Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6648 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 12/04/2010 10:47

  Sampaio napisał:  

  Sz. napisał:  
Najgorsi są ci z Orangesport czy jakoś tak się ta stacja nazywa... Była transmisja paru spotkań Pogoni, oni nawet nazwisk nie potrafili dobrze przeczytać, według nich grają u nas Mysiek, Lebedański i Woźny.



Zapomniałeś o Hryniewiczu. To ten co jesienią gola żabolom strzelił.



W ostatnim meczu z Ruchem grał u nas Przemysław Pastuszka ;) (w trakcie meczu się poprawili i wymawiali poprawnie, ale 2-3 razy do piłki dobiegał Pastuszka a nie Pietruszka)


Macieja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5653 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 12/04/2010 11:23

  Paweł85 napisał:  

  Sampaio napisał:  

  Sz. napisał:  
Najgorsi są ci z Orangesport czy jakoś tak się ta stacja nazywa... Była transmisja paru spotkań Pogoni, oni nawet nazwisk nie potrafili dobrze przeczytać, według nich grają u nas Mysiek, Lebedański i Woźny.



Zapomniałeś o Hryniewiczu. To ten co jesienią gola żabolom strzelił.



W ostatnim meczu z Ruchem grał u nas Przemysław Pastuszka ;) (w trakcie meczu się poprawili i wymawiali poprawnie, ale 2-3 razy do piłki dobiegał Pastuszka a nie Pietruszka)



Też to usłyszałem,ważne,że się poprawił:)


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/04/2010 00:08
Widział ktoś faul Terry'ego? Nie wiem jakim cudem ten Milner ma całą nogę, wyglądało co najmniej groźnie.
http://www.youtube.com/watch?v=3oWHj4rX0qc


P. S.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/04/2010 08:57

  Sz. napisał:  
Widział ktoś faul Terry'ego? Nie wiem jakim cudem ten Milner ma całą nogę, wyglądało co najmniej groźnie.
http://www.youtube.com/watch?v=3oWHj4rX0qc



Żółta kartka pokazana przez sędziego to jakiś żart, powinien z hukiem wylecieć z boiska.


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6054 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 13/04/2010 12:17

  Cytat:  
Lukas Podolski zagrał w meczu przeciwko Hoffenheim z czarną opaską na ramieniu. "Przegląd Sportowy" informuje, że zrobił to mimo zakazu władz klubu.
Kiedy Podolski zgłosił potrzebę założenia czarnej opaski, władze klubu nie zgodziły się na to. Piłkarz postawił jednak na swoim. Jeszcze w szatni, tuż przed wyjściem na murawę, odwiedził go menedżer FC Koeln i przekonywał do zmiany decyzji.
"Jak zginęli niemieccy żołnierze w Afganistanie, to nie miałeś żałoby w czasie meczu" - miał powiedzieć do Podolskiego Michael Meier. Jak się okazało, próby przekonania urodzonego w Gliwicach napastnika nie były skuteczne.



Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/04/2010 21:45
no i Arsenal raczej nie wykorzysta weekendowego potkniecia ManU. 1 polowa zenujaca a wisienka na tym torcie beznadziei Rosicky z gra na poziomie podworkowym...


100% PD
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 14/04/2010 22:17
szkoda Arsenalu ale z Totenhamem im sie nigdy latwo nie gralo - w koncu derby

Tymczasem Barca spokojnie zaczela - 15 minuta 1:0 Bojan, po asyscie tego co zawsze...
Niezly rogal Pedro z polowy boiska i bramka Toure chyba po przyjmowaniu pilki reka i mecz konczy sie 3:0

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 15 kwietnia 2010, 12:38 [3 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5575 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/04/2010 13:38
Dzisiaj gra Inter z Juve o 20.45 w Mediolanie.Inter jest faworytem ale mam nadzieje ze "Stara Dama" zagra dobry mecz i wywiezie komplet punktow.Ten sezon w wykonaniu Bianconerich jest fatalny wiec ta wygrana poprawilaby nastroje kibicow i przyblizyla do miejsca premiowanego gra w LM


PS!!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 16/04/2010 18:19

  biedny napisał:  
Dzisiaj gra Inter z Juve o 20.45 w Mediolanie.Inter jest faworytem ale mam nadzieje ze "Stara Dama" zagra dobry mecz i wywiezie komplet punktow.Ten sezon w wykonaniu Bianconerich jest fatalny wiec ta wygrana poprawilaby nastroje kibicow i przyblizyla do miejsca premiowanego gra w LM



Tak, oby Twoje słowa sie sprawdziły-ja osobiście chyba pierwszy raz w swoim żywocie będą zmuszony do trzymania kciuków za Juve. Wszak grają dla siebie i...dla Romy.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5575 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/04/2010 12:15
Niestety Juve przegralo 2:0 teraz trzeba trzymac kciuki za Rome bo kolejny tytul dla Interu bylby przesada.Co do Juventusu trzeba wierzyc(chociaz z taka gra bedzie to baaardzo trudne) ze zalapie sie do LM , przyjdzie trener ktory stworzy druzyne ktora bedzie walczyla z najlepszymi w Europie.


PS!!!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/04/2010 14:24
ale trzeba przyznac ze Maicon pieknie urrrrwal, ogladalem skrot to z tego co widziałem powinno byc z 7:1


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/04/2010 16:00

  ManeS napisał:  
ale trzeba przyznac ze Maicon pieknie urrrrwal, ogladalem skrot to z tego co widziałem powinno byc z 7:1



Dwadzieścia od razu. Źle to świadczy że Inter grajac 2/3 meczu w przewadze potrafi zagrozić przede wszystkim tylko stałymi fragmentami i strzałami z dystansu. Obawiam sie że na Barce to bedzie za mało. Juve jest tragiczne, szok że oni mają jeszcze realne szanse na LM. Taki Zebina to do naszej pierwszej ligi by sie nie nadawał. Roma jutro ma mecz o wszystko moim zdaniem.

A dzis tradycyjnie w derby Manchesteru-ile to juz razy rudy tyłek Fergusonowi ratował?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/04/2010 20:11
a Pep znowu eksperymentuje, Maxwell na lewym skrzydle, Puyol na lewej obronie w derbach Barcelony
edit:
po pierwszej polowie to wyglada tak jakby Barcelona odpoczywala przed LM, Busquets i Toure kompletnie nic nie graja, mnostwo strat przez co Messi musi do srodka wracac zeby z Xavim cos rozegrac, Milito tez dzisiaj slabiutko, Puyol na lewa obrone sie srednio nadaje, a o Maxwellu ciezko powiedziec bo malo mial okazji do wykazania sie.

edit2: oczekiwana przeze mnie zmiana - zejscie Milito, Puyol wraca na srodek obrony, Maxwell na lewa obrone, Henry na srodek ataku i Keita za Toure. Czasu nie za wiele - 55 minuta a jak narazie stuprocentowych sytuacji Barca nie miala

edit3: zawodnicy Espanyolu caly mecz sie wywracaja za co Alves dostal wczesniej kartke, teraz druga przy kontrze - chociaz nie wiem czy byl kontakt, moze byl i Barca konczy w 10...

edit4: Zlatan za Pedro - dziwie sie ze dopiero teraz, Pedro dzisiaj nic wielkiego nie gral i powinien byc zmieniony wczesniej niz w 82 minucie...

No i chyba najslabszy mecz Barcy w tym sezonie konczy sie remisem...

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 17 kwietnia 2010, 21:46 [6 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 17/04/2010 23:59
W meczu 33. kolejki, w którym Auxerre podejmowało na własnym boisku Lorient, Ireneusz Jeleń wpisał się na listę strzelców. W 38. minucie podwyższył on wynik spotkania na 2:0. Mecz zakończył się zwycięstwem Auxerre 4:1.


lp drużyna mecze punkty
1. Marsylia 33 68
2. Auxerre 33 63
3. Lyon 33 59
4. Montpellier 32 58
5. Bordeaux 32 57

Auxerre ma szanse na LM :)


P. S.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/04/2010 00:12

  ManeS napisał:  
a Pep znowu eksperymentuje, Maxwell na lewym skrzydle, Puyol na lewej obronie w derbach Barcelony
edit:
po pierwszej polowie to wyglada tak jakby Barcelona odpoczywala przed LM, Busquets i Toure kompletnie nic nie graja, mnostwo strat przez co Messi musi do srodka wracac zeby z Xavim cos rozegrac, Milito tez dzisiaj slabiutko, Puyol na lewa obrone sie srednio nadaje, a o Maxwellu ciezko powiedziec bo malo mial okazji do wykazania sie.

edit2: oczekiwana przeze mnie zmiana - zejscie Milito, Puyol wraca na srodek obrony, Maxwell na lewa obrone, Henry na srodek ataku i Keita za Toure. Czasu nie za wiele - 55 minuta a jak narazie stuprocentowych sytuacji Barca nie miala

edit3: zawodnicy Espanyolu caly mecz sie wywracaja za co Alves dostal wczesniej kartke, teraz druga przy kontrze - chociaz nie wiem czy byl kontakt, moze byl i Barca konczy w 10...

edit4: Zlatan za Pedro - dziwie sie ze dopiero teraz, Pedro dzisiaj nic wielkiego nie gral i powinien byc zmieniony wczesniej niz w 82 minucie...

No i chyba najslabszy mecz Barcy w tym sezonie konczy sie remisem...



ciężko powiedziec czy w sezonie, ale w tym roku pewnikiem-chyba nawet słąbszy niż mecz z atletico na wyjeździe gdzie barca przegrała jedyny mecz w sezonie. Jako ciekawostka jeden fakt- komisja anulowałą czerwoną kartke (która byłą słuszna) Kameniemu i mógł dzis zagrac w derby, przy okazji mimochodem anulowałą obroncy Realu Albiolovi. No zaczyna sie zakulisowa gierka prezia Pereza, czego po tym gosciu mozna sie spodziewać. Druga ciekawostka-Barcelona dzis wiecej żółtych kartek niz Espanyol, ciekawe tylko kto grał brutalniej. A to że derby to najgorsze mecze dlA bary w sezonie no moze obok wyjazdowych meczów z atletico, dobitnie obrazują ostatnie lata

12.12.2009 Barcelona - Espanyol 1-0
21.02.2009 Barcelona - Espanyol 1-2
27.09.2008 Espanyol - Barcelona 1-2
19.04.2008 Barcelona - Espanyol 0-0
01.12.2007 Espanyol - Barcelona 1-1
09.06.2007 Barcelona - Espanyol 2-2
13.01.2007 Espanyol - Barcelona 3-1
06.05.2006 Barcelona - Espanyol 2-0
07.01.2006 Espanyol - Barcelona 1-2
01.03.2005 Barcelona - Espanyol 0-0

w kazdym bądź razie dla wtajemniczonych wynik to żadne zaskoczenie. Atletico musi sie nauczyć jak grac derby z Realem, bo mi było by wstyd na miejscu kibiców w koszulkach w biało czerwone pasy.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/04/2010 16:15
Arsenal prowadził do 80 min. na wyjeździe z Wigan 2:0 i przegrał 3:2 - przy dużej zasłudze Fabiańskiego (straszny babol przy drugiej bramce).


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/04/2010 18:01

  eF^ napisał:  
Arsenal prowadził do 80 min. na wyjeździe z Wigan 2:0 i przegrał 3:2 - przy dużej zasłudze Fabiańskiego (straszny babol przy drugiej bramce).



polska szkoła bramkarska po raz kolejny rulez

a teraz czas na derby Rzymu.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5575 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/04/2010 18:18

  anathema napisał:  

  eF^ napisał:  
Arsenal prowadził do 80 min. na wyjeździe z Wigan 2:0 i przegrał 3:2 - przy dużej zasłudze Fabiańskiego (straszny babol przy drugiej bramce).



polska szkoła bramkarska po raz kolejny rulez

a teraz czas na derby Rzymu.



trzymamy kciuki za Rome


PS!!!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/04/2010 18:43

  biedny napisał:  
trzymamy kciuki za Rome



niestety 1:0, teraz to już trzeba trzymać podwójnie


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 18/04/2010 18:55

  Sampaio napisał:  

  biedny napisał:  
trzymamy kciuki za Rome



niestety 1:0, teraz to już trzeba trzymać podwójnie



Zajebistą taktyka przygotował na ten mecz Ranieri, nie ma co. Dzida i do przodu. Z taką grą mogą zapomnieć o mistrzostwie. Już mecz sprzed tygodnia obrazował słabą forme Romy. A Totti to chyba gra za zasługi.

Szykuje sie pierwsza porażka od 20 kilku spotkan. Co zminimalizuje szanse całkowicie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005