Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 10/08/2007 16:02
Orientuje się może ktoś do której godziny są dzisiaj czynne kasy biletowe na stadionie ?


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 10/08/2007 16:12
Kasy są czyna zazwyczaj do 16.00
Uprzedzając kolejne pytania jutro kasy będą czyne od 9.00...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 10/08/2007 16:13

  Plum napisał:  
Kasy są czyna zazwyczaj do 16.00
Uprzedzając kolejne pytania jutro kasy będą czyne od 9.00...



Dzięki.


G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6390 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 01:04
Czemu niby Kobiety mogą wchodzić za darmo ,a My nie ? Są równi i równiejsi taa :D ?


Obrazek jpg wstawiony na forum
Yahoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6105 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 01:20
dobrze dobrze przynajmniej latwiej bedzie moja dziewczyne na mecz wyciagnac :)


ZAWSZE Z POGONIĄ !
Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7109 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 12:46

  Yahoo napisał:  
dobrze dobrze przynajmniej latwiej bedzie moja dziewczyne na mecz wyciagnac :)



a co żal by Ci było rzucić 6 zł dla szmulki zeby poszła z Toba na stadion ? czy sama musiała sobie bilet kupować ?

coś czuje, że przez tą pogode na Twardowskiego przyjdzie o połowe mniej kibiców...


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
Yahoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6105 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 12:50
hehe nie żal :), żartowałem i tak płacimy razem bo już mieszkamy razem :)
Ale zawsze to część kibiców w tym przypadku kobiety będą miały chociaż darmowe wejscie


ZAWSZE Z POGONIĄ !
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7916 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 15:18
Stal Szczecin 1-2 Darzbór Szczecinek

Darzbór już 6 pkt, chyba jeden z faworytów do Awansu, szkoda Stali bo za rok V Liga


Po życia kres!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 20:46

  Cinek457 napisał:  
Stal Szczecin 1-2 Darzbór Szczecinek

Darzbór już 6 pkt, chyba jeden z faworytów do Awansu, szkoda Stali bo za rok V Liga



martwmy sie o siebie-80 min a remisujemy u siebie- za wczesnie na wnioski wszak pewnie skład bedzie modyfikowany przez pierwsze kolejki ale nasówa sie jedno-aby awansowac to trzeba grać bo sama nazwa awansu nie wywalczymy. i pamiętajmy ze ewentualne wygranie grupy nc nie da-wszak jest jeszcze baraż.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 21:30
no cóż sami chcieliśmy tej 4 ligi zasadniczo nie znając jej realiów-wiec pierwszy mecz to taki mały prztyczek dla nas wszystkich i wyznacznik że lige trzeba wywalczyć. narazie nie ma co wystawiac indywidualnych cenzurek ale juz po sparingach widać że brak zespołowi lidera i bramkostrzelnego zawodnika i takich trzeba jak najszybciej wynaleźć. prawda jet taka że wszyscy liczyliśmy na efektowne zwycięstwa takowe owszem beda tez napewno ale najważniejsze są punkty. póki co juz na starcie zgubiliśmy dwa..ale jestem pełen nadziei i nawet w koszmarach nie widze jak tylko wyranie tej grupy w cuglach,bo nie po to walczylismy o normalność w klubie nawet kosztem tej 4-ligi by w niej tkwić na długie lata-ona ma być tylko papierkiem lakmusowym lub jak kto woli czyśćcem dla nas wszystkich za ostatnie lata. reasumująć-głowa do góry i oby lepsze wyniki w nastepnych meczach


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 21:40
Jeśli chodzi o wynik to oczywiście zawód, bo Pogoń była lepsza, a ta Victoria nie grała właściwie nic poza paniku-taktiku. Widać jeszcze brak zgrania u nas (choć niektóre akcje naprawdę ładnie wychodziły) i trudności z sytuacjami strzeleckimi.
Indywidualnie pochwalił bym Walburga - pewny punkt obrony, też dobrze włączał się do ofensywy i był zagrożeniem przy stałych fragmentach gry :)

Także co jak co, ale mecze u siebie trzeba wygrywać myśląc o awansie.

Kibice dopisali, był doping, była efektowna oprawa, fala i była nasza Pogoń. Nawet taki remis cieszy bardziej niż 3 zwycięstwa brazylijskich pracowników supermarketów.


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7035 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 21:59
Szkoda punktow ale pierwsze koty za ploty,bedzie lepiej,mam takie pytanie kto byl spikerem Baranowski??


A ja i tak wierzyc nie przestane...
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7126 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 22:01
"Dziś zgodym rytmem" śpiewane z 5 razy pod rząd wygrało wszelkie zawody :] Oczywiscie brawo za oprawy.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 22:01
Nowym rzecznikiem prasowym i jednocześnie spikerem meczowym będzie Szymon Kaczmarek (zbieżność nazwisk z trenerem drużyny przypadkowa). Szymon Kaczmarek to – jak pisze serwis gazeta.pl – "dziennikarz radiowy, niegdyś znany prezenter dyskotekowy".
Dotychczasowy rzecznik i spiker Piotr Baranowski nie otrzymał propozycji z budowanego klubu. Pytany o to nie ukrywa pewnego rozżalenia. – Jak ktoś trwał od trzydziestu lat przy Pogoni, to miał prawo spodziewać się jakiejś rozmowy. Nic takiego nie miało miejsca.


za v-ką


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6481 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 22:02

  Pogon v Wieden napisał:  
,mam takie pytanie kto byl spikerem Baranowski??



zonk !

Spikerem byl Szymon Kaczmarek


Obrazek gif wstawiony na forum
G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6390 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 23:35
Mam pytanie , czy w środe jeżdzą pociągi do Barlinka ? Sprawdzałem na pkp.pl i nie chciało mi nic znaleść...


Obrazek jpg wstawiony na forum
Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 23:37

  Goral* napisał:  
Mam pytanie , czy w środe jeżdzą pociągi do Barlinka ? Sprawdzałem na pkp.pl i nie chciało mi nic znaleść...



Do Barlinka nie jeżdżą żadne pociągi :] Nie ma za co.


PS do końca życia !
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6636 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 11/08/2007 23:42
No właśnie z tym Barllinkiem będzie lipa tylko paan bus i pks. Co do meczu doping na + choć zawsze może być lepiej. Oprawa też wyszła z małymi inteligentnymi(flagi) wyjątkami na 12 co nie wiedzieli o co chodzi. Mecz mi się wydaje że będzie tylko lepiej patrząc na dość duże braki w składzie nadrobimy to :D


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6992 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 00:02
Widac ze chlopaki musza troche ze soba pograc. Uwazam ze Pogon byla jednak lepsza od Victorii ale u przeciwnika widac ze graja od kilku lat w prawie nie zmienionym skladzie. Mozna bylo to wygrac bylo kilka czystych sytuacji zwlaszcza po rzutach roznych ale pilka w nie ten kant glowy uderzala:P PS na nastepnym meczu trzeba by wiecej kas otworzyc bo dopiero w 20min wszedlem na stadion:/


POGOŃ 100% SZCZECIN
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 12/08/2007 01:46

  Nestor napisał:  

  Pogon v Wieden napisał:  
,mam takie pytanie kto byl spikerem Baranowski??



zonk !

Spikerem byl Szymon Kaczmarek



a to nie byl czasem adam wosik? byc moze jest tylko podobny, przy okazji pzdr adas:)


http://e-dieselservice.pl/
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005