Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6099 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 21:03

  eJay napisał:  
Poprawa w grze jest znacząca. Widać, że Mario układa te klocki po prostu lepiej niż Kaczmarek. I mozna to zrobic nie wystawiajac Matlaka, Walburga, Judkowiaka oraz Skórskiego. Bardzo przyjemnie patrzy się na grę Chifona - to ogromne wzmocnienie, mało który dzisiaj mógł mu dorównać. Widać, że chłopakom chce się harować i biegać, nawet Kowal się przełamał. Brawo, tak trzymać dalej, a zanim się obejrzymy będziemy na zapleczu ekstraklasy :)



Kowal już się przełamał tydzień temu jak graliśmy z Barlinkiem ;)

Gra wygląda coraz lepiej :) Dużo gramy skrzydłami i o to chodzi :) Wielkie brawa dla Chi-Fon'a wraca do dawnej formy ;)

Ogólne wrażenia jak najbardziej pozytywne ! :)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
shakafazu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6012 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 21:03
Ja Bym Wolał Zeby Były Unas Na Młynie ;p I Jakieś Oprawy By Sie Przydały :)


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7214 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 21:08

  Domino napisał:  


Kowal już się przełamał tydzień temu jak graliśmy z Barlinkiem ;)




Miałem na mysli to, że nie potrzebuje już 10 sytuacji, aby wymęczyć tę bramkę. Dzisiaj miał jedną i wykorzystał ją w 100% :) Ah i muszę pochwalić Kosakowskiego - chłopak jest uniwersalny, gra od ataku przez prawe skrzydło, aż do lewej obrony king


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7310 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 21:10

  shakafazu napisał:  
Ja Bym Wolał Zeby Były Unas Na Młynie ;p I Jakieś Oprawy By Sie Przydały :)



To wez sobie sam rob oprawy jak tak ich potrzebujesz, najlepsza oprawa zawsze bedzie super doping


Łobez zawsze z Pogonią
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6189 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 21:24

  shakafazu napisał:  
Ja Bym Wolał Zeby Były Unas Na Młynie ;p I Jakieś Oprawy By Sie Przydały :)



Zrob to co na 13 . Kup sobie race i korsarze ;]


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6189 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 21:32

  eF^ napisał:  
A gdzie te sektorówki mają być rozciągane? na 100 osobowym młynie czy na wypełnionej w 1/3 krytej?





Dzisiaj byla 1/2 na krytej .Nie no masz racje z tym ...


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7403 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 21:42

  Dyzio napisał:  
Gra rzeczywiście wygląda lepiej, chyba jedyny mankament to huśtawka pod względem jakości gry. Bardzo dobre fragmenty gry przeplatane nieporadnością i zupełnym chaosem na boisku.



Dokładnie. Czasem dobre klepki lecą, grają z pierwszej piłki, a później kopią się w czoło i wieje nudą.

Oby Ropiejce nie przytrafiło się to co Kosakowskiemu w poprzedniej rundzie: przeskok z lekkich treningów co 2-3 dni do treningów codziennych. Kosakowski też miał dobry początek, a potem był niewidoczny... Więc byle jak najszybciej Ropiejko coś ustrzelił, żeby o nim nie zapomniano;)
Ale teraz za to widać, że Kosa, po tym średnim okresie, ma wielkie możliwości i to na każdej pozycji. Dzisiaj on i Chifon chyba najlepiej.

A co do Energetyka to pierwsze 20 minut nie było złe, wywaliczyli jakiś róg i coś tam kombinowali. Troszke ten ich bramkarz nie miał dnia dzisiaj. Czekam na jakiegoś rywala typu Astra, Błękitni - te mecze pokaża mniej więcej, na czym stoimy.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 21:51
Ja się zastanawiam nad tak marną frekwencją.

Kiedy Pogoń jeszcze grała w A klasie wszyscy się rozpisywali i przekonywali, że jedynie Pogoń IV ligowa i że będą wtedy rekordy frekwencji. Niestety 2 ostatnie mecze pokazują, że nie wszyscy dotrzymali słowa.
Co jest czynnikiem który odstrasza od przyjścia nad stadion? Słaby poziom, bo to tylko IV liga? Pogoń z meczu na mecz gra co raz lepiej i coraz ładniejszą dla oka piłkę (11 bramek w 3 ostatnich meczach plus zero straconych to naprawdę niezły wynik), więc ten argument odpada. Cienka pogoda? pewnie ma wpływ na frekwencję ale czy naprawdę aż tylu kibiców jest którzy przychodzą na mecze kiedy tylko świeci słonko?


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 21:58
Przecież Pogoń gra dla Nas ludzie! Oni nas potrzebują, im będzie nas więcej tym lepsza gra Portowców! Wpadajcie na stadion i już nie mówie o młynie, bo wszystkie sektory powinny śpiewać. Zastanówcie się, dla kogo jest ta drużyna?! Dla kibiców (Nas)!


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7403 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:08

  eF^ napisał:  
Ja się zastanawiam nad tak marną frekwencją.




jak dla mnie to efekt marnej akcji informacyjnej o meczach. Poszło by pareset plakatów w miasto, jakieś info w gazetach ładne (chyba, że jest, bo gazet codziennych nie czytam, ale domyślam się że pewnie nie ma) i frekwencja poszła by w góre. Wielkimi literami, że "kobiety i dzieciaki gratis" i odrazu by było lepiej.

A nie stawiać bude w galaxy z szalikami z hologramami ;)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6626 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:09
Sokół 0-8 Stal no to 19 kwietnia poważny przeciwnik sokół się szykuje czy będzie 2 cyfrówka :)


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6399 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:09
Nie ma co zachęcać ludzi na tym forum, bo większość jak nie wszyscy przychodzą na Pogoń. Tu trzeba mieć pretensję do działań marketingu naszego klubu. Którzy nie robią nic, aby zachęcić ludzi do chodzenia na Twardowskiego. Nie potrafią wykorzystać tego, że teraz jest moda na piłkę, są dobre wyniki, gra coraz lepsza, stare twarze wracają do Pogoni (Kuras, Chifon). Jedyne akcje promocyjne, zachęcające do wsparcia Portowców na stadionie przeprowadzili kibice - które patrząc na frekwencję z ostatnich dwóch meczy jednak wynik przyniosły.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:11
A mi się najbardziej podobał telebim [:

a tak na poważniem to obawiałem się, że mecz może być podobny do tego z rundy jesiennej, gdy Enregetyk skutecznie murował dostęp do bramki przez 90 minut meczu. Na szczęście tak nie było.
Portowcy oddali zaledwie 6 celnych strzałów na bramkę, ale aż 5 z nich przyniosło nam bramkę, więc nie ma co narzekać [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7403 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:14

  kiko napisał:  
Tu trzeba mieć pretensję do działań marketingu naszego klubu.



ja się czasem zastanawiam, czy wogóle takowe są prowadzone (oprócz oczyście akcji hologramowej, która raczej chluby im nie przynosi). Nie problem dotrzec do tych, którzy odwiedzają internet i stronke tutaj albo v-łke...
Plakaty, radio, prasa regionalna, żeby ludzie byli wręcz karmieni informacjami...ale widocznie to za trudne, dla pseudo marketingowców w klubie.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:15
Oj chyba coś źle policzyłeś oprócz 5 bramek były jeszcze 2 słupki a pamiętam że bramkarz Energetyka przynajmniej 1 piłkę obronił (złapał).

Co do tego, że marketingowo klub kuleje macie całkowitą rację, plakaty jakieś są wyrabiane bo widziałem je w jednym (!) miejscu - w szkole podst. na jodłowej.


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:19
dobrze że chociaż młyn wyglądał 200% lepiej niż ostatnio.
Mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie w młynie nas coraz więcej.
Piłkarsko są za dobrzy na tą ligę.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:23

  eF^ napisał:  
Oj chyba coś źle policzyłeś oprócz 5 bramek były jeszcze 2 słupki a pamiętam że bramkarz Energetyka przynajmniej 1 piłkę obronił (złapał).


W statyskach uderzenia w słupek są traktowałem jako strzały niecelne, groźnych uderzeń w światło bramki po których bramkarz musiał interwniować było właśnie 6, no może 7... faktycznie, wydawało się więcej, ale cieszy dobra skuteczność [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Matovic
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5870 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:28
Legia i Pogoń


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:36
mam pytanie do ekspertow :),kto gral z numerem 9?

jesli chodzi o frekwencje bedzie cieplej beda tez widzowie, zobaczycie.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 29/03/2008 22:41
jedno jest pewne-prawdziwej frekfencji tzn powyżej 10,000mozna sie spodziewać tylko na jednym meczu-barażowym


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005