Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/04/2008 21:20
ci wszyscy co nie wiedza nawet o ktorej i z kim mecz nie sa w ogóle potrzebni na stadionie ;)


Better dead than red!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/04/2008 21:26
Kiepski marketing swoją drogą, ale dla chcącego nic trudnego i to nie wielki problem dowiedzieć się kiedy gra Pogoń. Zresztą jesteś na meczu, to spiker podaje termin kolejneg spotkania i jakbybyło mało przed i po meczu masz na telebimie wielkie i mam nadzieję czytelne zaproszenie na kolejne spotkanie.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/04/2008 21:40

  Przema napisał:  
Kto bedzie chcail isc ten pojdzie, pewnie macie racje, ale skad ten ktos ma wiedziec, ze jest mecz? Gdyby nei internet to ja bym nie wiedzial kiedy i o ktorej Pogon gra. Na miescie plakatow nie widac, a jak znajomych sie pytam czy na mecz sie wybieraja to ze zdziwieniem sie pytaja kiedy jest. Przydaloby sie wieksze naglosnienie, ale z drugiej strony przeceiz wisialy zachecajace transparenty i gowno to dalo... szkoda, zwlaszcza ze na Pogon Nowa chodzilo wiecej ludiz



pare lat temu internetu nie bylo, a ludzie wiedzieli kiedy i gdzie jest mecz... skad wy sie bierzecie..?


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7007 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/04/2008 21:50
.

Ostatnio edytowany przez: Lrd, 30 sierpnia 2009, 19:24 [1 raz(y)]


Against modern wszystko!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/04/2008 22:01

  Lord napisał:  

  Plum napisał:  
ii jakbybyło mało przed i po meczu masz na telebimie wielkie i mam nadzieję czytelne zaproszenie na kolejne spotkanie.



musiałeś napisać o tym zaproszeniu :D



Musiałem! [: Bo pomysł dobry i wykonanie też [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7007 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/04/2008 22:04
.

Ostatnio edytowany przez: Lrd, 30 sierpnia 2009, 19:24 [1 raz(y)]


Against modern wszystko!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/04/2008 22:13

  Lord napisał:  
Plakaty już są, z czasem będzie ich coraz więcej. Niedługo powinny pojawić się we wszystkich środkach komunikacji miejskiej, bo na chwilę obecną są tylko w autobusach SPA Dąbie.



Ostatnio widziałem również w SPA Klonowica.


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/04/2008 22:13
Nie lansujcie się tak :D


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Motors
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/04/2008 10:27
Śmieszni z Was ludzie....
Wygrywacie chodzicie, przegrywacie nie chodzicie......
Stałych jest ilu?.....z 2 setki.....hahahahahahaha
Do bani.....ta cała rozkmina :)


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/04/2008 13:06
Buty psie


,,Vi är överallt,,- POGON
tomekj1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/04/2008 13:48

  Szymen napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
"Nigdy nie bedzie na Pogońi 5tys. jak nie bedzie wygranych po 5-0.I lepsze marki zawodnikow oraz new stadion" -zaczerpnięte z komentarzy na v.pl :D skad tacy idioci sie biorą hehe...



czytanie komentarzy na v-ce powoduje raka oraz inne choroby serca :)

propos meczu jeszcze to bramkarz Leśnika całkiem ogarnięty jak na poziom który prezentowała cała drużyna



A..., dziękuję


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/04/2008 16:08
``Komenda Miejska Policji w Szczecinie rozpoczęła już czynności sprawdzające wobec czterech mężczyzn zatrzymanych po ostatnim meczu Pogoni Szczecin z Leśnikiem/Rossą Manowo.

Osoby te naruszyły obowiązujący Regulamin Porządkowy Stadionu Miejskiego i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1.000 złotych.

Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych nakazuje organizatorowi udostępnić uczestnikom regulamin imprezy masowej, a także określić miejsca nieprzeznaczone dla publiczności. Wymogi te zostały spełnione w „Regulaminie Porządkowym Stadionu Miejskiego” na sezon 2007/2008. Zgodnie z zapisami paragrafu 6 w/w Regulaminu organizator zakazał przechodzenia uczestnikom imprezy masowej przez ogrodzenia boiska, a także wchodzenia na obszary, które nie są dopuszczone dla widzów (np. boisko). Zapis paragrafu 8 zastrzegł również odpowiedzialność karno-administracyjną, która w tym przypadku określona jest w Art. 21, ust. 6 Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych: „kto w czasie trwania masowej imprezy sportowej przebywa w miejscach nieprzeznaczonych dla publiczności podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1.000 złotych”.

Ze swojej strony Zarząd Pogoni Szczecin SA uważa takie zachowanie kibiców za niedopuszczalne. Władze Dumy Pomorza zapewniają, że zrobią wszystko aby kolejne mecze odbywały się w sportowej atmosferze i aby na szczeciński stadion wróciła atmosfera prorodzinna z pełnym bezpieczeństwem dla uczestników widowiska sportowego. ``


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/04/2008 17:00
tak na pewno w 4 lidze szczególnie po wioskach nie zdarza się, żeby ktoś po meczu wlazł na płytę podziękować grajkom. Wosik z nudów robi problemy jakby rzeczywiście te osoby zachowywały sie jakoś nagannie.
jebać konfiture


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/04/2008 18:41
Zapewniam cię, że nie robi tego z nudów, jest bardzo dobrym rzecznikiem, ale to nie to jest najważniejsze, bo co innego może napisać będąc właśnie rzecznikem prasowym klubu? Tak samo będą spikerem w razie czego musi "uspokajać" kibiców, bo leży to w obowiązkach spikera... Może to czasami niedzięczna rola, ale trzeba ją wykonywać.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/04/2008 19:18

  Cytat:  
Kto bedzie chcail isc ten pojdzie, pewnie macie racje, ale skad ten ktos ma wiedziec

Tak żyjemy w średniowieczu, czytamy gazety przy świeczkach, chodzimy spać o 17, bo już się ciemno robi, a newsy ze świata mamy od sąsiada. No proszę Cię...

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 7 kwietnia 2008, 19:25 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6839 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/04/2008 19:18
widze wielcy kibice sie poznajdowali na tym forum...czesci nawet nie obchodzi co sie dzialo na boisku tylko poza albo po meczu zalatuje tu lekko zapędami psiarskimi...phoenix to chyba najwieksza ciota na tym forum avatar JP powinienes zmienic na KP nr sobie sam dopisz ja proponuje 2, eJay juz jakis czas temu meczyles wpisami wiec zostaw te zale dla siebie, to samo kiko,sampaio-kolejne wynalazki...nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj...

Ostatnio edytowany przez: Prawa Strona Miasta, 7 kwietnia 2008, 19:39 [1 raz(y)]


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/04/2008 21:27

  Ekipant napisał:  
widze wielcy kibice sie poznajdowali na tym forum...czesci nawet nie obchodzi co sie dzialo na boisku tylko poza albo po meczu zalatuje tu lekko zapędami psiarskimi...phoenix to chyba najwieksza ciota na tym forum avatar JP powinienes zmienic na KP nr sobie sam dopisz ja proponuje 2, eJay juz jakis czas temu meczyles wpisami wiec zostaw te zale dla siebie, to samo kiko,sampaio-kolejne wynalazki...nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj...



Najlepiej nie wiesz o co chodzi to milcz. Połowa ludzi pisze na tym forum o rzeczach, o których wie tyle co ja o tym zdarzeniu, ale temat jest lajtowy to mogą sobie pisać. Jeśli przejdziemy to cięższego tematu, to nie odzywaj się, nie byłeś, nie widziałeś itp, szybkie i precyzyjne uciekanie od gorszych nie przynoszących chluby akcji.

Mam nadzieję, że ten temat już nie wróci, i te zdarzenia też nie wrócą na nasz stadion wtedy problem sam zniknie.


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6839 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 08/04/2008 01:48

  kiko napisał:  

Najlepiej nie wiesz o co chodzi to milcz. Połowa ludzi pisze na tym forum o rzeczach, o których wie tyle co ja o tym zdarzeniu, ale temat jest lajtowy to mogą sobie pisać. Jeśli przejdziemy to cięższego tematu, to nie odzywaj się, nie byłeś, nie widziałeś itp, szybkie i precyzyjne uciekanie od gorszych nie przynoszących chluby akcji.

Mam nadzieję, że ten temat już nie wróci, i te zdarzenia też nie wrócą na nasz stadion wtedy problem sam zniknie.




a ja mam nadziej ze znikna wypowiedzi w ktory slychac konfidencjonalne podniecenie...ja nie znam sie na tenisie wiec sie nie wypowiadam w tym temacie, ty nie znasz sytuacji wiec tez sie nie odzywaj-proste?? czy zdarzenia wroca na stadion?? a co sie takiego stalo?? problem?? problemem jestes ty i tobie podobna banda spoleczniakow ktorzy zawsze wtykaja nos tam gdzie nie trzeba..koniec tematu


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 08/04/2008 11:48
Ej no sorry, ale jesli ogladam sobie mecz i nagle na sektor wbiega 3 typkow, ktorzy okladaja goscia stojacego wyżej, wyprowadzaja go za krate i kopią na ziemi to nie ma szans, aby reakcja była inna. Jeśli odwala się takie rzeczy na meczach, to zawsze te tematy będą poruszane. Najgorsza jest ignorancja. Jestem zdecydowanie przeciw takim zjawiskom na stadionie. Niech się boksują w lesie, na łące, w piwnicy przy piwie czy innym miejscu, ale nie na stadionie, gdzie ludzie przychodzą mecz obejrzeć. Bądźmy normalni i nie róbmy wioski. A na wszelkie teksty w stylu "Zamknij ryja, co cie to obchodzi" odpowiadam - obchodzi bo jestem kibicem i nie płace za bilet po to, aby patrzec jak 8 typa kopie leżącego.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 08/04/2008 14:57
jak ci nie jest obojetne takie cos to czemu mu nie pomogles?
strach ci na to nie pozwolil ale juz w domciu przed komputerkiem znowu jeden z drugim stali sie odwazni
jeeeebać


Better dead than red!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.27 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005