Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7681 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/04/2010 17:19
Doooooooooobrze :D


Babilon Team
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6324 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/04/2010 17:51
The Gunners!!! :D:D:D


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/04/2010 17:58

  Misiek. napisał:  
The Gunners!!! :D:D:D


URRRRRRRWAŁ drewniak na koniec ! uff juz sie balem ze remisem sie zakonczy


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/04/2010 21:29

  Misiek. napisał:  
The Gunners!!! :D:D:D



a barca 4-0 w 70 min w rezerwowym składzie z bilbao. szykuje sie manita w środe raz na zawsze wybic dzieciakom wengera z głowy mocarstwowe plany.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5652 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/04/2010 21:42

  nowa od nowa napisał:  

  Misiek. napisał:  
The Gunners!!! :D:D:D



a barca 4-0 w 70 min w rezerwowym składzie z bilbao. szykuje sie manita w środe raz na zawsze wybic dzieciakom wengera z głowy mocarstwowe plany.



Za tydzień Real pokaże;)


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5797 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/04/2010 21:52
We wtorek z Arsenalem a za tydzien niedziela to sie Krystyna poplacze po raz kolejny :]


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6324 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/04/2010 22:49

  NIEBUSZEWO napisał:  
a za tydzien niedziela to sie Krystyna poplacze po raz kolejny :]



Nie bądź taki pewny ;) A po za tym mecz jest w sobotę, o 22 ;)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 04/04/2010 00:33
jutro Santander wyrwie remis i za tydzien Barca zakonczy marzenia o mistrzostwie Realu ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6324 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 04/04/2010 20:31

  ManeS napisał:  
jutro Santander wyrwie remis



No i nie wyrwał remisu. Racing 0:2 Real :)

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 4 kwietnia 2010, 21:45 [1 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 22:27
Messi geniusz...


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 22:30
nie wiem czy ktos po tym meczu zaprzeczy ze to najlepszy pilkarz na swiecie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 22:34

  ManeS napisał:  
nie wiem czy ktos po tym meczu zaprzeczy ze to najlepszy pilkarz na swiecie.



No przecież Messi zagrał tragedie, zero żelu na głowie :P


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 22:37

  ManeS napisał:  
nie wiem czy ktos po tym meczu zaprzeczy ze to najlepszy pilkarz na swiecie.



Ja zaprzecze. Liczy sie też wszechstronność. On tylko chodzi na pałe i napierdala bramki, czasem podanie jest lepszym rozwiązaniem. No podaj kurwa! Powinien ktoś to podłożyć pod ich gre, bo nadaje sie idealnie.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 22:43

  Cypek napisał:  

  ManeS napisał:  
nie wiem czy ktos po tym meczu zaprzeczy ze to najlepszy pilkarz na swiecie.



Ja zaprzecze. Liczy sie też wszechstronność. On tylko chodzi na pałe i napierdala bramki, czasem podanie jest lepszym rozwiązaniem. No podaj kurwa! Powinien ktoś to podłożyć pod ich gre, bo nadaje sie idealnie.



No tak, dzisiaj chodził na palę i pierdolnął tylko 4 bramki w ten sposób. Chujowy piłkarz, powinien był podać. Ja bym na miejscu trenera nie wystawiał go w składzie, bo jest egoistą na boisku.


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 22:52

  Cypek napisał:  

  ManeS napisał:  
nie wiem czy ktos po tym meczu zaprzeczy ze to najlepszy pilkarz na swiecie.



Ja zaprzecze. Liczy sie też wszechstronność. On tylko chodzi na pałe i napierdala bramki, czasem podanie jest lepszym rozwiązaniem. No podaj kurwa! Powinien ktoś to podłożyć pod ich gre, bo nadaje sie idealnie.



Lepiej jest strzelić na pustą, niż sam na sam z bramkarzem. Nie powiem, wyszło mu, ale szczescie mu dzis dopisało. Jak Petasz trafiał to też wszyscy sie jarali, a teraz wiadomo jak jest.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:05

  Cypek napisał:  

  Cypek napisał:  

  ManeS napisał:  
nie wiem czy ktos po tym meczu zaprzeczy ze to najlepszy pilkarz na swiecie.



Ja zaprzecze. Liczy sie też wszechstronność. On tylko chodzi na pałe i napierdala bramki, czasem podanie jest lepszym rozwiązaniem. No podaj kurwa! Powinien ktoś to podłożyć pod ich gre, bo nadaje sie idealnie.



Lepiej jest strzelić na pustą, niż sam na sam z bramkarzem. Nie powiem, wyszło mu, ale szczescie mu dzis dopisało. Jak Petasz trafiał to też wszyscy sie jarali, a teraz wiadomo jak jest.



Kolego, jeżeli mówisz, że to tylko szczęście to ja się nie wypowiadam nawet w tej kwestii.


Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:16

  Radziu napisał:  
Kolego, jeżeli mówisz, że to tylko szczęście to ja się nie wypowiadam nawet w tej kwestii.



Nie napisałem, że to tylko szczęście. Umiejętności chłopak ma, ale nie powiesz mi, że przy 1 i 4 bramce los się do niego nie uśmiechnał?


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:16
hahaha :D rozwaliles mnie kolego, w pizdu karnie do rezerw Messiego przenies za takie zachowanie i grzywna 10 k euro


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:22

  Cypek napisał:  

  Radziu napisał:  
Kolego, jeżeli mówisz, że to tylko szczęście to ja się nie wypowiadam nawet w tej kwestii.



Nie napisałem, że to tylko szczęście. Umiejętności chłopak ma, ale nie powiesz mi, że przy 1 i 4 bramce los się do niego nie uśmiechnał?



masakra. ale owszem, kieruje kolegą antypatia wiec dalsza diagnoza nie ma sensu.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5652 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/04/2010 23:22
A ja gram i będę grał swojej Messi to średniak który w Anglii by tyle nie strzelał ani czarował co w Hiszpanii


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005