Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/12/2012 21:51
Barcelona do przerwy 2:1 z Betisem, z czego 2 bramki Messiego więc rekord Muellera pobity :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/12/2012 22:02
Tyle bramek co nawalił w przeciągu jednego roku kalendarzowego, to niektórzy nasi napastnicy nie zdobywają w przeciągu całej zawodowej kariery... eek?


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/12/2012 22:02

  ManeS napisał:  
Barcelona do przerwy 2:1 z Betisem, z czego 2 bramki Messiego więc rekord Muellera pobity :)



Złota Piłka :]
Nie widać, żeby w najbliższym czasie ktoś mógł mu dorównać w tym wyczynie. Jedynie on sam może ten rekord przebijać. Niesamowite.
Barca dla zwolenników opcji madryckiej gra nudno i przewidywalnie, ale jest to najlepszy sposób gry w piłkę jaki obecnie mamy. Wyjątkowe w tym wszystkim jest to, że nikt nie może ich naśladować gdyż nie posiada takich zawodników. Oni są "wyprodukowani" specjalnie do takiej gry. Plan doskonały można by rzec. Korzysta na tym też Hiszpania, która kosi puchar za pucharem.

Nie jestem kibicem ani Barcy ani Realu, ale mecze Barcelony oglądam z czystą przyjemnością. Granie miliona podać, w dziadka, ośmieszanie rywali to jest co najlepiej smakowało za małolata biegając po podwórku. W ich grze można znowu to poczuć :]


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/12/2012 22:06
W lidze hiszpanskiej czwarta druzyna w tabeli wygrywa z trzecia i dystans miedzy nimi zmalal do 2 punktow i nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze te druzyny to ... Malaga i ... Real Madryt.
16 punktow straty do Barcy, 7 do lokalnego rywala i zaledwie 2 punkty nad wspomniana czwarta Malaga, wielki Real pekl w tym sezonie jak banka mydlana.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/12/2012 23:23
Nie skreslajmy jeszcze nnikogo...Jeszcze jest np LM. Calkiem obiektywnie mowiac nie powinno sie nikogo skreslac po polowie sezonu.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 22/12/2012 23:34

  xxjarek05xx napisał:  
Nie skreslajmy jeszcze nnikogo...Jeszcze jest np LM. Calkiem obiektywnie mowiac nie powinno sie nikogo skreslac po polowie sezonu.



Obiektywnie mówiąc to chyba nie wierzysz w to, że przez jedną rundę nadrobią tyle punktów. Chyba, że pandemia będzie w FCB, a w obecnej formie Realu będą mieć spore problemy z MU.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/12/2012 00:24

  xxjarek05xx napisał:  
Nie skreslajmy jeszcze nnikogo...Jeszcze jest np LM. Calkiem obiektywnie mowiac nie powinno sie nikogo skreslac po polowie sezonu.



Rownie dobrze moznaby powiedziec ze Podbeskidzie moze jeszcze zdobyc mistrza Polski bo czemy by ich skreslac juz w polowie sezonu jak dla mnie prawdopodobienstwo mistrzostwa jest identyczne w obydwu przypadkach.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/12/2012 00:27
Mam nadzieję :) nie takie cuda się dzialy...Kto obstawial że Chelsea wygra lm?:))


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/12/2012 00:41

  xxjarek05xx napisał:  
Mam nadzieję :) nie takie cuda się dzialy...Kto obstawial że Chelsea wygra lm?:))



Nie zrozumiales mnie
Mi chodzilo o to ze prawdopodobienstwo zdobycia mistrzostwa Hiszpanii przez Real jest takie samo jak zdobycie mistrzostwa Polski przez Podbeskidzie czyli zerowe


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/12/2012 17:45
Lebedyński strzelił gola dla Rody. Niezły mecz z 2:0 dla Venlo w 51 do 2:3 dla Rody w 58 ;)


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/01/2013 23:09
Barcelona na półmetku 18 - 1 - 0 masakra. Busquets i Iniesta powinni zostać zdyskwalifikowani bo oni nie są piłkarzami.
Oni są łyżwiarzami figurowymi na trawie. Powinni powołać dla nich nową dyscyplinę.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/01/2013 20:05
Mikołaj Lebedyński sztrelił bramke i rozegrał dzisiaj 90 minut [został zmieniony w 90] w wygranym meczu 2-0 z NEC :)


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/01/2013 20:21
do nowego sezonu Guardiola trenerem Bayernu na 3 lata


abstrakcja!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6180 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/01/2013 22:19
Mikołaj Lebedyński zaliczył trafienie dla Roda JC Kerkrade w trzecim meczu z rzędu. Tym razem Polak pokonał bramkarza ADO Den Haag, a jego drużyna w meczu 20. kolejki holenderskiej Eredivisie zremisowała na wyjeździe 2-2. Brawo Mikołaj :)


PS 1948
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/01/2013 22:38
Warto dodać , że dostał szansę gry od pierwszej minuty i grał przez 77 minut :)


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6180 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/01/2013 22:09
Wczorajsza bramka Mikiego


Kibice Rody już chyba polubili Mikołaja :)


PS 1948
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 01/02/2013 15:47
prawdziwy kapitan


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/02/2013 16:58
Tytuł strony


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 26/02/2013 23:26
Po dwóch dramatycznie słabych meczach Messiego dużo ciekawych obrazków czy tekstów ludzie powymyślali ;)
Obrazek jpg wstawiony na forum

"Messi to jest dopiero magik! Widzieliście jak dzisiaj zniknął?":D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2013 00:20
Ale on zniknął w waznych meczach nie od dzis, chocby w dwumeczach z Chelsea w tamtym, pechowym okresie dla Barcelony/ Dzis Barca jest juz cieniem druzyny, wystarczy popatrzec jak źle graja Xavi, Cesc i kliku innych graczy. Poza tym pozycja jakby to dziwnie nie zabrzmiało głęboko cofniętej 9 wybitnie mu nie słuzy.
Barca staje sie powoli sie przeciętna drużyna schematyczna i mocno przewidywalna, co wypunktował juz Milan i Real. padł tez mit o czym napisałem juz jakiś czas temu 0 ze to piłkarski samograj. Człowiek, imitacja Gmocha nie ogarnia strawy bynajmniej.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005