Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/05/2008 23:55
a ja mam krótkie pytanie-która druzyna w tej lidze działa na zasadach zawodostwa? ile zarabia zawodnik błękitnych czy sławy a ile Pogońi? i kto kogo robi tu w wała? o szacunku nawet już nie pisze bo tu nie przystoi.


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/05/2008 23:59
Mariusz Kuras, Pogoń Szczecin- Pierwsza połowa z jednej i drugiej strony wyglądała fatalnie i najlepiej jak najszybciej o niej zapomnieć. Natomiast w drugiej części mecz zaczął się dla nas fatalnie, z boiska zszedł Marek Walburg. Wtedy zaczęły się lepsze ataki i lepsza gra Błękitnych Stargard. Gratuluję Robertowi zwycięstwa. My zdajemy sobie sprawę, że wszyscy chcą wygrywać z Pogonią i o to chodzi, to dobrze. Wiedziałem, że po zejściu Marka Walburga będzie tak, że kto strzeli pierwszy bramkę ten wygra całe spotkanie. Niestety po szkolnym błędzie straciliśmy gola i to na pewno martwi, ale przegrać też trzeba umieć. Każda porażka boli, mnie także.
Wypowiedz żenująca i tyle w temacie. widze ze ktos jest niereformowalny...pozatym mario ma farta-jest lubiany w mieście cieszy sier zaufaniem,bo taki kaczmarek juz na pal byłby nabijany. a tak jak nie awansujemy wszystko pozostanie w rodzinie i "nic sie nie satło-Portowcy nic sie nie stało
"


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 02:25
Gratulacje dla FC Stargard.


royal
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5877 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 08:11
Na Walburga spadła krytyka po tym meczu, ale nawet z nim w składzie Pogoń grała słabo w ataku. Marek grał dosyć dobrze, ale za każdym razem, gdy jest mijany fauluje i łapie kartki. Gorzej wyglądał dla mnie Radek Biliński, który tylko chce wymuszać faule, a rozgrywanie i odbiór piłki idą mu słabo. Z weteranów zdecydowanie najlepiej prezentuje się Paweł Skrzypek, który na boku obrony jest prawie nie do przejścia, ale dziś słabo udzielał się w ofensywie.

Z taką grą, to w barażach nawet najsłabsza drużyna poradzi sobie z Pogonią. Drużyna jest przyzwyczajona, że gra na własnym obiekcie i na wyjazdach prezentuje się słabiutko.

Zamieniłbym Kurasa na Baniaka. Mario słabo motywuje swoich piłkarzy z ławki, a taktycznie także leży.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 08:59

  royal napisał:  

Zamieniłbym Kurasa na Baniaka. Mario słabo motywuje swoich piłkarzy z ławki, a taktycznie także leży.



Dobry żart. Baniak nie trenował tylko kupował poza tym ma już kuszącą ofertę z ligi wietnamskiej.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 10:22

  royal napisał:  
Z taką grą, to w barażach nawet najsłabsza drużyna poradzi sobie z Pogonią. Drużyna jest przyzwyczajona, że gra na własnym obiekcie i na wyjazdach prezentuje się słabiutko.



Dlatego jeśli nic się nie zmieni w grze Pogoni to jedyną naszą nadzieją jest wysoka wygrana u siebie a w rewanżu na wyjeździe minimalna porażka.


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6951 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 10:57
Ja wole oglądać Marka Walburga w akcji,niż jakiegokolwiek innego murzyna/brazylijczyka/piłkarzyka sprzedawczyka.Czy ktoś z was widział jego reakcje po obejrzeniu czerwonej kartki?Jeśli nawet nie ma zbyt dużych umiejętności,to nadrabia to walką i sercem.


TYLKO POGOŃ!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 11:02

  lukas86 napisał:  
Ja wole oglądać Marka Walburga w akcji,niż jakiegokolwiek innego murzyna/brazylijczyka/piłkarzyka sprzedawczyka.Czy ktoś z was widział jego reakcje po obejrzeniu czerwonej kartki?Jeśli nawet nie ma zbyt dużych umiejętności,to nadrabia to walką i sercem.



Nie ma co porównywać do murzynów ptaka - było minęło, temat zamknięty.

ChiFona też nie lubisz oglądać na boisku?

Ja dziękuje za taką walkę i serce, za które możemy baraże przepierdolić i kisić się kolejny rok w IV lidze, niech gra z sercem ale mądrze a nie prawie co mecz łapie durne kartki.


Ga(L)a
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6796 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 11:50
Mecz meczem ale na trybunach też nie było za wesoło. Chłopaki z FC Stargard sie starali ale wiele osób miało to gdzieś i urządzili sobie polowanie na porządkowego. Portale pisząc "głośno dopinogowała" czy "nieżałowali gardeł" troche przesadzilii chyba żaden z ich przedstawicieli nie był na meczu. Ale co sie dziwić że wiekszość przyjechała jak do siebie i gardeł nie żałowała ale na napoje alkoholowe. I takie kawiatki jak spiewanie "Pogoń dziś 3 pkt. ma Portowców wspaniała gra" przy wyniku 0:1 niebyły rzadkością.

P.S. - Gratulacje dla FC Stargard za przygotowanie atrakcji ultras na kilku płaszczyznach.


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun!!
Legia & Pogoń
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6488 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 12:42
Już żale na v-ce :-) w Szczecinie tylko narzekac umieją a na meczu pewnie nie byli ... :/


Obrazek gif wstawiony na forum
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 13:03
Taa, na v-ce pokemony rozmnażają się w zastraszającym tempie ;)

I chciałbym pogratulować ekipie FC Stargard za ubarwienie tego widowiska :)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6481 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 13:28
Walba powinien zająć się lepiej robieniem pizzy a co do wrażeń kibicowskich to oprawa git natomiast doping żenujący ale może z tego powodu że 3/4 osób potraktowało ten wyjazd w ramach "alkotursytyki" ;)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 13:34

  kijevo napisał:  

  royal napisał:  

Zamieniłbym Kurasa na Baniaka. Mario słabo motywuje swoich piłkarzy z ławki, a taktycznie także leży.



Dobry żart. Baniak nie trenował tylko kupował poza tym ma już kuszącą ofertę z ligi wietnamskiej.



Baniak jest dobry na rundę, może na sezon... ale z nim nikt by się nie martwił o baraże ;]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 14:06
Błękitni Stargard - Pogoń Szczecin:

[ Fotki + mp3 ]

[ Fotorelacja I ]

[ Fotorelacja II ]

Ostatnio edytowany przez: ch., 19 maja 2008, 12:44 [1 raz(y)]


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7981 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 14:37
Przez to, że tak rzadko gramy na wyjazdach to nasi zbytnio nie radzą sobie poza Szczecinem a to nie dobrze oznacza przed barażami niestety... ale damy rade!


Pogoń To My!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7141 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 15:20
Błękitni zasłużenie z nami wygrali. Widać było, że bardzo zależy im na zwycięstwie. Kolejny raz nasi piłkarze przgrali mecz warunkami fizycznymi. Nawet jak Walburg był na boisku to były sytuacje, że nasi zawodnicy nie potrafili wygrać pojedynku 1 na 1, bądź wywalczyć pozycję.
Bardzo dobrze spisali się chłopaki ze Stargardu (oprawa). A co do dopingu z naszej strony to pozostawie bez komentarza ;)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Krzysq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5842 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 15:35
Obrazek jpg wstawiony na forum

Nie wiem, czy to zdjęcie powinno się pojawić w fotorelacji z meczu.


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7537 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 17:11
No Krzysiek, fotorelacja to fotorelacja - uważam, że powinieneś dać.

Ja osobiście, żebym pojechał na ten mecz i zrobił podobne zdjęcie, to bym wrzucał do fotorelacji.
Widywałem już gorsze fotki sportowe...


Krzysq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5842 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 19:01
No zdjęcia poszły na serwer, to również. Jednak jak wczoraj rozmawiałem z Cobrasem, to się zastanawiał, czy to tam umieszczać. Ogólnie mecz ostry, nikt nogi nie cofał. Ale za to bardzo fajnie wyglądała oprawa meczowa, zresztą, niech tylko pojawią się zdjęcia ;)

Ostatnio edytowany przez: Krzysq, 18 maja 2008, 19:09 [1 raz(y)]


Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6131 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/05/2008 20:36
a mam pytanie... kto gral z nr 20 na koszulce??


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005