaka w Realu. Pół roku to w przypadku tak wielkich piłkarzy to, aż nadto na aklimatyzacje. Tymczasem oczekiwanie na wtorkowy cud w Portsmouth :]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 15:22
B.ciekawy mecz Realu. Nie jestem kibicem ani Realu ani Barcelony więc chyba obiektywnie mogę wyrazić opinię, że jak dla mnie Real w tej chwili gra ciekawszą, szybszą i ładniejszą piłkę niż Barca. Te tysiące podań Barcy czasami wydaje mi się, że są sztuką dla sztuki i spowalniają grę. Może jednak zbyt dużo jest indywidualności w Barcy, które bardziej chcą się pokazać niż zrobić coś dobrego dla drużyny? Według mnie Real bardziej tworzy zespół i jest jakby bardziej zdeterminowany do odnoszenia zwycięstw. Będzie pasjonujący mecz w Madrycie z Barcą.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 15:48
Dokładnie jak pisze Dyzio-problemem Barcy jest Zlatan który nie czyta gry-spaceruje na pograniczu spalonego,nie wpasował sie do konca do koncepcji tego zespołu. O ile jeszcze jego poczatki mozna smiało ocenic jako pozytyw,to ten rok ma tragiczny. nie dostaje podan-z wiadomej racji-zaczyna bawic sie w gierki poza sportowe-wynik irytacji i frustacj.iMial zbawiac zespół w sytuacjach trudnych a jest odwrotnie.Dla Barcy to dobrze ze teraz sobie obowiązkowo odpocznie i zagra na jego miejscu Bojan.


Inna rzecz ma sie z Realem-wczoraj zyskali ogromny poklask-za ambicje za charakter,mimo ze ich szczerze nie lubie (chocby za faworyzowanie-identycznie ma sie rzecz z Juve). Higuain dla mnie to teraz top napastnikow na swiecie.

Skoro poruszylem wątek włoski-wczorajszy mecz Romy z Milanem najgorszy z mozliwych dla obu druzyn. Szykuje sie kolejne scudetto dla Interu,a mialem ciche nadzieje na ich detronizacje,wszak narodziła sie taka realna szansa.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 16:32
Roma swoją szansę zaprzepaściła remisem z Napoli, dając sobie wydrzeć zwycięstwo w wydawało się wygranym już pojedynku. Dlatego wczoraj byłem za Milanem, który ma łatwiejszy niż ASR terminarz, jednakże teraz to już bez znaczenia. Wątpię aby Inter zawiódł po raz 4 z rzędu.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 16:45

  Dyzio napisał:  
Roma swoją szansę zaprzepaściła remisem z Napoli, dając sobie wydrzeć zwycięstwo w wydawało się wygranym już pojedynku. Dlatego wczoraj byłem za Milanem, który ma łatwiejszy niż ASR terminarz, jednakże teraz to już bez znaczenia. Wątpię aby Inter zawiódł po raz 4 z rzędu.



Roma to specyficzna druzyna która zyskuje punkty lub ytraci własnie w ostatniej minucie (niewielu pamieta niedawne 2-2 na wyjezdzie z Cagilari a obie bramki Rzymianie stracili... w doliczonym czasie gry) Mieli szanase i to duze-wszak nie graja juz w LE a Inter bedzie sie jeszcze "meczyl" w LM. Do tego w perspektywie mecz z nimi u siebie i mecze z najgrozniejszymi rywalami (poza Sampdorią i derbami z Lazio) za sobą. Ten remis to fatalny wynik dla jednych i drugich-no chyba ze i Inter dzis pogubi punkty.

Jedna zaleznosc zwróciła moja uwage-do bramki wrócił Sergio i Roma nie traci gola (Doni zagrał 4 mecze pod jego nieobecnosc i grad wpuszczonych goli)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7492 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 16:50

  anathema napisał:  

Inna rzecz ma sie z Realem-wczoraj zyskali ogromny poklask-za ambicje za charakter,mimo ze ich szczerze nie lubie (chocby za faworyzowanie-identycznie ma sie rzecz z Juve). Higuain dla mnie to teraz top napastnikow na swiecie.



Czemu dla Ciebie Juventus jest faworyzowany ? Nie rozumiem z jakiej perspektywy czasu patrzysz, bo jeśli ostatnich dwóch lat to powiedziałbym że drużyna która jest faworyzowana w Italii to Inter. Owszem za czasów 'włoskiej afery' było to różnie, nie neguje tego ale to też nie tylko Stara Dama była ' faworyzowana'.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 17:03

  3l3m3nt napisał:  

  anathema napisał:  

Inna rzecz ma sie z Realem-wczoraj zyskali ogromny poklask-za ambicje za charakter,mimo ze ich szczerze nie lubie (chocby za faworyzowanie-identycznie ma sie rzecz z Juve). Higuain dla mnie to teraz top napastnikow na swiecie.



Czemu dla Ciebie Juventus jest faworyzowany ? Nie rozumiem z jakiej perspektywy czasu patrzysz, bo jeśli ostatnich dwóch lat to powiedziałbym że drużyna która jest faworyzowana w Italii to Inter. Owszem za czasów 'włoskiej afery' było to różnie, nie neguje tego ale to też nie tylko Stara Dama była ' faworyzowana'.



Musisz uważniej mecze oglądać i bardziej obiektywnie to dostrzeżesz to co nadmierne sympatyzowanie przysłania;) (dla przykładu pierwsze z brzegu karne z tzw dupy w meczach z Genua czy Lazio) Real postrzegam tożsamo-choć patrzenie przez pryzmat samych karnych nie jest do konca miarodajne jednak bardzo rzutuje na postrzeganie pod takim a nie innym kątem (Barca dla przykładu w tym sezonie dostała jednego (sic! ) dosłownie karnego w derbach z Espanyolem,a to niby ona rzekomo jest faworyzowana i atakowana przez madryckie szmatłąwce i cała zaistniała sytuacje mianem villarato)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6572 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/03/2010 17:08
Dostała karnego za to, że Xavi potknął się w polu karnym (sic!). Z "jedenastki" padł do tego jedyny gol spotkania.

Każdy widzi, nawet w momencie, gdy jest zupełnie odwrotnie, że jego drużyna jest krzywdzona, a największy przeciwnik faworyzowany. Zarówno Barcelony, jak i Realu sędziowie nie krzywdzą i raczej równomiernie obdarowują, więc wstrzymałbym się z takimi opiniami.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005