Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 25/07/2009 13:15

  Jankes napisał:  
Zlatan w Barcelonie, tyle gwiazd PD chyba jeszcze nie miała. Tylko ciekawe co na to biskup Barcelony?:D Laporta to debil skończony ale chwała mu za to że sprowadził szweda, będzie się działo.



Dopisać wypada jakim kosztem-50 banieczek plus E2 i Hleb. Barcelona wykazała sie poniekąd hipokryzja,że nie bedzie płaic tyle za piłkarza. Ale fakt faktem że przy Realu to pikuś (Krystyna,Kaka,Benzema,Albiol być możę Xabi Alonso)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5623 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 25/07/2009 23:03
Dzisiejszej nocy Chelsea zagrała kolejny mecz z włoskim gigantem. AC Milan sprawił dużo większe kłopoty niż Inter, ale to nie przeszkodziło w zwycięstwie Londyńczykom. Po pięknych bramkach Didiera Drogby, Clarence'a Seedorfa i Yuri'ja Zhirkova pojedynek zakończył się wynikiem 2:1 i to The Blues objęli prowadzenie w tabeli turnieju World Football Challenge:]


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7815 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/08/2009 16:20

  Kuba L. napisał:  
nieśmiało zachęcę do napisania jakiejś relacji ;)



W końcu zabieram się do napisania relacji. Pierwotny termin wyjazdu był w maju, jednak ze względów osobistych musiałem sobie odpuścić. Ominął mnie decydujący mecz finałów mistrzostw Serbii w koszykówce. Mecz niestety wygrany przez Partizana przy wydatnej pomocy sędziów. Każdy z podstawowych graczy Zvezdy po 1 kwarcie miał min 3 przewinienia i praktycznie było po meczu. Nowy sezon, nowe wyzwania, nowe nadzieje. Poprzedni jak dla mnie nieudany co wyjazd do Belgradu to porażka. Było mineło. Senną podróż autokarem z Berlina do stolicy Serbii postanowili mi umilić serbcy celnicy, należący chyba do czołówki światowych czarodziejów, gdzieś miedzy Gandalfem, a Harry Potterem. Wiozłem dla znajomego 7 letnią drukarkę o wartości w Polsce 149 PLN, na granicy zaś w oczach serbskich magików okazała się ona sprzętem nowym kosztującym więcej niż 250 euro. Aż oczy otworzyłem z wrażenia na widok taich czarów. Nie wiem czego oni używają, ale musi to być coś nowego i piekielnie mocne. Jako, że nie w głowie mi było wcześniej zgłaszać tej drukarki do oclenia, dostałem mandat za niezgłoszenie jej i cło. Wszystkiego razem ponad 100 euro. W dokumencie danym do podpisania figurowało, ze sprzęt jest nowy, więc odmówiłem złożenia podpisu. Na moje nieśmiałe protesty, że sprzęt jest używany celniczka, skreśliła słowo nowy i napisała używany. Na moją uwagę, żeby się przy tej poprawce podpisała i postawiła pieczątkę bo takie poprawki to sobie może każdy nanosić nie zareagowała. To ja znowu uparłem się, że nie podpiszę. Celnikom się zagotowało pod ich czapeczkami i w efekcie autobus pojechał dalej, a ja zostałem z walizką na granicy o 2 w nocy. Siedziałem u celników Ci robili swoje, a ja czekałem na rozwój sytuacji. Po godzinie już mi się znudziło powiedziałem, że podpiszę wszystko i zaplacę. Jakie było moje zdziwienie, że gdy wrócilem z zapłaconymi rachunkami dokument dla mnie był przygotowany tak jak ja chciałem, czyli parafowany i podpity pieczątką w miejscu poprawionym. Wtedy ja się zagotowałem, pożegnałem ich marynarskim pozdrowiem ch..j im w dupę i kotwica na plecy. Na szczęście uczynność Serbów nie zanikła i pięć minut póżniej złapałem stopa i pojechałem z pewnym Serbem do Belgradu z dostawą pod same drzwi. Pieniędzy ode mnie nie chciał więc uszczupliłem zapas polskiego piwa o jeden czteropak i byłem na miejscu.
Mecz ze słoweńskim Rudarem Verenje w eliminacjach LE nie jawił się jako atrakcyjne widowiisko zarówno pod względem sportowym jak i kibicowskim. Nie czuło się żadnego przed meczowego napięcia (nie to co przed derbami z Partizanem). Zvezda po najgorszym w historii sezonie miała pokazać nowe oblicze. Przemeblowano cały skład wróciło paru starych graczy z zagranicy plus kilku nowych z krajowej ligii. Nawet na taki mecz zmobilizowano chyba całą żandarmerię. Na drogach dojazdowych do Marakany już od samego centrum było ich pełno. Mecz przyciągnął na Marakanę 25 tys. ludzi ( ok 50 osób ze Słowenii), co typowe na Bałkanach najpierw zapełnia się trybuna z fanatykami,na Marakanie jest to Sever czyli trybuna północna . Tam zawsze najwięcej ludzi na trybunie wschodniej i zachodniej ludzi o wiele mniej. Co do cen wejściówka na Sever kosztuje nieco ponad 2 euro na wschodnią trybunę ponad 3 euro, zachodnia zaś jest za 6.5 euro. Karnet na całą rundę kosztuje na Sever 11 euro. (Można porównać z naszymi cenami). Doping jak zawsze na Marakanie rewelacyjny piekło potrafi rozkręcić do dopingu cały stadion. Niektóre z piosenek są śpiewane po jednym wersie przez każdą z trybun i refren wspólnie. Często by cały stadion skakał słychać było pieśń "Kto nie skacze ten żyd".
W pzrerwie meczu odbyła się prezentacja drużyn młodzieżowych Zvezdy, tych roczników, które w poprzednim sezonie zdobyły mistrzostwo Serbii. Co ciekawe podczas rundy honorowej na każdym sektorze do której zbliżali się młodzi piłkarze podnosił się krzyk Szampioni. Sam mecz okazał się spacerkiem Zvezda wygrała 4:0. Na meczu jak zawsze obecna była fana fc z Warszawy taka mała ciekawostka na koniec.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7163 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 15/08/2009 12:01
Kto wygrał "TIM Cup"...?! oczywiście bianconeri ;)

bramki z miniturnieju

"garść" informacji

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/15/trofeo-tim-historyczny-triumf-juventusu/


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/08/2009 15:19
Kuriozalna sytuacja w meczu I ligi angielskiej Bristol City-Crystal Palace:D



http://sport.wp.pl/kat,109318,title,Wyspiarski-skandal-To-bezjajowcy,wid,11404654,wiadomosc.html


POGOŃ 100% SZCZECIN
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 23/08/2009 16:47
Prezes rady nadzorczej Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge ustosunkował się do bardzo słabych wyników osiąganych przez Bawarczyków na początku sezonu. Klub z Allianz Arena w pierwszych trzech meczach w Bundeslidze ugrał tylko dwa punkty i zanotował tym samym najgorszy start od 43 lat.
Oliwy do ognia dolała upokarzająca sobotnia porażka z beniaminkiem FSV Mainz 05 1:2. Rummenigge wyraził swoje niezadowolenie i zarazem nadzieję na lepszy występ za tydzień przeciwko obrońcy tytułu VfL Wolfsburg.

- To bardzo poważne - stwierdził jeden z włodarzy klubu. - Musimy wrócić na właściwy tor i następny mecz będzie bardzo trudny. To nie jest sytuacja, z której jesteśmy zadowoleni. To niebezpieczna sytuacja, która musi być zlikwidowana tak szybko, jak to tylko możliwe - stwierdził Rummenigge.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 09:56
Dla widzów o mocnych nerwach:
Złamana noga Wasilewskiego

http://i29.tinypic.com/33e1wfd.gif


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 10:13
Jeżeli ktoś oglądał wczorajszy SPORT+ to mógł po zakończeniu meczu Roma-Juve zobaczyć flagę Legii na trybunie gości. Ot, taka ciekawostka.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 10:46

  NN napisał:  
Dla widzów o mocnych nerwach:
Złamana noga Wasilewskiego

http://i29.tinypic.com/33e1wfd.gif



Co za ironia, że największy ' brutal ' w Polsce tak dostał. Wygląda to strasznie i niestety dla Wasyla raczej oznacza koniec kariery - młodzieniaszek to już nie jest, a po wyleczeniu i rehabilitacji (jeśli wyrazi chęć dalszej gry w piłkę) nie widzę dla niego innej możliwości niż tułanie się po słabszych klubach. Szkoda szczególnie dlatego, że głośno ostatnio było o tym, że o piłkarza stara się Fulham.
Ciekawi mnie czy będzie również taki raban jak po kontuzji Eduardo i co za karę otrzyma winowajca.


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5837 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 11:14

  eF^ napisał:  

  NN napisał:  
Dla widzów o mocnych nerwach:
Złamana noga Wasilewskiego

http://i29.tinypic.com/33e1wfd.gif



Co za ironia, że największy ' brutal ' w Polsce tak dostał. Wygląda to strasznie i niestety dla Wasyla raczej oznacza koniec kariery - młodzieniaszek to już nie jest, a po wyleczeniu i rehabilitacji (jeśli wyrazi chęć dalszej gry w piłkę) nie widzę dla niego innej możliwości niż tułanie się po słabszych klubach. Szkoda szczególnie dlatego, że głośno ostatnio było o tym, że o piłkarza stara się Fulham.
Ciekawi mnie czy będzie również taki raban jak po kontuzji Eduardo i co za karę otrzyma winowajca.



wbrew pozorom to tak strasznie nie jest jak wyglada:) po takim zlamaniu skreca sie kosci na blachy ze srubkami i za pol roku odzyskuje swoja sprawnosc, a za rok gra w pilke na pelnych obrotach:)


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 11:27

  eF^ napisał:  

  NN napisał:  
Dla widzów o mocnych nerwach:
Złamana noga Wasilewskiego

http://i29.tinypic.com/33e1wfd.gif



Co za ironia, że największy ' brutal ' w Polsce tak dostał. Wygląda to strasznie i niestety dla Wasyla raczej oznacza koniec kariery - młodzieniaszek to już nie jest, a po wyleczeniu i rehabilitacji (jeśli wyrazi chęć dalszej gry w piłkę) nie widzę dla niego innej możliwości niż tułanie się po słabszych klubach. Szkoda szczególnie dlatego, że głośno ostatnio było o tym, że o piłkarza stara się Fulham.
Ciekawi mnie czy będzie również taki raban jak po kontuzji Eduardo i co za karę otrzyma winowajca.



Pomyliły Ci sie angielskie kluby,o Wasyla upominało sie Hull. Co nie zmienia postaci rzeczy. Choć uważam że Eduardo czy Cisse mieli cięższe kontuzje i wrócili do gry.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 11:56
Tak tak masz rację, Fulham gdzieś obiło mi się uszy przy okazji innego transferu.

edit. Janek44 właśnie o to mi chodziło (-;

Ostatnio edytowany przez: eF^, 31 sierpnia 2009, 15:49 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 13:45

  eF^ napisał:  
Tak tak masz rację, Fulham gdzieś obiło mi się uszy przy okazji innego transferu.



Fulham ponoć interesował się Brożkiem, ale jednak zrezygnował.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8116 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 16:13

  eF^ napisał:  

  NN napisał:  
Dla widzów o mocnych nerwach:
Złamana noga Wasilewskiego

http://i29.tinypic.com/33e1wfd.gif



Co za ironia, że największy ' brutal ' w Polsce tak dostał. Wygląda to strasznie i niestety dla Wasyla raczej oznacza koniec kariery - młodzieniaszek to już nie jest, a po wyleczeniu i rehabilitacji (jeśli wyrazi chęć dalszej gry w piłkę) nie widzę dla niego innej możliwości niż tułanie się po słabszych klubach. Szkoda szczególnie dlatego, że głośno ostatnio było o tym, że o piłkarza stara się Fulham.
Ciekawi mnie czy będzie również taki raban jak po kontuzji Eduardo i co za karę otrzyma winowajca.



Nie powiedizal bym ze najwiekszym brutalem jest/ byl Wasilewki.
On gral poprostu twardo a nie brutalnie. Nie kojarze aby komus polamal nogi czy spowodowal grozne kontuzje.
Zajebiscie mi go szkoda, moim zdaniem jest najlepszym Polskim obronca


MKS
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 16:21

  Vega napisał:  

  eF^ napisał:  

  NN napisał:  
Dla widzów o mocnych nerwach:
Złamana noga Wasilewskiego

http://i29.tinypic.com/33e1wfd.gif



Co za ironia, że największy ' brutal ' w Polsce tak dostał. Wygląda to strasznie i niestety dla Wasyla raczej oznacza koniec kariery - młodzieniaszek to już nie jest, a po wyleczeniu i rehabilitacji (jeśli wyrazi chęć dalszej gry w piłkę) nie widzę dla niego innej możliwości niż tułanie się po słabszych klubach. Szkoda szczególnie dlatego, że głośno ostatnio było o tym, że o piłkarza stara się Fulham.
Ciekawi mnie czy będzie również taki raban jak po kontuzji Eduardo i co za karę otrzyma winowajca.



Nie powiedizal bym ze najwiekszym brutalem jest/ byl Wasilewki.
On gral poprostu twardo a nie brutalnie. Nie kojarze aby komus polamal nogi czy spowodowal grozne kontuzje.
Zajebiscie mi go szkoda, moim zdaniem jest najlepszym Polskim obronca



Tak samo żadnym brutalem nie jest ten belg. Czysty przypadek i zbieg okoliczności, że akurat ten faul tak się skończył...


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 16:51
Vega dlatego brutal napisałem w cudzysłowie. Taką markę sobie wyrobił w mediach wśród dziennikarzy.

Mi tam u Wasilewskiego podobało się właśnie to, że zawsze grał ambitnie i twardo (na granicy faulu) - z drugiej strony w prawie każdym jego występie można było odnotować sporo indywidualnych błędów więc nie gloryfikujmy do tylko dlatego, że przydarzyła mu się tragedia.


Jankes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6820 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 17:26
Swoją drogą to w tym Standardzie sami rzeźnicy muszą chyba grać bo w tym samym meczu jakiś koleś zafundował Janowi Polakowi pół roku przerwy powodując zerwanie więzadeł więc musiało być ostro.


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7923 dni

**




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/08/2009 18:59
To ten sam...


Dziękuję :)
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8116 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 01/09/2009 12:02

  eF^ napisał:  
Vega dlatego brutal napisałem w cudzysłowie. Taką markę sobie wyrobił w mediach wśród dziennikarzy.

Mi tam u Wasilewskiego podobało się właśnie to, że zawsze grał ambitnie i twardo (na granicy faulu) - z drugiej strony w prawie każdym jego występie można było odnotować sporo indywidualnych błędów więc nie gloryfikujmy do tylko dlatego, że przydarzyła mu się tragedia.



Gloryfikuje go nie przez kontuzje. Poprostu podobal mi sie jego styl gry i uwazam, ze gdyby cala nasza obrona grala z takimi jajami jak on to bylo by super;)
Pilka mogla przejsc, zawodnik nie!;)


MKS
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/09/2009 16:39
FIFA nałożyła na zespół Chelsea Londyn zakaz przeprowadzania transferów w dwóch najbliższych oknach transferowych.
Kara ma związek z namawianiem piłkarza RC Lens, Gaela Kakuty do zerwania kontraktu z klubem.
Chelsea przysługuje prawo do odwołania się od decyzji.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005