Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7299 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 14:07

  Zegarmistrz napisał:  
tak dla przypomnienia
REAL - MISTRZ HISZPANI: 31 LIGA MISTRZOW: 9
BARCELONA - MISTRZ HISZPANI: 18 LIGA MISTRZOW: 2


no i? co to ma wspolnego z obecnym sezonem? btw pisze sie Hiszpanii;) za liga hiszpanska nie przepadam, nie jestem jakims tam wielkim fanem Barcy ale musze powiedziec ze to co teraz graja jest niesamowite, piekne dla oka i tylko przez pomylke do finalu LM moze awansowac chelsea a nie oni


100% PD
Fanatic
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5670 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 15:48
Zapowiada się ciekawie :) a co do realu mnie zniechęca zachowanie Pepe ;/Czerwona kartka


"Mówię to co myślę milczę jeśli czegoś nie wiem
To mój osobisty sukces i owoc wiary w siebie."
Fanatic
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5670 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/05/2009 15:49
Zapowiada się ciekawie :) a co do realu mnie zniechęca zachowanie Pepe Czerwona kartka


"Mówię to co myślę milczę jeśli czegoś nie wiem
To mój osobisty sukces i owoc wiary w siebie."
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7422 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 04/05/2009 17:11

  tribu napisał:  
no i? co to ma wspolnego z obecnym sezonem? btw pisze sie Hiszpanii;) za liga hiszpanska nie przepadam, nie jestem jakims tam wielkim fanem Barcy ale musze powiedziec ze to co teraz graja jest niesamowite, piekne dla oka i tylko przez pomylke do finalu LM moze awansowac chelsea a nie oni



Za to Chelsea chyba nienawidzisz, skoro piszesz nazwe jej klubu z malej litery.
PS: Stawiam 4:1, hattrick Drogby.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7299 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 04/05/2009 18:54

  Cypek napisał:  

  tribu napisał:  
no i? co to ma wspolnego z obecnym sezonem? btw pisze sie Hiszpanii;) za liga hiszpanska nie przepadam, nie jestem jakims tam wielkim fanem Barcy ale musze powiedziec ze to co teraz graja jest niesamowite, piekne dla oka i tylko przez pomylke do finalu LM moze awansowac chelsea a nie oni


Za to Chelsea chyba nienawidzisz, skoro piszesz nazwe jej klubu z malej litery.
PS: Stawiam 4:1, hattrick Drogby.


przyznam, ze z malej bylo przez przypadek ale faktycznie Chelsea za bardzo nie lubie:) ale szanuje, ze tak daleko zaszli, co nie zmienia faktu, ze zdecydowanie bardziej sie uciesze jak Barce w finale zobacze. najlepiej z Arsenalem;)


100% PD
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6235 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 05/05/2009 14:56

  Cypek napisał:  

  tribu napisał:  
no i? co to ma wspolnego z obecnym sezonem? btw pisze sie Hiszpanii;) za liga hiszpanska nie przepadam, nie jestem jakims tam wielkim fanem Barcy ale musze powiedziec ze to co teraz graja jest niesamowite, piekne dla oka i tylko przez pomylke do finalu LM moze awansowac chelsea a nie oni



Za to Chelsea chyba nienawidzisz, skoro piszesz nazwe jej klubu z malej litery.
PS: Stawiam 4:1, hattrick Drogby.



taaa-może 8-1?n albo 20-Ty naprawde wierzysz w ten wynik? już 100% czy inny zegarmistrz stawiał w pierwszym meczy 3-0 dla Chelsea jak to mialo sie w rzeczywisosci widzielismy wszyscy.(jedna sytuacja Drogdy stworzona przez...Marqueza) Chcesz byc wrzucony do jednego worka z tymi znawcami prorokami? osobiscie cos czuje ze bedzie bramkowy remis lub zwycięstwo któres z druzyn ale gora jedną bramką. bądźmy realistami i nie szalejmy jakims 4-1 bo narażamy sie na smieszność.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6235 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/05/2009 23:59
Valencia-Real 3-0


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Marecky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6424 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/05/2009 00:12
Po porażce Realu, jutro Barca może być mistrzem ( wystarczy pokonać Villarreal :) )


" Tylko to co najlepsze jest wystarczająco dobre "
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6083 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/05/2009 12:26
W lidze niemieckiej Wolsburg dostał baty w Sztutgardzie 1:4, Bajern i Herta wygrały, znowu się ścieśniła czołówka. No i znowu Borusia Dortmund wygrała 4:0, Błaszczykowski gola strzelił, już wyszli na 6 miejsce dające ligę europejską w przyszłym sezonie. Kilka kolejek temu wydawało mi się to raczej niemożliwe, ale oni ciągle wygrywają :)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6083 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/05/2009 12:26
W lidze niemieckiej Wolsburg dostał baty w Sztutgardzie 1:4, Bajern i Herta wygrały, znowu się ścieśniła czołówka. No i znowu Borusia Dortmund wygrała 4:0, Błaszczykowski gola strzelił, już wyszli na 6 miejsce dające ligę europejską w przyszłym sezonie. Kilka kolejek temu wydawało mi się to raczej niemożliwe, ale oni ciągle wygrywają :)


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7422 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/05/2009 12:28

  nowa od nowa napisał:  
taaa-może 8-1?n albo 20-Ty naprawde wierzysz w ten wynik? już 100% czy inny zegarmistrz stawiał w pierwszym meczy 3-0 dla Chelsea jak to mialo sie w rzeczywisosci widzielismy wszyscy.(jedna sytuacja Drogdy stworzona przez...Marqueza) Chcesz byc wrzucony do jednego worka z tymi znawcami prorokami? osobiscie cos czuje ze bedzie bramkowy remis lub zwycięstwo któres z druzyn ale gora jedną bramką. bądźmy realistami i nie szalejmy jakims 4-1 bo narażamy sie na smieszność.



Smieszne to jest twoje podejscie do Barcelony, ubóstwiasz ich nie wiadomo za co, gówno zagrali i sam musisz przyznac, ze w tym meczy wynik 4:1 byl mozliwy. Bez odbioru.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7763 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/05/2009 12:45

  Cypek napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
taaa-może 8-1?n albo 20-Ty naprawde wierzysz w ten wynik? już 100% czy inny zegarmistrz stawiał w pierwszym meczy 3-0 dla Chelsea jak to mialo sie w rzeczywisosci widzielismy wszyscy.(jedna sytuacja Drogdy stworzona przez...Marqueza) Chcesz byc wrzucony do jednego worka z tymi znawcami prorokami? osobiscie cos czuje ze bedzie bramkowy remis lub zwycięstwo któres z druzyn ale gora jedną bramką. bądźmy realistami i nie szalejmy jakims 4-1 bo narażamy sie na smieszność.



Smieszne to jest twoje podejscie do Barcelony, ubóstwiasz ich nie wiadomo za co, gówno zagrali i sam musisz przyznac, ze w tym meczy wynik 4:1 byl mozliwy. Bez odbioru.



1 miejsce


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6235 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/05/2009 14:04

  Cypek napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
taaa-może 8-1?n albo 20-Ty naprawde wierzysz w ten wynik? już 100% czy inny zegarmistrz stawiał w pierwszym meczy 3-0 dla Chelsea jak to mialo sie w rzeczywisosci widzielismy wszyscy.(jedna sytuacja Drogdy stworzona przez...Marqueza) Chcesz byc wrzucony do jednego worka z tymi znawcami prorokami? osobiscie cos czuje ze bedzie bramkowy remis lub zwycięstwo któres z druzyn ale gora jedną bramką. bądźmy realistami i nie szalejmy jakims 4-1 bo narażamy sie na smieszność.



Smieszne to jest twoje podejscie do Barcelony, ubóstwiasz ich nie wiadomo za co, gówno zagrali i sam musisz przyznac, ze w tym meczy wynik 4:1 byl mozliwy. Bez odbioru.



no a wynik był jaki obstawiałem-boli jak cholera,co?:D no ponapinajcie sie ile to MU wygra w finale,a prawda jest taka,że Barca dzis pieczetuje mistrza,w środe puchar króla ,a 27 maja takie same szanse jak Manchester. Więc powylewaj sobie jeszcze troche tej żółci jaki Ci to tak bardzo pomaga,mnie to wisi:D a MU niech uważa,bo dzis różnie może być w derbach,a Liverpool bedzie do konca im deptac po piętach.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/05/2009 20:30

  Cypek napisał:  
...ubóstwiasz ich nie wiadomo za co...



victory


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6321 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/05/2009 20:57
Barcelona - Villarreal 3:3, kibice już świętowali, ale w 92 Llorente strzelił bramkę na 3:3 :D


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6321 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/05/2009 21:51

  Cytat:  
Jak podała oficjalna strona Panathinaikosu Ateny, reprezentacyjny obrońca Jakub Wawrzyniak został przyłapany na przyjmowaniu środków dopingujących.



...


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6235 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 11/05/2009 10:53

  Mi$iek napisał:  
Barcelona - Villarreal 3:3, kibice już świętowali, ale w 92 Llorente strzelił bramkę na 3:3 :D



Myślę, że spółka- zegarmistrz,cypek i100% własnie zasiedli nad kartką papieru i zaczęli się zastanawiać, czy Madryt ma jeszcze szanse na tytuł. Do weekendu powinni skończyć. Villareal pokazał jak można grać w piłkę z Barcą i jak wykorzystać grę w przewadze.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7422 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 11/05/2009 13:38

  nowa od nowa napisał:  
Myślę, że spółka- zegarmistrz,cypek i100% własnie zasiedli nad kartką papieru i zaczęli się zastanawiać, czy Madryt ma jeszcze szanse na tytuł. Do weekendu powinni skończyć. Villareal pokazał jak można grać w piłkę z Barcą i jak wykorzystać grę w przewadze.



A ja mysle, ze masz nierówno pod sufitem. W tamtej lidze jest wieksza korupcja, niz w naszej, wiec nie zdziwilbym sie gdyby Barca nie wygrała ligi. Zreszta liga hiszpanska mnie nie interesuje.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6235 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 11/05/2009 14:01

  Cypek napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Myślę, że spółka- zegarmistrz,cypek i100% własnie zasiedli nad kartką papieru i zaczęli się zastanawiać, czy Madryt ma jeszcze szanse na tytuł. Do weekendu powinni skończyć. Villareal pokazał jak można grać w piłkę z Barcą i jak wykorzystać grę w przewadze.



A ja mysle, ze masz nierówno pod sufitem. W tamtej lidze jest wieksza korupcja, niz w naszej, wiec nie zdziwilbym sie gdyby Barca nie wygrała ligi. Zreszta liga hiszpanska mnie nie interesuje.



uderz w stół,nożyce sie odezwą. nad czym w takim razie ta dysputa? mnie nie intersują rozgrywki ligi mozambijskiej i togo...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/05/2009 07:18
OM i Bordeaux idą "łeb w łeb"... Auxerre - Grenoble 2:0 dwa razy Jeleń ;)
... ciekawą bramę w meczu M.U. - Wigan na 1:1 strzelił Teves...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005