Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 20:55
To co dzisiaj grała Pogoń to tragedia i z czym my sie pchamy do zreformowanej 2 ligi.Bez dobrych wzmocnień będziemy jedynie walczyć o utrzymanie bo nie wierze że Gastro wyłożą kupe forsy na transfery.Ba nawet baraży pewnie możemy nie przejść bo jak trafimy na taki Bałtyk Gdynia albo Aluminium Konin to będzie ciężko.Co wtedy powiedzą Gastro? będzie wielki wstyd na całą Polskę a mało tego ci najwierniejsi w tym ja nie będą mieli zamiaru chodzić drugi sezon na 4 lige.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6072 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 20:56

  WiernyPogoni napisał:  

Od razu widać, kto śpiewał najgłośniej "Zajeb Mu!!" ;p


Nawet kryta troche pod koniec dala:)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 21:00

  Elton napisał:  
To co dzisiaj grała Pogoń to tragedia i z czym my sie pchamy do zreformowanej 2 ligi.Bez dobrych wzmocnień będziemy jedynie walczyć o utrzymanie bo nie wierze że Gastro wyłożą kupe forsy na transfery.Ba nawet baraży pewnie możemy nie przejść bo jak trafimy na taki Bałtyk Gdynia albo Aluminium Konin to będzie ciężko.Co wtedy powiedzą Gastro? będzie wielki wstyd na całą Polskę a mało tego ci najwierniejsi w tym ja nie będą mieli zamiaru chodzić drugi sezon na 4 lige.



no własnie tym bardziej ze 4 liga miała być środkiem a nie celem...4 ligi już nikt chyba nie zniesie kolejnego roku,nawet rywale Pogoni...ale poczekajmy na baraże ale i taczki szykujmy...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6037 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 21:14

  Endrjus napisał:  

  WiernyPogoni napisał:  

Od razu widać, kto śpiewał najgłośniej "Zajeb Mu!!" ;p


Nawet kryta troche pod koniec dala:)


Łał, szkoda, że nie wcześniej. Przyszliśmy z piekła na krytą, to i tak tylko my śpiewaliśmy, także szału nie ma.


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6072 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 21:16
Kowal - żenada ... wyjebać go do rezerw ...

Piłkarze floty - aktorstwo, a murzyn i kolesie z numerami 14,15 to już przesadzali ...

Sędzia - kartka dla ChiFon'a niesłuszna, zresztą jak większość jego decyzji ... Chyba sędziował inny mecz ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 21:25
Drumlak był na meczu nawet ciekawe poco kto go zapraszał czy on ma wzmocnić Pogoń w przyszłym sezonie wie ktoś bo bodajże nigdzie niegra jest wolnym zawodnikiem?


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 21:26
Dobra chuj...nie pierwsza i nie ostatnia nasza porażka. Teraz wszyscy nakręcać znajomych na sobotnie derby!


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6072 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 21:30

  .:Krzysiek:. napisał:  
Dobra chuj...nie pierwsza i nie ostatnia nasza porażka. Teraz wszyscy nakręcać znajomych na sobotnie derby!


Na kołatają info wisi ze meczyk jest:D


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6002 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 21:40
Czy w juniorach prowadzonych przez Dymkowskiego naprawdę nie ma żadnych zdolnych chłopaków? Przecież gramy w 4 lidze, trzeba by było dać im szansę choćby w końcówkach meczów. Co z tego jeśli nawet zostaną mistzrami Polski, zanim się obejrzymy zgłoszą się po nich jakaś drużyna z pierwszej ligi i za czapkę gruszek ich wezmą, nawet nie dane im będzie zadebiutować.
Szkoda meczu z Flotą, trzeba się skupić na lidze, dograć ją do końca i wygrać baraże.

Czy wygrywasz , czy nie , ja tak kocham Cię, bo najlepsza w Polsce jest, Pogoń Szczecin MKS!!!


Paula19mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6072 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 21:57
No cóż porażka która chyba nie jest aż tak wielkiem zaskoczeniem...mimo ze Flota jak i zresztą Pogoń nie zagrała jakiegoś porywającego meczu to jednak strzelila o ta jedną bramke więcej..Mam nadzieje ze gra "Portowców" w najblizszym czasie sie poprawi bo w barażach może być bardzo ciężko...Dumni po zwycięstwie,Wierni po porażce...


Zawsze w moim sercu tylko Pogoń Szczecinska!
Art(h)ur
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7792 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 22:11
Priorytetem na ten sezon jest awans do nowej II ligi i puchar moglby nam tylko przeszkadzac - i tak nie mamy na tyle mocnej lawki, zeby zagrac w czerwcu i baraze i final regionalny PP, wiec dobrze, ze mamy ten problem z glowy. Zreszta Flota jest w wyzszej lidze niz my, wiec byla faworytem i nic dziwnego, ze wygrala.

Czy naprawde bylo 4 000 na meczu? Na zdjeciach wyglada, ze jak zwykle 1-2 tys. Pytam, bo licze na dobra frekwencje w sobote - wypadaloby w tak duzym miescie choc raz w sezonie osiagnac wynik ok. 10 000, a teraz jest na to wyjatkowa szansa (jak w barazach trafimy na zespol ze Zdzieszowic albo Nowogrodu Bobrzanskiego, to przyjdzie 1 500 osob).


MKS po życia kres!!!
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5887 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 22:15

  Elton napisał:  
To co dzisiaj grała Pogoń to tragedia i z czym my sie pchamy do zreformowanej 2 ligi.Bez dobrych wzmocnień będziemy jedynie walczyć o utrzymanie bo nie wierze że Gastro wyłożą kupe forsy na transfery.Ba nawet baraży pewnie możemy nie przejść bo jak trafimy na taki Bałtyk Gdynia albo Aluminium Konin to będzie ciężko.Co wtedy powiedzą Gastro? będzie wielki wstyd na całą Polskę a mało tego ci najwierniejsi w tym ja nie będą mieli zamiaru chodzić drugi sezon na 4 lige.



Polecam zdjęcia z ostatniego (i nie tylko) meczu Zawiszy Bydgoszcz. Panie najwierniejszy... Co ma być to będzie


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6072 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 22:41

  Art(h)ur napisał:  

Czy naprawde bylo 4 000 na meczu? Na zdjeciach wyglada, ze jak zwykle 1-2 tys. Pytam, bo licze na dobra frekwencje w sobote - wypadaloby w tak duzym miescie choc raz w sezonie osiagnac wynik ok. 10 000, a teraz jest na to wyjatkowa szansa (jak w barazach trafimy na zespol ze Zdzieszowic albo Nowogrodu Bobrzanskiego, to przyjdzie 1 500 osob).



Spokojnie były 4 000 :) W Sobotę powinno być co najmniej 2 razy tyle :)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 07/05/2008 23:31
Jeśli były 4tyś to w sobote nie bedzie więcej a raczej mniej i chyba wszyscy wiedzą czemu...a jak nie wiedzą to juz pisze (Pogoń Flota 0:1)Co do meczu to najwieksze pretensje mam do zawodnikow z największym doswiadczeniem czyi tych ktorzy ten zespól mieli ciągnąć i prowadzić...niestety nie zrobili tego...do młodych chłopakow nie mam pretensji bo oni grają to co potrafią a ze za wiele nie potrafią to przegralismy mecz, jak dla mnnie bardzo wazny,pokazujący nasze szanse w barażach o ktore jestem zaniepokojony..
Zadaje sobie pytanie,skoro bylo wiadomo ze po tej rundzie bedziemy grac bardzo wazny dla nas baraż to dlaczego zespół "wzmocnił" tylko Ropiejko i Chi-fon???to troche mało..
A żeby nikt mi nie napisał że sie czepiam i żebym sobie na lecha jeździł czy jakies tam sery to....
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię bo najlepsza w Polsce jest Pogoń Szczecin MKS!!!!(Pogoń to MY)


No One Like Us....We don't Care...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 08/05/2008 00:05

  badboy napisał:  
Jeśli były 4tyś to w sobote nie bedzie więcej a raczej mniej i chyba wszyscy wiedzą czemu...a jak nie wiedzą to juz pisze (Pogoń Flota 0:1)Co do meczu to najwieksze pretensje mam do zawodnikow z największym doswiadczeniem czyi tych ktorzy ten zespól mieli ciągnąć i prowadzić...niestety nie zrobili tego...do młodych chłopakow nie mam pretensji bo oni grają to co potrafią a ze za wiele nie potrafią to przegralismy mecz, jak dla mnnie bardzo wazny,pokazujący nasze szanse w barażach o ktore jestem zaniepokojony..
Zadaje sobie pytanie,skoro bylo wiadomo ze po tej rundzie bedziemy grac bardzo wazny dla nas baraż to dlaczego zespół "wzmocnił" tylko Ropiejko i Chi-fon???to troche mało..
A żeby nikt mi nie napisał że sie czepiam i żebym sobie na lecha jeździł czy jakies tam sery to....
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię bo najlepsza w Polsce jest Pogoń Szczecin MKS!!!!(Pogoń to MY)



Dokładnie, ci doświadczeni najbardziej zawiedli. I tu nie chodzi o ich umiejętności ale o możliwości fizyczne, piłkarze Floty przewyższali ich w każdym calu, co z tego że Biliński potrafi dokładnie podać, jak biega wolno i nie potrafi wygrać głowy czy się przepchnąć. To samo Walba. Matlakowi można wybaczyć bo ma problemy z ciągłymi kontuzjami, ale to po jego stracie poszła kontra i gol dla Floty. Mario dziś wymyślił ustawienie w środku właśnie biliego i marka, ale oni nie potrafili nic dać tej drużynie, nie widzieliśmy żadnych składnych akcji, sytuacji do strzału, a to właśnie oni byli za to odpowiedzialni do tego mnóstwo piłek i akcji gości przechodziło przez środek. Ustawienie Przewoźniaka gdzieś na boku też było błędem, aż się prosiło go przesunąć do środka do Ropiejki razem byliby 2x groźniejsi niż wiadomo kto... gwiazda meczu Kowal. Do reszty większych pretensji mieć nie można. Obrona jako tako się trzymała. Podsumowując potrzebują na gwałt kogoś kreatywnego do środka, widać to od początku rundy - boję się że to może być obecny na dzisiejszym meczu drumlak.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6072 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 08/05/2008 11:42

  Cytat:  
Victoria Sianów 0-3 Pogoń Szczecin 3 maja, 17:00 (wo)
w Szczecinie; Victoria gospodarzem; Victoria zrezygnowała z wyjazdu na mecz


90minut.pl napisało czyli mamy walkowera:)


KaRoLeX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 08/05/2008 12:02

  kiko napisał:  

  badboy napisał:  
Jeśli były 4tyś to w sobote nie bedzie więcej a raczej mniej i chyba wszyscy wiedzą czemu...a jak nie wiedzą to juz pisze (Pogoń Flota 0:1)Co do meczu to najwieksze pretensje mam do zawodnikow z największym doswiadczeniem czyi tych ktorzy ten zespól mieli ciągnąć i prowadzić...niestety nie zrobili tego...do młodych chłopakow nie mam pretensji bo oni grają to co potrafią a ze za wiele nie potrafią to przegralismy mecz, jak dla mnnie bardzo wazny,pokazujący nasze szanse w barażach o ktore jestem zaniepokojony..
Zadaje sobie pytanie,skoro bylo wiadomo ze po tej rundzie bedziemy grac bardzo wazny dla nas baraż to dlaczego zespół "wzmocnił" tylko Ropiejko i Chi-fon???to troche mało..
A żeby nikt mi nie napisał że sie czepiam i żebym sobie na lecha jeździł czy jakies tam sery to....
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię bo najlepsza w Polsce jest Pogoń Szczecin MKS!!!!(Pogoń to MY)



Dokładnie, ci doświadczeni najbardziej zawiedli. I tu nie chodzi o ich umiejętności ale o możliwości fizyczne, piłkarze Floty przewyższali ich w każdym calu, co z tego że Biliński potrafi dokładnie podać, jak biega wolno i nie potrafi wygrać głowy czy się przepchnąć. To samo Walba. Matlakowi można wybaczyć bo ma problemy z ciągłymi kontuzjami, ale to po jego stracie poszła kontra i gol dla Floty. Mario dziś wymyślił ustawienie w środku właśnie biliego i marka, ale oni nie potrafili nic dać tej drużynie, nie widzieliśmy żadnych składnych akcji, sytuacji do strzału, a to właśnie oni byli za to odpowiedzialni do tego mnóstwo piłek i akcji gości przechodziło przez środek. Ustawienie Przewoźniaka gdzieś na boku też było błędem, aż się prosiło go przesunąć do środka do Ropiejki razem byliby 2x groźniejsi niż wiadomo kto... gwiazda meczu Kowal. Do reszty większych pretensji mieć nie można. Obrona jako tako się trzymała. Podsumowując potrzebują na gwałt kogoś kreatywnego do środka, widać to od początku rundy - boję się że to może być obecny na dzisiejszym meczu drumlak.



To będzie kluczowa sprawa po awansie(w który bardzo wierze) zatrudnić ofensywnego środkowego pomocnika, rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia, takiego który kontrolowałby tempo gry i rozpoczynał większość akcji. Przy całym szacunku do Bilińskiego on zawsze był pomocnikiem defensywnym, lepiej mu wychodziło rozbijanie akci rywala. W czwartej lidze jego doświadczenie i umiejętności wystarczają, ale w nowej II lidze wątpie, bo i latka lecą i rywale mocniejsi bedą. Co do Drumlaka, pomijając wszystkie pozasportowe sprawy (nie zasługuje na gre w POGONI) uważam, że on nie bedzie dobrym wzmocnieniem. Najmłodszy nie jest, z formą też nie specjalnie (on gra gdzieś wogóle?).
A co do meczu to widać było że Flota gra o klase wyżej, byli lepiej przygotowani fizycznie, bardziej zgrani, no i zasłużyli na wygraną. Teraz trzeba wygrać derby!


Całe życie na MELANŻU!!!! POGOŃ SZCZECIN & LEGIA WARSZAWA
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7894 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 08/05/2008 18:06
Wie ktoś może kiedy rozgrywane będą baraże? o ile termin jest juz ustalony? Dzieki


Po życia kres!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7616 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/05/2008 10:10

  DJunior napisał:  
Wie ktoś może kiedy rozgrywane będą baraże? o ile termin jest juz ustalony? Dzieki



Terminy spotkań barażowych o II ligę


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7013 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 09/05/2008 11:16
To jest kurwa nienormalne pilkarze zapierdalaja caly rok wygrywaja lige dajmy na to 1 punkcikiem i jeszcze czekaja ich baraze w ktorych maga miec slabszy dzien i ch.... strzeli caly rok pracy i wlozonych pieniedzy z kad by nie byly
kto to wymyslil!!??


A ja i tak wierzyc nie przestane...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005