Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 15:47
Różnie można interpretować, na pewno wejście Ballacka (za które dostał drugą żółtą) dużo ostrzejsze, aczkolwiek daleki jestem od stwierdzenia, iż sędzia wypaczył wynik. Tevez pozamiatał, Given przekot. Północny Londyn, cały Manchester zadowolone z wyniku. Będzie ciekawy finisz rozgrywek.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7273 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 17:01
ale dzisiaj City zjadla Chelsea:D:D jak dla mnie Beletti zolta, Ballack z biegu czerwona. wszystko ladnie uklada sie pod Kanonierow, wygrywaja ze Stoke i traca tylko 2 i 3 punkty do gory;)


100% PD
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 19:03

  tribu napisał:  
ale dzisiaj City zjadla Chelsea:D:D jak dla mnie Beletti zolta, Ballack z biegu czerwona. wszystko ladnie uklada sie pod Kanonierow, wygrywaja ze Stoke i traca tylko 2 i 3 punkty do gory;)



Rafael Marquez za identyczny faul dostał czerwoną kartke w meczu z Getafe. Więc...?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 19:55
Arsenal po kolejnym brutalnym faulu traci gracza (Ramseya) na nieokreślony czas.. Szkoda chłopaka 19 lat.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 20:18
W bólach ale wymęczyli. Nie ma obecnie ciekawszej ligi pod względem czysto piłkarskim od Premiership :]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 20:19
kłoda znowu strzelił ;) no i Fabregas w koncowce na 2:1!!! Arsenal odrabia ;) jest i 3:1

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 27 lutego 2010, 20:27 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7273 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 20:28

  nowa od nowa napisał:  

  tribu napisał:  
ale dzisiaj City zjadla Chelsea:D:D jak dla mnie Beletti zolta, Ballack z biegu czerwona. wszystko ladnie uklada sie pod Kanonierow, wygrywaja ze Stoke i traca tylko 2 i 3 punkty do gory;)


Rafael Marquez za identyczny faul dostał czerwoną kartke w meczu z Getafe. Więc...?


więc...? tak napisales ze nie wiadomo o co chodzi, z reszta nie porównujmy ligi hiszpanskiej z angielska;)
ale Kanonierzy dzisiaj sie meczyli. szkoda wielka Ramseya, w sumie niegroznej, przypadkowej sytuacji... a na ladnych pare miechow bedzie wylaczony z gry. Co by nie bylo - lider coraz blizej;)
zle to wyglada


100% PD
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 20:42

  Cytat:  
Shawcross nie trafił w piłkę, a nogę Ramseya, łamiąc mu obie kości poniżej kolana. Zawodnik Arsenalu zemdlał a gracz ze Stoke dostał czerwoną kartkę i zszedł z boiska płacząc.



Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 20:43
Arsenal to ma chyba jakiegoś pecha jeśli chodzi o ilość i "jakość" kontuzji.... wymęczone, bo wymęczone ale 3 punkty dopisane i kontakt z United jak i Chelsea jest. Do końca sezonu jeszcze sporo, bo przecież 10 kolejek i zapowiadają się one bardzo interesująco :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 20:44

  tribu napisał:  


o kurwa mac... oby w miare mozliwosci szybko wrocil do formy po tej kontuzji bo lubie tego zawodnika no i cala kariera przed nim...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 22:09
Meczu wprawdzie nie oglądałem, ale po wyniku można sądzić, iż Real konkretnie się rozbujał.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 22:18
ja teraz Barce ogladam, narazie bez rewelacji, dobrze ze Alves wrocil :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 23:11

  Dyzio napisał:  
Meczu wprawdzie nie oglądałem, ale po wyniku można sądzić, iż Real konkretnie się rozbujał.



Trochę tak.. tylko żeby się to na LM przeniosło.. :)


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 23:25
no, w końcu 70 minuta - Pedro mocno w krótki róg i 1:0 Barca, żenujaca gra w obronie - kontra i 1:1....
przepiekna klepa i 2:1 :)

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 27 lutego 2010, 23:40 [2 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 23:41
2:1 dla Barcy, piękna akcja ;)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 27/02/2010 23:50
szkoda troche ze Zlatan odpychal delikatnie przy trzeciej bramce, ale dogranie Pique do Maxwella przez cale boisko tez niczego sobie ;) wazne ze 3 pkty zostaly w Barcelonie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/02/2010 00:08
Barca powinna tego Messiego na rękach nosić.. ;P Bo tak to słabiutko.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/02/2010 00:13
chyba Xaviego ;]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/02/2010 11:12

  śmielaq89 napisał:  
Barca powinna tego Messiego na rękach nosić.. ;P Bo tak to słabiutko.



Messiego, Xaviego, Inieste i Pedro bo to oni we wczorajszym meczu grali pierwsze skrzypce. Gdyby bramkarz Malagi nie wyjął strzału Xaviego piętką to byłaby pewnie bramka sezonu.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/02/2010 11:44
barcelona nie jest w optymalnej formie ale to jest spowodowane mikrocyklami które stosuje sztab trenerski. Dołek-mimo że wyniki na to nie wskazują trwa już od początku roku i sądze że jeszcze ze dwa tyg potrwa. Analogicznie ci którzy troche sie na tym znają niech rzucą okiem na wyniki Barcy z zeszłego sezonu (meczarni z Osasuną,Betisem,Espanyolem,Atletico- i nawet gosrze wyniki). Z tą roznica że Real mial dość sporą strate którą powoli nadganiał. Zadziwia mnie stabilna forma Realu i dość stosunkowa łatwość jaką sobie radzą z rywalami. Prawdziwą forme Realu sprawdzi nieleżący im zaspół Sevilli za tydzien.

Za to w angielskiej robi sie piekielnie ciekawie-zadyszka Chelsea i dość niestabilna forma MU powodują że moze sie jeszcze dużo zdarzyć. choć znając Arsenal-pewbie zaczna gubić punkty w kluczowym dla efektu koncowego momencie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005