Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 12:02

  Rauliki napisał:  
Cieszę się z tej obiżki, może tak już będzie na stałe.


W cuda wierzysz?? Wątpię żeby zostawili to na stałe.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 13:07

  onet.pl napisał:  
Boniek w wywiadzie skrytykował także pomysł kibiców, którzy wzorem tych z Pogoni Szczecin, chcieliby rozpocząć rozgrywki od najniższej klasy, pod szyldem RTS. - To głupi pomysł. Kibice niech zajmą się dopingiem.
Widzew ma poważnego właściciela.
Źródło: Boniek


Kurwa jak mnie Boniek denerwuje. Zjechał właścicieli Pogoni i poniekąd kibiców.


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6473 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 14:00
Widać że większość z was potrafi tylko marudzic i szukać dziury w całym ... Myślicie że gastronomicy srają hajsem ? Też muszą coś wygarnąć , za coś opłacic stadion itp . Chcielibyście żeby może jutro wjazd był za free i jeszcze każdy dostał po bosmanie ? Trochę rozwagi . Decyzja zarządu na +

Szykuje się ciekawy mecz , w końcu przyjedzie ktoś z wyższej półki a nie jakieś ogórki...


antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8093 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 18:40

  omar napisał:  
Chcielibyście żeby może jutro wjazd był za free i jeszcze każdy dostał po bosmanie ?



I po kielbasce jak przystalo na gastronomikow xD


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 19:14
po pierwsze dla gastronomikow obnizka cen biletow to nic bo i tak wilekie gowno z tego maja zarowno oni jaki i Stowarzyszenie dzieki wszystkim tym ktorzy sa z Pogonia caly czas...a w szczegolnosci przez internet,po drugie czy sraja pieniedzmi czy nie....to i tak ich wklad jest tak minimalny ze ich zwolennicy nawet by sie wkur....,jezeli nie zaczna inwestowac hajsu w druzyne(a za wiele nie maja do inwestowania) to sie bedziemy bujac miedzy 4 a 3 liga(zreformowana 2). a do wszystkich ktorzy podniecaja sie ich gestem...spojrzcie na stadion jak wygladal przez pare ladnych kolejek...czy to jest ten marketing??


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 19:29
Teraz bilet na ligę kosztują 5zl+ 1 zł dla Stowarzyszenia. A jeśli by było np. 3zł+3zł dla Stowarzyszenia więcej ludzi by chodzilo ne mecz??


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 19:42
Chyba źle zrozumiałeś Ekipanta ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 19:59

  Domino napisał:  
Chyba źle zrozumiałeś Ekipanta ;)


Ja nie biłem do tego co on napisał:D


Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 20:14

  Endrjus napisał:  

  Domino napisał:  
Chyba źle zrozumiałeś Ekipanta ;)


Ja nie biłem do tego co on napisał:D



Prosze sie nie kłócić złość piękności szkodzi xD.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 06/05/2008 20:19

  Elton napisał:  

  Endrjus napisał:  

  Domino napisał:  
Chyba źle zrozumiałeś Ekipanta ;)


Ja nie biłem do tego co on napisał:D



Prosze sie nie kłócić złość piękności szkodzi xD.


A czy ktoś się kłoci??:D


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6393 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 14:38
z oficjalnej...

To nie derby tylko SHOW!!!

Premierowe wykonanie Hymnu Dumy Pomorza na żywo przez zespół Quo Vadis, oprawa 60-lecia przygotowana przez Stowarzyszenie Portowcy, bezpłatne dmuchane place zabaw dla dzieci firmy Fantastyczny Świat oraz pokaz piłki nożnej w wykonaniu najmłodszych adeptów Pogoni Szczecin – te i wiele innych atrakcji przygotowano w ramach najbliższego sobotniego meczu derbowego Pogoń Szczecin - Stal Szczecin.

Bramy stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie otwarte zostaną w sobotę już o godzinie 17.00. Pół godziny później na płycie głównej boiska rozpocznie się finał turnieju „Mini Euro 2008” organizowanego przez Dom Kultury Słowianin. Równo o 19.00 stadionowy spiker wprowadzi obecnych na trybunach kibiców do meczu Pogoni ze Stalą i zapowie koncert pieśni stadionowych w wykonaniu zespołu Quo Vadis. Granie na żywo rozpocznie się o godzinie 19.15 i zakończy o 19.48 wykonaniem Hymnu Dumy Pomorza. W przerwie spotkania czekać na kibiców będzie muzyczna powtórka w/w hymnu oraz pokaz umiejętności piłkarskich najmłodszych adeptów sztuki futbolowej Pogoni Szczecin.

W trakcie całej imprezy, od godziny 17.00 aż do wieczora, będzie można także bawić się z firmą Fantastyczny Świat. Dla najmłodszych kibiców Dumy Pomorza przygotowane będą bowiem zupełnie bezpłatnie dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Plac dziecięcych atrakcji usytuowany będzie naprzeciw trybuny VIP (od ulicy Karłowicza).

Bilety na mecz Pogoń Szczecin – Stal Szczecin kosztować będą tylko 5 złotych z możliwością wejścia na każdy sektor stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7409 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 20:22
del

Ostatnio edytowany przez: eF^, 7 maja 2008, 20:31 [1 raz(y)]


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6473 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 20:24
żal było patrzeć na dzisiejszy mecz.... To są chyba jakieś kpiny , że drużyna ze słabo grającą Flotą przez cały mecz nie była w stanie oddać celnego strząłu a najlepsze okazje miał Walba . Chyba od tego żelu niektórym gwiazdeczkom poprzewracalo się w głowach . To co dzisiaj wyczyniał Kowal z Przewozniakiem i bodajże z Dymkiem woła o pomste do nieba...


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 20:26
chyba pomyliliście tematy...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 20:27

  eF^ napisał:  
Sędzia - tragedia,

Flota - słabo, technicznie lepsza od Pogoni ale jakby im się grać nie chciało, to ich przewracanie i pajacowanie godne pożałowania (czarnuch najlepszy ; x)

Pogoń - tragedia, wszyscy stali - z taką grą na pewno nie mają czego szukać w III lidze a i baraże niepewne.

Chi Fon - słabiutko, niby walczył ale nic mu nie wychodziło,

Kowal - gracz meczu, dno dna, nie wiem co on robi dalej w składzie Pogoni powinien zostać jak najszybciej przesunięty do rezerw albo w ogóle wypożyczony do jakiegoś innego klubu, pożytek z niego żaden na boisku przewracał się o własne nogi, jego techniczne popisy żenada a kontuzja (skurcze?) w 60 minucie to już apogeum jego piłkarskich wyczynów,

Tychowski - w pierwszej połowię parę ładnych pewnych interwencji, ale w drugiej? przeszedł metamorfozę na gorszę i sprokurował że 3 prawie 100 procentowe sytuacje dla Floty, i gdyby nie ich fatalna skuteczność skończyło by się wyżej niż 0:1,

Parzy - tragedia, nie wiem co się z nim stało, jego stałe fragmenty gry to żenada, same balony albo strasznie niecelne, w obronie jakiś strasznie zagubiony jakby piłki z miesiąc nie widział,

Walburg - nie wiem kto wymyślił przesunięcie go z obrony na pomocnika(?) ale pomysł całkowicie chybiony, może 1-2 udane wyjścia, reszta chaos poganiający chaos.

Ropiejko, Biliński - może i zasłużyli na dobre noty bo walczyli, ale cholera nie mieli z kim pograć.

Podsumowując gra Pogoni naprawdę nie napawa optymizmem, wygląda to jak zgraja jakichś nieudolnych piłkarzy, którzy albo mieli dłuższy rozbrat z piłką albo dopiero zaczynają grać.



Jak Kowal strzela bramki to jest kochany, mecz mu nie wyjdzie to odrazu go wyrzucać ze składu?
ja nie wiem ale jak dla mnie Ropiejko zagrał wielkie DNO


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7409 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 20:30
Ja od samego początku uważałem że Kowal jest slaby, nawet mimo paru bramek strzelonych, a z meczu na mecz uświadamia mnie co raz bardziej w przekonaniu że na piłkarza Pogoni się nie nadaje, niech ucieka jak najszybciej ogrywać się w rezerwach lub innym klubie bo to co gra woła o pomstę do nieba.


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6183 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 20:33
Mi sie podobalo jedno jak po symulacji murzyna Przewozniak chcial go zabrac z murawy zeby sobie przy plocie pozdychal....


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 20:46

  (L)ukasz . napisał:  
Mi sie podobalo jedno jak po symulacji murzyna Przewozniak chcial go zabrac z murawy zeby sobie przy plocie pozdychal....


Od razu widać, kto śpiewał najgłośniej "Zajeb Mu!!" ;p


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 20:49
Tak meczy nie był taki zly, ale to co niektórzy wyprawiali to dno!!
po I Kowal- szkoda słów
po II zawodnicy Floty- na chuj pod koniec nom stop leżeli??
po III doping- mało ludzi na młynie:(


Diabełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 20:51
Hah wy się śmiejecie a ja mówić nie moge = taaa (L)ukasz "Zajeb mu!!!"xD


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005