Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5576 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 31/05/2010 21:54
fakt Mourinho swietny trener jednak patrzac obiektywnie (nie jestem ani za barca ani za realem a tym bardziej za interem)to nie wydaje mi sie aby stworzyl taki prawdziwy zgrany zespol.za duzo gwiazdek, a to wszystko przez chora polityke pereza


PS!!!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6324 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/06/2010 10:31
Nowa wyjazdowa koszulka Evertonu :D

Obrazek jpeg wstawiony na forum

WP


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6066 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/06/2010 21:49
T R A G E D I A.


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/06/2010 21:56

  PS. napisał:  
T R A G E D I A.



może i tragedia... ale podobno koszulka wzorowana na strojach z historycznego sezonu 1890/91 (pierwsze mistrzostwo)


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/06/2010 22:38
Obrazek png wstawiony na forum

Tak się robi wały :)


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6324 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/06/2010 22:39
EDIT: zobaczyłem i to dopiero połowa sezonu, nie było pytania ;)


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/06/2010 19:41
To prawda że Ricardo Quaresma trafił do jakiegoś tureckiego klubu ???


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/06/2010 19:46

  Porto napisał:  
To prawda że Ricardo Quaresma trafił do jakiegoś tureckiego klubu ???



Besiktas, witało do 20 tys ludzi na stadionie ;)


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 20/06/2010 19:55

  Junior napisał:  

  Porto napisał:  
To prawda że Ricardo Quaresma trafił do jakiegoś tureckiego klubu ???



Besiktas, witało do 20 tys ludzi na stadionie ;)



Szkoda, myślałem że lepszą karierę będzie miał. kwasny Zaszkodziło mu przyjście Ronaldinho gdy był w Barcelonie ;)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 01/07/2010 20:08
tak sie biją o naszych orłów


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/07/2010 20:11

  Cytat:  
Pomocnik Barcelony Yaya Touré został nowym zawodnikiem Manchesteru City. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej podpisał pięcioletni kontrakt. Anglicy zapłacili katalońskiemu klubowi około 24 miliony funtów.

- To kolejny fantastyczny piłkarz, który dołączył do naszego zespołu. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony - powiedział menedżer Manchesteru Roberto Mancini.

Touré to już trzecie duże wzmocnienie "The Citizens" w tym okienku transferowym. Wcześniej klub kupił Hiszpana Davida Silvę z Valèncii za około 30 milionów euro oraz niemieckiego obrońcę Jérôme'a Boatenga z Hamburgera SV. W Manchesterze Yaya dołączy do swojego brata grającego już w barwach angielskiego klubu - Kolo.



Szejki znowu szaleją kwasny mam nadzieję że ta drużyna nie zostanie mistrzem Anglii. Dla mnie Citizens to taki angielski Real tylko kasa na transfery i wszystko wygramy...
Swoją drogą Barcelona nieźle się osłabiła z Sergio i snującym się Keita daleko nie zajadą, bo w transfer Mascherano nie bardzo wierzę.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 02/07/2010 20:19

  Porto napisał:  

  Cytat:  
Pomocnik Barcelony Yaya Touré został nowym zawodnikiem Manchesteru City. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej podpisał pięcioletni kontrakt. Anglicy zapłacili katalońskiemu klubowi około 24 miliony funtów.

- To kolejny fantastyczny piłkarz, który dołączył do naszego zespołu. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony - powiedział menedżer Manchesteru Roberto Mancini.

Touré to już trzecie duże wzmocnienie "The Citizens" w tym okienku transferowym. Wcześniej klub kupił Hiszpana Davida Silvę z Valèncii za około 30 milionów euro oraz niemieckiego obrońcę Jérôme'a Boatenga z Hamburgera SV. W Manchesterze Yaya dołączy do swojego brata grającego już w barwach angielskiego klubu - Kolo.



Szejki znowu szaleją : mam nadzieję że ta drużyna nie zostanie mistrzem Anglii. Dla mnie Citizens to taki angielski Real tylko kasa na transfery i wszystko wygramy...
Swoją drogą Barcelona nieźle się osłabiła z Sergio i snującym się Keita daleko nie zajadą, bo w transfer Mascherano nie bardzo wierzę.



Spokojna głowa-primo Keita nie gra w Barcelonie na pozycji DM-a a po drugie jest kilka alternatyw. Yayka oficjalnie nie mógł sie pogodzić z rolą rezerwowego (tak jakby w City miał miejsce z urzędu) a tak po prawdzie wode z mózgu zrobili mu agent na społke z braciszkiem. Agent dostanie za ten transfer bagatela 20% wiec bedzie z sumy transferowej coś...koło 6 baniek. Fajnie,nie?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/07/2010 20:08
Artur Boruc już jedną nogą w Fiorentinie. Wielka szkoda moim zdaniem, że tak późno opuszcza Glasgow bo to na prawdę rewelacyjny bramkarz z wielkim talentem, który się tam marnował przez ostatnie lata. Lubię Boruca i mam nadzieję, że odbuduje formę we Włoszech


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6324 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/07/2010 20:15

  ManeS napisał:  
Artur Boruc już jedną nogą w Fiorentinie.



Już chyba całym ciałem jest we Florencji :)

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 13 lipca 2010, 20:21 [2 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/07/2010 23:08
no i bardzo dobrze :) ciekawe czy Frey zostanie i jeżeli tak to czy uda się Arturowi przebić do 1 składu


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/07/2010 01:35

  ManeS napisał:  
no i bardzo dobrze :) ciekawe czy Frey zostanie i jeżeli tak to czy uda się Arturowi przebić do 1 składu



Gdzieś wyczytałem że prawdopodobnie odejdzie. Swoją drogą niezłą kase Celtic wyciągnął za Boruca, musimy pamiętać że od pewnego czasu staczał sie po równi pochyłej. No i Fiore to nie jest klub który ma jakiś wielki budżet, a mimo to dał 3 bańki za Artura-wiec pewnikiem będzie pierwszym bramkarzem, no chyba że sam zainteresowany będzie odwalał jakieś numery do których niestety jest zdolny. Ich nie stac by za taką kase sadzać bramkarza na ławke. I rzecz o której sie nie pisze-zarobki,wiemy ile sie zarabia na wyspach, pytanie jak dużej redukcji one zostały poddane by Boruc podjął wyzwanie grania na półwyspie apenińskim.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/07/2010 03:24
Boruc musi uwazac i wziac sie za siebie we Wloszech. Mihajlovic to charakterny chlop, jak mu raz zajdzie za skore to ciezko bedzie z odbudowaniem zaufania. Mam nadzieje, ze zostanie numerem 1 i zamknie usta wszystkim krytykom.:)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/07/2010 12:29
Liczę na to, że zmiana środowiska i nowe wyzwania, których już mu w Celticu zaczęło brakować wpłyną na niego pozytywnie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/07/2010 15:42
Transfery Real-u, na tą chwilę zupełnie nie w stylu Pereza :)
Sergio Canales (Racing) - ofensywny pomocnik, 19 lat
Angel Di Maria (Benfica) - skrzydłowy pomocnik, 22 lata
Pedro Leon (Getafe) - skrzydłowy pomocnik, 24 lata

Odchodzą prawdopodobnie:
Guti, Lass, Drenthe, Raul


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/07/2010 16:42

  Paweł85 napisał:  
Transfery Real-u, na tą chwilę zupełnie nie w stylu Pereza :)
Sergio Canales (Racing) - ofensywny pomocnik, 19 lat
Angel Di Maria (Benfica) - skrzydłowy pomocnik, 22 lata
Pedro Leon (Getafe) - skrzydłowy pomocnik, 24 lata

Odchodzą prawdopodobnie:
Guti, Lass, Drenthe, Raul



zamiast wieku podałbyś cenę, bo tak to mi nic nie mówi, czy to to transfery w stylu Pereza czy nie :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005