Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:25

  xAdamx90 napisał:  
A ja gram i bede grał swoej Messi to średniak w Angli by tyle nie postrzelał co w Hiszpani



zapewne. gooo gunners, go!

gosc kommpletny, swietnie strzelajacy, prowadzący piłke, patrafiący niekonwencjonalnie zagrac, upokarzajacy kolejne druzyny, w tym angielskie nie dał by sobie rady. zaiście. no ale na szczęście sie o tym nie przekonamy.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:26

  xAdamx90 napisał:  
A ja gram i będę grał swojej Messi to średniak który w Anglii by tyle nie strzelał ani czarował co w Hiszpanii



HAHAHAHAHAHAHA i piszesz to godzinę po meczu w którym angielskiej drużynie strzelił 4 bramki .. padłem po prostu.


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5653 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:30

  eF^ napisał:  

  xAdamx90 napisał:  
A ja gram i będę grał swojej Messi to średniak który w Anglii by tyle nie strzelał ani czarował co w Hiszpanii



HAHAHAHAHAHAHA i piszesz to godzinę po meczu w którym angielskiej drużynie strzelił 4 bramki .. padłem po prostu.



Arsenal po prostu po stracie bramki nic nie grał, oddawał piłki, za darmo i strzelał w trybuny.


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:33

  Cytat:  
Arsenal po prostu po stracie bramki nic nie grał, oddawał piłki, za darmo i strzelał w trybuny.



Bzdura bzdurę goni. Sezon temu w finale Ligi Mistrzów Manchester United też wybijał w trybuny i oddał piłkę Messiemu kiedy ten strzelał na 2:0?


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:33

  nowa od nowa napisał:  

  xAdamx90 napisał:  
A ja gram i bede grał swoej Messi to średniak w Angli by tyle nie postrzelał co w Hiszpani



zapewne. gooo gunners, go!

gosc kommpletny, swietnie strzelajacy, prowadzący piłke, patrafiący niekonwencjonalnie zagrac, upokarzajacy kolejne druzyny, w tym angielskie nie dał by sobie rady. zaiście. no ale na szczęście sie o tym nie przekonamy.



on jest chyba za Czelsi jak dobrze kojarzę:)

w sumie Barcy nie oglądałem, bo na drugim telewizorze w pubie oglądaliśmy Naszą Pogoń, ale po komentarzach ludzi oglądających LM to wasze twierdzenia, że Messi sobie nie poradził tu czy tam, albo, że miał sporo szczęscią to ręce opadają. Wpakował 4 bramki jednego wieczoru w ćwierćfinale LM, może i miał szczęście przy którejś z bramek ale przecież, szczęście sprzyja lepszym:) wynik poszedł w świat i nikt nie będzie pamiętał za x czasu poszczególnych bramek.
Arsenal odpada, ale przynajmniej odpada z drużyną, która jest głównym kandydatem do zwycięstwa LM i to na pewno nie jest ujmą dla "chłopców" Wengera.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5653 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:38

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Arsenal po prostu po stracie bramki nic nie grał, oddawał piłki, za darmo i strzelał w trybuny.



Bzdura bzdurę goni. Sezon temu w finale Ligi Mistrzów Manchester United też wybijał w trybuny i oddał piłkę Messiemu kiedy ten strzelał na 2:0?



Pół finał z Chelsea ,Jose Bosingwa czy Ashley Cole wystarczył aby go wyłączyć z gry.
Ale to nie ma znaczenia każdy uważa swoje, ja go po prostu nie trawie.


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6449 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:41

  xAdamx90 napisał:  

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Arsenal po prostu po stracie bramki nic nie grał, oddawał piłki, za darmo i strzelał w trybuny.



Bzdura bzdurę goni. Sezon temu w finale Ligi Mistrzów Manchester United też wybijał w trybuny i oddał piłkę Messiemu kiedy ten strzelał na 2:0?



Pół finał z Chelsea ,Jose Bosingwa czy Ashley Cole wystarczy aby go wyłączyć z gry.
Ale to nie ma znaczenia każdy uważa swoje, ja go po prostu nie trawie.



Gdzie jest teraz Chelsea? Nie oglądali dzisiaj w Londynie Barcelony?


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:43

  xAdamx90 napisał:  

  eF^ napisał:  

  xAdamx90 napisał:  
A ja gram i będę grał swojej Messi to średniak który w Anglii by tyle nie strzelał ani czarował co w Hiszpanii



HAHAHAHAHAHAHA i piszesz to godzinę po meczu w którym angielskiej drużynie strzelił 4 bramki .. padłem po prostu.



Arsenal po prostu po stracie bramki nic nie grał, oddawał piłki, za darmo i strzelał w trybuny.



Tak . brnij dalej. Arsenal pierwszy strzelił gola, ale oddał mecz walkowerem. Po prostu nie chciał przejsc Barcelony. Masakra.

Najzabawniejsze jest to, że Barca zagrała totalny piach, szczególnie w pomocy. Tylu strat dawno nie widziałem. Bojan udowadnia że ta druzyna jest dla niego za silna, Padro słabo. Xavi jak na kreatora słabo,druga połowa niewidoczny. To tylko pokazuje i znamienuje wartość Messiego. Jedne co ma słąbsze to prawa noga, ale czy to robi różnice?

Jedno musze zmienic po tym dwumeczu-Bendtner nie jest drewnem i to odszczekuje.

Akle źle to świadczy o kanonierach że ze słabym w tym sezonie Rafą i Militom popełniajacym dzis mase błedów strzelili tylko jednego gola. Ciekaw co by było gdyby zagrała standardowa para stoperów.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:45

  xAdamx90 napisał:  

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Arsenal po prostu po stracie bramki nic nie grał, oddawał piłki, za darmo i strzelał w trybuny.



Bzdura bzdurę goni. Sezon temu w finale Ligi Mistrzów Manchester United też wybijał w trybuny i oddał piłkę Messiemu kiedy ten strzelał na 2:0?



Pół finał z Chelsea ,Jose Bosingwa czy Ashley Cole wystarczył aby go wyłączyć z gry.
Ale to nie ma znaczenia każdy uważa swoje, ja go po prostu nie trawie.



gdzie jest Chelsea a gdzie Barca? Jeden mecz nie jest wyznacznikiem. Ciesz sie z awansu Pogoni i badź obiektywny i nie kieruje sie sympatiami oceniajac czyjes umiejętnosci;)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:56
a do tego bramka po bledzie sedziego, bo byl faul na Milito w srodku pola a on puscil gre ;]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7426 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:58
Żeby nie było, że ja patrze na to nieobiektywnie. Postawiłem dziś na Barce z handicapem 0:2 hihi Oczywiscie kuponik był puszczony dla zabawy (a nuż wejdzie) za śmieszne pieniądze, ogolnie to byłem za kanonierami, ale tylko dlatego, że z reguły w takich meczach kibicuje słabszym.
PS: Potwierdzeniem mojego obiektywnego spojrzenia na piłkarskie sprawy może być to, że Ruch mi ujebał kupon hihi

ManeS: a Bendtner nie był na spalonym. Co by było gdyby...można tak do rana.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/04/2010 00:14
co by nie bylo Barca lepsza w dwumeczu i awans zasluzony


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 07/04/2010 12:20
Jak ktoś mówi że Leo to kiepski piłkarz to znaczy że gówno zna się na futbolu.
Z innej beczki fantastyczny gol Falcao w meczu FCP-Maritimo chłopak naprawdę ma wielki talent, tylko trochę brakuje mu ogrania na europejskich boiskach.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6325 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/04/2010 13:19
Ibrahimovic i Kaka' opuszczą z powodu kontuzji jutrzejsze Gran Derbi.


KoniO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/04/2010 14:04
Ibra ponoć dostał zgodę lekarzy na występ i leci do Madrytu ale zapewne usiądzie na ławce. Już dawno nie było tak ze przed bezpośrednim meczem oba kluby miały taka sama ilość pkt w lidze. Myśle ze w razie zwycięstwa którejs z ekip liga hiszpanska bedze w zasadzie rozstrzygnieta choć zostało jeszcze trochę kolejek. W razie remisu pewnie będą bić się do ostatniej kolejki o mistrza wiec może być ciekawie. Mam nadzieje ze Barca wygra i to okazale choc raczej nie można liczyć na powtórkę 2:6 z ubiegłego sezonu to "skromne" 3:0 po stronie Barcelony absolutnie mnie usatysfakcjonuje:D Mimo tego ze Real leci jak burza w lidze wydaje mi sie ze Barca ma o wiele wiecej atutów i powinna ten mecz wygrac, w najgorszym wypadku zremisowac. Jesli Realowi nie uda sie powstrzymac Messiego to marny ich los ...


... Burza mózgów ... NAPIERDALA
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/04/2010 14:23

  KoniO napisał:  
Ibra ponoć dostał zgodę lekarzy na występ i leci do Madrytu ale zapewne usiądzie na ławce. Już dawno nie było tak ze przed bezpośrednim meczem oba kluby miały taka sama ilość pkt w lidze. Myśle ze w razie zwycięstwa którejs z ekip liga hiszpanska bedze w zasadzie rozstrzygnieta choć zostało jeszcze trochę kolejek. W razie remisu pewnie będą bić się do ostatniej kolejki o mistrza wiec może być ciekawie. Mam nadzieje ze Barca wygra i to okazale choc raczej nie można liczyć na powtórkę 2:6 z ubiegłego sezonu to "skromne" 3:0 po stronie Barcelony absolutnie mnie usatysfakcjonuje:D Mimo tego ze Real leci jak burza w lidze wydaje mi sie ze Barca ma o wiele wiecej atutów i powinna ten mecz wygrac, w najgorszym wypadku zremisowac. Jesli Realowi nie uda sie powstrzymac Messiego to marny ich los ...



Tak myślałem ostatnio,czy jest jakaś granica tego co może zrobić Messi;p . Mourinho planuje,aż 3 piłkarzy przypiąć do pilnowania Argentyńczyka.Co do meczu,to zwycięstwo Barcy na Bernabeu,może zapewnić im już mistrzostwo.Ja jestem zdania,że tak czy inaczej,puki Real będzie kupował samych napastników i pomocników to "culés" mogą być spokojni o końcowy wynik rywalizacji o tytuł:]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/04/2010 14:41

  szpadel85 napisał:  

  KoniO napisał:  
Ibra ponoć dostał zgodę lekarzy na występ i leci do Madrytu ale zapewne usiądzie na ławce. Już dawno nie było tak ze przed bezpośrednim meczem oba kluby miały taka sama ilość pkt w lidze. Myśle ze w razie zwycięstwa którejs z ekip liga hiszpanska bedze w zasadzie rozstrzygnieta choć zostało jeszcze trochę kolejek. W razie remisu pewnie będą bić się do ostatniej kolejki o mistrza wiec może być ciekawie. Mam nadzieje ze Barca wygra i to okazale choc raczej nie można liczyć na powtórkę 2:6 z ubiegłego sezonu to "skromne" 3:0 po stronie Barcelony absolutnie mnie usatysfakcjonuje:D Mimo tego ze Real leci jak burza w lidze wydaje mi sie ze Barca ma o wiele wiecej atutów i powinna ten mecz wygrac, w najgorszym wypadku zremisowac. Jesli Realowi nie uda sie powstrzymac Messiego to marny ich los ...



Tak myślałem ostatnio,czy jest jakaś granica tego co może zrobić Messi;p . Mourinho planuje,aż 3 piłkarzy przypiąć do pilnowania Argentyńczyka.Co do meczu,to zwycięstwo Barcy na Bernabeu,może zapewnić im już mistrzostwo.Ja jestem zdania,że tak czy inaczej,puki Real będzie kupował samych napastników i pomocników to "culés" mogą być spokojni o końcowy wynik rywalizacji o tytuł:]



Mecz na Santiago bedzie decydujacy i ważący, ale to było wiadome od dawna. Barca ma ten komfort że teoretycznie styka jej remis.

Co do meczu Barcy z Interem-pamietajmy o dwóch sprawach-nawet trzech-pierwsza=w meczu kiedy Barca wygrałą 2-0 w grupie, Inter oddał dwa strzały a w tym meczu nie grali ani Obra,ani Messi. To ze Messi nie jest kluczxowym zawodnikiem pokazał juz mecz z kanonierami na wyjezdzie. Tu ważna bedzie dyspozycja Xaviego, Busquetsa tudzież Iniesty i flanek w postac Maxwella i Alvesa. Dwa- praktycznie cała defensywa Interu na kartki i grozi jej wykluczenie w rewanzu. A trzy-rewanż jest na Camp Nou. A Barca u siebie bramki strzelac potrafi i to w sporej ilości.

właśnie patrzyłem na wiarygodne źródła i Zlatan nie jest powołany na jutrzejsze spotkanie. % wzrastają szanse Realu w takim razie.

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 9 kwietnia 2010, 15:12 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/04/2010 15:47

  Radziu napisał:  

  xAdamx90 napisał:  

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Arsenal po prostu po stracie bramki nic nie grał, oddawał piłki, za darmo i strzelał w trybuny.



Bzdura bzdurę goni. Sezon temu w finale Ligi Mistrzów Manchester United też wybijał w trybuny i oddał piłkę Messiemu kiedy ten strzelał na 2:0?



Pół finał z Chelsea ,Jose Bosingwa czy Ashley Cole wystarczy aby go wyłączyć z gry.
Ale to nie ma znaczenia każdy uważa swoje, ja go po prostu nie trawie.



Gdzie jest teraz Chelsea? Nie oglądali dzisiaj w Londynie Barcelony?

Chelsea jest teraz liderem Premiership ;)


P. S.
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/04/2010 18:30

  Sz. napisał:  

  Radziu napisał:  

  xAdamx90 napisał:  

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Arsenal po prostu po stracie bramki nic nie grał, oddawał piłki, za darmo i strzelał w trybuny.



Bzdura bzdurę goni. Sezon temu w finale Ligi Mistrzów Manchester United też wybijał w trybuny i oddał piłkę Messiemu kiedy ten strzelał na 2:0?



Pół finał z Chelsea ,Jose Bosingwa czy Ashley Cole wystarczy aby go wyłączyć z gry.
Ale to nie ma znaczenia każdy uważa swoje, ja go po prostu nie trawie.



Gdzie jest teraz Chelsea? Nie oglądali dzisiaj w Londynie Barcelony?

Chelsea jest teraz liderem Premiership ;)



A w LM...cisza:D


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 09/04/2010 18:50

  nowa od nowa napisał:  

  szpadel85 napisał:  

  KoniO napisał:  
Ibra ponoć dostał zgodę lekarzy na występ i leci do Madrytu ale zapewne usiądzie na ławce. Już dawno nie było tak ze przed bezpośrednim meczem oba kluby miały taka sama ilość pkt w lidze. Myśle ze w razie zwycięstwa którejs z ekip liga hiszpanska bedze w zasadzie rozstrzygnieta choć zostało jeszcze trochę kolejek. W razie remisu pewnie będą bić się do ostatniej kolejki o mistrza wiec może być ciekawie. Mam nadzieje ze Barca wygra i to okazale choc raczej nie można liczyć na powtórkę 2:6 z ubiegłego sezonu to "skromne" 3:0 po stronie Barcelony absolutnie mnie usatysfakcjonuje:D Mimo tego ze Real leci jak burza w lidze wydaje mi sie ze Barca ma o wiele wiecej atutów i powinna ten mecz wygrac, w najgorszym wypadku zremisowac. Jesli Realowi nie uda sie powstrzymac Messiego to marny ich los ...



Tak myślałem ostatnio,czy jest jakaś granica tego co może zrobić Messi;p . Mourinho planuje,aż 3 piłkarzy przypiąć do pilnowania Argentyńczyka.Co do meczu,to zwycięstwo Barcy na Bernabeu,może zapewnić im już mistrzostwo.Ja jestem zdania,że tak czy inaczej,puki Real będzie kupował samych napastników i pomocników to "culés" mogą być spokojni o końcowy wynik rywalizacji o tytuł:]



Mecz na Santiago bedzie decydujacy i ważący, ale to było wiadome od dawna. Barca ma ten komfort że teoretycznie styka jej remis.

Co do meczu Barcy z Interem-pamietajmy o dwóch sprawach-nawet trzech-pierwsza=w meczu kiedy Barca wygrałą 2-0 w grupie, Inter oddał dwa strzały a w tym meczu nie grali ani Obra,ani Messi. To ze Messi nie jest kluczxowym zawodnikiem pokazał juz mecz z kanonierami na wyjezdzie. Tu ważna bedzie dyspozycja Xaviego, Busquetsa tudzież Iniesty i flanek w postac Maxwella i Alvesa. Dwa- praktycznie cała defensywa Interu na kartki i grozi jej wykluczenie w rewanzu. A trzy-rewanż jest na Camp Nou. A Barca u siebie bramki strzelac potrafi i to w sporej ilości.

właśnie patrzyłem na wiarygodne źródła i Zlatan nie jest powołany na jutrzejsze spotkanie. % wzrastają szanse Realu w takim razie.


no ja tez dodam ze bardzo wazna jest forma i dostepnosc srodkowych obroncow, bo jednak Milito i Marquez to nie to samo co Puyol z Pique, pomimo tego ze to obroncy o niebanalnych umiejetnosciach, z szybkimi napastnikami jak Higuain czy Ronaldo z Realu czy Etoo z Interu moga miec spore problemy. Moj typ to 3:1 dla Barcy w jutrzejszym meczu :)

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 9 kwietnia 2010, 20:56 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005