Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7131 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 25/05/2008 20:33

  kiko napisał:  

  MKSfazi napisał:  

  bo(L)ek napisał:  

  MKSfazi napisał:  
To Zdjecie z wyjazdu Debna do Slawna.Widac nie wszycy sa za Pogonia.



co masz na mysli ? Bo chyba nie goscia w niebieskiej koszulce z szalem Legii



Akurat szlika Legii nie zauwazylem ale koszulke Lecha tak.Troche to dziwne ze ma koszulke Lecha i szalik Legii.



To nie jest koszulka Lecha, tylko jakas tam koszulka ze sponsorem głównym browarem LECH.



No to dobrze ze sie wyjasnilo.Na pierwszy rzut oka bylo widac ze to Lecha(niebieska cala,firma lotto i logo piwa lecha)


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7131 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 25/05/2008 20:36
Shpu nie szukam sensacji.Tylko pisali na forum ze Debno to 100% Pogon a przypomnialo mi sie to zdjecie i chcialem wyjasnic.Do debna nic nie mam,dobrze ze sa z nami.Tak jak pisales dobrze sie zaprezentowali i tyle.


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6553 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 25/05/2008 20:41

  MKSfazi napisał:  

  bo(L)ek napisał:  

  MKSfazi napisał:  
To Zdjecie z wyjazdu Debna do Slawna.Widac nie wszycy sa za Pogonia.



co masz na mysli ? Bo chyba nie goscia w niebieskiej koszulce z szalem Legii



Akurat szlika Legii nie zauwazylem ale koszulke Lecha tak.Troche to dziwne ze ma koszulke Lecha i szalik Legii.



a może to typowy okaz ambwiwalentyzmu a'la Doktor Jekyll i mr. Hyde ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Felek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5861 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 25/05/2008 22:06
napisałem to samo to usuneli tego posta :/


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6052 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 25/05/2008 22:07

  MKSfazi napisał:  
Shpu nie szukam sensacji.Tylko pisali na forum ze Debno to 100% Pogon a przypomnialo mi sie to zdjecie i chcialem wyjasnic.Do debna nic nie mam,dobrze ze sa z nami.Tak jak pisales dobrze sie zaprezentowali i tyle.

w takich koszulkach grany był swego czasu turniej beach soccera, także żaden Lech.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6603 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 25/05/2008 22:18
Dokładnie;) Tak jak pisałem wyżej, więc sprawe tej koszulki można już zamknąć;)


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 25/05/2008 22:25

  Nestor napisał:  

  MYSLIBORZ napisał:  
Mysliborz dziekuje za wspolprace Pogoni Szczecin straciliscie kolejny fanclub tak dalej chlopaki a nikt do was nie bedzie jezdzil!!! kumaci wiedza o co chodzi banda nieudacznikow!!!



??



Komentarz z v'ki a Wy sensacji szukacie ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6581 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 26/05/2008 00:21

  MYSLIBORZ napisał:  
Mysliborz dziekuje za wspolprace Pogoni Szczecin straciliscie kolejny fanclub tak dalej chlopaki a nikt do was nie bedzie jezdzil!!! kumaci wiedza o co chodzi banda nieudacznikow!!!



My rowniez dziekujemy, samozwancom z Mysliborza. Nazwaliscie sie Fanclubem Pogoni Szczecin i co ? minela 4 liga a Was ani razu na meczu, co 4 liga juz nie taka fajna na lanserke w Szczecinie?

Pokazaliscie sie raz i dzis pierwszy raz ktos cos o was uslyszal...szkoda ze po taki marnym wpisie na necie...bo na wiecej was widocznie nie stac! wiec nara!

Pozatym o nas sie nie martwcie i oby mniej takich wirtualnych FanClubow! a banda nieudacznikow to sobie nazywaj koleszkow z osiedla bo chyba sie zapedziles w tej netowej napince...

"Kumacie wiedza o co chodzi"..nosz qurwa text niczym z kibice.net...qurwa co za zenada!


hom3r
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5811 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 26/05/2008 01:33

  CzK napisał:  

  MYSLIBORZ napisał:  
Mysliborz dziekuje za wspolprace Pogoni Szczecin straciliscie kolejny fanclub tak dalej chlopaki a nikt do was nie bedzie jezdzil!!! kumaci wiedza o co chodzi banda nieudacznikow!!!



My rowniez dziekujemy, samozwancom z Mysliborza. Nazwaliscie sie Fanclubem Pogoni Szczecin i co ? minela 4 liga a Was ani razu na meczu, co 4 liga juz nie taka fajna na lanserke w Szczecinie?

Pokazaliscie sie raz i dzis pierwszy raz ktos cos o was uslyszal...szkoda ze po taki marnym wpisie na necie...bo na wiecej was widocznie nie stac! wiec nara!

Pozatym o nas sie nie martwcie i oby mniej takich wirtualnych FanClubow! a banda nieudacznikow to sobie nazywaj koleszkow z osiedla bo chyba sie zapedziles w tej netowej napince...

"Kumacie wiedza o co chodzi"..nosz qurwa text niczym z kibice.net...qurwa co za zenada!



Czytałem forum nie rejestrując się na nim ale widzac taką wypowiedz to aż nóż się w kieszeni otwiera! Czy wy nie widzicie że to jest jakaś napinka ze strony klubu który po prostu robi koło d*py Myśliborzowi? Jestem kibicem Osadnika jak i Pogoni i jeszcze nigdy nie spotkałem się ze złym słowem w swoim mieście na Pogoń! Jeśli chodzi o kibiców osadnika na meczach Pogoni to oni naprawdę są tylko się pytam czy trzeba się z tym afiszować że jestem z tego i tego miasta? Na prawde byłem nie raz na meczu Pogoni czy to w I,II czy IV lidze i znam nie jedną osobę która na mecze regularnie chodzi. Więc prosze zastanówcie się nad tą wypowiedzią? Bo kto normalny robiłby nick "Myślibórz"? Ta sama sytuacja powtarza się na Ligowcu gdzie to ludzie zakłają konta "fanów" Osadnika i próbują oczerniać kibiców z Myśliborza. A przecież nie raz było ich widać na meczach Pogoni. Nie jednokrotnie jechały busy na mecze. Tym bardziej teraz kiedy wszystkie mecze rozgrywane są w naszym województwie można jeszcze cześciej przybywać na mecze Pogoni. A przeciez nie jest powiedziane że musze przyjechać od razu z szalikiem Osadnika... Więc jeszcze raz dokłanie przeczytajcie tą wypowiedź.
Pozdrawiam


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 26/05/2008 07:43

  MKSfazi napisał:  

  kiko napisał:  

  MKSfazi napisał:  

  bo(L)ek napisał:  

  MKSfazi napisał:  
To Zdjecie z wyjazdu Debna do Slawna.Widac nie wszycy sa za Pogonia.



co masz na mysli ? Bo chyba nie goscia w niebieskiej koszulce z szalem Legii



Akurat szlika Legii nie zauwazylem ale koszulke Lecha tak.Troche to dziwne ze ma koszulke Lecha i szalik Legii.



To nie jest koszulka Lecha, tylko jakas tam koszulka ze sponsorem głównym browarem LECH.



No to dobrze ze sie wyjasnilo.Na pierwszy rzut oka bylo widac ze to Lecha(niebieska cala,firma lotto i logo piwa lecha)



To jest koszulka z Lech Beach Soccer... gdzie KP była tylko sponsorem. Akurat osoba na zdjęciu jest jednym z największych sympatyków Pogoni w Dębnie.

a gdyby ktoś jeszcze nie czytał:

Potencjalni rywale Pogoni w barażach - wraz z updetami w komentach

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 26 maja 2008, 10:57 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6485 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 26/05/2008 13:22

  hom3r napisał:  

  CzK napisał:  

  MYSLIBORZ napisał:  
Mysliborz dziekuje za wspolprace Pogoni Szczecin straciliscie kolejny fanclub tak dalej chlopaki a nikt do was nie bedzie jezdzil!!! kumaci wiedza o co chodzi banda nieudacznikow!!!



My rowniez dziekujemy, samozwancom z Mysliborza. Nazwaliscie sie Fanclubem Pogoni Szczecin i co ? minela 4 liga a Was ani razu na meczu, co 4 liga juz nie taka fajna na lanserke w Szczecinie?

Pokazaliscie sie raz i dzis pierwszy raz ktos cos o was uslyszal...szkoda ze po taki marnym wpisie na necie...bo na wiecej was widocznie nie stac! wiec nara!

Pozatym o nas sie nie martwcie i oby mniej takich wirtualnych FanClubow! a banda nieudacznikow to sobie nazywaj koleszkow z osiedla bo chyba sie zapedziles w tej netowej napince...

"Kumacie wiedza o co chodzi"..nosz qurwa text niczym z kibice.net...qurwa co za zenada!



Czytałem forum nie rejestrując się na nim ale widzac taką wypowiedz to aż nóż się w kieszeni otwiera! Czy wy nie widzicie że to jest jakaś napinka ze strony klubu który po prostu robi koło d*py Myśliborzowi? Jestem kibicem Osadnika jak i Pogoni i jeszcze nigdy nie spotkałem się ze złym słowem w swoim mieście na Pogoń! Jeśli chodzi o kibiców osadnika na meczach Pogoni to oni naprawdę są tylko się pytam czy trzeba się z tym afiszować że jestem z tego i tego miasta? Na prawde byłem nie raz na meczu Pogoni czy to w I,II czy IV lidze i znam nie jedną osobę która na mecze regularnie chodzi. Więc prosze zastanówcie się nad tą wypowiedzią? Bo kto normalny robiłby nick "Myślibórz"? Ta sama sytuacja powtarza się na Ligowcu gdzie to ludzie zakłają konta "fanów" Osadnika i próbują oczerniać kibiców z Myśliborza. A przecież nie raz było ich widać na meczach Pogoni. Nie jednokrotnie jechały busy na mecze. Tym bardziej teraz kiedy wszystkie mecze rozgrywane są w naszym województwie można jeszcze cześciej przybywać na mecze Pogoni. A przeciez nie jest powiedziane że musze przyjechać od razu z szalikiem Osadnika... Więc jeszcze raz dokłanie przeczytajcie tą wypowiedź.
Pozdrawiam



Koleś pewnie z innego klubu wioche sieje ;] Napinaczy nie brakuje ...
A pozatym kto kocha Pogoń to będzie ją kochał zawsze i się od niej nie odwróci ;]


Obrazek gif wstawiony na forum
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7037 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 26/05/2008 18:39

  hom3r napisał:  

  CzK napisał:  

  MYSLIBORZ napisał:  
Mysliborz dziekuje za wspolprace Pogoni Szczecin straciliscie kolejny fanclub tak dalej chlopaki a nikt do was nie bedzie jezdzil!!! kumaci wiedza o co chodzi banda nieudacznikow!!!



My rowniez dziekujemy, samozwancom z Mysliborza. Nazwaliscie sie Fanclubem Pogoni Szczecin i co ? minela 4 liga a Was ani razu na meczu, co 4 liga juz nie taka fajna na lanserke w Szczecinie?

Pokazaliscie sie raz i dzis pierwszy raz ktos cos o was uslyszal...szkoda ze po taki marnym wpisie na necie...bo na wiecej was widocznie nie stac! wiec nara!

Pozatym o nas sie nie martwcie i oby mniej takich wirtualnych FanClubow! a banda nieudacznikow to sobie nazywaj koleszkow z osiedla bo chyba sie zapedziles w tej netowej napince...

"Kumacie wiedza o co chodzi"..nosz qurwa text niczym z kibice.net...qurwa co za zenada!



Czytałem forum nie rejestrując się na nim ale widzac taką wypowiedz to aż nóż się w kieszeni otwiera! Czy wy nie widzicie że to jest jakaś napinka ze strony klubu który po prostu robi koło d*py Myśliborzowi? Jestem kibicem Osadnika jak i Pogoni i jeszcze nigdy nie spotkałem się ze złym słowem w swoim mieście na Pogoń! Jeśli chodzi o kibiców osadnika na meczach Pogoni to oni naprawdę są tylko się pytam czy trzeba się z tym afiszować że jestem z tego i tego miasta? Na prawde byłem nie raz na meczu Pogoni czy to w I,II czy IV lidze i znam nie jedną osobę która na mecze regularnie chodzi. Więc prosze zastanówcie się nad tą wypowiedzią? Bo kto normalny robiłby nick "Myślibórz"? Ta sama sytuacja powtarza się na Ligowcu gdzie to ludzie zakłają konta "fanów" Osadnika i próbują oczerniać kibiców z Myśliborza. A przecież nie raz było ich widać na meczach Pogoni. Nie jednokrotnie jechały busy na mecze. Tym bardziej teraz kiedy wszystkie mecze rozgrywane są w naszym województwie można jeszcze cześciej przybywać na mecze Pogoni. A przeciez nie jest powiedziane że musze przyjechać od razu z szalikiem Osadnika... Więc jeszcze raz dokłanie przeczytajcie tą wypowiedź.
Pozdrawiam



Po 1. Takich tematów nie załatwia się na necie. Jeśli Wy je załatwiacie tutaj to świadczy o tym jacy z Was kibice. Wiem o co chodzi, ale nie jestem kimś kto się będzie wypowiadał na zaistniały temat. Wam proponuje to samo, temat basta. Są chyba u Was osoby które mogą coś więcej na ew. temat powiedzieć (o ile jest taka potrzeba, nie mi oceniać) i nie będą tego robić na necie. Z resztą, to co się stało świadczy o tym jak się orientujecie wśród ludzi którzy na Pogoni się regularnie udzielają, o wielcy fanklubowicze.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 26/05/2008 19:35
Edit


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6836 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 26/05/2008 20:33

  hom3r napisał:  

  CzK napisał:  

  MYSLIBORZ napisał:  
Mysliborz dziekuje za wspolprace Pogoni Szczecin straciliscie kolejny fanclub tak dalej chlopaki a nikt do was nie bedzie jezdzil!!! kumaci wiedza o co chodzi banda nieudacznikow!!!



My rowniez dziekujemy, samozwancom z Mysliborza. Nazwaliscie sie Fanclubem Pogoni Szczecin i co ? minela 4 liga a Was ani razu na meczu, co 4 liga juz nie taka fajna na lanserke w Szczecinie?

Pokazaliscie sie raz i dzis pierwszy raz ktos cos o was uslyszal...szkoda ze po taki marnym wpisie na necie...bo na wiecej was widocznie nie stac! wiec nara!

Pozatym o nas sie nie martwcie i oby mniej takich wirtualnych FanClubow! a banda nieudacznikow to sobie nazywaj koleszkow z osiedla bo chyba sie zapedziles w tej netowej napince...

"Kumacie wiedza o co chodzi"..nosz qurwa text niczym z kibice.net...qurwa co za zenada!



Czytałem forum nie rejestrując się na nim ale widzac taką wypowiedz to aż nóż się w kieszeni otwiera! Czy wy nie widzicie że to jest jakaś napinka ze strony klubu który po prostu robi koło d*py Myśliborzowi? Jestem kibicem Osadnika jak i Pogoni i jeszcze nigdy nie spotkałem się ze złym słowem w swoim mieście na Pogoń! Jeśli chodzi o kibiców osadnika na meczach Pogoni to oni naprawdę są tylko się pytam czy trzeba się z tym afiszować że jestem z tego i tego miasta? Na prawde byłem nie raz na meczu Pogoni czy to w I,II czy IV lidze i znam nie jedną osobę która na mecze regularnie chodzi. Więc prosze zastanówcie się nad tą wypowiedzią? Bo kto normalny robiłby nick "Myślibórz"? Ta sama sytuacja powtarza się na Ligowcu gdzie to ludzie zakłają konta "fanów" Osadnika i próbują oczerniać kibiców z Myśliborza. A przecież nie raz było ich widać na meczach Pogoni. Nie jednokrotnie jechały busy na mecze. Tym bardziej teraz kiedy wszystkie mecze rozgrywane są w naszym województwie można jeszcze cześciej przybywać na mecze Pogoni. A przeciez nie jest powiedziane że musze przyjechać od razu z szalikiem Osadnika... Więc jeszcze raz dokłanie przeczytajcie tą wypowiedź.
Pozdrawiam




szczerze mozna czesciej jezdzic skoro jest IV liga ale chyba ani czesciej ani liczniej nie bylo...stadion swiecil pustkami a wyjazdow tez nie za wiele..nie ujmujac tym co jezdzili naprawde..raczej przy takiej frekwencji widac ludzi z innych miast i nie potrzeba do tego szalika...pozdro

p.s. a co do tego noża...nieładnie..hehe


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
W F H
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8049 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 26/05/2008 20:36
MYSLIBORZ napisał:
Mysliborz dziekuje za wspolprace Pogoni Szczecin straciliscie kolejny fanclub tak dalej chlopaki a nikt do was nie bedzie jezdzil!!! kumaci wiedza o co chodzi banda nieudacznikow!!!


jebać :)


szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą... :D
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7492 dni

*****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 26/05/2008 22:30

  W F H napisał:  
MYSLIBORZ napisał:
Mysliborz dziekuje za wspolprace Pogoni Szczecin straciliscie kolejny fanclub tak dalej chlopaki a nikt do was nie bedzie jezdzil!!! kumaci wiedza o co chodzi banda nieudacznikow!!!


jebać :)


... i sie nie bac!!!


Sami przeciw wszystkim!!!
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8317 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 26/05/2008 22:42
po co resztki nerwow na dzieciaka tracic... i tak organizmy wyeksploatowane ;)


Hold skladam temu miastu...
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 27/05/2008 14:56
Prawdopodobnie kolejny walkower dla Pogoni ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 27/05/2008 15:55

  DeeMeN. napisał:  
Prawdopodobnie kolejny walkower dla Pogoni ...



Po co rozgrywać ten mecz w Szczecinie, jest to nieopłacalne, przyjdzie garstka ludzi i boisko przed barażami zniszczą choć i tak już jest w kiepskim stanie.Bardzo dobrze. Nie potrafią zorganizować meczu -> walkower bez gadania.


kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6096 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 27/05/2008 17:08

  kiko napisał:  

  DeeMeN. napisał:  
Prawdopodobnie kolejny walkower dla Pogoni ...



Po co rozgrywać ten mecz w Szczecinie, jest to nieopłacalne, przyjdzie garstka ludzi i boisko przed barażami zniszczą choć i tak już jest w kiepskim stanie.Bardzo dobrze. Nie potrafią zorganizować meczu -> walkower bez gadania.



A po co było rozgrywać wcześniej mecze skoro było to nie opłacalne bo przychodziła również garstka?Dla mnie to co zrobiła teraz Pogoń-a raczej jej pojebani działacze to zwykłe skurwysyństwo!


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005