Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 12:28

  PogońFaN napisał:  
Swoją drogą podziwiam zarówno działaczy Arsenalu jak i samego Wengera. Nie od dziś wiadomo, że dla wielu właścicieli klubów najważniejsza jest ilość zdobytych trofeów w sezonie a tutaj jakby jest inaczej, Wengera na razie nie rozliczają ze brak sukcesów i pozwalają mu prowadzić zespół jak mu się żywnie podoba, a jak widać lubi stawiać na młodych zawodników i chwała mu za to!!! chciałbym aby w Pogoni też tak było, bo nie dość, że kibice zapewne są zadowoleni to i być może klub w przyszłości będzie miał z tego profity. Tak więc jak najbardziej kibicuję Arsenalowi a nie jakiemuś tam City czy Chelsea :D jeśli chodzi o majstra w premiership:)


no zeby jeszcze wsrod tych mlodych byla przewaga rasowych wychowankow angielskich a nie boliwijczykow, meksykanow, hiszpanow i innych. to wtedy kibice byliby wniebowzieci;)
z calego serca zycze Wengerowi i jego ekipie zeby ogarneli jakies trofeum bo im sie nalezy za granie pilki ladnej dla oka:) wracajac do Meridy to myslalem ze to mlodzik jeszcze a to stary 20letni byk.


100% PD
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5727 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 12:40

  xAdamx90 napisał:  
Niestety mistrzostwo i Fa cup zdobędzie Chelsea ;)


a co Ty kurwa Nostradamus?


  [aDriAn napisał:  
]Mistrz jest tylko jeden Manchester United. Dziekuje dobranoc.
Co do Arsenalu to pake maja dobra ale nieporownywalna do Chelsea i Man Utd. Mlodzikami ligi sie nie wygra i walkujemy to juz od kilku ladnych lat. Arsenal zawsze namiesza ale nic nie ugrywa i nie ugra dopoki nie bedzie kilku doswiadczonych pilkarzy.


Man Utd jest mistrzem tylko do 9.05.2010.
i otóż te młodziki od 5 lat mieszają zdobywając doświadczenie. a Man Utd nie gra teraz jakoś rewelacyjnie. to pierwszy sezon premiership od wielu wielu lat tak wyrównany. kot by pomyślał pare lat temu że o mistrzostwo może walczyć nawet 6-7 teamów.


  PogońFaN napisał:  
Swoją drogą podziwiam zarówno działaczy Arsenalu jak i samego Wengera. Nie od dziś wiadomo, że dla wielu właścicieli klubów najważniejsza jest ilość zdobytych trofeów w sezonie a tutaj jakby jest inaczej, Wengera na razie nie rozliczają ze brak sukcesów i pozwalają mu prowadzić zespół jak mu się żywnie podoba, a jak widać lubi stawiać na młodych zawodników i chwała mu za to!!! chciałbym aby w Pogoni też tak było, bo nie dość, że kibice zapewne są zadowoleni to i być może klub w przyszłości będzie miał z tego profity. Tak więc jak najbardziej kibicuję Arsenalowi a nie jakiemuś tam City czy Chelsea :D jeśli chodzi o majstra w premiership:)


kibice powoli tracą cierpliwość. a Wenger prowadzi klub w taki sposób bo wie że nie może sobiepozwolić na duże wydatki bo nie chce doprowadzic do upadku Arsenalu. dochodzi dług za nowy stadion.dochodzą głosy że jakiś klub premiership ma upaść ale nikt eszcze nie zdradził o jaki klub chodzi.


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8320 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 13:56

  exces napisał:  
a co Ty kurwa Nostradamus?


Przeciez dal oczko... sila, masa, agresja!!!

  exces napisał:  
Man Utd jest mistrzem tylko do 9.05.2010.
i otóż te młodziki od 5 lat mieszają zdobywając doświadczenie. a Man Utd nie gra teraz jakoś rewelacyjnie. to pierwszy sezon premiership od wielu wielu lat tak wyrównany. kot by pomyślał pare lat temu że o mistrzostwo może walczyć nawet 6-7 teamów.


Owszem ale ja wierze, ze i w tym sezonie wygraja i przegonia Liverpool w ilosci zdobytych tytulow. Co do gry Man Utd to widac brak Crystyny jak i Teveza, ktory imponuje iscie zabojcza forma w City(!sic, nie kupowalbym Berby a zostawil Carlosa). Masz rowniez racje, ze jest to jeden z najrowniejszych sezonow w Anglii ale czy rzeczywiscie wierzysz, ze 6 czy 7 teamow powalczy o majstra?
1. Chelsea 21 15 3 3 53:18 48
2. Man Utd 22 15 2 5 49:19 47
3. Arsenal 21 14 3 4 55:23 45
4. Tottenham 21 11 5 5 42:22 38
5. Man City 21 10 8 3 42:30 38
6. Aston Villa 21 10 6 5 29:18 36
7. Liverpool 21 10 4 7 38:26 34

Liverpool - bez szans, musieliby zlapac nieziemska forme i liczyc na systematyczne wpadki czolowki.
Aston - jak zdobeda majstra to przejade sie na biegun zobaczyc zorze polarna;)
Man City - jeszcze nie ich czas ale namieszac, namieszaja.
Tottenham - 10 pkt straty do 1 miejsca to ponad ich sily, ot druzyna z czolowki ale nie na tytul. Kilka konkretnych wzmocnien, ogranie sie i dopiero osiagna cos ponad LE (UEFA)
Arsenal odpada, za mlodzi, jak zwykle zlapia zadyszke.
Zostaje Chelsea i Man Utd. Romek zatrudnil trenera na LM i wydaje mi sie, ze to jest ich priorytet przez co lekko odpuszcza lige ale gdyby babka miala wasy... Man Utd nie jest w najwyzszej formie ale i tak wydaje mi sie, ze tytul rozstrzygnie sie miedzy Chelsea i Man Utd.

PS. teraz ja sie zabawilem w Nostradamusa;)


Hold skladam temu miastu...
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 14:01
ja sadze ze Arsenal takze powalczy o tytul z MU i Chelsea i szczerze zycze im zeby ta walke wygrali i pokazali ze i bez wielkich transferow mozna wygrywac. akurat w tym roku sa na to szanse wieksze niz przez pare ostatnich lat


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5727 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 14:20

  [aDriAn napisał:  
]
  exces napisał:  
a co Ty kurwa Nostradamus?


Przeciez dal oczko... sila, masa, agresja!!!

  exces napisał:  
Man Utd jest mistrzem tylko do 9.05.2010.
i otóż te młodziki od 5 lat mieszają zdobywając doświadczenie. a Man Utd nie gra teraz jakoś rewelacyjnie. to pierwszy sezon premiership od wielu wielu lat tak wyrównany. kot by pomyślał pare lat temu że o mistrzostwo może walczyć nawet 6-7 teamów.


Owszem ale ja wierze, ze i w tym sezonie wygraja i przegonia Liverpool w ilosci zdobytych tytulow. Co do gry Man Utd to widac brak Crystyny jak i Teveza, ktory imponuje iscie zabojcza forma w City(!sic, nie kupowalbym Berby a zostawil Carlosa). Masz rowniez racje, ze jest to jeden z najrowniejszych sezonow w Anglii ale czy rzeczywiscie wierzysz, ze 6 czy 7 teamow powalczy o majstra?
1. Chelsea 21 15 3 3 53:18 48
2. Man Utd 22 15 2 5 49:19 47
3. Arsenal 21 14 3 4 55:23 45
4. Tottenham 21 11 5 5 42:22 38
5. Man City 21 10 8 3 42:30 38
6. Aston Villa 21 10 6 5 29:18 36
7. Liverpool 21 10 4 7 38:26 34

Liverpool - bez szans, musieliby zlapac nieziemska forme i liczyc na systematyczne wpadki czolowki.
Aston - jak zdobeda majstra to przejade sie na biegun zobaczyc zorze polarna;)
Man City - jeszcze nie ich czas ale namieszac, namieszaja.
Tottenham - 10 pkt straty do 1 miejsca to ponad ich sily, ot druzyna z czolowki ale nie na tytul. Kilka konkretnych wzmocnien, ogranie sie i dopiero osiagna cos ponad LE (UEFA)
Arsenal odpada, za mlodzi, jak zwykle zlapia zadyszke.
Zostaje Chelsea i Man Utd. Romek zatrudnil trenera na LM i wydaje mi sie, ze to jest ich priorytet przez co lekko odpuszcza lige ale gdyby babka miala wasy... Man Utd nie jest w najwyzszej formie ale i tak wydaje mi sie, ze tytul rozstrzygnie sie miedzy Chelsea i Man Utd.

PS. teraz ja sie zabawilem w Nostradamusa;)


masz rację ale nie takie rzeczy w piłce kopanej się działy. Arsenal jak nigdy jest zdeterminowany żeby 'coś' wygrać. jeśli kolejny sezon bez trofeum to prawdopodobnie odejdzie pół składu niesterty z Fabregasem na czele mimo jego zapewnień o lojalności The Gunners. martwi to że Arszawin sam nie bardzo wierzy w mistrzostwo. no i tak co sezon podatność na kontuzje zawodników Arsenalu eliminują ich skutecznie co roku z walki o mistrzostwo. popatrz 1,5 miesiąca wstecz gdy Arsena dostał łomot od Chelsea 3:0 u siebie i miał podajże nawet 12 pkt straty w pewnym momencie a teraz już tylko 3. jeżeli ułożą się mecze w najbliższym miesiącu to będzie git ;)


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6253 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 14:58

  [aDriAn napisał:  


Mistrz jest tylko jeden Manchester United. Dziekuje dobranoc.
Co do Arsenalu to pake maja dobra ale nieporownywalna do Chelsea i Man Utd. Mlodzikami ligi sie nie wygra i walkujemy to juz od kilku ladnych lat. Arsenal zawsze namiesza ale nic nie ugrywa i nie ugra dopoki nie bedzie kilku doswiadczonych pilkarzy.



Zgadza się tytuł może wywalczyć Arsenal, Chelsea, ale mistrz jest tylko jeden MUFC :] Przyczyna wyrównanej ligi w tym sezonie nie tkwi w podniesieniu poziomu reszty stawki - wynika z faktu iż Chelsea i ManU mają obecnie więcej wpadek niż na koniec ubiegłego sezonu a powodem tegoż stanu z kolei jest brak wzmocnień, osłabienia, czy nie trafione transfery ze strony tych dwóch ekip.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 15:35
Prawda jest taka,że nie ma teraz w Anglii druzyny która grałą by permanentnie równo i dobrze w tym sezonie . Taki Liverpool ma trzy razy więcej porażek już na dziś dzień aniżeli w całym zeszłorocznym sezonie. Dlatego w tabeli jest taki ścisk. Ale i tak jakoś jestem spokojny że pierwsza czwórka będzie taka jak "zawsze". Z tym że tytuł przypadnie komus z dwójki-Chelsea bądź MU.

Ciekawie robi sie (w koncu) w lidze włoskiej. Przewaga Interu topnieje w oczach,a z racji że teraz ten weekend zapowiada sie szlagierowo i mniamniuśnie to tylko dodaje więcej emocji. Mecze Juve-Roma (odrodzona,co mnie niezmiernie cieszy) i derby Mediolanu rekomendacji chyba nie podlegają.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6253 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 15:43

  anathema napisał:  


Ciekawie robi sie (w koncu) w lidze włoskiej. Przewaga Interu topnieje w oczach,a z racji że teraz ten weekend zapowiada sie szlagierowo i mniamniuśnie to tylko dodaje więcej emocji. Mecze Juve-Roma (odrodzona,co mnie niezmiernie cieszy) i derby Mediolanu rekomendacji chyba nie podlegają.



Tylko na papierze wygląda ciekawie, Stara Dama to obecnie kulejąca emerytka bez pieniędzy na lekarstwa... Także Roma musiałaby mieć wyjątkowo słaby dzień lub włoscy sędziowie przypomną sobie dawne czasy gdy Juventusowi z urzędu należało się zwycięstwo, bo na przebłysk jedenastki "Ciao" Ferrary bym nie liczył. A Inter mimo, iż z tych dwóch ekip lepiej życzę Milanowi pyknie spokojnie rossonerich.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 15:53

  Dyzio napisał:  

  anathema napisał:  


Ciekawie robi sie (w koncu) w lidze włoskiej. Przewaga Interu topnieje w oczach,a z racji że teraz ten weekend zapowiada sie szlagierowo i mniamniuśnie to tylko dodaje więcej emocji. Mecze Juve-Roma (odrodzona,co mnie niezmiernie cieszy) i derby Mediolanu rekomendacji chyba nie podlegają.



Tylko na papierze wygląda ciekawie, Stara Dama to obecnie kulejąca emerytka bez pieniędzy na lekarstwa... Także Roma musiałaby mieć wyjątkowo słaby dzień lub włoscy sędziowie przypomną sobie dawne czasy gdy Juventusowi z urzędu należało się zwycięstwo, bo na przebłysk jedenastki "Ciao" Ferrary bym nie liczył. A Inter mimo, iż z tych dwóch ekip lepiej życzę Milanowi pyknie spokojnie rossonerich.



Stara dama kulawa i bezzębna bym dodał. Ale zawsze może potraktować laską i należy na nią zawsze zwracać uwage ,bo lekceważenie jej może sie źle zakończyć. Roma jest na fali wznoszącej, ale zwróćmy uwage gdziejeszcze byli w październiku. Podpowiem- ocierali sie gdzieś o strefe spadkową i długo na próżno mozna było jej szukać w pierwszej 10 ligi. Powodów było troche,musiało nastąpić wierzenie ,za długo cackano sie z wypalonym i będącym bez pomysłów na ratowania marazmu w klubie Spaletim. Zatrudnienie Ranierego okazało sie strzałem w 10- druzyna jest poukładana, szczególnie w obronie-a powiem że do pewnego momentu była to najbardziej dziurawa defensywa w serie a. Teraz w przerwie przyszedł Toni-niby gracz o podobnym profilu co Vucinic i wydawało sie że obaj raczej nie mogą być w tym samym czasie na boisku. A tu prosze... W meczu w Turynie wszystko może sie zdarzyc-w pierwszym meczu w Rzymie Juve wygrało 3-1. Więc czas na rewanż.

Derby Mediolanu też duzo odpowiedzą o prawdziwej dyspozycji Milanu. Bo Inter od początku gra jakoś niemrawo i mimo że wygrywa-gra ich jakos nie przekonuje. Tu obie druzyny tez mają rachunki do wyrówniania. na pewno bedzie ciekawei.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 16:03
Milan ostatnio niezle pogrywa, do wysokiej formy wraca zajec, bekham mysle ze tez jest wzmocnieniem w srodku, w ostatnich kolejkach zasluzone pewne wygrane ale Inter to nie Siena no i derby dodają smaczku bedzie ciezko i wyrownanie, moim zdaniem z lekkim wskazaniem na Milan


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 21:54
W Carling Cup, City vs. United do przerwy 1:1
ten karny to trochę kontrowersyjny, podobało mi się to, że po przyznaniu karnego nie zleciała się cała drużyna United tylko spokojnie Giggs sam rozmawiał z sędzią o jego decyzji.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8320 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 21:58

  PogońFaN napisał:  
W Carling Cup, City vs. United do przerwy 1:1
ten karny to trochę kontrowersyjny, podobało mi się to, że po przyznaniu karnego nie zleciała się cała drużyna United tylko spokojnie Giggs sam rozmawiał z sędzią o jego decyzji.



Rooneyowi puscily nerwy ale VDS go szybko ustawil;) swoja droga karny z kapelusza, faul przed polem...


Hold skladam temu miastu...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 22:30
Tevez wlasnie udowadnia ManU, że warto bylo o niego bardziej zawalczyc;)


100% PD
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 22:39
to byla jakas parodia Park czesciej niz Tevez gral, a umiejetnosciami mu nie dorownuje

no i nie zdazyli, obrona czestochowy pod koniec

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 19 stycznia 2010, 22:57 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 23:12
Tevez przynajmniej 50% gry robi City:) Tevez man of the match ale dla mnie cichym bohaterem jest Giggs. Kurde dosłownie pełna profeska jeśli chodzi o przegląd pola, panowanie nad piłką i rozdzielanie jej. Dodatkowo dobry mecz Rooneya. Przynajmniej rewanż będzie ciekawy :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8320 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 23:49

  manes napisał:  
to byla jakas parodia Park czesciej niz Tevez gral, a umiejetnosciami mu nie dorownuje



nie mam pojecia jak na to wpadles ale Park wiekszosc sezonu leczyl kontuzje a z kolei Tevez gral najwiecej sposrod wszystkich napastnikow United (biorac do kupy wszystkie rozgrywki).

PS. czekam na rewanz na OT. Manchester zawsze czerwony !!!


Hold skladam temu miastu...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6253 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2010 23:57
Zawsze mnie zastanawiała niechęć Fergusona do Teveza nie wiem z czego ona wynikała jednakże moim zdaniem to jeden z najgorszych transferów ManU ostatnich lat, pieniądze wydane na Berbatova poszły w błoto, teraz gdy Rooney nie ma "swojego" dnia nie ma zawodnika który byłby wstanie wziąć na swoje barki ciężar gry, być odpowiedzialnym za zdobywanie bramek.



We want Glazer out


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/01/2010 22:35
ale Arsenal dzisiaj lekki dramat mial:) z 0:2 na 4:2 i jeszcze chwila do konca.


100% PD
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6253 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/01/2010 17:44
ManU prowadzi 3:0 po hat tricku Rooney`a. Gol na dwa zero tak delikatnie mówiąc "niefajny".


Gol na 4:0 miodzio :) ale mimo wszystko daleko tej drużynie do ubiegłorocznej klasy w tej formie Milan się po nich przejedzie. Nani dziś przypomniał o sobie, że kreowano go na następce C.Ronaldo dziś zagrał wedle oczekiwań.


Po pierwszej połowie Juve - Roma chyba nie dam rady oglądać drugiej, dno totalne. Bardzo asekuracyjna gra Romy wprawdzie szybko stracili Toniego, Totti po kontuzji wyraźnie się oszczędza stąd siła ofensywna osłabiona tym niemniej mogliby nieco podkręcić tempo bo sam Vucinic niewiele zdziała. Juve miało kilka okazji wprawdzie daleko im było do 100% aczkolwiek Amauri lub Piernik w lepszej formie pewnie coś by już trafili.

Ok druga połowa lepsza dużo emocji, w każdym razie mam nadzieję że jutrzejsze derby Mediolanu będą stały na zdecydowanie wyższym poziomie czysto piłkarskim.

Ostatnio edytowany przez: D., 23 stycznia 2010, 22:42 [3 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 24/01/2010 11:15
We wczorajszym meczu Juventus przegrał na własnym boisku z Romą 1-2. Pierwsza połowa była słabiutka,sporo niedokładności i chyba respekt jednych przed drugimi. Na boisku wiało nudą i nic ciekawego sie nie działo. Dla samej Romy mecz rozpoczął sie nieszczęśliwie,gdyż boisko z powodu kontuzji już w 7 minucie musiał opuścić Luca Toni. Emocje zaczęły sie za to w drugiej. Bramka Del Piero,istny majstersztyk otworzył wynik meczu. Dodam że to był gol gość szczęśliwy bo padł po niefortunnym zagraniu obrońcy Romy i niejako stał sie asystentem. Wydawało sie że kompleks Juventusu znów wisi nad Rzymianami. Do tej pory grająca schematycznie,asekuracyjnie i chyba licząca na remis Roma ruszyła do przodu. Juventus nadal grał tak samo słabo ,za to akcje Rzymian przybrały na rozmachu. Na efekty nie trzeba było długo czekać-akcja Taddeiego w polu karnym faul (?) obrońcy Juve i mamy karnego. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał sie Totti. Roma nadal napierała,choć i Juve jakby sie obudziło po stracie tego gola. Gdy wydawało sie że mecz zakonczy sie remisem podanie z głębi pola na czystą pozycje wyszedł o dziwo obrońca Rzymian Riise i gdy znalazł sie w pozycji sam na sam został sfaulowany przez bramkarza Buffona. Czerwona kartka i rzut wolny. Do piłki podszedł Totti ale strzelił w mur. No i wreszcie nastąpiła kluczowa dla wyniku meczu akcje-92 minuta piłke w środku pola wyłuskał Pizzaro pięknie z głębi pola zacentrował w pole karne a tam sprytnym strzałem głową popisał sie Jon Arne Riise-moim zdaniem bohater spotkania, i mieliśmy 2-1 dla Romy. W pełni zasłozone dodam.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005