Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 21:01

  Luigi napisał:  

  Prawy napisał:  

  maniek^^ napisał:  
Walburg i Biliński dzisiaj niestety bez komentarza, wielki + dla Skrzypka za WALKE



No Skrzypek po profesorsku wczoraj zagrał. Praktycznie nie do przejścia, bardzo pewny punkt obrony. Gdybyśmy w drużynie mieli 11 takich Matlaków i Skrzypków to awans pewny ;)

Pzdr.


Moze i awans bysmy mieli zapewniony,ale co z tego?Przyznam sie,ze nie tak sobie wyobrazalem odbudowe Pogoni-tej juz w 100% naszej,szczecinskiej.Jak bedzie wygladal ten zespol np za dwa lata,jesli jakims dziwnym cudem uda sie awansowac co roku-w co watpie?Skrzypek,Walburg,Bilinski,Matlak nie beda nadawali sie do gry-nie czarujmy sie,oni tak na dobra sprawe nie nadaja sie juz w 4 lidze na pelne 90 minut.A reszta zawodnikow?Jakos nie widze bysmy spowadzali zawodnikow utalentowanych z regionu,tych wybijajacych sie z Energetyka,Wybrzeza Rewallskiego,Polic itd,wyszukiwali perelki i probowali te mlode diamenciki oszlifowywac-moze sie nie znam na pilce jakos bardzo,ale dla mnie Ci mlodzi,co sa teraz nie maja nawet przeblyskow talentu w meczu(poza nielicznymi wyjatkami),a bardzo chcialbym bysmy poszli droga zblizona do drogi jaka obrala Korona Kielce kilka lat temu,nawet jesli awans mialby sie wydluzac w czasie,ale w innym razie zawsze bedziemy zmuszani co kolejna klase rozgrywkowa wymieniac conajmniej pol zespolu na doswiadczoncyh najemnikow,nie majacych nic wspolnego z regionem.



rachunek jest prosty-mamy fikcyjnych prezesów z fikcyjną kasą-jedno co potrafili to określić kwote za wejście na stadion,zatrudnić ludzi pokroju Kotkowskiego. Pokażcie mi choć jedno wzmocnienie? cos sie bełkocze o 2,5 mln budżecie o szybkim awansie a co jest? kilku starszych panów dogorywających i małolaci ktorzy tylko patrz aby zarobic i dobrze sie ubrać zero ambicji-a niby to szczecinianie którzy mieli walczyc za Pogon. No chyba że nie posiadaja umiejetności...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 21:05

  nowa od nowa napisał:  

  Luigi napisał:  

  Prawy napisał:  

  maniek^^ napisał:  
Walburg i Biliński dzisiaj niestety bez komentarza, wielki + dla Skrzypka za WALKE



No Skrzypek po profesorsku wczoraj zagrał. Praktycznie nie do przejścia, bardzo pewny punkt obrony. Gdybyśmy w drużynie mieli 11 takich Matlaków i Skrzypków to awans pewny ;)

Pzdr.


Moze i awans bysmy mieli zapewniony,ale co z tego?Przyznam sie,ze nie tak sobie wyobrazalem odbudowe Pogoni-tej juz w 100% naszej,szczecinskiej.Jak bedzie wygladal ten zespol np za dwa lata,jesli jakims dziwnym cudem uda sie awansowac co roku-w co watpie?Skrzypek,Walburg,Bilinski,Matlak nie beda nadawali sie do gry-nie czarujmy sie,oni tak na dobra sprawe nie nadaja sie juz w 4 lidze na pelne 90 minut.A reszta zawodnikow?Jakos nie widze bysmy spowadzali zawodnikow utalentowanych z regionu,tych wybijajacych sie z Energetyka,Wybrzeza Rewallskiego,Polic itd,wyszukiwali perelki i probowali te mlode diamenciki oszlifowywac-moze sie nie znam na pilce jakos bardzo,ale dla mnie Ci mlodzi,co sa teraz nie maja nawet przeblyskow talentu w meczu(poza nielicznymi wyjatkami),a bardzo chcialbym bysmy poszli droga zblizona do drogi jaka obrala Korona Kielce kilka lat temu,nawet jesli awans mialby sie wydluzac w czasie,ale w innym razie zawsze bedziemy zmuszani co kolejna klase rozgrywkowa wymieniac conajmniej pol zespolu na doswiadczoncyh najemnikow,nie majacych nic wspolnego z regionem.



rachunek jest prosty-mamy fikcyjnych prezesów z fikcyjną kasą-jedno co potrafili to określić kwote za wejście na stadion,zatrudnić ludzi pokroju Kotkowskiego. Pokażcie mi choć jedno wzmocnienie? cos sie bełkocze o 2,5 mln budżecie o szybkim awansie a co jest? kilku starszych panów dogorywających i małolaci ktorzy tylko patrz aby zarobic i dobrze sie ubrać zero ambicji-a niby to szczecinianie którzy mieli walczyc za Pogon. No chyba że nie posiadaja umiejetności...



Najlepiej to narzekać i siedzieć przed kompem


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 21:18

  nowa od nowa napisał:  

  Luigi napisał:  

  Prawy napisał:  

  maniek^^ napisał:  
Walburg i Biliński dzisiaj niestety bez komentarza, wielki + dla Skrzypka za WALKE



No Skrzypek po profesorsku wczoraj zagrał. Praktycznie nie do przejścia, bardzo pewny punkt obrony. Gdybyśmy w drużynie mieli 11 takich Matlaków i Skrzypków to awans pewny ;)

Pzdr.


Moze i awans bysmy mieli zapewniony,ale co z tego?Przyznam sie,ze nie tak sobie wyobrazalem odbudowe Pogoni-tej juz w 100% naszej,szczecinskiej.Jak bedzie wygladal ten zespol np za dwa lata,jesli jakims dziwnym cudem uda sie awansowac co roku-w co watpie?Skrzypek,Walburg,Bilinski,Matlak nie beda nadawali sie do gry-nie czarujmy sie,oni tak na dobra sprawe nie nadaja sie juz w 4 lidze na pelne 90 minut.A reszta zawodnikow?Jakos nie widze bysmy spowadzali zawodnikow utalentowanych z regionu,tych wybijajacych sie z Energetyka,Wybrzeza Rewallskiego,Polic itd,wyszukiwali perelki i probowali te mlode diamenciki oszlifowywac-moze sie nie znam na pilce jakos bardzo,ale dla mnie Ci mlodzi,co sa teraz nie maja nawet przeblyskow talentu w meczu(poza nielicznymi wyjatkami),a bardzo chcialbym bysmy poszli droga zblizona do drogi jaka obrala Korona Kielce kilka lat temu,nawet jesli awans mialby sie wydluzac w czasie,ale w innym razie zawsze bedziemy zmuszani co kolejna klase rozgrywkowa wymieniac conajmniej pol zespolu na doswiadczoncyh najemnikow,nie majacych nic wspolnego z regionem.



rachunek jest prosty-mamy fikcyjnych prezesów z fikcyjną kasą-jedno co potrafili to określić kwote za wejście na stadion,zatrudnić ludzi pokroju Kotkowskiego. Pokażcie mi choć jedno wzmocnienie? cos sie bełkocze o 2,5 mln budżecie o szybkim awansie a co jest? kilku starszych panów dogorywających i małolaci ktorzy tylko patrz aby zarobic i dobrze sie ubrać zero ambicji-a niby to szczecinianie którzy mieli walczyc za Pogon. No chyba że nie posiadaja umiejetności...



Gościu o nicku NOWA OD NOWA czy ktoś ci płaci za napierdalanie tych postów ??
Myślisz że my kurwa jesteśmy zadowoleni że drużyna nie ma wyników ?
Nikt nie jest zadowolony ale to co ty wyprawiasz to jest przegięcie. Piszesz jeden post pod drugim w każdym temacie i ciągle lamentujesz, jęczysz i ryjesz palnik chuj wie po co i na co ! Rozumiem że nie jesteś zadowolny bo masz do tego prawo ale są inne sposoby na wyładowanie złości niż lamentowanie w internecie.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 21:25
Pogoni brakuje napastnika... takiego napastnika który nie musi się przełamywać by zacząć grać i strzelac bramki, tak oglądajac mecz z Eneregetykiem moża powiedzieć że, takim piłkarzem mółgby być Robert Śliwiński...
Ale coś widać, że nasz sztab nie chce zatrudniać już nikgogo nowego, choć okienku transferowe jeszcze trwa...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 21:25
Prawda jest jedna z grających w Pogoni zawodników tylko za Przewoźniaka klub musiał cos zapłacić,reszta to ludzie mający karty na ręku- czyli praktyka od dawien dawna stosowana w Naszym kochanym klubie...A może tak kogoś pozyskać??Wypożyczyć??Zapomniałem jak wypożyczysz nawet za darmo to jeszcze musisz utrzymac(pensja,mieszkanie itd) Nie wiem co myśleć..


No One Like Us....We don't Care...
LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 21:27

  nowa od nowa napisał:  

  Luigi napisał:  

  Prawy napisał:  

  maniek^^ napisał:  
Walburg i Biliński dzisiaj niestety bez komentarza, wielki + dla Skrzypka za WALKE



No Skrzypek po profesorsku wczoraj zagrał. Praktycznie nie do przejścia, bardzo pewny punkt obrony. Gdybyśmy w drużynie mieli 11 takich Matlaków i Skrzypków to awans pewny ;)

Pzdr.


Moze i awans bysmy mieli zapewniony,ale co z tego?Przyznam sie,ze nie tak sobie wyobrazalem odbudowe Pogoni-tej juz w 100% naszej,szczecinskiej.Jak bedzie wygladal ten zespol np za dwa lata,jesli jakims dziwnym cudem uda sie awansowac co roku-w co watpie?Skrzypek,Walburg,Bilinski,Matlak nie beda nadawali sie do gry-nie czarujmy sie,oni tak na dobra sprawe nie nadaja sie juz w 4 lidze na pelne 90 minut.A reszta zawodnikow?Jakos nie widze bysmy spowadzali zawodnikow utalentowanych z regionu,tych wybijajacych sie z Energetyka,Wybrzeza Rewallskiego,Polic itd,wyszukiwali perelki i probowali te mlode diamenciki oszlifowywac-moze sie nie znam na pilce jakos bardzo,ale dla mnie Ci mlodzi,co sa teraz nie maja nawet przeblyskow talentu w meczu(poza nielicznymi wyjatkami),a bardzo chcialbym bysmy poszli droga zblizona do drogi jaka obrala Korona Kielce kilka lat temu,nawet jesli awans mialby sie wydluzac w czasie,ale w innym razie zawsze bedziemy zmuszani co kolejna klase rozgrywkowa wymieniac conajmniej pol zespolu na doswiadczoncyh najemnikow,nie majacych nic wspolnego z regionem.



rachunek jest prosty-mamy fikcyjnych prezesów z fikcyjną kasą-jedno co potrafili to określić kwote za wejście na stadion,zatrudnić ludzi pokroju Kotkowskiego. Pokażcie mi choć jedno wzmocnienie? cos sie bełkocze o 2,5 mln budżecie o szybkim awansie a co jest? kilku starszych panów dogorywających i małolaci ktorzy tylko patrz aby zarobic i dobrze sie ubrać zero ambicji-a niby to szczecinianie którzy mieli walczyc za Pogon. No chyba że nie posiadaja umiejetności...



Kurwa ciebie chyba cieszy to że nasi nie mogą wygrac ( ptakofan???) . Jak czytam co poniektóre komentarze tutaj czy na vce to mnie szlag trafia - 3 mecze nasi zagrali a niektórzy potrafią srac tylko pod siebie. Jak Ci sie kurwa nie podoba to spierdalaj na Herte lub do Poznania (przepraszam za ton ale nie mam słow co do niektórych) . Oceniac będzie można w połowie sezonu . A jak nasi zaczną wygrywac to co żal Ci będzie dupsko sciskac ??? Pewnie nikomu sie to nie podoba że nie mogą wygrac ale biadolić non stop to niektórzy potrafią .


  badboy napisał:  
Prawda jest jedna z grających w Pogoni zawodników tylko za Przewoźniaka klub musiał cos zapłacić,reszta to ludzie mający karty na ręku- czyli praktyka od dawien dawna stosowana w Naszym kochanym klubie...A może tak kogoś pozyskać??Wypożyczyć??Zapomniałem jak wypożyczysz nawet za darmo to jeszcze musisz utrzymac(pensja,mieszkanie itd) Nie wiem co myśleć..



A niby kiedy to mieli zrobić ???? JAk praktycznie do samego początku sezonu nie było wiadomo w jakiej lidze Pogoń zagra - chyba za to trzeba podziekowac Ptakowi


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 21:46

  LEOnek napisał:  
A niby kiedy to mieli zrobić ???? JAk praktycznie do samego początku sezonu nie było wiadomo w jakiej lidze Pogoń zagra - chyba za to trzeba podziekowac Ptakowi



No stary jak kiedy? nie załamuj mnie..Jak ktos ma kase to przez te dwa tyg. kupił by 10 zawodników!Mam swiadomosc ze nikt z II czy I ligi nie przyjdzie grac do IV ligi ale najlepsi zawodnicy z województwa powinni grac u nas!!!!Kazdy z nich marzyl za malolata żeby grać w Pogoni wiec w kwestii zgody zawodnika nie widze problemu natomist widze problem w odkupieniu go od klubu!Kurwa mam nadzieje że sie myle powiem wiecej chcem sie mylic ale wydaje mi sie ze ten budzet to o 2mln za duzy podali ;] ;] ;] ;]


No One Like Us....We don't Care...
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 21:46
jak widze frustracja udziela sie każdemu. jak któryś zauważył nie sztuka krytykować,ale wybaczcie czy ja tu kogoś obraziłem na tym forum? czy wyzywam od ptakofano o innych inwekrtywach nawet nie wspominam. oceniam tylko to co widze,nie wiem może niektórym z was wala wyniki i gra, mnie niestety nie. ja jeszcze bardziej mnie razi jak ktoś mnie oszukuje. jestem kibicem od ponad 20 lat i nigdy nawet w najczarniejszych snach nie spodziewałem sie że bedzie taki stan w Pogoni-nigdy! a kibice są tak podzieleni jaby powstały conajmniej dwa obozy-wyzywanie sie,wygrażanie-tego niegdy nie było na taką skale! z kloubu zrobiony prywatny folwark tylko zarządcy sie zmieniają. czasem nachodzi mnie taka refleksja że wszystkim zależy aby taki stan rzeczy istniał,juz sam nie wiem...
spójrzcie np. co wyprawiaja media z radiem Szczecin na czele-relacji z meczów nie uraczysz,a nawet w dzisiejszej audycji "sportowy weekend" ważniejsze od Pogoni są jakies memoriały w miedzyzdrojach z pchniecia kulą czy jakies regaty jeszcze troche bedzie podawany suchy wynik i to zaraz po wynikach "barziej na topie" Floty czy KP Police...
zakładajac 4 lige miala byc ona srodkiem a nie celem samym w sobie. Pozbylismy sie Ptaka ktorego notabene ktos sprowadził. Wyniki i gra są tragiczne,co dziwi przy owym fikcyjnym budzecie. mamy swoich szczecinskich zawodników,a oni zamiast zapierdalac za trzech co robią? Ludzie czy chcecie takiego stanu na lata?? Poczytajcie wywiady z nimi-zero skruchy tylko ględzenie o presjii i tym podobnych głupotach. Odnawiając sytuacja w Pogoni wszyscy obiecywasli jednego -normalności. Patrząc co sie dzieje przepraszam-zalatuje amatorszczyzną-dostosowalismy sie do innych ekip 4-ligowych. i na koniec rodzi sie pytanie-dokąd to wszystko zmierza. a wy nadal wyzywajcie mnie od malkotentów i zrzędliwych kretynów- nie interesuje mnie to-zobaczymy,czas pokaże ile tak naprawde wszystkim wystarczy cierpliwosci


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 21:55
Człowieku kurwa mać 3 mecze rozegrane a ty marudzisz jak by skonczyła się runda jesienna a oni mieli ciagle to samo miejsce.

A chuj mnie obchodzi co jakies radio pierdoli ;]


Z daleka nie będzie widać.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 21:58

  nowa od nowa napisał:  

spójrzcie np. co wyprawiaja media z radiem Szczecin na czele-relacji z meczów nie uraczysz,a nawet w dzisiejszej audycji "sportowy weekend" ważniejsze od Pogoni są jakies memoriały w miedzyzdrojach z pchniecia kulą czy jakies regaty jeszcze troche bedzie podawany suchy wynik i to zaraz po wynikach "barziej na topie" Floty czy KP Police...



Z tego co wiem, to Radio Szczecin w audycji "halo stadion" łączyło się na żwyo podczas osttaniego meczu z Eneregtykiem, więc twoje argumenty są słabe...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 22:01

  Plum napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

spójrzcie np. co wyprawiaja media z radiem Szczecin na czele-relacji z meczów nie uraczysz,a nawet w dzisiejszej audycji "sportowy weekend" ważniejsze od Pogoni są jakies memoriały w miedzyzdrojach z pchniecia kulą czy jakies regaty jeszcze troche bedzie podawany suchy wynik i to zaraz po wynikach "barziej na topie" Floty czy KP Police...



Z tego co wiem, to Radio Szczecin w audycji "halo stadion" łączyło się na żwyo podczas osttaniego meczu z Eneregtykiem, więc twoje argumenty są słabe...



byłem na meczu... ale z tego co wiem z barlinka podawali tylko wynik w wiadomościach i pare słów odnośnie meczu. a skoro tam byli smało mogli zrobić transmisje. a do poprzedniego kolegi-teoretycznie może masz racje-za wczesnie-ale lepiej wczesnie niz za późno...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7882 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 22:07

  nowa od nowa napisał:  
Pozbylismy sie Ptaka ktorego notabene ktos sprowadził. Wyniki i gra są tragiczne,co dziwi przy owym fikcyjnym budzecie. mamy swoich szczecinskich zawodników,a oni zamiast zapierdalac za trzech co robią? Ludzie czy chcecie takiego stanu na lata?? Poczytajcie wywiady z nimi-zero skruchy tylko ględzenie o presjii i tym podobnych głupotach. Odnawiając sytuacja w Pogoni wszyscy obiecywasli jednego -normalności.




ciach

mylisz sie, przeczytaj wywiadu z Matlakiem, czy Kowalem, czy Ty myslisz, ze oni nie chciali by wygrac, maja pelna swiadomosc tego co sie dzieje, ale ewidentnie widac, ze sa zle przygotowani do sezonu. Dlatego trzeba dac im ta chwile, by sie przelamali, sytuacje sa, brakuje tylko wykonczenia, ale nawet statystycznie przy stu strzalach, ktorys musi wpasc do bramki :), wtedy chopaki sie odblokuja i pojdzie juz z gorki. Choc faktycznie taki "kop" motywacyjny to by im sie przydal, bo jak widac trener sobie z tym nie radzi.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/08/2007 22:28

  Shivan napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Pozbylismy sie Ptaka ktorego notabene ktos sprowadził. Wyniki i gra są tragiczne,co dziwi przy owym fikcyjnym budzecie. mamy swoich szczecinskich zawodników,a oni zamiast zapierdalac za trzech co robią? Ludzie czy chcecie takiego stanu na lata?? Poczytajcie wywiady z nimi-zero skruchy tylko ględzenie o presjii i tym podobnych głupotach. Odnawiając sytuacja w Pogoni wszyscy obiecywasli jednego -normalności.




ciach

mylisz sie, przeczytaj wywiadu z Matlakiem, czy Kowalem, czy Ty myslisz, ze oni nie chciali by wygrac, maja pelna swiadomosc tego co sie dzieje, ale ewidentnie widac, ze sa zle przygotowani do sezonu. Dlatego trzeba dac im ta chwile, by sie przelamali, sytuacje sa, brakuje tylko wykonczenia, ale nawet statystycznie przy stu strzalach, ktorys musi wpasc do bramki :), wtedy chopaki sie odblokuja i pojdzie juz z gorki. Choc faktycznie taki "kop" motywacyjny to by im sie przydal, bo jak widac trener sobie z tym nie radzi.



w końcu jakas merytoryka-dzieki z normalną odpowiedż-masz duzo racji,ale chwilka Kolwal,Komar czy Skórski grali w rezerwach u Ptaka. Jak skończyły rezerwy? Utzrymanie zapewnili sobie dopiero chyba na trzy kolejki przed końcem sezonu. Dalej-oddajać klub w rece gastronomików vel miasto na czystaych zasadach zakładany był jakis budżet i co jasne wzmocnienia,oczywiście nie pierwszo czy drugoligowe ale ludzi wyróżnających SIE Z NASZEGO REGIONU. Czyżby gastro miali kibiców za naiwnych buraków? jedyne co zrobili póki co to ustalili ceny za bilety. Narazie nie ponoszą jakis nakładów,nikogo nie kupili,miały byc jawne Kontrakty za co mamy? Drugie-dlaczego Kaczmarek? Nie mogli kogos bardziej zaangażowanego w Pogon? Pamietam np wywiad z panem Kensym..a jeśli nie on to czemu np nie takiego Miązka? Kogoś kto ma szacunek i respekt. Wracajac do transferu czy nie uważasz ze 4 liga to doskonały moment by dac szanse np takiemu przysłowiowmeu Mikule? ale cos mnie bierze ze teraz ludziom jakos nie spieszno do naszej Pogoni. Panowie, aby odnieść sukces trzeba cos włożyć-poza kasą wiecej serducha i zaangazowania,inaczej nici z tego będą


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 20/08/2007 23:15
nowa od nowa - nie gadaj ciągle, że grają fatalnie bo to czysta nieprawda. Tak jak pisze Shivan - sytuacji nie brakuje, trzeba poczekać aż zaczną stawiać "kropkę nad i".
Razi po prostu wielka nieskuteczność, ale ważne iż potrafią sobie takowe sytuacje wypracować i to seryjnie.

Poza tym, ludzie bez paniki. Za nami dopiero trzy mecze. Nikt jeszcze nie wygrał ligi (nawet czwartej) bez straty jakichś punktów. Te remisy są wkalkulowane w całosezonowy dorobek. Myślę, że zamiast od samego początku krytykować należy uzbroić się w cierpliwość i trochę wyrozumiałość, wszak ta drużyna nie gra ze sobą nawet dwóch miesięcy.

Wkrótce przyjdą zwycięstwa, będzie dobrze.


Greg_Haas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6531 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 21/08/2007 00:58
patrzac na przygotowania do sezonu, ciagle przeciaganie sie decyzji w ktorej lidze itp. myslalem ze w ogole pierwsze emcze ebda w plecy wiec nie narzekajcie nie jest najgorzej zawsze to 3 pkt blizej do awansu :D


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6065 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 21/08/2007 08:55
Ja daje im na spokojnie jeszcze 2 mecze,gramy z Leśnikiem i Choszcznem ...do tego u siebie,więc jeśli po tych 2 spotkaniach będzie taka kaszana jak jest...to wtęczas zaczne na nich psy wieszać...W końcu 5 meczów to chyba dużo jak na Pogoń.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 21/08/2007 12:59

  Cytat:  
Władze Pogoni mają rozważyć możliwość organizacji przez kibiców z Klubu Kibica własnej ochrony. Kibice-ochroniarze mieliby nosić specjalne koszulki.



haha :D Ktoś chętny może? :D


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 21/08/2007 13:06
nie wiem co w tym śmiesznego, napewno byłoby to skuteczniejsze niz alkon czy fort ;)


Better dead than red!
ktotojest
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 21/08/2007 13:09

  Fidel88 napisał:  

  Cytat:  
Władze Pogoni mają rozważyć możliwość organizacji przez kibiców z Klubu Kibica własnej ochrony. Kibice-ochroniarze mieliby nosić specjalne koszulki.



haha :D Ktoś chętny może? :D



Nie wiem co widzisz w tym śmiesznego np w Górniku Zabrze tak jest w Lechu Poznań itp i jakoś nikt tam sie z tego nie śmieje i wszyscy mają z tego korzyść ale ty to pewnie jesteś tak kumaty , ogarnięty i sztywny że pruszków przy tobie to żłobek


Albo znajdę drogę albo ją sobie utoruje
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 21/08/2007 13:10

  lub_czasopisma napisał:  
nie wiem co w tym śmiesznego, napewno byłoby to skuteczniejsze niz alkon czy fort ;)



spoko tylko jakos sobie tego nie wyobrażam żeby jakiś kibic poświęcił swój wyjazd i kibicowanie na stanie plerami do boiska i ogarnianie tych bardziej krewkich kolegów. Po drugie to będzie wielkie przymykanie oczu jak to zawsze między kibicami :) Sami też potrafimy przyhamowac co niektórych i nie potrzebna do tego jakaś kibicowska ochrona. Widaomo że na każdym meczu zdarzaja sie incydenty ale to są właśnie uroki tego sportu :)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005