Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 19:14

  Lord napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  Shivan napisał:  
mamy nadzieje, ze nie zawiedzie nas Lapczynski ;)


Spokojnie. Lapczynski to nasz czlowiek w Pyrzycach. Na pewno stanie na wysokosci zadania i zgodnie ze swoim zwyczajem wpusci wszystko co bedzie lecialo w swiatlo bramki.



a tu po złości jak to bywa w takich przypadkach rozegra mecz zycia...



Podejrzewam, że Łapa nawet w meczu życia puści dość sporo bramek :)



nie skreślajcie go tak szybko :) pamiętacie jak z Pilarzem bylo ? Łapczyński po sezonie do nas wraca i kto wie czy nie bedzie takiego samego przypadku jak z Krzysztofem P. :D


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Pajda
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5837 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 19:17
Widziałem i rozmawiałem dzisiaj ze Skórskim. Chłopak jaest załamany. Mówi że zapierdala jak osioł na treningach a wogóle nie gra.


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6459 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 19:32
Trzeba zrobic dobrą reklamę przed meczem z Astra :) ! Jakieś plakaty i w ogóle ! Moze pobijemy rekord GieKSy :)


Obrazek gif wstawiony na forum
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6072 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 19:37

  Nestor napisał:  
Trzeba zrobic dobrą reklamę przed meczem z Astra :) ! Jakieś plakaty i w ogóle ! Moze pobijemy rekord GieKSy :)


Mecz w środę dopiero, więc mamy czas:) Akurat to jest początek długiego weekendu:D Wiec trzeba pobić rekord


Felek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5835 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 20:12
no fajnie bylo by go pobić... ja moge zrobić ale na zwykłym papierze... innego nie mam


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 20:20

  Endrjus napisał:  

  Nestor napisał:  
Trzeba zrobic dobrą reklamę przed meczem z Astra :) ! Jakieś plakaty i w ogóle ! Moze pobijemy rekord GieKSy :)


Mecz w środę dopiero, więc mamy czas:) Akurat to jest początek długiego weekendu:D Wiec trzeba pobić rekord



Podobna akcja do ostatniej powinna przynieść pożądany efekt. Tylko muszą być odpowiednie hasła na tych plakatach/bilbordach. Typu - derby Szczecina to był przedsmak emocji -> teraz mecz decydujący o Mistrzostwie IV ligi z wiceliderem Astrą Ustronie Morskie. Ludzie muszą poczuć, że emocji i atmosfery będzie jeszcze więcej niż w meczu ze Stalą. O tym rekordzie GieKSy też na tych plakatach wzmianka mogłaby być - może akurat to część ludzi skusi. Ostatni mecz, jego rezultat, oprawa przynajmniej powinna zapewnić podobną liczbę widzów - a kolejną akcją promującą może uda się osiągnąć zadowalające rezultaty.

Pogoń Szczecin MKS !! TO MY !!


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7207 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 20:21

  Pajda napisał:  
Widziałem i rozmawiałem dzisiaj ze Skórskim. Chłopak jaest załamany. Mówi że zapierdala jak osioł na treningach a wogóle nie gra.



Szkoda trochę chłopaka, ale nie jest do końca tak, że nie otrzymuje szans gry. Kwestia tego, że gdy pojawia się na boisku nie gra rewelacyjnie. Z drugiej strony trudno utrzymać dobrą formę, gdy większość czasu grzeje się łatwę.


  Nestor napisał:  
Trzeba zrobic dobrą reklamę przed meczem z Astra :) ! Jakieś plakaty i w ogóle ! Moze pobijemy rekord GieKSy :)



No sorki, ale żeby pobić rekord trzeba renomowanego i silniejszego rywala, który przyciągnie pozostałych "kibiców". Z całym szacunkiem jakaś tam Astra Ustronie Morskie takim rywalem nie będzie i nie ma się co oszukiwać, bo w IV lidze w ogóle takich rywali nie znajdziemy. Co innego w nowej II lidze... [:


  Rosa21 napisał:  
nie skreślajcie go tak szybko :) pamiętacie jak z Pilarzem bylo ? Łapczyński po sezonie do nas wraca i kto wie czy nie bedzie takiego samego przypadku jak z Krzysztofem P. :D



Pilarz to całkiem inna historia. Łapczyński jest dobry technicznie na treningach, ale spala się w meczach ligowych. Ot, cały jego problem, który dyskwalifikuje go z gry w Pogoni.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6459 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 20:29
W razie czego jestem chętny do rozwieszania plakatów ;) Kontakt podam pozniej jak bedzie cos wiadomo z plakatami


Obrazek gif wstawiony na forum
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 20:47

  Pajda napisał:  
Widziałem i rozmawiałem dzisiaj ze Skórskim. Chłopak jaest załamany. Mówi że zapierdala jak osioł na treningach a wogóle nie gra.



grają lepsi dostał szanse z Flotą musi czekać dalej..


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 20:54
mam pytanie... jak z dojazdem do Pyrzyc?? jakis busik albo pociag?? i ewentualnie jakie koszty... prosze o odpowiedz...


edit: juz znalazlem

Ostatnio edytowany przez: Bolo, 12 maja 2008, 21:20 [1 raz(y)]


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 21:58

  Nestor napisał:  
W razie czego jestem chętny do rozwieszania plakatów ;) Kontakt podam pozniej jak bedzie cos wiadomo z plakatami



ja wezme majowe,sloneczne,kijewo,bukowe


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 22:01

  Szymen napisał:  

  Nestor napisał:  
W razie czego jestem chętny do rozwieszania plakatów ;) Kontakt podam pozniej jak bedzie cos wiadomo z plakatami



ja wezme majowe,sloneczne,kijewo,bukowe



podejrzewam ze plakaty pojawia sie w okolicach czwartku. Lord zajmiesz sie kontaktem i rozdysponowaniem plakatów wsród chętnych?


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 22:19

  benny napisał:  

  Szymen napisał:  

  Nestor napisał:  
W razie czego jestem chętny do rozwieszania plakatów ;) Kontakt podam pozniej jak bedzie cos wiadomo z plakatami



ja wezme majowe,sloneczne,kijewo,bukowe



podejrzewam ze plakaty pojawia sie w okolicach czwartku. Lord zajmiesz sie kontaktem i rozdysponowaniem plakatów wsród chętnych?



okej, da się zrobić :) pod warunkiem, że będzie odpowiednia ilość tych chętnych


Against modern wszystko!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 22:45

  Shivan napisał:  
mamy nadzieje, ze nie zawiedzie nas Lapczynski ;)



A ja mam nadzieje że łapa nie będzie bronił :D


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/05/2008 23:01

  Lord napisał:  

  benny napisał:  

  Szymen napisał:  

  Nestor napisał:  
W razie czego jestem chętny do rozwieszania plakatów ;) Kontakt podam pozniej jak bedzie cos wiadomo z plakatami



ja wezme majowe,sloneczne,kijewo,bukowe



podejrzewam ze plakaty pojawia sie w okolicach czwartku. Lord zajmiesz sie kontaktem i rozdysponowaniem plakatów wsród chętnych?



okej, da się zrobić :) pod warunkiem, że będzie odpowiednia ilość tych chętnych



ja tez moge porozklejac na pogodnie i krzekowie


SPR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 03:20

  Pajda napisał:  
Widziałem i rozmawiałem dzisiaj ze Skórskim. Chłopak jaest załamany. Mówi że zapierdala jak osioł na treningach a wogóle nie gra.



niech wiecej sie po baletach kreci to napewno bedzie gral


U Nas na śródmieściu każdy jest Pogoni wierny..
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6072 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 07:15
Na 2 godziny przed którymś z meczy widziałem go w Galaxy ... Wiem, to też jest człowiek ale po sklepach nie musi chodzić w dniu meczu ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 07:38

  DeeMeN. napisał:  
Na 2 godziny przed którymś z meczy widziałem go w Galaxy ... Wiem, to też jest człowiek ale po sklepach nie musi chodzić w dniu meczu ...



nie przesadzasz? Co za różnica czy chodzi sobie po sklepach czy nie i w jaki dzień?! Skoro był 2 godziny przed meczem to zapewne nie miał grać w ów meczu... a jeśli miał to nie Tobie go rozliczać...

Ostatnio edytowany przez: JuStyNa, 13 maja 2008, 13:58 [1 raz(y)]


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6459 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 14:32
Ja mogę wziąć Pomorzany :) ! Jak juz będzie wiadomo co z plakatami to dam kontakt na forum :)


Obrazek gif wstawiony na forum
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6072 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 13/05/2008 14:37
Ja mogę na Drzetowie i w jego okolicach:)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005