Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/04/2009 11:54
Guardiola żyje na ławce w przeciwienstwie do Ryjka,mnie bardzo odpowiada taka postawa. Barca jest troche sama sobie winna że ten mecz potoczył sie tak a nie inaczej,gdyby Henry wykorzystał to co mial w pierwszej połowie było by 4-0 i druga połowa poprostu by sie tylko odbyła. A Getafe tzn piłkarze tego klubu okazali brak dyplomacji przyznając że kibicują Realowi. Sędzie ten liniowy to powinien dostać lizak i iść do drogówki-takiego czegoś dawno nie widziałem. A Real-tradycyjnie nie grając nic szczególnego wygrywa wszystko co sie da,ale i tak mistrza nie zdobędzie,poprostu nie wierze by Duma Kataloni w ostatnich siedmiu meczech przegrała trzy spotkania a Real np wygrał na wyjezdzie z Sevilla czy Villareal...
W lidze włoskiej status quo zachowane i we wczorajszym meczu Inter raczej przypięczętował kolejne scudetto.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/04/2009 12:10

  100procentPogon napisał:  
nie ma sie co podniecac i tak odpadna z chelsea w LM



tak,tak,obyś sie nie zdziwił. jeden z tych co stał sie fanem Chelsea,od momentu przyjścia Abramowicza. Jak będzie M.City na topie to zapewne sie przerzucisz,kibicu sukcesu.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/04/2009 14:00

  100procentPogon napisał:  
nie ma sie co podniecac i tak odpadna z chelsea w LM



Faworytem Chelsea nie jest, wieć jeśli jesteś pewny, że wygrają, to możesz na tym sporo zarobić w zakładach.


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5646 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/04/2009 20:06
I stalo sie na co kazdy Fan Chelsea czekal:D! Muly przegraly z Evertonem 4-2 w karnych i tym samym Final Fa Cup brzmi Chelsea Londyn - Everton:) Muly znowu polecialy na farta i grali w dosc oslabionym skladzie niestety nie tym razem:) Chelsea idzie po podwojna korone!


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
Vinci
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5640 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/04/2009 20:14
Mułem to ty jestes ...Grzeczniej prosze


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/04/2009 20:23

  xAdamx90 napisał:  
I stalo sie na co kazdy Fan Chelsea czekal:D! Muly przegraly z Evertonem 4-2 w karnych i tym samym Final Fa Cup brzmi Chelsea Londyn - Everton:) Muly znowu polecialy na farta i grali w dosc oslabionym skladzie niestety nie tym razem:) Chelsea idzie po podwojna korone!



spokojnie,Everton to solidna firma od lat w czołówce,i nie zdziwie sie jak wygrają puchar.tak czy siak uefa mają zaklepany,podobnie jak AV po wczorajszym remisie z...nie pamiętam chyba Wigan :) Polecam dzisiejszy trwajacy mecz Valencia-Sevilla,nasi sędziowie przy hiszpanskich to pikuś :D


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5646 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/04/2009 20:44

  Vinci napisał:  
Mułem to ty jestes ...Grzeczniej prosze



No sorry taki dostali nick na forach :P Liverpoolu czy czy Chelsea^^


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6318 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/04/2009 23:18
Valencia 3-1 Sevilla Po tym zwycięstwie umocniła się na 4 miejcu w "La Liga", które zapewnia awans po elimnacjach do Ligi Mistrzów.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/04/2009 14:28
A we Francji nareszcie koniec supremacji lyonu :D


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/04/2009 22:15

  Dyzio napisał:  
A we Francji nareszcie koniec supremacji lyonu :D



Po cichu liczyłem (jak co sezon zresztą) że w końcu PSG się przełamie i po piętnastu latach zdobędzie mistrzostwo Francji... http://polish-law.strefa.pl/
sezon nienajgorszy ale coś jeszcze nie zatrybiło...tak do końca ich nie przekreślam ale widzę że OM tak się "rozbujało" iż ciężo będzie ich zatrzymać a w bezpośredniej konfrontacji niestety polegli. http://polish-law.strefa.pl/

Ostatnio edytowany przez: 1973, 2 października 2014, 10:44 [1 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2009 00:26
Rzeczywiście trzeba przyznać ,że liga francuska tak ciekawa już dawno nie była,a w XXI w. chyba po raz pierwszy. W poprzednich latach na tym etapie jeśli idzie o mistrza było już pozamiatane. Lyon po porażce z Bordeaux chyba faktycznie straciło szanse na podtrzymanie hegemoni,może już czas na jakieś zmiany. Pamiętajmy że jeszcze szanse na gre przynajmniej w kwalifikacjach LM mają Toulouse i Lille. Napewno będzie jeszcze ciekawie,kolejek do końca zostało jeszcze sześć...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7760 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2009 08:31
Ale Marsylia wcale mistrzem nie będzie według mnie choć bardzo bym tego chciał. Bordeaux ma dużo łatwiejsze spotkania do końca i praktycznie nie gra z nikim z czołówki a z górnej części tabeli ma tylko Rennes i Monaco.
Marsylia jeszcze gra u siebie z Lyonem i jedzie do Lille. Bordeaux idzie na mistrza.
Natomiast kalendarz Lyonu jest tragiczny...PSG u siebie, wyjazdy do Marsylii oraz Toulouse-y w ostatniej kolejce. Chyba nie będzie Lyonu w 3!


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2009 22:57
Liverpool 4:4 Arsenal

Nie mam kompletnie żadnych pytań, mecz po prostu GENIALNY!


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7965 dni

***




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2009 22:58

  eF^ napisał:  
Liverpool 4:4 Arsenal

Nie mam kompletnie żadnych pytań, mecz po prostu GENIALNY!



Mecz KOSMOS... ;)


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6318 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2009 22:59
Dla takich meczy warto żyć!!! :D

Real - Getafe 3-2, Real doprowadza do wyrównania w 85 min, w 90 min karny dla Getafe, Casillas broni, 94 min Higuain zdobywa gola na 3-2 !!!!


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2009 22:59

  eF^ napisał:  
Liverpool 4:4 Arsenal

Nie mam kompletnie żadnych pytań, mecz po prostu GENIALNY!



masakra totalna:D:D dawno takiego meczu nie widziałem, wcale nie żałuje, że z wywieszonym jęzorem z roboty do domu biegłem żeby na niego zdążyć:) miazga totalna, 4 bramki Arshawina no i niesamowita dramaturgia, zmiany prowadzenia, niczym bardzo dobre kino sensacyjne;)


100% PD
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2009 23:05
Dla takich emocji kocha się piłke...totalny odjazd!!!


Marecky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6421 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2009 23:10
Meczyk "everest" światowej piłki :)
Dobry występ Fabiańskiego, kilka efektownych interwencji , zabójcze tempo i 4 gole Arszawina, oby więcej takich meczy :):):)


" Tylko to co najlepsze jest wystarczająco dobre "
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7399 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2009 23:13
no fakt mecz gruuby, szkoda tylko że praktycznie przekreśla szanse Liverpool`u na mistrzostwo.

Reina dostał 4 strzały i 4 wpuścił heh, a Fabiański w sumie mógł coś tam zrobić przy 2 i 3 bramce..


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/04/2009 23:54
Najlepszy mecz w historii jaki widziałem BRAWO oba zespoły


Surowi rodzice
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005