Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/08/2007 22:00

  frajer napisał:  
jedno jest pewne-jak nie kupia jakiegos napadziora i ze dwoch pomocnikow i obroncow to nie bedzie powtorki z gksu i lechi-i to nie jest malkotenctwo z mojej strony-takie są realia-póki co nasza druzyna jak narazie nie dorasta do pięt kibicom-wrócił doping a gra jak za ptaka,a nie oszukujmy sie to nie tak miało być i nie gadajmy że nie są zgrani-tan skład w wiekszości juz grał ze sobą. ale mamy to co chcialiśmy-Pogon szczecińską,aczkolwiek słabą



Słabo to sie robi od czytania twoicgh postów. Zapraszam na Onet lub WP.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7903 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/08/2007 22:26

  anathema napisał:  
wtajemniczonym pragne przypomnieć a niewtajemniczonym chce uświadomić że Polak to taka bestia która w zależności jak zawieje popada w skrajności w skrajność. Owszem wyników nie ma bo póki co nie może ich być-ale troche obiektywizmy-rozliczać będzie można gdzieś pod koniec rundy,teraz jest zdecydowanie za wcześnie. A prawda jest taka że wraz z upływającym czasem ktory możliwe że bedzie naznaczony brakiem sukcesóe sportowych tychrze malkotentów zacznie przybywać. Teoria jest taka-mamy awansować i w jaki to będzie sposób-rzec jasna sportowy-nie ma póki co znaczenie-na fajerwerki przyjdzie czas w kolejnych latach. Narazie po dwóch kolejkach mamy dwa punkty i szczerze mówiąc nie spodziewałem sie niczego wiecej-mamy drużyne skleconą na prędce,narazie przecietna w wiekszosci złożoną z ludzi którzy ledwo co uratowali 4 lige dla Pogoni,wiec dajmy jeszcze im chwilke czasu,bo narzekaniem niczego dobrego nie osiągniemy.Krytyka ale konstruktywna owszem ale pieprzenie o apokalipsie wystawia tylko świadectwo tym osobom które wydaja taki osąd...



brawa

wyjazd piknikowy, dzieki tym co prowadzili doping i tym co spiewali :)

troche empcji bylo :)

mam nadzieje ze ten co rzucil race zapamieta to spotkanie na dluzej, bo ile mozna uswiadamiac :(


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7072 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/08/2007 22:37
W zasadzie zespol mozna bedzie ocenic po 5-6 kolejkach . Teraz nie oszukujmy sie , trzeba lapac kazdy punkt i pracowac nad zgraniem zespolu . Tylko , ze do tego potrzebny jest trener , a nie syn trenera. Ale tez jak najszybciej trzeba pozyskac napastnika , najlepiej doswiadczonego, samym Kowalem nie jestesmy w stanie zagrac pelnego sezonu. Mamy doswiadczonych obroncow , pomocnikow a w ataku sami mlodzi. Ktos te bramki musi strzelac.


kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/08/2007 22:50
Najlepiej wziąść na buty w kilku jednego chłopaka, jak zwykle stać was tylko na taki żałosny poziom


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/08/2007 23:01

  kumpel napisał:  
Najlepiej wziąść na buty w kilku jednego chłopaka, jak zwykle stać was tylko na taki żałosny poziom



Nie, lepiej być tak pojebanym jak ty i pisać takie bzdury


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/08/2007 23:08
To może pare łebków dostanie nauczke, że odpalanie racy to nie jest zabawa.
I chyba najlepiej jak zostawią to osobą odpowiedzialnym za to.


Z daleka nie będzie widać.
kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 15/08/2007 23:08
Aris(L) Dobrze że Ty mądry za to jesteś.Nie zostaje mi nic innego jak brać z ciebie przykład


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 00:23
Nie piszemy to o mnie tylko o twojej głupiej wypowiedzi


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6391 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 08:40
mam nadzieje ze ten co rzucil race zapamieta to spotkanie na dluzej, bo ile mozna uswiadamiac :([/cytat]

Zapamiętać zapamięta napewno ,zrobił źle to fatk, ale czy warto było go odrazu skopać? mogła podejść jedna, czy dwie osoby które by mu wyjaśniły w kliku zdaniach , że tak się nie robi bo jeszcze raz to spotka go kara . Co do samego meczu to nie narzekam zabrakło tylko gola na 2:1 dla Pogoni Szczecin, doping dobry i fajne jeziorko tam mają. pozdrawiam


kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 09:31
Aris(L) Nie będę z Tobą dyskutował tu forum bo to nie ma sensu,powiem Ci tylko chłopaku że na wyjazdy Pogoni jeżdze 10 lat i pewnie jak ja zaczynałem jeżdzić to Ty srałeś jeszcze w pieluchy.I jeśli uważasz że taki sposób rozwiązywania problemów jest dobry to świadczy to tylko o tym jak jesteś wychowany.A z moja wypowiedzią możesz sie nie zgadzać ale nie pisz że jest głupia bo tym samym sugerujesz że ja też . Po za tym rozpisujecie tu że to dobry czas żeby się młodzi ogarniali bo to najlepszy czas i napewno zaprocentuje w przyszłości.Otóż chłopak który został skopany w miare aktywnie jeżdził w tamtym sezonie na wyjazdy,jak nasze liczby wyjazdowe nie były zbyt imponujące-kto jezdził powinien chociaż kojarzyć go z widzenia.Nie jestem tu od rozstrzygania sporów ale zgadzam się w 100% z samo że najpierw powinno sie najpierw z nim pogadać i dać mu ostrzeżenie a nie go kopać w dwudziestu bo jakw taki sposób macie zamiar ogarniać młodych to za te 3 czy 4 lata zaden z nich nie bedzie jeżdził a chyba nie o to chodzi.


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 10:49

  kumpel napisał:  
Aris(L) Nie będę z Tobą dyskutował tu forum bo to nie ma sensu,powiem Ci tylko chłopaku że na wyjazdy Pogoni jeżdze 10 lat i pewnie jak ja zaczynałem jeżdzić to Ty srałeś jeszcze w pieluchy.I jeśli uważasz że taki sposób rozwiązywania problemów jest dobry to świadczy to tylko o tym jak jesteś wychowany.A z moja wypowiedzią możesz sie nie zgadzać ale nie pisz że jest głupia bo tym samym sugerujesz że ja też . Po za tym rozpisujecie tu że to dobry czas żeby się młodzi ogarniali bo to najlepszy czas i napewno zaprocentuje w przyszłości.Otóż chłopak który został skopany w miare aktywnie jeżdził w tamtym sezonie na wyjazdy,jak nasze liczby wyjazdowe nie były zbyt imponujące-kto jezdził powinien chociaż kojarzyć go z widzenia.Nie jestem tu od rozstrzygania sporów ale zgadzam się w 100% z samo że najpierw powinno sie najpierw z nim pogadać i dać mu ostrzeżenie a nie go kopać w dwudziestu bo jakw taki sposób macie zamiar ogarniać młodych to za te 3 czy 4 lata zaden z nich nie bedzie jeżdził a chyba nie o to chodzi.



A jak sie ma Twoj podpis do Twojej wypowiedzi?


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 11:11
No rzeczywiście ma dziwny podpis do tego co mówi ;D No ale moim zdaniem to dobrze gada, nie wiem o co chodziło z tą racą, ale człowiek nie jest nieomylny i jeśli nie zrobił "tego czegoś" złośliwie, arogancko itp., to na pewno nie powinien być skopany, bo rzeczywiście wiele osób może się zniechęcić, wkońcu każdy kto coś zrobi źle, ma prawo być kopany?


Faldero1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 11:19
Witam!
Od paru tygodni kibice Bałtyku Gdynia z zainteresowaniem obserwują poczynania Waszego klubu. Powód jest prosty. Zwycięzca Pomorskiej 4 ligi zmierzy się ze zwycięzcą Zachodniopomorskiej. W naszej grupie to my jesteśmy głównym faworytem do zwycięstwa. Budzet mamy zblizony do Waszego, a drużynę bardzo dobrą. (zwycięstwo z rezerwami Prokomu na początek, u rywala 9 piłkarzy, którzy biegali po murawach OE wiosną tego roku). Założyliśmy sobie awans do nowej drugi już w tym sezonie i to bez znaczenia z kim będziemy grać w barażach. Ten sezon należy do nas, ale mam nadzieję, że szybko dołączycie do nas na szczeblu centralnym.
Powodzenia


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7903 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 12:16

  szczepiii napisał:  
No rzeczywiście ma dziwny podpis do tego co mówi ;D No ale moim zdaniem to dobrze gada, nie wiem o co chodziło z tą racą, ale człowiek nie jest nieomylny i jeśli nie zrobił "tego czegoś" złośliwie, arogancko itp., to na pewno nie powinien być skopany, bo rzeczywiście wiele osób może się zniechęcić, wkońcu każdy kto coś zrobi źle, ma prawo być kopany?




rzucil z premedytacja ta race na boisko, za to sa kary wiec zostal ukarany, proste. Jak sie nie wie jak uzywac rac to sie za to nie zabiera. Zreszta juz wczesniej tez rzucona byla raca na boisko i najprawdopodobnie tez przez niego, bo mial ich kilka.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6391 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 12:28

  Shivan napisał:  

  szczepiii napisał:  
No rzeczywiście ma dziwny podpis do tego co mówi ;D No ale moim zdaniem to dobrze gada, nie wiem o co chodziło z tą racą, ale człowiek nie jest nieomylny i jeśli nie zrobił "tego czegoś" złośliwie, arogancko itp., to na pewno nie powinien być skopany, bo rzeczywiście wiele osób może się zniechęcić, wkońcu każdy kto coś zrobi źle, ma prawo być kopany?




rzucil z premedytacja ta race na boisko, za to sa kary wiec zostal ukarany, proste. Jak sie nie wie jak uzywac rac to sie za to nie zabiera. Zreszta juz wczesniej tez rzucona byla raca na boisko i najprawdopodobnie tez przez niego, bo mial ich kilka.



I tu się myslisz bo ta wcześniejsza raca poleciała z rąk innego kibica i nic mu nie zrobiono tylko słownie ktoś go upomniał.Nie ma co dalej ciągnąć tej rozmowy stało się jak stało on napewno już żadnej racy nie rzuci i myślę , że każdy z nas postąpi tak samo .


pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 12:32
Dobra następny wyjazd do Manowa gdzie jest połączenie kolejowe z Koszalinem a Manowo jest oddalone 18km.


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7973 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 12:56

  Faldero1 napisał:  
Witam!
Od paru tygodni kibice Bałtyku Gdynia z zainteresowaniem obserwują poczynania Waszego klubu. Powód jest prosty. Zwycięzca Pomorskiej 4 ligi zmierzy się ze zwycięzcą Zachodniopomorskiej. W naszej grupie to my jesteśmy głównym faworytem do zwycięstwa. Budzet mamy zblizony do Waszego, a drużynę bardzo dobrą. (zwycięstwo z rezerwami Prokomu na początek, u rywala 9 piłkarzy, którzy biegali po murawach OE wiosną tego roku). Założyliśmy sobie awans do nowej drugi już w tym sezonie i to bez znaczenia z kim będziemy grać w barażach. Ten sezon należy do nas, ale mam nadzieję, że szybko dołączycie do nas na szczeblu centralnym.
Powodzenia



Faktycznie skład macie niezły. Wrażenie robi m.in były król strzelców 2 ligi - Patalan. Ale ja nie lekceważyłbym też Gryfa Słupsk z...Pawłem Kryszałowiczem.

A u nas zakupy planowane są dopiero na wiosnę ;)


POGOŃ TO MY !
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 17:40
Mam pytanie do "wiedzących". Co ze sponsorami klubu? Ostatnio to troche przycichło, a i dziwnie się troche patrzyło jak piłkarze Pogoni Barlinek biegali z Bosmanem na koszulkach a u nas tak pustawo.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6844 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 18:09

  Mati. napisał:  
Mam pytanie do "wiedzących". Co ze sponsorami klubu? Ostatnio to troche przycichło, a i dziwnie się troche patrzyło jak piłkarze Pogoni Barlinek biegali z Bosmanem na koszulkach a u nas tak pustawo.



U nas od następnego meczu powinno być i logo bosmana i znaczek miasta, bo dopiero są konstruowane umowy z tymi podmiotami.
P.S. Z tego co mi wiadomo :)


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/08/2007 18:11

  eJay napisał:  

  frajer napisał:  
jedno jest pewne-jak nie kupia jakiegos napadziora i ze dwoch pomocnikow i obroncow to nie bedzie powtorki z gksu i lechi-i to nie jest malkotenctwo z mojej strony-takie są realia-póki co nasza druzyna jak narazie nie dorasta do pięt kibicom-wrócił doping a gra jak za ptaka,a nie oszukujmy sie to nie tak miało być i nie gadajmy że nie są zgrani-tan skład w wiekszości juz grał ze sobą. ale mamy to co chcialiśmy-Pogon szczecińską,aczkolwiek słabą



Słabo to sie robi od czytania twoicgh postów. Zapraszam na Onet lub WP.



Dokładnie. Tutaj być może zabłyśniesz jak czuly_wojtek...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005