Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6851 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:41

  Shivan napisał:  
mam pytanie do ekspertow :),kto gral z numerem 9?

jesli chodzi o frekwencje bedzie cieplej beda tez widzowie, zobaczycie.



Poczuwam się takowym, bo wiem :P

Filip Kosakowski - Napastnik/Skrzydłowy/Obrońca ;)


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:41

  Shivan napisał:  
mam pytanie do ekspertow :),kto gral z numerem 9?

jesli chodzi o frekwencje bedzie cieplej beda tez widzowie, zobaczycie.



W Pogoni z numerem 9 grał Filip Kosakowski, który pierwszą połowę grał z przodu, właściwie to na takau razem z Maciejem Ropiejko. W drugiej połowie, gdy średnio radzącego sobie na boisku Dymka zastąpił Przewoźniak, Kosakowski grał na lewej obronie. Nominalnie Filip jest pomocnikiem, ale już w sparinach był sprawdzany równiez na pozycjach w defensywnie, choć tam moim zdaniem się marnuje.
W Enregetyku z 9 grał od 62 minuty Paweł Plis, ale nic szczególnego nie pokazał.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 29 marca 2008, 22:47 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7007 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:49

  Plum napisał:  
A mi się najbardziej podobał telebim [:


:)

co do samego meczu to cieszy gra Portowców, kolejny dobry mecz w wykonaniu Chi-Fona, Kosakowski znowu pokazał, że potrafi grać w piłkę. Oby tak dalej :)
Co do frekwencji się nie wypowiem, bo każdy wie, że tak nie powinno być. Może jak wróci pogoda frekwencja się poprawi, ale na to bym nie liczył. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że w Szczecinie mamy za dużo kibiców sukcesu.


Against modern wszystko!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 23:02

  Lord napisał:  

  Plum napisał:  
A mi się najbardziej podobał telebim [:


:)

co do samego meczu to cieszy gra Portowców, kolejny dobry mecz w wykonaniu Chi-Fona, Kosakowski znowu pokazał, że potrafi grać w piłkę. Oby tak dalej :)



ehh Chi-fon... to jeszcze nie ten sam zawodnik co kiedyś... co prawda 2 asysty i bramka, ale coś jeszcze w jego grze jest nie tak. W polu karnym ładnie gra i w ogóle, ale zanim trafi pod okolice bramki zdarza mu się tracić piłkę dość łatwo.
Kargol: w sumie to średni mecz, momentami gubił się obronie i wybijał byle przed siebie. Dymek też głównie podawał do nabliższego zawodnika. Tychowski, bo słabszej pierwszej połowie, w drugiej czyścił już lepiej i ukuł bramkę, więc plus.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 23:15
Po paru kolejkach mogę się śmiało pokusić o jakieś małe podsumowanko; w porównaniu z jesienią jakby inna drużyna; diametralna zmiana w grze no i w skuteczności (jakby nie patrzeć te małe transferki które zostały poczynione; jak widać okazały się trafne ;) ) trzy kolejki za nami,nasz bilans wynosi dziewięć punktów a bramki 11:0 i wszystko na ten temat ;)

... a co do selekcji... kwestia eliminacji dorosłych czternastek też nie wydaję się taka banalna; dziewczyny szły w zaparte,do rękoczynów prawie by doszło :D


ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 23:17
Kilka fotek z meczu [ Pogoń Szczecin -Energetyk Gryfino ]


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6253 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 23:48

  Cytat:  
Chciałbym, aby takich akcji było dużo, dużo więcej, bo wtedy ten stadion się zapełni, a tego nam w tej chwili brakuje. Myślę, że gdyby kibice byli w większej liczbie, zmusiliby ten zespół do tego, żeby grali jeszcze lepiej, płynniej i może padałoby więcej bramek, aczkolwiek zawsze będę się cieszył, jak wygramy nawet 1:0



Wypowiedź pomeczowa Mariusza Kursa

Cóż oby jak najprędzej...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Yahoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6112 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 00:00
jest naprawde dobrze i duze szanse na awans. Ludzie nie chodza z powodu IV ligi widze to po swoich znajomych po prostu wpadaja w smiech jak slysza Sława Sławno, Dąb Debno itd. Jestem pewien ze jakby sie pojawil mecz z Legią z 8 tys by przyszlo o ile jak slusznie zostalo napisane pojawily by sie chociaz plakaty.


ZAWSZE Z POGONIĄ !
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7537 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 00:11

  anathema napisał:  
jedno jest pewne-prawdziwej frekfencji tzn powyżej 10,000mozna sie spodziewać tylko na jednym meczu-barażowym




Nie wiem czy nie jest to zbyt wielki optymizm.

Chciałbym, żeby to co piszesz sprawdziło się.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6253 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 00:35

  Yahoo napisał:  
Ludzie nie chodza z powodu IV ligi



Błyskotliwa analiza!


Co do "znajomych" to nie chodzą na Pogoń tylko na mecz piłki nożnej a to zasadnicza różnica.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 01:38
na meczu fajnie... po meczu fajnie... 100lat Gosia:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 12:26
Przy okazji warto wspomnieć o Stali Szczecin, która wygrała już trzeci mecz z rzędu... tym razem aż 0:8 pokonała Sokoła Pyrzyce... chyba nie trzeba pisać, że na bramce Sokoła stał nikt inny jak Kuba Łapczyński... [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7141 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 13:06
Mecz naprawdę ciekawy, nie wiało tak nudą jak w poprzedniej rundzie. :)

Bardzo dobry pomysł z tą prezentacją Husarii w przerwie.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 14:07

  Plum napisał:  
tym razem aż 0:8 pokonała Sokoła Pyrzyce... chyba nie trzeba pisać, że na bramce Sokoła stał nikt inny jak Kuba Łapczyński... [:



Czyli obronę w zeszłej rundzie mieliśmy dobrą...


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 14:19

  Plum napisał:  
Przy okazji warto wspomnieć o Stali Szczecin, która wygrała już trzeci mecz z rzędu... tym razem aż 0:8 pokonała Sokoła Pyrzyce... chyba nie trzeba pisać, że na bramce Sokoła stał nikt inny jak Kuba Łapczyński... [:



powaga?? pytanie sie rodzi w takim momencie kto lobbował to beztalencie...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 14:28

  Plum napisał:  
Przy okazji warto wspomnieć o Stali Szczecin, która wygrała już trzeci mecz z rzędu... tym razem aż 0:8 pokonała Sokoła Pyrzyce... chyba nie trzeba pisać, że na bramce Sokoła stał nikt inny jak Kuba Łapczyński... [:



To Pogoń chyba wygra 15:0 :D Łapczyński będzie pod jeszcze większą presją i padnie dwu cyfrówka ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6895 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 17:36
Mi sie meczyk i "imprezy towarzyszace" bardzo podobały ;)
W pierwszej połowie doping niezły, w drugiej troche sielanka.
Co do plakatow informujacych o meczu, to widziałem takowy w tramwaju, dosc ciekawy pod wzgledem graficzny.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6253 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 17:54
Pogoń - Energetyk


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7923 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 20:50
a ja mam takie pytanie: Kto grał w Energetyku z nr 14? całkiem niezle na tle drużyny i kręcił Kargola jak dzieciaka :)


Po życia kres!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 30/03/2008 21:12

  DJunior napisał:  
a ja mam takie pytanie: Kto grał w Energetyku z nr 14? całkiem niezle na tle drużyny i kręcił Kargola jak dzieciaka :)



Z numerkiem 14 grał Łukasz Turtoń... czy tak dobrze grał? chyba był lekko "ociężały" [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005