Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 11/12/2011 08:14

  anathema napisał:  
noi po gran derby,standerd



Cieszę się, że Real przegrał 1:3. Brama dla Madrytu boiska conajwyżej podwórkowe :)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 11/12/2011 11:26
Po raz kolejny Valdes udowodnił, że na bramce stać to on powinien co najwyżej w klubie inferno ;). Barca po stracie bramki potrafiła się zmobilizować i grać swoje, Real po straconych bramkach frustrował się co raz bardziej, wkradały się bezmyślne faule. Dobrze, że Alexis w końcu się przełamał, szkoda że w końcówce nie udało się Inieście dograć dokładniej dwa razy z lewej strony ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 11/12/2011 13:22
No coz nie wazne jak dobrze gra Real w lidze w Gran Derbi zawsze na kolanach a seria upokorzen ciagnie sie juz ladnych pare lat i oby juz tak zostalo.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 11/12/2011 13:40
stary filmik ale dopiero dzisiaj zobaczyłem
Real - Barca ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/12/2011 23:16
Lebedyński zajebał pierwsza bramę. Roda JC Kerkrade SBV Excelsior 7:0 ( jego gol na 7:0 )


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/12/2011 08:22
Kolejny bdb występ Lewandowskiego w Bundeslidze. Dwa gole + asysta :)
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Robert-Lewandowski-w-czolowce-Bundesligi,wid,14092649,wiadomosc.html?ticaid=1d941


GBvW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/12/2011 12:43

  Maxvell napisał:  
Lebedyński zajebał pierwsza bramę. Roda JC Kerkrade SBV Excelsior 7:0 ( jego gol na 7:0 )



Z Onetu.




  Cytat:  
Roda Kerkrade rozgromiła Excelsior Rotterdam 7:0 (3:0) w meczu 17. kolejki holenderskiej Eredivisie. Jednego z goli dla gospodarzy zdobył Mikołaj Lebedyński.

Były piłkarz Pogoni Szczecin trafił do siatki w 88. minucie ustalając wynik spotkania. Dla Mikołaja Lebedyńskiego to pierwszy gol dla holenderskiego klubu. Na murawie przebywał od 84. minuty.



Ja tam nawet się cieszę że coś strzelił... Oby się tam rozwinął piłkarsko i z czasem pojawiał się częściej na murawie. Bo jest młody, i jeszcze jego droga nie jest ukierunkowana. I oby nie zapomniał skąd pochodzi! ;)


Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 21/12/2011 23:18
W pucharze Holandii w trakcie meczu Ajaxu z AZ, kibic Ajaxu wbiega na murawę i atakuje bramkarza AZ, który w rewanżu kopie go dwa razy i otrzymuje czerwoną kartkę. Po tym zdarzeniu piłkarze AZ na polecenie trenera opuszczają boisko:
atak na bramkarza


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2012 00:38
no i Real kolejny raz upokorzony przez Barcelona na Bernabeu tym razem w pucharze króla. a to zwierze powinni zamknąć w klatce, a najlepiej uśpić

...

i kolejna żenada z tego meczu ,,,

Frustracja burackiej kamandy Mou jest zatrważająca.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2012 00:40
na Pepe brak mi słów po prostu... chyba najtrafniej to ująłeś - do uśpienia


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2012 00:47
ale czego spodziewać sie po ludziach których trenuje buc z przerośniętym ego? palec w oko Tito Villanowy wyjasnia wszystko, i pozniej jego prostackie pełne ironi konferencje. przecież Carvalhio, Contrenao czy jak tam mu, Diarra czy Ramos wcale nie lepsi. ogólnie zauważyłem że ta portugalska nacja jest z deka, no jak to ująć, nieokrzesana, by nie okreslic dosadniej.

a Pepe niech spierdala na bagna, tam jego miejsce.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2012 01:05
pierdolony debil z tego pepe i tyle

odnosnie meczu posiadanie pilki mowi wszystko


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2012 01:18
Najlepsze jest to, że ktoś za tego kolesia zapłacił 30 000 000 euro, a on sam inkasuje rocznie koło 4 000 000 euro..... Przeliczając na polskie złote wychodzi ponad 17 000 000 złotych rocznie, co daje średnią pensję tygodniową na poziomie 330 000 złotych. Człowiek zarabiający średnią krajową 3 000 brutto musi pracować ponad 9 lat by mieć tyle, co ten dekiel w tydzień...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2012 02:02
paradoksem jest to, że zdeterminowany Real ma wszystko w swoich rękach by wygrać lige. doskonale wiedzą że w bezpośrednich meczach z umotywowaną Barcą, bynajmniej nie grającą jakiegoś kosmosu nie ma żadnych szans. w lidze to co innego, może dojść o precedensu że oba mecze wygra Barca a mistrza zgarnie Real, ale na to skłania sie wiele czynników, łącznie z tym że nagonka medialna Mou na sędziów juz przynosi wymierne korzyści. do tego jest zasada bij mistrza, także nonszalancja i niekonsekwencja w dobijaniu rywali i mamy dziwną sytuacje w lidze że klub z Katalonii ogląda plecy odwiecznych rywali.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2012 16:26
Swoją drogą wczoraj Messi przez cały mecz nie istniał, zrekompensował to piękną asystą ale poza tym nic...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7516 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2012 16:29

  Ambasador napisał:  
Najlepsze jest to, że ktoś za tego kolesia zapłacił 30 000 000 euro, a on sam inkasuje rocznie koło 4 000 000 euro..... Przeliczając na polskie złote wychodzi ponad 17 000 000 złotych rocznie, co daje średnią pensję tygodniową na poziomie 330 000 złotych. Człowiek zarabiający średnią krajową 3 000 brutto musi pracować ponad 9 lat by mieć tyle, co ten dekiel w tydzień...



Było grać w piłkę.


Z daleka nie będzie widać.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 19/01/2012 17:43

  Ambasador napisał:  
Najlepsze jest to, że ktoś za tego kolesia zapłacił 30 000 000 euro, a on sam inkasuje rocznie koło 4 000 000 euro..... Przeliczając na polskie złote wychodzi ponad 17 000 000 złotych rocznie, co daje średnią pensję tygodniową na poziomie 330 000 złotych. Człowiek zarabiający średnią krajową 3 000 brutto musi pracować ponad 9 lat by mieć tyle, co ten dekiel w tydzień...



jebać tego rzeźnika, wcześniej czy później trafi na podobnego sobie i wtedy ten drugi mu rozpierdoli nogi


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/01/2012 01:28
e tam, widać u nich to taka tradycja

...

...

Ostatnio edytowany przez: anathema, 20 stycznia 2012, 01:37 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/01/2012 09:11

  Dostojny kocur napisał:  

  Ambasador napisał:  
Najlepsze jest to, że ktoś za tego kolesia zapłacił 30 000 000 euro, a on sam inkasuje rocznie koło 4 000 000 euro..... Przeliczając na polskie złote wychodzi ponad 17 000 000 złotych rocznie, co daje średnią pensję tygodniową na poziomie 330 000 złotych. Człowiek zarabiający średnią krajową 3 000 brutto musi pracować ponad 9 lat by mieć tyle, co ten dekiel w tydzień...



Było grać w piłkę.



Patrząc na bajońskie kwoty, które nawet w Polsce piłkarze zarabiają to faktycznie można tylko żałować, że przestało się grać.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5019 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/01/2012 12:42
Wracając do środowego meczu to poziom komentatorów był równie wysoki jak zachowania Pepe.. Teksty typu "zabójczy jest jego zarost od lat go podziwiam" albo "nie każdy ciemnoskóry mężczyzna to koszykarz" żenada pomijając Daniego Alvisa..


Tylko Pogoń !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005