Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 03/05/2008 19:35

  kiko napisał:  
Astra - Sława 1-2 !!!!!!!!!!!!



Nie ma się czym jarać... Wielki, silny i niezwykle groźny rywal (bez urazy) z Ustronia Morskiego stracił punkty i tym samym powiększyła się przewaga Pogoni? Mnie to jakoś nie kręci. Pogoń w IV lidze powinna wygrywać, nie patrzeć się na innych, tylko dopisywać kolejne punkty i myśleć o barażach.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 3 maja 2008, 20:10 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 03/05/2008 20:00
1. Pogoń Szczecin 25 59
2. Sława Sławno 27 55
3. Astra Ustronie Morskie 26 55

Poniżej obliczenia jeśli Pogoń, Astra (przyjmując ze dostaniemy 2 walkowery i Astra wygra zaległy mecz) i Sława będą miały rozegrane po 27. meczy:)

1. Pogoń Szczecin 27meczy 65p.
3. Astra Ustronie Morskie 27meczy 58p.
2. Sława Sławno 27meczy 55p.

Ostatnio edytowany przez: E., 3 maja 2008, 20:07 [2 raz(y)]


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 03/05/2008 22:02

  Plum napisał:  

  kiko napisał:  
Astra - Sława 1-2 !!!!!!!!!!!!



Nie ma się czym jarać... Wielki, silny i niezwykle groźny rywal (bez urazy) z Ustronia Morskiego stracił punkty i tym samym powiększyła się przewaga Pogoni? Mnie to jakoś nie kręci. Pogoń w IV lidze powinna wygrywać, nie patrzeć się na innych, tylko dopisywać kolejne punkty i myśleć o barażach.



No właśnie powinna wygrywać, a jak widzimy nie zawsze tak jest - dlatego strata punktów rywali mnie jak najbardziej cieszy :] i myślę to nie jest nic dziwnego... ://


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 03/05/2008 22:18

  Plum napisał:  

  kiko napisał:  
Astra - Sława 1-2 !!!!!!!!!!!!



Nie ma się czym jarać... Wielki, silny i niezwykle groźny rywal (bez urazy) z Ustronia Morskiego stracił punkty i tym samym powiększyła się przewaga Pogoni? Mnie to jakoś nie kręci. Pogoń w IV lidze powinna wygrywać, nie patrzeć się na innych, tylko dopisywać kolejne punkty i myśleć o barażach.



tak poprawdzie o barażach to myslimy zanim wystartowalismy na dobre w tej lidze...prawda jest taka że"trzymanie na siłe" Pogoni w tej klasie rozgrywkowej nikomu nie jest na ręke-oby tylko baraże nie pokrzyzowały tych planów,bo wtedy chyba całe zachodniopomorskie opasa sie kirem...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 03/05/2008 22:23
Zachodniopomorskie będzie się cieszyć, że 'Wielka Pogoń' sobie nie poradziła...


P. S.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 03/05/2008 22:35

  Nirvaq napisał:  
Zachodniopomorskie będzie się cieszyć, że 'Wielka Pogoń' sobie nie poradziła...



miałem na mysli zespoły które znów koniecznie będą musiały jeździc po dwa razy do szczecina i kopać sie w czoło,lub wymyslać inne rortele że niby mamy im "postawić" przejzd i hotel a oni łaskawie z nami zagrają... ale powąznie pisząc teraz wychodzi jak w coniektórzych zakamarkach nasza Duma Pomorza jest "kochana"


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 03/05/2008 22:48

  anathema napisał:  

  Nirvaq napisał:  
Zachodniopomorskie będzie się cieszyć, że 'Wielka Pogoń' sobie nie poradziła...



miałem na mysli zespoły które znów koniecznie będą musiały jeździc po dwa razy do szczecina i kopać sie w czoło,lub wymyslać inne rortele że niby mamy im "postawić" przejzd i hotel a oni łaskawie z nami zagrają... ale powąznie pisząc teraz wychodzi jak w coniektórzych zakamarkach nasza Duma Pomorza jest "kochana"



To samo co w Szczecinie.. Pogoń się liczy tylko gdy gra w pierwszej lidze...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 03/05/2008 22:59

  Plum napisał:  
To samo co w Szczecinie.. Pogoń się liczy tylko gdy gra w pierwszej lidze...



Ta...już widzę jak gramy z Wisłą czy Legią w ekstraklasie...20 tysi na trybunach i chóralne śpiewy "Czy wygrywasz czy nie..." Boli ale co poradzić...


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 04/05/2008 09:58
Bo w Szczecinie większość to są kibice su(c)kcesu ... Na reprezentacje potrafili zapełnić cały stadion ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6066 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 04/05/2008 11:08
Dokładnie. Ostatnio oglądałem jakiś mecz... Znaczy widziałem, bo akurat przełączałem kanały... chyba III ligowego zespołu z... Nie pamiętam jakiej ligi. To z 3/4 stadionu było zapełnione. Tylko pozazdrościć kibiców ;<


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 04/05/2008 11:55
Niestety nie zmienimy tego. Teraz widzimy ile jest naprawdę wiernych kibiców.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 17:32

  Cytat:  
To będzie ważny sprawdzian dla podopiecznych Mariusza Kurasa. Lider IV ligi Pogoń Szczecin zagra u siebie z liderem III ligi Flotą Świnoujście. Wszystko w ramach półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Mecz rozpocznie się w środę o godzinie 18.00 na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie.
Bilety na to spotkanie dostępne będą w środę od godziny 9.00 w kasie klubu przy ulicy Karłowicza.
Warto więc przyjechać i zaopatrzyć się w nie wcześniej, aby przed godziną 18.00 uniknąć stania w być może sporej kolejce.


Czyżby na mecz miało wybrać sie ponad 10 tys. ludzi?? Musimy kupić bilety wcześniej bo będzie kolejka:D:D
Aha, o cenie to zapomnieli, wie ktoś po ile bilety?


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 17:50
[cytat=Endrjus][cytat]To będzie ważny sprawdzian dla podopiecznych Mariusza Kurasa. Lider IV ligi Pogoń Szczecin zagra u siebie z liderem III ligi Flotą Świnoujście. Wszystko w ramach półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Mecz rozpocznie się w środę o godzinie 18.00 na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie.
Bilety na to spotkanie dostępne będą w środę od godziny 9.00 w kasie klubu przy ulicy Karłowicza.
Warto więc przyjechać i zaopatrzyć się w nie wcześniej, aby przed godziną 18.00 uniknąć stania w być może sporej kolejce.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 17:51

  Endrjus napisał:  

  Cytat:  
To będzie ważny sprawdzian dla podopiecznych Mariusza Kurasa. Lider IV ligi Pogoń Szczecin zagra u siebie z liderem III ligi Flotą Świnoujście. Wszystko w ramach półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Mecz rozpocznie się w środę o godzinie 18.00 na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie.
Bilety na to spotkanie dostępne będą w środę od godziny 9.00 w kasie klubu przy ulicy Karłowicza.
Warto więc przyjechać i zaopatrzyć się w nie wcześniej, aby przed godziną 18.00 uniknąć stania w być może sporej kolejce.


Czyżby na mecz miało wybrać sie ponad 10 tys. ludzi?? Musimy kupić bilety wcześniej bo będzie kolejka:D:D
Aha, o cenie to zapomnieli, wie ktoś po ile bilety?



Nie napisali czyli tyle ile na ligę...


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 18:00

  kiko napisał:  
Nie napisali czyli tyle ile na ligę...


Myślałem ze jakaś promocyjną cenę dadzą:D:D


Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 18:13

  Endrjus napisał:  

  kiko napisał:  
Nie napisali czyli tyle ile na ligę...


Myślałem ze jakaś promocyjną cenę dadzą:D:D



Nie dadzą promocyjnej ceny bo wtedy Gastro mniej zarobią na biletach przecierz oto im tylko chodzi ciekawy jestem ile do tej pory wyłożyli kasy na klub.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 18:27

  Elton napisał:  
Nie dadzą promocyjnej ceny bo wtedy Gastro mniej zarobią na biletach przecierz oto im tylko chodzi ciekawy jestem ile do tej pory wyłożyli kasy na klub.


Dobrze ze nie podnieśli ceny na ten mecz:) W końcu gramy z Flota:D:D Lider rozgrywek III ligi :D hehe


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 19:37

  Elton napisał:  

  Endrjus napisał:  

  kiko napisał:  
Nie napisali czyli tyle ile na ligę...


Myślałem ze jakaś promocyjną cenę dadzą:D:D



Nie dadzą promocyjnej ceny bo wtedy Gastro mniej zarobią na biletach przecierz oto im tylko chodzi ciekawy jestem ile do tej pory wyłożyli kasy na klub.



Akurat do organizacji ostatnich spotkan dokladaja , a nie zarabiaja na biletach . Wiec jakas jednorazowa obnizka cen niebylaby nawet zauwazona.


Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 20:37
Ciekawe zwolennicy Gastronomików czy będziecie dalej bronić ich jak nie daj boże przegramy baraże.Widze, że niektórzy tak wierzą w Gastro jak w boga na pierwszy rzut oka widać,że chcą tylko zarobić na Pogoni.Niemają kasy nie będe ukrywał nawet jak awansujemy to kim będziemy grali w zreformowanej 2 lidze?
Wtedy będzie trzeba wydać troche kasy na porządnych piłkarzy nie tak jak w tym sezonie wszyscy przyjdą za darmo i nie będzie trzeba wykładać nawet złotówki.Chodze na każdy mecz Pogoni w 4 lidze,ale uważam,że cena na ten poziom rozgrywek jest odstraszająca proponuje żeby w zreformowanej 2 lidze bilety zrobić po 30zł.To ma być zachęta Gastronomików żeby ludzie przychodzili tłumnie na mecze? Nie wspomne o marketingu,który tak naprawde nie istnieje co w nim robi Marta Barańska spec niby w marketingu.Działania marketingowe w Pogoni są amatorskie naprzykład chleb Pogoni który kosztuje prawie 5zł czy ktoś nie chce przypadkiem zarobić na kibicach?.Gdzie są ludzie z marketingu Pogoni Nowej czyżby Gastronomikom nie pasowali i chcieli swoich ludzi wcisnąć?niema to jak ''Mordo ty moja''.Jestem pewien,że Smolny i Kałużny chcą jakoś się prześlizgnąć z Pogonią do wyższej ligi i sprzedać klub niezle zarabiając na tym.Chcą ''wycyckać'' nasz klub tak jak Les Gondor i Antek Ptak taka jest prawda kto mi powie ile ci ''milionerzy'' włożyli dotychczas w klub? Bo uważam,że więcej kasy włożyli w Pogoń miasto i Bosman i reszta sponsorów .


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5865 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 05/05/2008 20:42

  Elton napisał:  
Ciekawe zwolennicy Gastronomików czy będziecie dalej bronić ich jak nie daj boże przegramy baraże.Widze, że niektórzy tak wierzą w Gastro jak w boga na pierwszy rzut oka widać,że chcą tylko zarobić na Pogoni.Niemają kasy nie będe ukrywał nawet jak awansujemy to kim będziemy grali w zreformowanej 2 lidze?
Wtedy będzie trzeba wydać troche kasy na porządnych piłkarzy nie tak jak w tym sezonie wszyscy przyjdą za darmo i nie będzie trzeba wykładać nawet złotówki.Chodze na każdy mecz Pogoni w 4 lidze,ale uważam,że cena na ten poziom rozgrywek jest odstraszająca proponuje żeby w zreformowanej 2 lidze bilety zrobić po 30zł.To ma być zachęta Gastronomików żeby ludzie przychodzili tłumnie na mecze? Nie wspomne o marketingu,który tak naprawde nie istnieje co w nim robi Marta Barańska spec niby w marketingu.Działania marketingowe w Pogoni są amatorskie naprzykład chleb Pogoni który kosztuje prawie 5zł czy ktoś nie chce przypadkiem zarobić na kibicach?.Gdzie są ludzie z marketingu Pogoni Nowej czyżby Gastronomikom nie pasowali i chcieli swoich ludzi wcisnąć?niema to jak ''Mordo ty moja''.Jestem pewien,że Smolny i Kałużny chcą jakoś się prześlizgnąć z Pogonią do wyższej ligi i sprzedać klub niezle zarabiając na tym.Chcą ''wycyckać'' nasz klub tak jak Les Gondor i Antek Ptak taka jest prawda kto mi powie ile ci ''milionerzy'' włożyli dotychczas w klub? Bo uważam,że więcej kasy włożyli w Pogoń miasto i Bosman i reszta sponsorów .


powiedz kto jest zwolennikiem gastro? daj jasny przyklad
szkoda ci 6 zl na Pogoń?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005