Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6839 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 08/04/2008 15:32

  eJay napisał:  
nie płace za bilet po to, aby patrzec jak 8 typa kopie leżącego.



to nie plac!! albo ogladaj to za co placisz..


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6246 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 08/04/2008 22:24

  Ekipant napisał:  

  eJay napisał:  
nie płace za bilet po to, aby patrzec jak 8 typa kopie leżącego.



to nie plac!! albo ogladaj to za co placisz..



a nie rozgladasz sie na boki;)

Ja tego nie widzialem i nie ganie uczestnikow bo niewiem o co poszlo i tak samo radze tym, co nie maja pojecia o punkcie zapalnym...


POGOŃ & LEGIA
szczepzz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5865 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 08/04/2008 22:52

  eJay napisał:  
Ej no sorry, ale jesli ogladam sobie mecz i nagle na sektor wbiega 3 typkow, ktorzy okladaja goscia stojacego wyżej, wyprowadzaja go za krate i kopią na ziemi to nie ma szans, aby reakcja była inna. Jeśli odwala się takie rzeczy na meczach, to zawsze te tematy będą poruszane. Najgorsza jest ignorancja. Jestem zdecydowanie przeciw takim zjawiskom na stadionie. Niech się boksują w lesie, na łące, w piwnicy przy piwie czy innym miejscu, ale nie na stadionie, gdzie ludzie przychodzą mecz obejrzeć. Bądźmy normalni i nie róbmy wioski. A na wszelkie teksty w stylu "Zamknij ryja, co cie to obchodzi" odpowiadam - obchodzi bo jestem kibicem i nie płace za bilet po to, aby patrzec jak 8 typa kopie leżącego.



dokładnie. Wątpie, aby był powód dla którego nie można by było "tego" zrobić po meczu, a nie na oczach kibiców.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 19:07
Moim zdaniem oficjalny komunikat klubu o odwołanie meczu z Piastem oraz przesunięcie godz. z 17 na 15 z Darżborem to jest wynik tego że włodarze klubu nie mają pieniędzy na min. oświetlenie tych spotkań co już udowodnili wcześniej.Zdaje mi sie czy Pogoń dysponuje jako jedyny IV ligowiec podgrzewaną murawą . To chyba jednak w ramach oszczędności.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 19:12
Zauważyłeś że opady były znaczne i murawa może naprawdę nawet po podgrzaniu wyglądać fatalnie, a po meczu rozegranej na takiej murawie może już później nie nadawać się do gry?


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 19:17

  eF^ napisał:  
Zauważyłeś że opady były znaczne i murawa może naprawdę nawet po podgrzaniu wyglądać fatalnie, a po meczu rozegranej na takiej murawie może już później nie nadawać się do gry?



nie do końca sie zgodze,bo 4 ligowe kolejki jednak sie rozgrywają...pozatym nasi włodarze idą na łatwizne i szukaja oszczędności gdzie tylko sie da.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 19:31
Z pewnoscia, przy planowaniu budżetu, nie zakladali, ze prawdziwych kibicow Pogoni w Szczecinie jest kilkuset.


będę pamiętał.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 19:38
spokojnie-teraz jest boom na Flote która już praktycznie awansowała i na Stal która dzis wygrała kolejny mecz z rzadu tym razem na wyjeździe ze Sławą...;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 20:07

  anathema napisał:  
spokojnie-teraz jest boom na Flote która już praktycznie awansowała i na Stal która dzis wygrała kolejny mecz z rzadu tym razem na wyjeździe ze Sławą...;)



A Błękitni przegrali z naszym ostatnim rywalem Leśnikiem 2-3 :D


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6191 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 20:14

  kiko napisał:  

  anathema napisał:  
spokojnie-teraz jest boom na Flote która już praktycznie awansowała i na Stal która dzis wygrała kolejny mecz z rzadu tym razem na wyjeździe ze Sławą...;)



A Błękitni przegrali z naszym ostatnim rywalem Leśnikiem 2-3 :D



I Bardzo dobrze :D:D


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7560 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 20:44

  hornetq napisał:  
Z pewnoscia, przy planowaniu budżetu, nie zakladali, ze prawdziwych kibicow Pogoni w Szczecinie jest kilkuset.



W ogóle mi się wydaję , że ci dwaj panowie to takie papierowe tygrysy , dobrze że są lokalni sponsorzy ; ]


szczepzz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5865 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 21:12

  nowa od nowa napisał:  

  eF^ napisał:  
Zauważyłeś że opady były znaczne i murawa może naprawdę nawet po podgrzaniu wyglądać fatalnie, a po meczu rozegranej na takiej murawie może już później nie nadawać się do gry?



nie do końca sie zgodze,bo 4 ligowe kolejki jednak sie rozgrywają...pozatym nasi włodarze idą na łatwizne i szukaja oszczędności gdzie tylko sie da.



ah tam... takie szukanie dziury w całym. Nie tylko Pogoń przełożyła mecz. A jakby się odbył to w sobote byś komentował, że fatalny stan boiska bo włodarze nie mają pieniędzy na jego "poprawienie".


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 21:21

  szczepzz napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  eF^ napisał:  
Zauważyłeś że opady były znaczne i murawa może naprawdę nawet po podgrzaniu wyglądać fatalnie, a po meczu rozegranej na takiej murawie może już później nie nadawać się do gry?



nie do końca sie zgodze,bo 4 ligowe kolejki jednak sie rozgrywają...pozatym nasi włodarze idą na łatwizne i szukaja oszczędności gdzie tylko sie da.



ah tam... takie szukanie dziury w całym. Nie tylko Pogoń przełożyła mecz. A jakby się odbył to w sobote byś komentował, że fatalny stan boiska bo włodarze nie mają pieniędzy na jego "poprawienie".



To jak uzasadnisz przełożenie sobotniego meczu z 17 na 15?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6013 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 21:24

  anathema napisał:  
spokojnie-teraz jest boom na Flote która już praktycznie awansowała i na Stal która dzis wygrała kolejny mecz z rzadu tym razem na wyjeździe ze Sławą...;)



Ty na prawdę tak uważasz???!!! To na najbliższym meczu stali stadion będzie przepełniony, bo jest boom na stal??? kurwa, proszę cię nie rozpierdalaj mnie. A a'propos floty też pewinie masz rację. Tysiące mieszkańców SZCZECINA jeździ na flotę, bo to najlepsza drużyna naszego województwa....


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 21:33

  tomek77 napisał:  

  anathema napisał:  
spokojnie-teraz jest boom na Flote która już praktycznie awansowała i na Stal która dzis wygrała kolejny mecz z rzadu tym razem na wyjeździe ze Sławą...;)



Ty na prawdę tak uważasz???!!! To na najbliższym meczu stali stadion będzie przepełniony, bo jest boom na stal??? kurwa, proszę cię nie rozpierdalaj mnie. A a'propos floty też pewinie masz rację. Tysiące mieszkańców SZCZECINA jeździ na flotę, bo to najlepsza drużyna naszego województwa....



Kolego,spokojnie bo serducho siądzie...Znaczenie emotek znasz? Pozatym to było w kontekście wcześniejszych wypowiedzi,troche ironicznie i tyle w temacie. Choć z drugiej strony medialnie więcej od strony sportowej napewno mówi sie o osiągnięciach Floty...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 21:55

  anathema napisał:  
spokojnie-teraz jest boom na Flote która już praktycznie awansowała i na Stal która dzis wygrała kolejny mecz z rzadu tym razem na wyjeździe ze Sławą...;)



Na Flotę jeździ co raz więcej osób z regionu, szczególnie z północno-zachodnich rejonów.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6101 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 21:57
Leśnik/Rossa Manowo 3-2 Błękitni Stargard Szczeciński
Nasz rywal traci punkty a oczywiście Stal ?? WYGRYWA :D

Sława Sławno 1-2 Stal Szczecin 9 kwietnia, 17:30
Co sie dzieje?? Stal czarny koń rozgrywek??


tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6013 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 22:11

  anathema napisał:  

  tomek77 napisał:  

  anathema napisał:  
spokojnie-teraz jest boom na Flote która już praktycznie awansowała i na Stal która dzis wygrała kolejny mecz z rzadu tym razem na wyjeździe ze Sławą...;)



Ty na prawdę tak uważasz???!!! To na najbliższym meczu stali stadion będzie przepełniony, bo jest boom na stal??? kurwa, proszę cię nie rozpierdalaj mnie. A a'propos floty też pewinie masz rację. Tysiące mieszkańców SZCZECINA jeździ na flotę, bo to najlepsza drużyna naszego województwa....



Kolego,spokojnie bo serducho siądzie...Znaczenie emotek znasz? Pozatym to było w kontekście wcześniejszych wypowiedzi,troche ironicznie i tyle w temacie. Choć z drugiej strony medialnie więcej od strony sportowej napewno mówi sie o osiągnięciach Floty...



Szczerze mówiąc, to nie zauważyłem buźki... Przyznaję się - moja wina. Wkurwiam się dlatego, że zbyt wiele osób znajduje zbyt łatwe wytłumaczenia by nie przyjść na mecz... Akurat w tej kwestii zawsze byłem mocno wrażliwy.

p.s. Nie bój się o moje serce. Stary (dla niektórych) jestem, ale dam radę. Życzę takiego zdrowia w moim wieku... ;)


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/04/2008 22:20

  tomek77 napisał:  

  anathema napisał:  

  tomek77 napisał:  

  anathema napisał:  
spokojnie-teraz jest boom na Flote która już praktycznie awansowała i na Stal która dzis wygrała kolejny mecz z rzadu tym razem na wyjeździe ze Sławą...;)



Ty na prawdę tak uważasz???!!! To na najbliższym meczu stali stadion będzie przepełniony, bo jest boom na stal??? kurwa, proszę cię nie rozpierdalaj mnie. A a'propos floty też pewinie masz rację. Tysiące mieszkańców SZCZECINA jeździ na flotę, bo to najlepsza drużyna naszego województwa....



Kolego,spokojnie bo serducho siądzie...Znaczenie emotek znasz? Pozatym to było w kontekście wcześniejszych wypowiedzi,troche ironicznie i tyle w temacie. Choć z drugiej strony medialnie więcej od strony sportowej napewno mówi sie o osiągnięciach Floty...



Szczerze mówiąc, to nie zauważyłem buźki... Przyznaję się - moja wina. Wkurwiam się dlatego, że zbyt wiele osób znajduje zbyt łatwe wytłumaczenia by nie przyjść na mecz... Akurat w tej kwestii zawsze byłem mocno wrażliwy.

p.s. Nie bój się o moje serce. Stary (dla niektórych) jestem, ale dam radę. Życzę takiego zdrowia w moim wieku... ;)



jeżeli te cyferki obok imienia znamionują Twój rocznik,oczywiście najlepszy :) więc z autopsji wiem jak to czasem bywa z serduchem,w szczegóności jak sie patrzy na ludzką ignorancje...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
swiru
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5899 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 10/04/2008 23:12
W następną sobotę Pogoń po raz pierwszy tej wiosny zagra mecz ligowy poza Szczecinem:

25 kolejka ( 19 kwiecień ) Pyrzyce, godzina 14

Sokół - Pogoń Szczecin

Mecz będzie głównym punktem obchodów 50-lecia klubu z Pyrzyc


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005