Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7292 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 23/03/2008 08:46
teraz sie bedziecie licytowac wszyscy?? ja bylem, moglem to jestem lepszy od tych napinaczy, sprzedawczykow, kibicow sukcesu, piknikow ktorzy nie przyszli?? akurat ten mecz jest najmniej odpowiedni do oceniania tych ktorych nie bylo. malcoolm wez przyblokuj temat az ludziom cisnienie pusci;) bo taka gadka jaka tu sie dzieje nie ma najmniejszego sensu
p.s. niektorzy mlodzi forumowicze nie sa w stanie zrozumiec ze ludzie maja tez inne obowiazki i rzeczy na glowie w wielka sobote o 11

Ostatnio edytowany przez: tribu, 23 marca 2008, 08:52 [2 raz(y)]


100% PD
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6391 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 23/03/2008 11:28
Astra nie zwalnia tempa. Wczoraj pokonali aż 6-0 Lecha Czaplinek... szykuję się ostry bój z tą ekipą do samego końca. Jeszcze Dąb się liczy, który ograł Gryfa i traci 6ptk do nas. Natomiast po remisie u siebie Błękitnych z Przecławiem już raczej odpadli z batalii o II ligę.


mihalek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6133 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 23/03/2008 14:18
Za Pogoń.v.pl :

26. kolejka (26-04-200Cfaniak
Stal Szczecin - Victoria 95 Rolhurt Przecław
-:- (-:-)
Lech Czaplinek - Pogoń Barlinek
-:- (-:-)
Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino
-:- (-:-)
Ina Goleniów - Leśnik Rossa Manowo
-:- (-:-)
Dąb Dębno Lubuskie - Piast Choszczno
-:- (-:-)
Astra Ustronie Morskie - Darzbór Szczecinek
-:- (-:-)
Błękitni Stargard Szczeciński - Sokół Pyrzyce
-:- (-:-)
Sława Sławno - Pogoń Szczecin
-:- (-:-)

Victoria Dega Sianów - Wybrzeże Rewalskie Rewal
-:- (-:-)

A więc jak to jest, ze Sławnem gramy 23 w środę, czy 26 w sobotę?


MKS !
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7900 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 23/03/2008 14:29

  Marynarzyk napisał:  
Nie spodziewalem sie,ze bedzie az tak zle jesli chodzi oo frekwencje.Obecna sytuacja pokazuje ilu tak naprawde jest prawdziwych kibicow.
Pomyslec,ze na GKS Katowice chodzilo co mecz 7-8 tysiecy jak ten byl w czwartej lidze.



a pomyslales o osobach co maja jakies obowiązki? Jesli byla by godzina 12 to juz bym zdazyl, ja rozumiem jakies wyjazdy na konic polski to oki, kazdy ma rodznie i mozna zrozumiec, ale co da te kilka godzin jak jest mecz w regionie, ile oni pomoga rodzina w przygotowaniu Swiat? Dla mnie 11 godzina meczu z dupy wzieta, a nawet niektorym wladza mniejsza publicznosc jest na reke, wiadomo mniej roboty. Ale ten mecz nie moze byc jakims odwzorywaniem tych "prawdziwych", nie zapominac trzeba tez o osobach co pojechaly na Widzew by wspomagac Legie, wiec troche sie wstrzymaj. Tak na prawde pierwszy wyjazd to pokaze, mam nadzieje ze bedziesz.
przy okazji Wesolych Swiat.

Ostatnio edytowany przez: Shivan, 23 marca 2008, 14:35 [2 raz(y)]


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 23/03/2008 22:41

  Shivan napisał:  

  Marynarzyk napisał:  
Nie spodziewalem sie,ze bedzie az tak zle jesli chodzi oo frekwencje.Obecna sytuacja pokazuje ilu tak naprawde jest prawdziwych kibicow.
Pomyslec,ze na GKS Katowice chodzilo co mecz 7-8 tysiecy jak ten byl w czwartej lidze.



a pomyslales o osobach co maja jakies obowiązki? Jesli byla by godzina 12 to juz bym zdazyl, ja rozumiem jakies wyjazdy na konic polski to oki, kazdy ma rodznie i mozna zrozumiec, ale co da te kilka godzin jak jest mecz w regionie, ile oni pomoga rodzina w przygotowaniu Swiat? Dla mnie 11 godzina meczu z dupy wzieta, a nawet niektorym wladza mniejsza publicznosc jest na reke, wiadomo mniej roboty. Ale ten mecz nie moze byc jakims odwzorywaniem tych "prawdziwych", nie zapominac trzeba tez o osobach co pojechaly na Widzew by wspomagac Legie, wiec troche sie wstrzymaj. Tak na prawde pierwszy wyjazd to pokaze, mam nadzieje ze bedziesz.
przy okazji Wesolych Swiat.



Pamietam mecze w wielka sobote,kiedy Pogoń grala w pierwszej lidze i jakos nikomu swieta nie przeszkadzaly potrafilo byc z 15 tysiecy na trybunach..Wiec niech skoncza pieprzyc o glodzie pilki w Szczecinie.ja zwracam honor ludziom pracujacym,ale gdzie cala reszta "kibicow" ??


POGOŃ & LEGIA
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6997 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 23/03/2008 23:23

  mihalek napisał:  

A więc jak to jest, ze Sławnem gramy 23 w środę, czy 26 w sobotę?



Ze sławnem gramy w środę..


  Marynarzyk napisał:  
(...) ja zwracam honor ludziom pracujacym,ale gdzie cala reszta "kibicow" ??



w domach byli :)


Against modern wszystko!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 23/03/2008 23:32

  mihalek napisał:  
[...]
A więc jak to jest, ze Sławnem gramy 23 w środę, czy 26 w sobotę?



Jakbyś nie czytał takich stron, tylko cześciej odwiedzał forum to być wiedział [: Parę stron temu pisałem:

  Plum napisał:  

Niestety wyjazd do Sławna jest w środę. Z resztą napiszę terminy wszytskich wyjazdów:

19. kwietnia (sobota godz.17): Sokół Pyrzyce
23. kwietnia (środa godz.16): Sława Sławno
30. kwietnia (środa godz.16): Wybrzeże Rewalskie
17.maja (sobota godz.16): Błękitni Stargard
24.maja (sobota godz.17): Dąb Dębno
7. czerwca (sobota godz.16): Kamień Pomorski

reszta meczu rozegrana zostanie w Szczecinie.



Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
royal
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5867 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 24/03/2008 08:47
w meczu z Pogonią B portowcy zagrali niezle a najlepiej Ferdinand Chi-Fon


MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 25/03/2008 22:00
Meczyk byl bardzo fajny chociaz zimno jak cholera.Kazda wizyta w Szczecinie dla mnie zaczyna sie na Twardowskiego.
Warszawa Warszawą ale tu jest moja druzyna i stadion.
Szkoda tylko ze wiekszosc kibicowskiej braci jest z klubem tylko na dobre ...


pzdr dla wszystkich

ps 02.04 Legia Lechia


Fanatycy ze stolicy
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6756 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 10:30
dziś o 17 mecz z energetykiem, ciekawe jak bedzie w tym meczu.
a czy wie ktoś moze o ktorej jutro rezerwy grają z wicherem reptowo?? z gory dzieki za info


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 11:57

  TeHaCe napisał:  
dziś o 17 mecz z energetykiem, ciekawe jak bedzie w tym meczu.
a czy wie ktoś moze o ktorej jutro rezerwy grają z wicherem reptowo?? z gory dzieki za info



o 12.00


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7308 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 19:11
5:0 - jest dobrze ;]

brawa dla Ferdka, Biliński trochę słabiej dziś, ogólnie wszyscy dość solidnie :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 19:16
Mecz znowu niezły, parę fajnych akcji i ładnych bramek.

Frekwencja mierna.


Paula19mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 19:37
No i oby tak dalej :)wynik bardzo ładny :D wreszcie dobrze wytypowałam:D hehe brawa dla całej drużyny wreszcie widać wyrazną poprawe w grze i o to tutaj chodzi:) mysle ze mozemy byc spokojni o dyspozycje " Portowców" do końca rundy i w barażach:)


Zawsze w moim sercu tylko Pogoń Szczecinska!
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 20:22
O naszym meczu nie będe się rozwodził, grają coraz lepiej, zdecydowanie widać w grze ręke Kurasa. Brawo i oby tak dalej.

Ciekawszy jest wynik meczu Sokół - Stal . 0-8, przy czym Stal oddała 10 celnych strzałów :P

A Teraz pytanie - zgadnijcie kto stał w bamce Sokoła .. :D 1 miejsce


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6391 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 20:27

  Kevin_007 napisał:  
O naszym meczu nie będe się rozwodził, grają coraz lepiej, zdecydowanie widać w grze ręke Kurasa. Brawo i oby tak dalej.

Ciekawszy jest wynik meczu Sokół - Stal . 0-8, przy czym Stal oddała 10 celnych strzałów :P

A Teraz pytanie - zgadnijcie kto stał w bamce Sokoła .. :D 1 miejsce



hahahahaha Łapa transfer sezonu !!!

Co do naszego meczu, cieszy dobra gra i wysokie zwycięstwo no i Ferdek wraca z wysoką formą.
Co do naszych rywali - mecz Astry odwołany, Błękitni remis, Dąb przegrywa. Spokojnie umacniamy się na pierwszym miejscu.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 20:34
Poprawa w grze jest znacząca. Widać, że Mario układa te klocki po prostu lepiej niż Kaczmarek. I mozna to zrobic nie wystawiajac Matlaka, Walburga, Judkowiaka oraz Skórskiego. Bardzo przyjemnie patrzy się na grę Chifona - to ogromne wzmocnienie, mało który dzisiaj mógł mu dorównać. Widać, że chłopakom chce się harować i biegać, nawet Kowal się przełamał. Brawo, tak trzymać dalej, a zanim się obejrzymy będziemy na zapleczu ekstraklasy :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6243 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 20:47
Gra rzeczywiście wygląda lepiej, chyba jedyny mankament to huśtawka pod względem jakości gry. Bardzo dobre fragmenty gry przeplatane nieporadnością i zupełnym chaosem na boisku.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 20:54

  eJay napisał:  
Poprawa w grze jest znacząca. Widać, że Mario układa te klocki po prostu lepiej niż Kaczmarek. I mozna to zrobic nie wystawiajac Matlaka, Walburga, Judkowiaka oraz Skórskiego. Bardzo przyjemnie patrzy się na grę Chifona - to ogromne wzmocnienie, mało który dzisiaj mógł mu dorównać. Widać, że chłopakom chce się harować i biegać, nawet Kowal się przełamał. Brawo, tak trzymać dalej, a zanim się obejrzymy będziemy na zapleczu ekstraklasy :)



no bravo dla Kowala za brameczke :D

Ja mam 1 pytanko ... Czemu na meczu nie ma sektorowek??


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 21:02
A gdzie te sektorówki mają być rozciągane? na 100 osobowym młynie czy na wypełnionej w 1/3 krytej?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005