Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni Szczecin w IV lidze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 16/03/2008 23:25
Z ciekawszych wyników potencjalnych naszych rywali:

Bałtyk Gdynia (lider) - Arka II 1-0
Włocłavia Włocławek - Chemik Bydgoszcz (lider) 0-1
Aluminium Konin (lider) - Biały Orzeł 2-0
Slavia Ruda Śląska - Ruch Radzionków (lider) 0-2 w tej samej grupie drugi faworyt GKS Tychy nie grał z powodu złego stanu boiska...
LKS Nieciecza - Unia Tarnów (lider) 1-1
Izolator Boguchwała (lider) - Korona Załęże 1-0; w tej samej grupie inny faworyt Siarka Tarnobrzeg przegrywa na własnych śmieciach z Unią Nowa Sarzyna 0-1.

PS. Widział ktoś te nowe pamiątki których sprzedaż była zapowiadana podczas meczu? Bo ja zapomniałem zwrócić uwagi na to - albo ich po prostu nie było :p


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7909 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/03/2008 11:48
czy pilkarze nie mieli grac w strojach z jubileuszowym herbem? NIe wspominajac o tym ze w herbie jest nadal napis bialy zamiast tego ustalonego? wiec jak to jest?

i jeszcze jedno pytanie. Czy koszulki pilkarzy tez sa z hologramem? buhaha


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/03/2008 12:07

  Cytat:  
PS. Widział ktoś te nowe pamiątki których sprzedaż była zapowiadana podczas meczu? Bo ja zapomniałem zwrócić uwagi na to - albo ich po prostu nie było :p



Owszem były nowe rzeczy w klubowych sklepikach: szaliki (1 jubileuszowy z tego co widziałem), 2 bluzy, koszulka (polo bodajże), długopisy, proporczyki.

Mi najbardziej się spodobały proporczyki, ale cena trochę wysoka (38 zł. mały 48 zł. duży).


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/03/2008 15:03

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
PS. Widział ktoś te nowe pamiątki których sprzedaż była zapowiadana podczas meczu? Bo ja zapomniałem zwrócić uwagi na to - albo ich po prostu nie było :p



Owszem były nowe rzeczy w klubowych sklepikach: szaliki (1 jubileuszowy z tego co widziałem), 2 bluzy, koszulka (polo bodajże), długopisy, proporczyki.

Mi najbardziej się spodobały proporczyki, ale cena trochę wysoka (38 zł. mały 48 zł. duży).



Dokladnie to były: 3 rodzaje szalików: Jubileuszowy, Pasiak i jeszcze jeden wzor:) bluza, koszulki polo 2 rodzaje, t-shirty - 2 kolory, zegary, proporce: maly duzy, dlugopisy, breloczki, zapalniczki. Ja zakupilem Pasiaka który prezentuje się calkiem fajnie:)


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/03/2008 17:36

  benny napisał:  
Dokladnie to były: 3 rodzaje szalików: Jubileuszowy, Pasiak i jeszcze jeden wzor:) bluza, koszulki polo 2 rodzaje, t-shirty - 2 kolory, zegary, proporce: maly duzy, dlugopisy, breloczki, zapalniczki. Ja zakupilem Pasiaka który prezentuje się calkiem fajnie:)



Posiada ktoś jakiś cennik ? :)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 17/03/2008 19:19

  Domino napisał:  

  benny napisał:  
Dokladnie to były: 3 rodzaje szalików: Jubileuszowy, Pasiak i jeszcze jeden wzor:) bluza, koszulki polo 2 rodzaje, t-shirty - 2 kolory, zegary, proporce: maly duzy, dlugopisy, breloczki, zapalniczki. Ja zakupilem Pasiaka który prezentuje się calkiem fajnie:)



Posiada ktoś jakiś cennik ? :)



Pasiak 30zł dwa inne szaliki 25zl reszty nie pamietam:)


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/03/2008 08:16
Bluza-90
Tshirt- 28
Polo- 47
Zapalniczka- 7
Bryloczek- 4


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/03/2008 09:53
Witam, właśnie wróciłem do Warszawy po weekendzie w Szczecinie, oczywiście się wybrałem na mecz i kilka refleksji:
1. Ilość gówniarzy i lalek na piekle to gruba przesada ( nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać ) innego rozwiązania niż selekcja nie widzę, im wcześniej ona będzie tym lepiej - LICZY SIĘ JAKOŚĆ, NIE ILOŚĆ - Nazwa PIEKŁO ma działać na wyobraźnie a nie służyć jako miejsce spotkanie towarzyskie dla małoletnich .
2. Frekwencja zajebiście niska, gdzie Ci kurwa kibice ?!?!?! na wtorkowy szmelc to ruszyć dupy chcieli a na Pogoń nie ?!? Trzeba coś z tym zrobić. Uważam, że nie mamy najlepszych kibiców w Polsce(tak jak większość twierdzI), bo właśnie TERAZ KIEDY JESTEŚMY W IV LIDZE mamy szanse to udowodnić ale ... nie robimy tego. Nie mam na myśli ultrasów i stowarzyszenia "Portowcy" bo oni zasługują na SZACUNEK za to co robią .
3. Doping - myślałem, że będzie lepiej(poza piekłem lipa no i brakuje mi takiego fanatyzmy, ludzie zamiast skakać, bawić się to stoją jak kłody i śpiewają ) co do samego śpiewania, wszytsko fajnie tylko czemu Wy śpiewacie na wyścigi ? Pieśni typu "Pooogoń Szczecińska " " Ole Ole Ole Ola " trzeba ŚPIEWAĆ a nie krzyczeć.
Śpiew Ole Ole na dwie strony piekła fajny pomysł ale każda strona powinna to śpiewać w normalnym rytmie a nie kto głośniej krzyknie.

Mecz jak mecz, ważne 3 punkty, fajnie, że piłkarze podchodzą po meczu ( nie to co w Wawie :) )

Flagi jak dla mnie zajebiste no i oprawa in plus.

to tyle, pozdrowienia ze sto(L)icy


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/03/2008 09:59
Trafne podsumowanko kolegi; dodam tylko od siebie że na niektórych sektorach po bramce na 2:0 gro osób pędem zaczęło wychodzić ze stadionu; w zasadzie nic nowego no i 93 minuta ale przykro się patrzy jak jeden z drugim z szalem na szyji spierdala niewiadomo po co i dlaczego...


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/03/2008 18:33
Gdzies obilo mi sie o uszy ze kolejne 6 meczy pod rzad Pogoń zagra u siebie...jesli tak to czy ktos wie w jakich godzinach moze byc rozegrany mecz planowany na 29 marca o ile sie nie myle z Energetykiem Gryfino :>? pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz.


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/03/2008 19:50

  Boberek napisał:  
Gdzies obilo mi sie o uszy ze kolejne 6 meczy pod rzad Pogoń zagra u siebie...jesli tak to czy ktos wie w jakich godzinach moze byc rozegrany mecz planowany na 29 marca o ile sie nie myle z Energetykiem Gryfino :>? pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz.



Pierwsze 6. kolejek zostanie rozegranych w Szczecinie. Pierwszy wyjazd to spotkanie 7. kolejki z Sokłem Pyrzyce zaplanowane na 19. kwietnia.
Mecz z Energetykiem zaplanowano na godz. 17.00


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
mihalek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6142 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/03/2008 20:57
Tydzien po Pyrzycach tzn. 26 kwietnia prawdopodobnie bedzie wyjazd do Sławna ( kawałek za Koszalinem ).


MKS !
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/03/2008 21:31

  mihalek napisał:  
Tydzien po Pyrzycach tzn. 26 kwietnia prawdopodobnie bedzie wyjazd do Sławna ( kawałek za Koszalinem ).



Niestety wyjazd do Sławna jest w środę. Z resztą napiszę terminy wszytskich wyjazdów:

19. kwietnia (sobota godz.17): Sokół Pyrzyce
23. kwietnia (środa godz.16): Sława Sławno
30. kwietnia (środa godz.16): Wybrzeże Rewalskie
17.maja (sobota godz.16): Błękitni Stargard
24.maja (sobota godz.17): Dąb Dębno
7. czerwca (sobota godz.16): Kamień Pomorski

reszta meczu rozegrana zostanie w Szczecinie.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6850 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 18/03/2008 23:22

  Plum napisał:  

  mihalek napisał:  
Tydzien po Pyrzycach tzn. 26 kwietnia prawdopodobnie bedzie wyjazd do Sławna ( kawałek za Koszalinem ).



Niestety wyjazd do Sławna jest w środę. Z resztą napiszę terminy wszytskich wyjazdów:

19. kwietnia (sobota godz.17): Sokół Pyrzyce
23. kwietnia (środa godz.16): Sława Sławno
30. kwietnia (środa godz.16) Wybrzeże Rewalskie
17.maja (sobota godz.16): Błękitni Stargard
24.maja (sobota godz.17): Dąb Dębno
7. czerwca (sobota godz.16): Kamień Pomorski

reszta meczu rozegrana zostanie w Szczecinie.



.. a zapewne i z tych 6 co najmniej jedno będzie u nas.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
mat1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/03/2008 08:32
a tu taka ciekawostka z wp:

W piłkarskim światku krąży plotka, że IV-ligowa Pogoń Szczecin zajmie miejsce Śląska Wrocław w II lidze! A może nawet w pierwszej!

Do takiej nieoczekiwanej sytuacji mogłoby dojść w nowym sezonie, po fuzji Śląska z Groclinem. Drużyna, która powstałaby z połączenia, grałaby w ekstraklasie na licencji Groclinu. A licencję Śląska - po prawnych kombinacjach - otrzymałby... nowy twór powstały z połączenia "resztek" po Śląsku ze szczecińską Pogonią.


Więcej w Super Expressie


Obrazek jpg wstawiony na forum
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/03/2008 08:35

  mat1 napisał:  
a tu taka ciekawostka z wp:

W piłkarskim światku krąży plotka, że IV-ligowa Pogoń Szczecin zajmie miejsce Śląska Wrocław w II lidze! A może nawet w pierwszej!

Do takiej nieoczekiwanej sytuacji mogłoby dojść w nowym sezonie, po fuzji Śląska z Groclinem. Drużyna, która powstałaby z połączenia, grałaby w ekstraklasie na licencji Groclinu. A licencję Śląska - po prawnych kombinacjach - otrzymałby... nowy twór powstały z połączenia "resztek" po Śląsku ze szczecińską Pogonią.


Więcej w Super Expressie



I zeby to byla tylko plotka


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/03/2008 15:49

  Kevin_007 napisał:  

  Plum napisał:  
...


.. a zapewne i z tych 6 co najmniej jedno będzie u nas.



Dokładnie. Nie wiadomo czy uda się zagrać w Rewalu. Może być o to trudno, bo miejscowa policja nie wyraziła przecież zgody na udział kibiców w zimowym meczu sparingowym, a gdzie mowa o spotkaniu ligowym.
Znając fantazje władz, mecz może się okazać, że będzie zgoda na zagrnie meczu na boisku w Rewalu, ale bez udziału kibiców ze Szczecina.
Drugą niewiadomą były Pyrzyce, ale skoro jest informacja o liczbie przekazanych Pogoni biletów na ten mecz to znaczy, że podejmą się organizacji tego spotkania.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

**




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/03/2008 16:08

  Plum napisał:  

  Kevin_007 napisał:  

  Plum napisał:  
...


.. a zapewne i z tych 6 co najmniej jedno będzie u nas.



Dokładnie. Nie wiadomo czy uda się zagrać w Rewalu. Może być o to trudno, bo miejscowa policja nie wyraziła przecież zgody na udział kibiców w zimowym meczu sparingowym, a gdzie mowa o spotkaniu ligowym.
Znając fantazje władz, mecz może się okazać, że będzie zgoda na zagrnie meczu na boisku w Rewalu, ale bez udziału kibiców ze Szczecina.
Drugą niewiadomą były Pyrzyce, ale skoro jest informacja o liczbie przekazanych Pogoni biletów na ten mecz to znaczy, że podejmą się organizacji tego spotkania.


Wybrzeze swoj stadion ma w Niechorzu.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 19/03/2008 16:12

  Pszczółek napisał:  

  Plum napisał:  

  Kevin_007 napisał:  

  Plum napisał:  
...


.. a zapewne i z tych 6 co najmniej jedno będzie u nas.



Dokładnie. Nie wiadomo czy uda się zagrać w Rewalu. Może być o to trudno, bo miejscowa policja nie wyraziła przecież zgody na udział kibiców w zimowym meczu sparingowym, a gdzie mowa o spotkaniu ligowym.
Znając fantazje władz, mecz może się okazać, że będzie zgoda na zagrnie meczu na boisku w Rewalu, ale bez udziału kibiców ze Szczecina.
Drugą niewiadomą były Pyrzyce, ale skoro jest informacja o liczbie przekazanych Pogoni biletów na ten mecz to znaczy, że podejmą się organizacji tego spotkania.


Wybrzeze swoj stadion ma w Niechorzu.



Racja, ale, bez urazy, ja nie rozróźniam tych nadmorskich miasteczek, szczególnie ich stadionów od czasy gdy każde dorobiło się sztucznych boisk, które włacznie z budyneczkami zaplecza wyglądają prawie identycznie [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6646 dni




Odp: Występy Pogoni Szczecin w IV lidze - 20/03/2008 12:15

  Plum napisał:  

  Pszczółek napisał:  

  Plum napisał:  

  Kevin_007 napisał:  

  Plum napisał:  
...


.. a zapewne i z tych 6 co najmniej jedno będzie u nas.



Dokładnie. Nie wiadomo czy uda się zagrać w Rewalu. Może być o to trudno, bo miejscowa policja nie wyraziła przecież zgody na udział kibiców w zimowym meczu sparingowym, a gdzie mowa o spotkaniu ligowym.
Znając fantazje władz, mecz może się okazać, że będzie zgoda na zagrnie meczu na boisku w Rewalu, ale bez udziału kibiców ze Szczecina.
Drugą niewiadomą były Pyrzyce, ale skoro jest informacja o liczbie przekazanych Pogoni biletów na ten mecz to znaczy, że podejmą się organizacji tego spotkania.


Wybrzeze swoj stadion ma w Niechorzu.



Racja, ale, bez urazy, ja nie rozróźniam tych nadmorskich miasteczek, szczególnie ich stadionów od czasy gdy każde dorobiło się sztucznych boisk, które włacznie z budyneczkami zaplecza wyglądają prawie identycznie [:




jak się boja niech przeniosą mecz do Gryfic Stadion pojemny 3-5 tysięcy wejdzie ludu płot po obu stronach tak jak i ławki więc co za problem paru osobom nawet na ręke będzie ;]


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005